TV Program - Pondělí 1. února

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57127minih57127
Barvy života

Další díl/opakování:
17.03.2013 v 23:40 (Doma)

 
TV program: Barvy života
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 02:15 (ČT1)
07.04.2020 v 05:59 (ČT2)
08.04.2020 v 02:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:59 (ČT2)
09.04.2020 v 02:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:59 (ČT2)
10.04.2020 v 02:15 (ČT1)
14.04.2020 v 05:59 (ČT2)
15.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:35
Správy STV
06:00minih111804
Raníček s Dádou

Další díl/opakování:
13.05.2019 v 06:00 (ČT :D)

06:10
seriál
minih43037minih43037
Benjamin Kvítko

Další díl/opakování:
24.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)
26.12.2012 v 08:00 (MINIMAX)
27.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)

21
 
TV program: Benjamin Kvítko (Benjamin Blümchen)
06:35
seriál
minih37728minih37728
Bořek stavitel

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 20:40 (Ťuki TV)
03.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
04.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
05.04.2020 v 11:05 (Ťuki TV)
06.04.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
07.04.2020 v 06:05 (RiK)
07.04.2020 v 11:05 (Ťuki TV)
08.04.2020 v 06:05 (RiK)

21
 
TV program: Bořek stavitel (Bob the Builder)
06:45
seriál
minih50642minih50642
Merlin, kouzelné štěně

Další díl/opakování:
08.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
11.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
12.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
13.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
14.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
15.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
18.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
19.07.2016 v 06:20 (ČT :D)

21
 
TV program: Merlin a kouzelný obojek (Merlin the Magical Puppy)
07:00
Bydlení je hra
07:20
Experiment
07:50
Francie s ozvěnou domova 4
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 01:10 (Nova Gold)
07.04.2020 v 05:55 (Nova International)
07.04.2020 v 05:55 (NOVA)
08.04.2020 v 01:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 02:55 (Nova International)
08.04.2020 v 05:55 (NOVA)
09.04.2020 v 01:30 (Nova Gold)
09.04.2020 v 04:15 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 23
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 56
07:10
Teleshopping
07:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 10
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
07:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)
15.04.2020 v 07:30 (Prima)
16.04.2020 v 07:30 (Prima)

89
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
05:45
Teleshopping
06:00
seriál
minih49619minih49619
Lalola (112)
 
TV program: Lalola
06:55
seriál
minih49725minih49725
Hitlerovy děti

Další díl/opakování:
17.05.2019 v 14:20 (ČT2)
21.05.2019 v 16:10 (ČT2)
23.05.2019 v 11:25 (ČT2)
24.05.2019 v 13:40 (ČT2)
28.05.2019 v 16:10 (ČT2)

(1)
07:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

ČT1
08:30
seriál
minih54907minih54907
Sezame, pojď si hrát

Další díl/opakování:
05.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
06.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
07.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
08.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
09.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
10.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
11.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
12.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
13.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)

21
 
TV program: Sezame, pojď si hrát (Play with Me Sesame)
08:55
Zpívánky
09:00
Ať žije nebožtík čb
10:30minih25378minih25378
Znovu Na Vlachovce

Další díl/opakování:
20.02.2013 v 11:30 (ČT2)

11:05
Tajemství pohlaví 2
ČT2
08:05
Dvaasedmdesát jmen české historie 60
08:30
Panorama
09:10
Televizní klub neslyšících- ZJ- -T-
09:40minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 09:45 (ČT1)
07.04.2020 v 01:50 (ČT1)
12.04.2020 v 09:45 (ČT1)
14.04.2020 v 02:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
09:55
Kvarteto
10:25
Kultura.cz - Ostrava
10:45
Kultura.cz
11:10
Čétéčko
11:35minih56174minih56174
Za školu

Další díl/opakování:
10.06.2011 v 17:00 (ČT1)
17.06.2011 v 17:00 (ČT1)
24.06.2011 v 17:00 (ČT1)

 
TV program: Za školu
reklama
NOVA
08:30
seriál
minih49890minih49890
Stefanie II 21
09:30minih41922minih41922
Tajuplný ostrov

Další díl/opakování:
16.08.2015 v 18:10 (Filmbox Premium)
24.08.2015 v 08:45 (Filmbox Premium)
06.09.2015 v 06:20 (Filmbox Premium)
09.09.2015 v 18:10 (Filmbox Premium)

1
 
TV program: Tajuplný ostrov (Mysterious Island)
11:05minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 11:50 (NOVA)
08.04.2020 v 13:00 (Nova International)
08.04.2020 v 15:00 (Nova Gold)
09.04.2020 v 11:50 (NOVA)
09.04.2020 v 12:45 (Nova International)
09.04.2020 v 15:05 (Nova Gold)
15.04.2020 v 11:50 (NOVA)
15.04.2020 v 13:00 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:15
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

I 21
 
TV program: Frasier
08:45
seriál
minih52703minih52703
09:45
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 12:30 (Prima)
07.04.2020 v 12:35 (Prima)
08.04.2020 v 12:30 (Prima)
09.04.2020 v 12:35 (Prima)

III 18
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
10:40
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)
16.04.2020 v 14:50 (ČT1)

III 10
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:40
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

II 13
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
08:05minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
08:40
seriál
minih51155minih51155
09:40
seriál
minih49624minih49624
Soko

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 21:05 (ORF1)

Vídeň (7)
 
TV program: Soko Vídeň (SOKO Donau)
10:30
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

(8)
11:30
seriál
minih50822minih50822
Atentáty na objednávku

Další díl/opakování:
24.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
29.11.2010 v 10:40 (TV Barrandov)
30.11.2010 v 10:55 (TV Barrandov)
01.12.2010 v 04:45 (TV Barrandov)

(20)


ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)
14.04.2020 v 12:30 (ČT1)
15.04.2020 v 12:30 (ČT1)
16.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 15
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

9
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:00
Rodina a já
15:20minih59007minih59007
Krásy evropského pobřeží: Baskicko

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 17:15 (ČT2)
10.04.2020 v 13:05 (ČT2)
14.04.2020 v 03:45 (ČT2)
17.04.2020 v 04:50 (ČT2)

 
TV program: Krásy evropského pobřeží (Tour d'Europe du littoral vu du ciel)
15:30minih57795minih57795
Věříš si?

Další díl/opakování:
24.04.2012 v 16:40 (ČT2)

15:55
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
ČT2
12:00
Nevzdávej to
12:25
Bílé ovce
12:40
Éra kyborgů
13:30minih123622minih123622
Angličtina pro nejmenší

Další díl/opakování:
07.01.2017 v 06:05 (ČT2)
07.01.2017 v 06:05 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:05 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:05 (ČT2)

9
13:40
Eat it 5
13:45
Tak to vidím já 4
14:00
Šampioni
15:20
Život na pobřeží 2
reklama
NOVA
12:10
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 14:20 (NOVA)
10.04.2020 v 08:25 (Nova Cinema)
14.04.2020 v 14:05 (NOVA)
15.04.2020 v 00:05 (NOVA)
15.04.2020 v 09:45 (Nova Cinema)
16.04.2020 v 00:25 (NOVA)
16.04.2020 v 09:10 (Nova Cinema)
17.04.2020 v 00:30 (NOVA)

VI 11
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:00
seriál
minih35438minih35438
Walker Texas Ranger

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 02:20 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)
10.04.2020 v 01:15 (Prima)
14.04.2020 v 14:35 (Prima)
15.04.2020 v 01:55 (Prima)
16.04.2020 v 14:30 (Prima)
17.04.2020 v 01:15 (Prima)

VII 9
 
TV program: Walker, Texas Ranger
13:55
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

II 17
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:45
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 09:15 (Doma)
07.04.2020 v 08:10 (Doma)
08.04.2020 v 08:10 (Doma)
09.04.2020 v 08:10 (Doma)
10.04.2020 v 08:15 (Doma)
11.04.2020 v 08:10 (Doma)
12.04.2020 v 09:00 (Doma)
14.04.2020 v 08:10 (Doma)

16
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
15:15minih33386minih33386
Smallville

Další díl/opakování:
02.02.2010 v 15:15 (NOVA)
03.02.2010 v 15:15 (NOVA)
04.02.2010 v 15:15 (NOVA)
05.02.2010 v 15:15 (NOVA)
08.02.2010 v 15:15 (NOVA)
09.02.2010 v 15:15 (NOVA)
10.02.2010 v 15:15 (NOVA)
11.02.2010 v 15:15 (NOVA)

VI 13
 
TV program: Smallville
Prima
12:35
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)
15.04.2020 v 07:30 (Prima)
16.04.2020 v 07:30 (Prima)

90
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:10
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

I 9
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:45
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

IV 4
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih48084minih48084
Médium IV 5
 
TV program: Médium (Medium)
15:40
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:30 (Jednotka)
08.04.2020 v 01:15 (Jednotka)
08.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
09.04.2020 v 11:35 (Prima Krimi)
10.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)
11.04.2020 v 12:25 (Prima PLUS)
14.04.2020 v 21:35 (Jednotka)

V 1
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 02:50 (Prima)
08.04.2020 v 03:20 (Prima)
09.04.2020 v 03:05 (Prima)
10.04.2020 v 02:15 (Prima)
14.04.2020 v 13:35 (Prima)
15.04.2020 v 02:55 (Prima)
16.04.2020 v 03:00 (Prima)
17.04.2020 v 02:15 (Prima)

(32)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
13:00
EZO. TV
14:05
Miriam a Robert (41, 42)
ČT1
16:10
Já a moje rodina 5
16:25
Zpívánky
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 08:30 (ČT2)
07.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
08.04.2020 v 08:30 (ČT2)
08.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
09.04.2020 v 08:30 (ČT2)
09.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
10.04.2020 v 08:30 (ČT2)
10.04.2020 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)
09.04.2020 v 00:20 (ČT1)
14.04.2020 v 17:15 (ČT1)
15.04.2020 v 11:30 (ČT1)
16.04.2020 v 11:30 (ČT1)
17.04.2020 v 00:20 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)
14.04.2020 v 17:40 (ČT1)
15.04.2020 v 05:15 (ČT1)
16.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Mokřina u Rzů
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)
09.04.2020 v 18:55 (ČT24)
09.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:05minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:15 (ČT2)
12.04.2020 v 05:25 (ČT2)
16.04.2020 v 12:50 (ČT2)

16:30minih16107minih16107
Podzim Čejenů

Další díl/opakování:
15.04.2018 v 20:00 (ČT2)
16.04.2018 v 23:40 (ČT2)

 
TV program: Podzim Čejenů (Cheyenne Autumn)
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 00:50 (ČT1)
12.04.2020 v 10:00 (ČT1)
17.04.2020 v 00:45 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
19:30minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)
12.04.2020 v 10:35 (ČT1)
13.04.2020 v 05:09 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:50 (KABEL1)
01.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
02.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
03.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
04.04.2020 v 04:55 (KABEL1)
06.04.2020 v 05:50 (KABEL1)
07.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
08.04.2020 v 04:35 (KABEL1)

VI 18
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

IV 11
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 23:00 (Nova International)
06.04.2020 v 23:55 (Nova Gold)
07.04.2020 v 08:50 (Nova International)
07.04.2020 v 09:10 (NOVA)
07.04.2020 v 12:15 (Nova Gold)
08.04.2020 v 08:55 (NOVA)
08.04.2020 v 09:35 (Nova International)
08.04.2020 v 12:10 (Nova Gold)

(1611, 1612)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 11
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
TV Barrandov
16:15
seriál
minih59094minih59094
Maigret (1)
 
TV program: Maigret
18:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 02:50 (Prima)
08.04.2020 v 03:20 (Prima)
09.04.2020 v 03:05 (Prima)
10.04.2020 v 02:15 (Prima)
14.04.2020 v 13:35 (Prima)
15.04.2020 v 02:55 (Prima)
16.04.2020 v 03:00 (Prima)
17.04.2020 v 02:15 (Prima)

(32)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00minih98416minih98416
ANIMÁČEK

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 06:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Animáček
ČT1
20:00
seriál
minih54420minih54420
Vyprávěj

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 20:10 (ČT1)
08.04.2020 v 10:35 (ČT1)
09.04.2020 v 20:10 (ČT1)
16.04.2020 v 20:10 (ČT1)

23
 
TV program: Vyprávěj
21:00
Na cestě po Ceutě a Melille
21:30minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 14:25 (ČT1)
05.04.2020 v 01:04 (ČT24)
06.04.2020 v 21:55 (ČT1)
08.04.2020 v 14:25 (ČT1)
12.04.2020 v 01:04 (ČT24)

22:10minih24388minih24388
Žít a zemřít v L.A.

Další díl/opakování:
20.01.2019 v 03:15 (AMC)

 
TV program: Žít a zemřít v L.A. (To Live and Die in L.A.)
ČT2
20:00
Tajemství mrtvých mužů 1
20:50
Neznámí hrdinové
21:20
seriál
minih31649minih31649
Černí andělé

Další díl/opakování:
14.10.2014 v 21:50 (ČT1)
21.10.2014 v 21:50 (ČT1)

22:15
GRAMMY AWARDS 2010
23:45minih36153minih36153
Terra musica

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 04:55 (ČT art)
12.04.2020 v 04:50 (ČT art)
15.04.2020 v 03:45 (ČT art)
17.04.2020 v 03:45 (ČT art)

 
TV program: Terra musica
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
08.04.2020 v 07:10 (Nova Action)
09.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
10.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
11.04.2020 v 07:20 (Nova Action)
12.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
13.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
14.04.2020 v 07:20 (Nova Action)

XIV 5
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
20:55minih56469minih56469
Víkend

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 21:25 (NOVA)
07.04.2020 v 21:35 (Nova International)
09.04.2020 v 01:45 (NOVA)
09.04.2020 v 22:05 (Nova International)
11.04.2020 v 16:35 (Nova International)
14.04.2020 v 21:25 (Nova International)
14.04.2020 v 21:25 (NOVA)
16.04.2020 v 21:55 (Nova International)

 
TV program: Víkend
21:35
seriál
minih56881minih56881
Mentalista

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 13:00 (Markíza)
06.04.2020 v 13:05 (KABEL1)
06.04.2020 v 14:10 (NOVA)
06.04.2020 v 16:55 (Doma)
07.04.2020 v 06:45 (KABEL1)
07.04.2020 v 08:10 (Nova Cinema)
07.04.2020 v 13:00 (Markíza)
07.04.2020 v 14:10 (NOVA)

10
 
TV program: Mentalista (The Mentalist)
22:30
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 17:10 (AXN HD)
06.04.2020 v 19:10 (AXN)
07.04.2020 v 08:05 (Prima MAX)
07.04.2020 v 08:35 (KABEL1)
07.04.2020 v 10:00 (AXN)
07.04.2020 v 10:45 (AXN HD)
08.04.2020 v 03:50 (KABEL1)
08.04.2020 v 09:35 (Prima MAX)

V 5
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
23:20minih95723minih95723
Prima
20:00minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
21:20minih74302minih74302
Jak se staví sen

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 21:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 12:50 (Prima PLUS)
12.04.2020 v 21:30 (Prima PLUS)
13.04.2020 v 12:45 (Prima PLUS)

 
TV program: Jak se staví sen
22:15
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
08.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
09.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
10.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)
11.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)
12.04.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
13.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)

I 9
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
23:15
seriál
minih60770minih60770
Ochrana svědků

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 13:00 (WAU)
03.12.2019 v 00:05 (WAU)
04.12.2019 v 00:05 (WAU)
05.12.2019 v 00:05 (WAU)
06.12.2019 v 00:05 (WAU)
07.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 13:00 (WAU)
10.12.2019 v 01:05 (WAU)

I 9
 
TV program: Ochrana svědků (In Plain Sight)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
seriál
minih59115minih59115
Šokující příběhy

Další díl/opakování:
11.09.2012 v 02:50 (TV Barrandov)

III (5)
 
TV program: Šokující příběhy (My Shocking Story)
21:00
seriál
minih58434minih58434
Nikdy neříkej nikdy

Další díl/opakování:
13.10.2018 v 13:40 (JOJ Family)
14.10.2018 v 01:55 (JOJ Family)
20.10.2018 v 14:05 (JOJ Family)
21.10.2018 v 01:30 (JOJ Family)
27.10.2018 v 14:10 (JOJ Family)
28.10.2018 v 02:40 (JOJ Family)
03.11.2018 v 14:00 (JOJ Family)
04.11.2018 v 02:05 (JOJ Family)

(4)
 
TV program: Nikdy neříkej nikdy (Keby bolo keby)
21:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:05minih43759minih43759
San-Antonio

Další díl/opakování:
12.05.2016 v 00:30 (Kino Barrandov)

 
TV program: San Antonio (San-Antonio)
23:45
seriál
minih59120minih59120
Skutečný zločin: Téměř dokonalá vražda

Další díl/opakování:
20.03.2012 v 11:20 (TV Barrandov)

Skutečný zločin: Téměř dokonalá vražda
ČT1
00:05
Losování Šťastných deset a Šance
00:10
Politické spektrum
00:40
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

VI 17
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:10
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 15
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:55
Kaleidoskop
02:20
Události v regionech
02:45minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)
09.04.2020 v 18:55 (ČT24)
09.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
03:10minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
08.04.2020 v 18:55 (ČT24)
08.04.2020 v 18:55 (ČT1)
09.04.2020 v 18:55 (ČT24)
09.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
03:35
Z metropole
04:00
Týden v regionech Brno
04:30
Týden v regionech Ostrava
ČT2
00:15
seriál
minih42046minih42046
Bigbít

Další díl/opakování:
23.06.2014 v 00:30 (ČT art)

5
01:15
Vzkaz Evy Gerové-Šanovcové
01:30
Knižní svět
01:45
Čtenářský deník... Jan Němec: Hra
01:55
seriál
minih49700minih49700
V odborné péči

Další díl/opakování:
19.03.2010 v 01:25 (ČT2)
20.03.2010 v 01:20 (ČT2)
23.03.2010 v 01:05 (ČT2)
24.03.2010 v 01:35 (ČT2)
26.03.2010 v 01:50 (ČT2)
27.03.2010 v 01:25 (ČT2)
30.03.2010 v 01:30 (ČT2)
31.03.2010 v 01:30 (ČT2)

18
 
TV program: V odborné péči (In treatment)
02:20minih86478minih86478
Máte slovo

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 01:15 (ČT1)
16.04.2020 v 00:20 (ČT1)

03:05
POKR
03:35
Československý filmový týdeník 766
03:45
Crescendo
04:35
Zapomenutý revír
reklama
NOVA
00:55
Bujné fantazie 24
01:25
Novashopping
01:45
seriál
minih52639minih52639
Štvanci

Další díl/opakování:
01.03.2010 v 17:35 (Nova Cinema)
02.03.2010 v 12:10 (Nova Cinema)
03.03.2010 v 12:10 (Nova Cinema)
04.03.2010 v 12:10 (Nova Cinema)
05.03.2010 v 12:10 (Nova Cinema)
08.03.2010 v 17:35 (Nova Cinema)
09.03.2010 v 11:50 (Nova Cinema)
10.03.2010 v 11:50 (Nova Cinema)

9
 
TV program: Štvanci (Runaway)
02:30minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 04:35 (Nova International)
10.04.2020 v 04:10 (Nova International)
14.04.2020 v 04:35 (Nova International)
15.04.2020 v 04:30 (Nova International)
16.04.2020 v 04:45 (Nova International)
17.04.2020 v 04:10 (Nova International)

 
TV program: Áčko
03:10
Konec vysílání
Prima
00:10
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

II
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:50minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:30
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 19:05 (RTL)
27.03.2020 v 09:30 (RTL)
30.03.2020 v 09:30 (RTL)
31.03.2020 v 09:30 (RTL)
01.04.2020 v 09:30 (RTL)
02.04.2020 v 09:30 (RTL)
03.04.2020 v 09:30 (RTL)

25
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
TV Barrandov
00:35
EZO. TV
02:11
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.332/0.262