TV Program - Úterý 2. února

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)
14.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 05:59 (ČT2)
07.04.2020 v 02:15 (ČT1)
07.04.2020 v 05:59 (ČT2)
08.04.2020 v 02:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:59 (ČT2)
09.04.2020 v 02:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:59 (ČT2)
10.04.2020 v 02:15 (ČT1)
14.04.2020 v 05:59 (ČT2)

05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)
12.04.2020 v 10:35 (ČT1)
13.04.2020 v 05:09 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
05:30
Správy STV
06:00
seriál
minih43037minih43037
Benjamin Kvítko

Další díl/opakování:
24.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)
26.12.2012 v 08:00 (MINIMAX)
27.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)

22
 
TV program: Benjamin Kvítko (Benjamin Blümchen)
06:25
seriál
minih37728minih37728
Bořek stavitel

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 20:40 (Ťuki TV)
03.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
04.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
05.04.2020 v 11:05 (Ťuki TV)
06.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
07.04.2020 v 06:05 (RiK)
07.04.2020 v 11:05 (Ťuki TV)
08.04.2020 v 06:05 (RiK)

22
 
TV program: Bořek stavitel (Bob the Builder)
06:35
seriál
minih50642minih50642
Merlin, kouzelné štěně

Další díl/opakování:
08.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
11.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
12.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
13.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
14.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
15.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
18.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
19.07.2016 v 06:20 (ČT :D)

22
 
TV program: Merlin a kouzelný obojek (Merlin the Magical Puppy)
06:45
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
07:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
07:25minih97080minih97080
Chcete je?

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 15:30 (ČT2)
02.04.2020 v 02:00 (ČT2)
07.04.2020 v 15:50 (ČT2)
09.04.2020 v 02:10 (ČT2)

07:30minih123622minih123622
Angličtina pro nejmenší

Další díl/opakování:
07.01.2017 v 06:05 (ČT2)
07.01.2017 v 06:05 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:05 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:05 (ČT2)

9
07:40
Nechte mě bejt! Úchyl
07:50minih38375minih38375
Nehasit! Hořím!

Další díl/opakování:
30.11.2011 v 14:45 (ČT2)

 
TV program: Nehasit! Hořím!
05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 05:55 (Nova International)
06.04.2020 v 05:55 (NOVA)
07.04.2020 v 01:10 (Nova Gold)
07.04.2020 v 05:55 (NOVA)
07.04.2020 v 05:55 (Nova International)
08.04.2020 v 01:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 02:55 (Nova International)
08.04.2020 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 24
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 57
07:10
Teleshopping
07:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 11
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
07:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)

90
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
05:45
Teleshopping
06:00
seriál
minih49619minih49619
Lalola (113)
 
TV program: Lalola
06:50
seriál
minih49725minih49725
Hitlerovy děti

Další díl/opakování:
17.05.2019 v 14:20 (ČT2)
21.05.2019 v 16:10 (ČT2)
23.05.2019 v 11:25 (ČT2)
24.05.2019 v 13:40 (ČT2)
28.05.2019 v 16:10 (ČT2)

(2)
07:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
07.04.2020 v 08:30 (ČT2)
07.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
08.04.2020 v 08:30 (ČT2)
08.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
09.04.2020 v 08:30 (ČT2)
09.04.2020 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih2808minih2808
Alice Adamsová čb

Další díl/opakování:
21.10.2010 v 09:00 (ČT1)

 
TV program: Alice Adamsová (Alice Adams)
10:40minih44720minih44720
Bejvávalo čb

Další díl/opakování:
09.02.2010 v 10:20 (ČT1)

11:15
Pořád se něco děje
11:40minih59130minih59130
Největší omyl mého života (?) [TV epizoda]

Další díl/opakování:
08.01.2012 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Největší omyl mého života
ČT2
08:20
Krásy evropského pobřeží: V
08:30
Panorama
09:10
Kosmopolis
09:40
Mýty a fakta historie: Nefertiti
10:30
Vzkaz Evy Gerové-Šanovcové
10:45
Kde peníze pomáhají
10:55minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 21:20 (ČT1)
30.03.2020 v 09:55 (ČT1)
05.04.2020 v 21:40 (ČT1)
06.04.2020 v 09:50 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)
09.04.2020 v 00:20 (ČT1)
14.04.2020 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
seriál
minih49890minih49890
Stefanie II 22
09:30
film
minih12474minih12474
Milostná aféra

Další díl/opakování:
07.01.2015 v 15:35 (Nova Cinema)

 
TV program: Milostná aféra (Love Affair)
11:30minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 11:50 (NOVA)
03.04.2020 v 12:55 (Nova International)
03.04.2020 v 15:05 (Nova Gold)
06.04.2020 v 11:50 (NOVA)
06.04.2020 v 12:45 (Nova International)
06.04.2020 v 15:00 (Nova Gold)
08.04.2020 v 11:50 (NOVA)
08.04.2020 v 13:00 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:40
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

I 22
 
TV program: Frasier
08:45
seriál
minih52703minih52703
09:45
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 12:30 (Prima)
07.04.2020 v 12:35 (Prima)
08.04.2020 v 12:30 (Prima)
09.04.2020 v 12:35 (Prima)

III 19
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
10:40
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

III 11
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:40
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

II 14
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
08:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
08:40
seriál
minih51155minih51155
09:35
seriál
minih49624minih49624
Soko

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 21:05 (ORF1)

Vídeň (8)
 
TV program: Soko Vídeň (SOKO Donau)
10:30
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

(9)
11:35
seriál
minih50822minih50822
Atentáty na objednávku

Další díl/opakování:
24.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
29.11.2010 v 10:40 (TV Barrandov)
30.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
01.12.2010 v 04:45 (TV Barrandov)

(21)


ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)
14.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

10
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:00
Návštěva v ZOO
15:05minih25343minih25343
Kostičky

Další díl/opakování:
23.01.2015 v 09:05 (ČT :D)
30.01.2015 v 09:05 (ČT :D)

 
TV program: Kostičky
15:15
Vzduchoplavec Kráčmera
15:35
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

11
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
ČT2
12:00
Bydlení je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)
14.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Hřiště 7
14:50minih69519
15:10
Vltava v obrazech 53
15:30
Svět zázraků: Vinařství v Čechách
reklama
NOVA
12:10
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 14:20 (NOVA)
10.04.2020 v 08:25 (Nova Cinema)
14.04.2020 v 14:05 (NOVA)
15.04.2020 v 00:05 (NOVA)

VI 12
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:00
seriál
minih35438minih35438
Walker Texas Ranger

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 02:20 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)
10.04.2020 v 01:15 (Prima)
14.04.2020 v 14:35 (Prima)
15.04.2020 v 01:55 (Prima)

VII 10
 
TV program: Walker, Texas Ranger
13:50
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

II 18
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:45
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 09:15 (Doma)
07.04.2020 v 08:10 (Doma)
08.04.2020 v 08:10 (Doma)
09.04.2020 v 08:10 (Doma)
10.04.2020 v 08:15 (Doma)
11.04.2020 v 08:10 (Doma)
12.04.2020 v 09:00 (Doma)
14.04.2020 v 08:10 (Doma)

17
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
15:15minih33386minih33386
Smallville

Další díl/opakování:
03.02.2010 v 15:15 (NOVA)
04.02.2010 v 15:15 (NOVA)
05.02.2010 v 15:15 (NOVA)
08.02.2010 v 15:15 (NOVA)
09.02.2010 v 15:15 (NOVA)
10.02.2010 v 15:15 (NOVA)
11.02.2010 v 15:15 (NOVA)

VI 14
 
TV program: Smallville
Prima
12:35
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)

91
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:10
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

I 10
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:40
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

IV 5
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih48084minih48084
Médium IV 6
 
TV program: Médium (Medium)
15:35
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 11:05 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 12:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 18:10 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:30 (Jednotka)
08.04.2020 v 01:15 (Jednotka)
08.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
09.04.2020 v 11:35 (Prima Krimi)

V 2
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 13:30 (Prima)
07.04.2020 v 02:50 (Prima)
08.04.2020 v 03:20 (Prima)
09.04.2020 v 03:05 (Prima)
10.04.2020 v 02:15 (Prima)
14.04.2020 v 13:35 (Prima)
15.04.2020 v 02:55 (Prima)

(33)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
13:00
EZO. TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Miriam a Robert

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 03:50 (Kino Barrandov)
03.04.2020 v 06:20 (MDR)
03.04.2020 v 14:25 (ORF2)
03.04.2020 v 15:10 (ARD)
04.04.2020 v 03:10 (ORF2)
04.04.2020 v 04:00 (Kino Barrandov)
06.04.2020 v 08:00 (MDR)
06.04.2020 v 14:25 (ORF2)

(43, 44)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:00
Pomáhejme si
16:00minih77916
16:15
Zpívánky
16:20
seriál
minih15523minih15523
Pat a Mat

Další díl/opakování:
17.02.2017 v 11:25 (ČT :D)
18.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
19.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
24.02.2017 v 11:20 (ČT :D)
25.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
26.02.2017 v 19:45 (ČT :D)
03.03.2017 v 11:20 (ČT :D)
04.03.2017 v 10:50 (ČT :D)

5
 
TV program: ...a je to!
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
07.04.2020 v 08:30 (ČT2)
07.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
08.04.2020 v 08:30 (ČT2)
08.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
09.04.2020 v 08:30 (ČT2)
09.04.2020 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)
09.04.2020 v 00:20 (ČT1)
14.04.2020 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 04:20 (ČT1)
08.04.2020 v 01:50 (ČT1)
10.04.2020 v 01:50 (ČT1)
11.04.2020 v 04:10 (ČT1)
12.04.2020 v 04:20 (ČT1)
13.04.2020 v 04:15 (ČT1)
14.04.2020 v 03:50 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)
14.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Rybák obecný
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:00
Po stopách Van Gogha
16:55
Výtvarnické konfese 4
17:20
Ondřejova filmová škola
17:35
Partnerské vztahy aneb Návod na
17:35minih72654minih72654
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití (?) [TV pořad]

Další díl/opakování:
07.03.2013 v 08:30 (ČT2)
08.03.2013 v 08:30 (ČT2)
11.03.2013 v 08:30 (ČT2)
12.03.2013 v 08:30 (ČT2)
13.03.2013 v 08:30 (ČT2)
14.03.2013 v 08:30 (ČT2)
15.03.2013 v 08:30 (ČT2)
18.03.2013 v 08:30 (ČT2)
19.03.2013 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
18:00
Klíč
18:30
Babylon
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Game Page
19:30
Alright? Alright! 1
19:45
Real Chinese 1
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih47564minih47564
Vražedná čísla

Další díl/opakování:
11.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
12.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
13.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
14.02.2020 v 11:15 (KABEL1)
15.02.2020 v 06:20 (KABEL1)
17.02.2020 v 11:10 (KABEL1)
18.02.2020 v 11:15 (KABEL1)
19.02.2020 v 04:45 (KABEL1)

1
 
TV program: Vražedná čísla (Numb3rs)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

IV 12
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 23:40 (Nova Gold)
05.04.2020 v 12:35 (Nova International)
05.04.2020 v 12:35 (Nova Gold)
06.04.2020 v 08:55 (Nova International)
06.04.2020 v 12:10 (Nova Gold)
06.04.2020 v 18:30 (NOVA)
07.04.2020 v 08:50 (Nova International)
07.04.2020 v 09:10 (NOVA)

(1613, 1614)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 12
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
TV Barrandov
16:00
seriál
minih49751minih49751
Gurmáni na cestách

Další díl/opakování:
16.03.2010 v 09:30 (TV Barrandov)
17.03.2010 v 09:30 (TV Barrandov)
18.03.2010 v 09:35 (TV Barrandov)
19.03.2010 v 09:30 (TV Barrandov)
22.03.2010 v 09:35 (TV Barrandov)

 
TV program: Gurmáni na cestách (The Hairy Bikers' Cookbook)
16:35
seriál
minih59094minih59094
Maigret (2)
 
TV program: Maigret
18:10
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 13:30 (Prima)
07.04.2020 v 02:50 (Prima)
08.04.2020 v 03:20 (Prima)
09.04.2020 v 03:05 (Prima)
10.04.2020 v 02:15 (Prima)
14.04.2020 v 13:35 (Prima)
15.04.2020 v 02:55 (Prima)

(33)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
Letecké katastrofy 3
20:55minih59643minih59643
Přísně tajné vraždy

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 02:40 (ČT2)

5
 
TV program: Přísně tajné vraždy
21:10minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)
11.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
22:00
Den D 5
22:50
film
minih8294minih8294
Hlava 22

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 11:50 (Cinemax2)

 
TV program: Hlava 22 (Catch-22)
ČT2
20:00minih4486minih4486
Bosé nohy v parku

Další díl/opakování:
13.04.2020 v 07:40 (Cinemax2)

 
TV program: Bosé nohy v parku (Barefoot in the Park)
21:45
Zahrajem si na vojáky
22:15
Ráj srdce
22:50
* Q
23:20minih49773minih49773
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 21:30 (Nova Gold)
05.04.2020 v 10:30 (Nova International)
05.04.2020 v 15:15 (Nova Gold)
06.04.2020 v 12:50 (Nova International)
06.04.2020 v 13:00 (NOVA)
06.04.2020 v 15:05 (Nova Gold)
07.04.2020 v 00:50 (Nova International)
07.04.2020 v 13:00 (NOVA)

163
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:15
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 05:15 (VOX)
06.12.2019 v 05:15 (VOX)
07.12.2019 v 20:10 (WAU)
08.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 02:05 (WAU)
09.12.2019 v 05:15 (VOX)
10.12.2019 v 05:10 (VOX)
11.12.2019 v 05:10 (VOX)

IV 1
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
22:05
112
22:45
film
minih8752minih8752
Hrozba smrti

Další díl/opakování:
30.06.2019 v 00:55 (RTL2)
01.07.2019 v 03:00 (RTL2)

 
TV program: Hrozba smrti (Road House)
Prima
20:00
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru

Další díl/opakování:
17.01.2020 v 21:50 (Prima)

XII
 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
22:10
seriál
minih55662minih55662
Na doživotí

Další díl/opakování:
17.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
18.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
19.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
20.05.2016 v 03:35 (Prima LOVE)
24.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
25.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
26.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
27.05.2016 v 03:55 (Prima LOVE)

II 8
 
TV program: Na doživotí (Life)
23:10
seriál
minih60770minih60770
Ochrana svědků

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 13:00 (WAU)
03.12.2019 v 00:05 (WAU)
04.12.2019 v 00:05 (WAU)
05.12.2019 v 00:05 (WAU)
06.12.2019 v 00:05 (WAU)
07.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 13:00 (WAU)
10.12.2019 v 01:05 (WAU)

I 10
 
TV program: Ochrana svědků (In Plain Sight)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih6531minih6531
Dobrodruh

Další díl/opakování:
24.03.2020 v 18:45 (AMC)
27.03.2020 v 12:40 (AMC)
29.03.2020 v 07:40 (AMC)

 
TV program: Dobrodruh (Renegade un osso troppo duro)
21:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:05
seriál
minih50810minih50810
Adresa neznámá

Další díl/opakování:
20.06.2011 v 10:55 (TV Barrandov)
21.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
22.06.2011 v 10:55 (TV Barrandov)
23.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
24.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
27.06.2011 v 10:30 (TV Barrandov)
28.06.2011 v 03:55 (TV Barrandov)

(5)
23:00
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 20:15 (JOJ Family)
04.04.2020 v 16:50 (JOJ Family)
09.04.2020 v 20:15 (JOJ Family)
11.04.2020 v 16:35 (JOJ Family)

(18)
 
TV program: Třicet případů majora Zemana
ČT1
00:45
Losování Šťastných deset a Šance
00:55
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

II 1
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:20
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
02:05minih40412minih40412
Vltava v obrazech

Další díl/opakování:
22.09.2013 v 09:15 (ČT2)

53
 
TV program: Vltava v obrazech
02:25
Události v regionech
02:50minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
03:15minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
03:40
Zajímavosti z regionů
04:05
Zajímavosti z regionů Brno
04:30
Zajímavosti z regionů Ostrava
ČT2
00:50
seriál
minih49700minih49700
V odborné péči

Další díl/opakování:
19.03.2010 v 01:25 (ČT2)
20.03.2010 v 01:20 (ČT2)
23.03.2010 v 01:05 (ČT2)
24.03.2010 v 01:35 (ČT2)
26.03.2010 v 01:50 (ČT2)
27.03.2010 v 01:25 (ČT2)
30.03.2010 v 01:30 (ČT2)
31.03.2010 v 01:30 (ČT2)

19
 
TV program: V odborné péči (In treatment)
01:15
Retro
01:40
Tajemství mrtvých mužů 1
02:25minih36153minih36153
Terra musica

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 04:10 (ČT art)
08.04.2020 v 04:55 (ČT art)
12.04.2020 v 04:50 (ČT art)
15.04.2020 v 03:45 (ČT art)

 
TV program: Terra musica
02:55
Náš venkov
03:10
Sváteční slovo spisovatelky Hany
03:15
Cesty víry
03:35minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 19:20 (ČT2)
02.04.2020 v 14:55 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
03:50
Za obzorem 5
04:10
Dělám pohyby...
04:35
Kobzole a zelé, živobytí celé
reklama
NOVA
00:50
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas II

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

12
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:40
Novashopping
02:00minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 06:55 (Nova Gold)
04.04.2020 v 13:05 (NOVA)
04.04.2020 v 14:00 (Nova International)
05.04.2020 v 04:30 (NOVA)
05.04.2020 v 08:15 (Nova International)
11.04.2020 v 13:25 (NOVA)
11.04.2020 v 14:00 (Nova International)
12.04.2020 v 08:15 (Nova International)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:35minih105266minih105266
Horoskopičiny

Další díl/opakování:
01.01.2020 v 06:15 (Nova Gold)

 
TV program: Horoskopičiny
03:20minih90000minih90000
Kolotoč

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 02:10 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:40 (NOVA)
04.04.2020 v 02:05 (Nova Gold)
04.04.2020 v 03:05 (NOVA)
05.04.2020 v 01:45 (Nova Gold)
06.04.2020 v 01:55 (Nova Gold)

 
TV program: Kolotoč
04:10minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 01:30 (Nova International)
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
09.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
10.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
11.04.2020 v 06:45 (Nova International)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:00
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

II 1
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:45
Výklad snů
03:45
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 19:05 (RTL)
27.03.2020 v 09:30 (RTL)
30.03.2020 v 09:30 (RTL)
31.03.2020 v 09:30 (RTL)
01.04.2020 v 09:30 (RTL)
02.04.2020 v 09:30 (RTL)
03.04.2020 v 09:30 (RTL)

26
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:10minih57670minih57670
S Italem v kuchyni

Další díl/opakování:
01.09.2019 v 06:25 (Prima LOVE)
02.09.2019 v 06:35 (Prima LOVE)

 
TV program: S Italem v kuchyni
04:45minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
17.02.2020 v 02:05 (Prima Cool)
17.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
18.02.2020 v 11:15 (Prima PLUS)
21.02.2020 v 10:55 (Prima Cool)
24.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
25.02.2020 v 10:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
TV Barrandov
00:30
EZO. TV
02:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret (2)
 
TV program: Maigret
03:30
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.321/0.239