TV Program - Středa 6. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 12:30 (ČT1)
22.09.2019 v 02:40 (ČT1)
23.09.2019 v 12:30 (ČT1)
24.09.2019 v 12:30 (ČT1)
25.09.2019 v 12:30 (ČT1)
26.09.2019 v 12:30 (ČT1)
27.09.2019 v 12:30 (ČT1)
29.09.2019 v 02:25 (ČT1)
30.09.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 02:15 (ČT1)
17.09.2019 v 05:59 (ČT2)
18.09.2019 v 02:55 (ČT1)
18.09.2019 v 05:59 (ČT2)
19.09.2019 v 02:05 (ČT1)
19.09.2019 v 05:59 (ČT2)
20.09.2019 v 02:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:59 (ČT2)
21.09.2019 v 02:30 (ČT1)

05:00minih73741minih73741
Auto Moto Revue

Další díl/opakování:
14.06.2016 v 12:00 (ČT2)
18.06.2016 v 12:45 (ČT2)
21.06.2016 v 11:40 (ČT2)
25.06.2016 v 12:35 (ČT2)
28.06.2016 v 13:00 (ČT2)

 
TV program: Auto-moto-revue
05:30
Správy STV
06:00
seriál
minih43037minih43037
Benjamin Kvítko

Další díl/opakování:
24.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)
26.12.2012 v 08:00 (MINIMAX)
27.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)

3
 
TV program: Benjamin Kvítko (Benjamin Blümchen)
06:25
seriál
minih37728minih37728
Bořek stavitel

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 18:12 (JIM JAM)
22.09.2019 v 19:20 (RiK)
23.09.2019 v 02:10 (RiK)
23.09.2019 v 06:00 (JIM JAM)
24.09.2019 v 02:10 (RiK)
24.09.2019 v 06:00 (JIM JAM)
25.09.2019 v 02:10 (RiK)
25.09.2019 v 06:00 (JIM JAM)

3
 
TV program: Bořek stavitel (Bob the Builder)
06:35
seriál
minih50642minih50642
Merlin, kouzelné štěně

Další díl/opakování:
08.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
11.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
12.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
13.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
14.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
15.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
18.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
19.07.2016 v 06:20 (ČT :D)

3
 
TV program: Merlin a kouzelný obojek (Merlin the Magical Puppy)
06:45
seriál
minih15523minih15523
Pat a Mat

Další díl/opakování:
17.02.2017 v 11:25 (ČT :D)
18.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
19.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
24.02.2017 v 11:20 (ČT :D)
25.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
26.02.2017 v 19:45 (ČT :D)
03.03.2017 v 11:20 (ČT :D)
04.03.2017 v 10:50 (ČT :D)

1
 
TV program: ...a je to!
06:55
Francouzské postřehy
07:00
Chalupa je hra
07:20
Jaroslav Heyrovský
07:50
Služby v našich službách plus
05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:55 (Nova International)
23.09.2019 v 05:55 (NOVA)
24.09.2019 v 01:40 (Nova Gold)
24.09.2019 v 02:55 (Nova International)
24.09.2019 v 05:55 (NOVA)
25.09.2019 v 01:45 (Nova Gold)
25.09.2019 v 03:00 (Nova International)
25.09.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 10
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 43
07:10
Teleshopping
07:20
Klukoviny Toma a Jerryho
07:30minih89955minih89955
06:00
seriál
minih49619minih49619
Lalola (94)
 
TV program: Lalola
06:50
seriál
minih50817minih50817
07:40minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

07:55
Madridský atentát
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
19.09.2019 v 17:20 (ČT :D)
20.09.2019 v 08:30 (ČT2)
20.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT2)
24.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
24.09.2019 v 08:30 (ČT2)
25.09.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih42700minih42700
Černá země

Další díl/opakování:
30.04.2013 v 03:00 (ČT1)
01.05.2013 v 03:50 (ČT1)
02.05.2013 v 04:00 (ČT1)
03.05.2013 v 03:10 (ČT1)
04.05.2013 v 04:05 (ČT1)

1
10:15minih58178minih58178
11:35minih42121minih42121
Krupice

Další díl/opakování:
14.10.2011 v 04:40 (ČT1)

ČT2
08:10
London11 v sobotu dopoledne
08:30
Panorama
09:10
Babylon
09:35
Za domy milovníků umění s
09:50
Cézanne
10:50
Svět zázraků: Ny Alesund 2008
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:15 (ČT1)
17.09.2019 v 00:35 (ČT1)
18.09.2019 v 11:30 (ČT1)
19.09.2019 v 01:40 (ČT1)
20.09.2019 v 00:55 (ČT1)
21.09.2019 v 00:30 (ČT1)
23.09.2019 v 17:15 (ČT1)
24.09.2019 v 11:30 (ČT1)
25.09.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
seriál
minih60882minih60882
Stefanie

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 09:05 (Relax)
24.09.2019 v 09:05 (Relax)
25.09.2019 v 09:05 (Relax)
26.09.2019 v 09:05 (Relax)
27.09.2019 v 09:05 (Relax)
30.09.2019 v 09:05 (Relax)
01.10.2019 v 09:05 (Relax)
02.10.2019 v 09:05 (Relax)

II 3
 
TV program: Stefanie (Für alle Fälle Stefanie)
09:25
film
minih28261minih28261
Následky otřesu: Zemětřesení v New Yorku

Další díl/opakování:
14.09.2013 v 12:30 (Dajto)
15.09.2013 v 10:30 (Dajto)

2
 
TV program: Panika v New Yorku (Aftershock: Earthquake In New York)
10:55minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 11:50 (NOVA)
23.09.2019 v 12:45 (Nova International)
23.09.2019 v 14:45 (Nova Gold)
24.09.2019 v 11:45 (NOVA)
24.09.2019 v 12:55 (Nova International)
24.09.2019 v 14:45 (Nova Gold)
25.09.2019 v 11:45 (NOVA)
25.09.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:00
seriál
minih54281minih54281
Mr. Bean

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 17:10 (BOOMERANG)
22.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
23.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
24.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
25.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
26.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
27.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)
28.09.2019 v 00:05 (BOOMERANG)

 
TV program: Mr. Bean: Animované příběhy (Mr. Bean: The Animated Series)
11:25
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:00
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

VI 13
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
08:30
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 07:20 (Prima)
24.09.2019 v 07:25 (Prima)
25.09.2019 v 07:25 (Prima)
26.09.2019 v 07:15 (Prima)
27.09.2019 v 07:15 (Prima)
28.09.2019 v 07:20 (Prima)
29.09.2019 v 07:10 (Prima)
30.09.2019 v 07:15 (Prima)
01.10.2019 v 07:15 (Prima)

67
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:00
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

I 8
 
TV program: Frasier
09:25
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:00 (Barrandov plus)
21.09.2019 v 23:15 (TV Barrandov)
22.09.2019 v 00:10 (TV Barrandov)
22.09.2019 v 12:30 (Barrandov plus)
23.09.2019 v 00:00 (TV Barrandov)
23.09.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
24.09.2019 v 00:00 (TV Barrandov)
24.09.2019 v 17:00 (Barrandov plus)

I 4
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
10:20
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 08:00 (Prima Krimi)
23.09.2019 v 12:25 (Prima)
24.09.2019 v 08:00 (Prima Krimi)
24.09.2019 v 12:25 (Prima)
25.09.2019 v 08:05 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 12:25 (Prima)
26.09.2019 v 08:05 (Prima Krimi)
26.09.2019 v 12:25 (Prima)

III 5
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
11:15
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 09:00 (ČT1)
18.09.2019 v 09:00 (ČT1)
19.09.2019 v 09:00 (ČT1)
20.09.2019 v 09:00 (ČT1)
23.09.2019 v 15:55 (ČT1)
24.09.2019 v 09:00 (ČT1)
25.09.2019 v 09:00 (ČT1)
26.09.2019 v 09:00 (ČT1)
27.09.2019 v 09:00 (ČT1)

II 13
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov
08:50
seriál
minih49623minih49623
All Saints (75)
 
TV program: All Saints
09:45
seriál
minih49748minih49748
Monarch Cove

Další díl/opakování:
18.04.2011 v 00:25 (TV Barrandov)
25.04.2011 v 00:05 (TV Barrandov)
01.05.2011 v 23:55 (TV Barrandov)

(2)
 
TV program: Monarch Cove
10:35
seriál
minih52312minih52312
11:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(14)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)


ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 12:30 (ČT1)
22.09.2019 v 02:40 (ČT1)
23.09.2019 v 12:30 (ČT1)
24.09.2019 v 12:30 (ČT1)
25.09.2019 v 12:30 (ČT1)
26.09.2019 v 12:30 (ČT1)
27.09.2019 v 12:30 (ČT1)
29.09.2019 v 02:25 (ČT1)
30.09.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 27
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
30.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
31.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
01.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
02.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
07.08.2018 v 11:05 (TVP 1)

VI 13
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00minih70935minih70935
15:15
Nechte mě bejt! Šikana
15:25minih38375minih38375
Nehasit! Hořím!

Další díl/opakování:
30.11.2011 v 14:45 (ČT2)

15:50
Hrůzostrašný dějepis 1
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:25 (ČT1)
26.09.2019 v 04:45 (ČT1)
28.09.2019 v 18:25 (ČT1)
05.10.2019 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:40 (ČT1)
17.09.2019 v 05:15 (ČT1)
18.09.2019 v 00:55 (ČT1)
19.09.2019 v 05:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:15 (ČT1)
23.09.2019 v 17:40 (ČT1)
24.09.2019 v 05:15 (ČT1)
25.09.2019 v 05:15 (ČT1)
26.09.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 14:25 (ČT1)
22.09.2019 v 01:05 (ČT24)
23.09.2019 v 21:30 (ČT1)
27.09.2019 v 14:25 (ČT1)
29.09.2019 v 01:05 (ČT24)
30.09.2019 v 21:30 (ČT1)
04.10.2019 v 14:25 (ČT1)
06.10.2019 v 01:05 (ČT24)

13:25
Věříš si?
13:50
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:05
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 15:20 (ČT :D)
23.09.2019 v 15:40 (ČT :D)
24.09.2019 v 13:00 (ČT :D)
28.09.2019 v 15:20 (ČT :D)
30.09.2019 v 15:35 (ČT :D)
01.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
05.10.2019 v 15:05 (ČT :D)
07.10.2019 v 15:35 (ČT :D)

7
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
14:30
Pomáhejme si- ZJ-
14:30minih77916
14:45
Hlásí se Karel Kyncl
15:10minih126500minih126500
Postřehy Karla Kyncla

Další díl/opakování:
18.12.2017 v 15:15 (ČT1)

15:20
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji: Zabiják

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
reklama
NOVA
12:15
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 18:20 (Doma)
24.09.2019 v 18:35 (Doma)
25.09.2019 v 18:25 (Doma)
26.09.2019 v 18:35 (Doma)
27.09.2019 v 18:20 (Doma)
30.09.2019 v 18:25 (Doma)
01.10.2019 v 18:35 (Doma)
04.10.2019 v 18:20 (Doma)

V 9
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 15:30 (Dajto)
30.06.2019 v 15:30 (Dajto)
06.07.2019 v 15:25 (Dajto)
07.07.2019 v 15:25 (Dajto)
13.07.2019 v 15:30 (Dajto)
14.07.2019 v 15:30 (Dajto)

VI 14
 
TV program: Walker, Texas Ranger
13:55
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

17
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:45
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
23.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
24.11.2018 v 08:05 (Nova 2)
25.11.2018 v 07:50 (Nova 2)
26.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
27.11.2018 v 08:30 (Nova 2)
28.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
29.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
30.11.2018 v 08:25 (Nova 2)

259
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
15:15
seriál
minih50305minih50305
Prima
12:10
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

I 17
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
13:05
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 07:20 (Prima)
24.09.2019 v 07:25 (Prima)
25.09.2019 v 07:25 (Prima)
26.09.2019 v 07:15 (Prima)
27.09.2019 v 07:15 (Prima)
28.09.2019 v 07:20 (Prima)
29.09.2019 v 07:10 (Prima)
30.09.2019 v 07:15 (Prima)
01.10.2019 v 07:15 (Prima)

68
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VII 18
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
14:05
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

III 13
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
15:00
seriál
minih48084minih48084
Médium III 14
 
TV program: Médium (Medium)
15:55minih15991minih15991
Pobřeží snů

Další díl/opakování:
27.12.2015 v 13:50 (AMC)
28.12.2015 v 09:05 (AMC)

 
TV program: Pobřeží snů (Miracle Beach)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih51155minih51155
13:00
EZO. TV
14:05
Miriam a Robert (5, 6)
ČT1
16:15
Tak to vidím já 1
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
19.09.2019 v 17:20 (ČT :D)
20.09.2019 v 08:30 (ČT2)
20.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT2)
24.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
24.09.2019 v 08:30 (ČT2)
25.09.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:15 (ČT1)
17.09.2019 v 00:35 (ČT1)
18.09.2019 v 11:30 (ČT1)
19.09.2019 v 01:40 (ČT1)
20.09.2019 v 00:55 (ČT1)
21.09.2019 v 00:30 (ČT1)
23.09.2019 v 17:15 (ČT1)
24.09.2019 v 11:30 (ČT1)
25.09.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30
Pod pokličkou
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:40 (ČT1)
17.09.2019 v 05:15 (ČT1)
18.09.2019 v 00:55 (ČT1)
19.09.2019 v 05:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:15 (ČT1)
23.09.2019 v 17:40 (ČT1)
24.09.2019 v 05:15 (ČT1)
25.09.2019 v 05:15 (ČT1)
26.09.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Hohol severní
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:55 (ČT1)
21.09.2019 v 18:55 (ČT24)
22.09.2019 v 18:55 (ČT1)
22.09.2019 v 18:55 (ČT24)
23.09.2019 v 18:55 (ČT1)
23.09.2019 v 18:55 (ČT24)
24.09.2019 v 18:55 (ČT1)
24.09.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:10
seriál
minih32833minih32833
Profesionálové

Další díl/opakování:
06.08.2019 v 12:20 (Jednotka)
07.08.2019 v 01:15 (Jednotka)
08.08.2019 v 01:00 (Jednotka)
09.08.2019 v 00:30 (Jednotka)
10.08.2019 v 02:00 (Jednotka)
12.08.2019 v 12:20 (Jednotka)
13.08.2019 v 12:20 (Jednotka)
14.08.2019 v 00:25 (Jednotka)

1
 
TV program: Profesionálové (The Profesionals)
16:30
V šeru ticha
17:25
PORT
17:50
Přidej se
18:05
Nedej se
18:30
Hledám práci
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce- ZJ-
19:05
Sabotáž
19:30
Kapusta 7
reklama
NOVA
16:10
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
23.09.2019 v 23:20 (NOVA)
24.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
24.09.2019 v 23:35 (NOVA)
25.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
25.09.2019 v 23:35 (NOVA)
26.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
27.09.2019 v 05:50 (KABEL1)

VI 1
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:25
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
25.09.2019 v 02:15 (RTL)
26.09.2019 v 00:30 (RTL)
27.09.2019 v 02:20 (RTL)
02.10.2019 v 02:15 (RTL)
03.10.2019 v 00:30 (RTL)

III 16
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 17:20 (Nova Gold)
23.09.2019 v 08:50 (NOVA)
23.09.2019 v 08:55 (Nova International)
23.09.2019 v 11:40 (Nova Gold)
24.09.2019 v 00:00 (Nova Gold)
24.09.2019 v 08:55 (NOVA)
24.09.2019 v 09:00 (Nova International)
25.09.2019 v 00:00 (Nova Gold)

(1575, 1576)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

VI 14
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:10
seriál
minih59094minih59094
Maigret (38)
 
TV program: Maigret
18:05
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(14)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00
Madridský atentát
ČT1
20:00minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:00
Neobyčejné životy
22:00
seriál
minih42922minih42922
* Řím

Další díl/opakování:
14.05.2018 v 23:10 (HBO2)
15.05.2018 v 00:00 (HBO2)
15.05.2018 v 21:00 (HBO3)
16.05.2018 v 16:25 (HBO)
17.05.2018 v 12:00 (HBO3)
19.05.2018 v 16:35 (HBO3)
21.05.2018 v 23:10 (HBO2)
22.05.2018 v 21:00 (HBO3)

II 6
 
TV program: Řím (Rome)
22:55
Losování Sportky a Šance
23:00
film
minih36684minih36684
Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Další díl/opakování:
10.01.2018 v 22:55 (ČT2)

 
TV program: Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30minih67155minih67155
22:10
Dokumentární klub: Radio Svobodná Evropa
23:05minih40576minih40576
Faktótum

Další díl/opakování:
19.08.2019 v 00:25 (Filmbox Premium)

 
TV program: Faktótum (Factotum)
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih47909minih47909
Comeback

Další díl/opakování:
08.08.2019 v 12:55 (Nova International)
10.08.2019 v 16:35 (Nova International)
11.08.2019 v 16:25 (Nova International)
13.08.2019 v 21:30 (Nova International)
13.08.2019 v 21:30 (NOVA)
14.08.2019 v 12:55 (Nova International)
14.08.2019 v 21:30 (NOVA)
15.08.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Comeback
20:40
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:55 (Dajto)
22.09.2019 v 20:10 (Nova 2)
23.09.2019 v 01:25 (Nova 2)
23.09.2019 v 12:20 (Dajto)
23.09.2019 v 13:20 (PRO7)
24.09.2019 v 00:40 (Dajto)
24.09.2019 v 01:35 (Nova 2)
24.09.2019 v 06:10 (PRO7)

VI 1
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
21:05
film
minih32688minih32688
Baba na zabití

Další díl/opakování:
28.09.2019 v 19:05 (Film+)

 
TV program: Baba na zabití (Duplex)
22:40minih54710minih54710
Špatným směrem

Další díl/opakování:
14.09.2019 v 23:45 (PLUS)

 
TV program: Špatným směrem (One way)
Prima
20:00minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
21:10minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

22:15
seriál
minih59855minih59855
Džungle rtěnek

Další díl/opakování:
26.07.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
27.07.2016 v 03:45 (Prima LOVE)
28.07.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
29.07.2016 v 03:50 (Prima LOVE)
02.08.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
03.08.2016 v 03:50 (Prima LOVE)
04.08.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
05.08.2016 v 03:45 (Prima LOVE)

I 2
 
TV program: Džungle rtěnek (Lipstick Jungle)
23:10
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 10:55 (WAU)
23.09.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
24.09.2019 v 09:35 (WAU)
24.09.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 00:30 (RTL)
25.09.2019 v 01:00 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 09:25 (WAU)
26.09.2019 v 01:00 (Prima Krimi)

I 4
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Šokující příběhy III (1)
21:00
Podezřelý (1,2)
22:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:05
film
minih52900minih52900
Výkřiky ve tmě

Další díl/opakování:
17.10.2019 v 02:20 (Filmbox Extra HD)

 
TV program: Výkřiky ve tmě (Cries in the Dark)
ČT1
00:30
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:35
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

I 2
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:00
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 27
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:45minih59643minih59643
Přísně tajné vraždy

Další díl/opakování:
10.10.2018 v 02:40 (ČT2)
11.10.2018 v 02:45 (ČT2)
12.10.2018 v 02:45 (ČT2)
13.10.2018 v 02:40 (ČT2)

1
 
TV program: Přísně tajné vraždy
02:05minih69519
02:25
Den D 1
03:10
Události v regionech
03:35minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:55 (ČT1)
21.09.2019 v 18:55 (ČT24)
22.09.2019 v 18:55 (ČT1)
22.09.2019 v 18:55 (ČT24)
23.09.2019 v 18:55 (ČT1)
23.09.2019 v 18:55 (ČT24)
24.09.2019 v 18:55 (ČT1)
24.09.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
04:00minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:55 (ČT1)
21.09.2019 v 18:55 (ČT24)
22.09.2019 v 18:55 (ČT1)
22.09.2019 v 18:55 (ČT24)
23.09.2019 v 18:55 (ČT1)
23.09.2019 v 18:55 (ČT24)
24.09.2019 v 18:55 (ČT1)
24.09.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
04:25
Kultura v regionech
ČT2
00:40
Tsunami po vlně zájmu
01:35
Divadlo žije!
02:05
* Q
02:30
Bolavá místa jižního Kavkazu 1
03:00
V šeru ticha
03:55
Tři dny s Benediktem
reklama
NOVA
00:40
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas II

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 21:00 (WAU)
24.09.2019 v 17:40 (PLUS)
24.09.2019 v 21:00 (WAU)
25.09.2019 v 17:40 (PLUS)
25.09.2019 v 21:00 (WAU)
26.09.2019 v 17:40 (PLUS)
26.09.2019 v 21:00 (WAU)
27.09.2019 v 17:40 (PLUS)

2
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:25
Novashopping
01:50minih54264minih54264
Zlatíčka

Další díl/opakování:
10.02.2019 v 06:10 (Nova Gold)
17.02.2019 v 05:55 (Nova Gold)

 
TV program: Zlatíčka
02:45
Tabu
03:30minih90000minih90000
Kolotoč

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:00 (Nova International)
24.09.2019 v 05:10 (Nova International)
25.09.2019 v 05:15 (Nova International)
27.09.2019 v 05:00 (Nova International)
02.10.2019 v 02:25 (Nova Gold)

 
TV program: Kolotoč
04:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 03:10 (NOVA)
23.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
24.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
25.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
26.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
27.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
30.09.2019 v 04:10 (NOVA)
30.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:00
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
05.10.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
06.10.2019 v 06:20 (Barrandov plus)

IV 17
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:00minih83154minih83154
Volejte věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:50
Výklad snů
03:45
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 09:30 (RTL)
24.09.2019 v 09:30 (RTL)
25.09.2019 v 09:30 (RTL)
26.09.2019 v 09:30 (RTL)
27.09.2019 v 09:30 (RTL)
30.09.2019 v 09:30 (RTL)
01.10.2019 v 09:30 (RTL)
02.10.2019 v 09:30 (RTL)

8
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:15minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

TV Barrandov
00:40
EZO. TV
02:15
seriál
minih59094minih59094
Maigret (38)
 
TV program: Maigret
03:57
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.29/0.148