TV Program - Středa 16. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
05:20
Francouzské postřehy
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 05:59 (ČT24)
12.11.2019 v 05:59 (ČT1)
13.11.2019 v 05:59 (ČT1)
13.11.2019 v 05:59 (ČT24)
14.11.2019 v 05:59 (ČT1)
14.11.2019 v 05:59 (ČT24)
15.11.2019 v 05:59 (ČT24)
15.11.2019 v 05:59 (ČT1)

05:00
Auto Moto Styl
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 02:40 (ČT1)
12.11.2019 v 05:59 (ČT2)
13.11.2019 v 02:15 (ČT1)
13.11.2019 v 05:59 (ČT2)
14.11.2019 v 02:00 (ČT1)
14.11.2019 v 05:59 (ČT2)
15.11.2019 v 02:10 (ČT1)
15.11.2019 v 05:59 (ČT2)
16.11.2019 v 02:30 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
12.11.2019 v 02:55 (Nova International)
12.11.2019 v 05:55 (NOVA)
13.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
13.11.2019 v 03:10 (Nova International)
13.11.2019 v 05:55 (NOVA)
14.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
14.11.2019 v 03:30 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:05
Teleshopping
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

I 4
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 33
07:10
Teleshopping
07:20minih89955minih89955
07:45
seriál
minih48641minih48641
Fresh Prince

Další díl/opakování:
09.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
10.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
11.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
12.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
13.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
14.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
15.10.2015 v 08:45 (Smíchov)
16.10.2015 v 08:55 (Smíchov)

V 5
 
TV program: Fresh Prince (The Fresh Prince of Bel-Air)
06:00
Soudní síň
06:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

07:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret (27)
 
TV program: Maigret
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 17:20 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih57610minih57610
Vánoce, na které nikdy nezapomenu (?) [TV epizoda]

Další díl/opakování:
15.12.2017 v 09:50 (ČT1)
17.12.2017 v 06:25 (ČT1)

 
TV program: Vánoce, na které nikdy nezapomenu
10:05
Přijďte k nám na večeři
10:55
Vánoční koncert Karla Gotta
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Babylon
09:35
Film o filmu Zoufalci
09:50
Toulky za uměním
10:05
Síla umění: Van Gogh
11:00
Svět zázraků: Riskantní natáčení 10
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 11:25 (ČT1)
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih49890minih49890
09:30
film
minih27798minih27798
11:05minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 11:50 (NOVA)
12.11.2019 v 12:45 (Nova International)
12.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
13.11.2019 v 11:50 (NOVA)
13.11.2019 v 12:55 (Nova International)
13.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
14.11.2019 v 11:50 (NOVA)
14.11.2019 v 12:45 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:15
seriál
minih50500minih50500
Mr. Bean

Další díl/opakování:
21.12.2018 v 18:15 (ČT2)
22.12.2018 v 09:00 (ČT2)
23.12.2018 v 09:00 (ČT2)
25.12.2018 v 08:00 (ČT2)
26.12.2018 v 09:25 (ČT2)
27.12.2018 v 10:00 (ČT2)
28.12.2018 v 09:15 (ČT2)
29.12.2018 v 09:00 (ČT2)
30.12.2018 v 09:35 (ČT2)

 
TV program: Mr. Bean
11:40
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:15
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

V 8
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
08:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 07:25 (Prima)
13.11.2019 v 07:25 (Prima)
14.11.2019 v 07:25 (Prima)
15.11.2019 v 07:25 (Prima)
16.11.2019 v 06:55 (Prima)
17.11.2019 v 07:15 (Prima)
18.11.2019 v 07:25 (Prima)
19.11.2019 v 07:25 (Prima)
20.11.2019 v 07:25 (Prima)

48
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:15
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

IV 16
 
TV program: Knight Rider
10:10
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 12:30 (Prima)
13.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
13.11.2019 v 12:30 (Prima)
14.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
14.11.2019 v 12:30 (Prima)
15.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
15.11.2019 v 12:30 (Prima)
18.11.2019 v 08:10 (Prima Krimi)

II 20
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
11:05
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 09:00 (ČT1)
13.11.2019 v 16:00 (ČT1)
14.11.2019 v 09:00 (ČT1)
15.11.2019 v 09:00 (ČT1)
18.11.2019 v 15:55 (ČT1)
19.11.2019 v 09:00 (ČT1)
20.11.2019 v 15:55 (ČT1)
21.11.2019 v 09:00 (ČT1)

I 22
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov
08:35
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(3)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
09:35
Lovec a oběť II (3)
10:40
seriál
minih49623minih49623
All Saints (68)
 
TV program: All Saints
11:30minih54541minih54541
Doma u lemurů

Další díl/opakování:
20.11.2010 v 09:15 (TV Barrandov)
21.11.2010 v 09:15 (TV Barrandov)
25.11.2010 v 08:50 (TV Barrandov)



ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 12:30 (ČT1)
13.11.2019 v 12:30 (ČT1)
14.11.2019 v 12:30 (ČT1)
15.11.2019 v 12:30 (ČT1)
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
30.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
31.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
01.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
02.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
07.08.2018 v 11:05 (TVP 1)

VI 2
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
seriál
minih48400minih48400
Mumínci

Další díl/opakování:
23.02.2018 v 12:10 (ČT :D)
26.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
27.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
28.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
01.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
02.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
05.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
06.03.2018 v 08:00 (ČT :D)

II 4
 
TV program: Mumínci (Moomin)
15:25
Game Page
15:50
Nová dobrodružství Černého Bleska 24
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 05:15 (ČT1)
13.11.2019 v 05:15 (ČT1)
14.11.2019 v 05:15 (ČT1)
15.11.2019 v 05:15 (ČT1)
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Skoro jasno
12:55
Dvaasedmdesát jmen české historie 55
13:10minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 14:25 (ČT1)
17.11.2019 v 01:05 (ČT24)
18.11.2019 v 21:40 (ČT1)

13:50
Věříš si?
14:15
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:30
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

4
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
14:55
Tykadlo
15:10minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
08.11.2019 v 05:30 (ČT2)
10.11.2019 v 11:25 (ČT2)
15.11.2019 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
15:25
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji: Létající

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
reklama
NOVA
12:05
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

V 2
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:00
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 09:05 (Nova 2)
13.11.2019 v 05:00 (Nova 2)
14.11.2019 v 09:05 (Nova 2)
15.11.2019 v 09:05 (Nova 2)
16.11.2019 v 08:55 (Nova 2)
17.11.2019 v 09:00 (Nova 2)
18.11.2019 v 05:10 (Nova 2)
19.11.2019 v 05:20 (Nova 2)

252
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:25
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 01:50 (Prima)
13.11.2019 v 01:45 (Prima)
14.11.2019 v 02:00 (Prima)
15.11.2019 v 01:50 (Prima)
16.11.2019 v 02:45 (Prima)
18.11.2019 v 14:30 (Prima)
19.11.2019 v 01:50 (Prima)
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)

VI 7
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:20
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

10
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
15:10
seriál
minih50305minih50305
Prima
12:05
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

I 7
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
12:55
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 07:25 (Prima)
13.11.2019 v 07:25 (Prima)
14.11.2019 v 07:25 (Prima)
15.11.2019 v 07:25 (Prima)
16.11.2019 v 06:55 (Prima)
17.11.2019 v 07:15 (Prima)
18.11.2019 v 07:25 (Prima)
19.11.2019 v 07:25 (Prima)
20.11.2019 v 07:25 (Prima)

49
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:30
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VII 8
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
14:00
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

III 3
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:55
seriál
minih48084minih48084
Médium III 4
 
TV program: Médium (Medium)
15:50
Cena lásky
TV Barrandov
12:00
seriál
minih51155minih51155
13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 09:55 (ARD)
12.11.2019 v 09:55 (ARD)
13.11.2019 v 06:20 (MDR)
13.11.2019 v 09:55 (ARD)
14.11.2019 v 09:55 (ARD)
15.11.2019 v 09:55 (ARD)
15.11.2019 v 14:25 (ORF2)
18.11.2019 v 08:00 (MDR)

(299,300)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
15:55minih54541minih54541
Doma u lemurů

Další díl/opakování:
20.11.2010 v 09:15 (TV Barrandov)
21.11.2010 v 09:15 (TV Barrandov)
25.11.2010 v 08:50 (TV Barrandov)

ČT1
16:15
Kouzelné boty
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 17:20 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 11:25 (ČT1)
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30
Pod pokličkou
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 05:15 (ČT1)
13.11.2019 v 05:15 (ČT1)
14.11.2019 v 05:15 (ČT1)
15.11.2019 v 05:15 (ČT1)
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Duety ...kolem dokola
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 18:55 (ČT1)
12.11.2019 v 19:00 (ČT24)
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:15minih86651minih86651
Deset století architektury

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Deset století architektury
16:30
Kam s ní
16:45
Ondřejova filmová škola
16:55
Úraz není náhoda
17:05
Diagnóza
17:25
PORT
17:50
Přidej se
18:05
Nedej se
18:30
Hledám práci
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Kapusta 4
19:30
Pětka v Pomeranči
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 23:15 (NOVA)
12.11.2019 v 23:20 (NOVA)
13.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
13.11.2019 v 23:40 (NOVA)
18.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
18.11.2019 v 23:15 (NOVA)
19.11.2019 v 23:20 (NOVA)
20.11.2019 v 23:30 (NOVA)

V 18
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 11:20 (PLUS)
12.11.2019 v 21:00 (WAU)
13.11.2019 v 10:05 (PLUS)
13.11.2019 v 21:00 (WAU)
14.11.2019 v 10:15 (PLUS)
19.11.2019 v 10:10 (PLUS)
19.11.2019 v 21:00 (WAU)
20.11.2019 v 10:10 (PLUS)

III 9
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 09:00 (NOVA)
12.11.2019 v 09:05 (Nova International)
12.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
13.11.2019 v 08:45 (NOVA)
13.11.2019 v 08:50 (Nova International)
13.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
14.11.2019 v 08:45 (Nova International)
14.11.2019 v 09:05 (NOVA)

(1545, 1546)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

V 9
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:30
seriál
minih59094minih59094
Maigret (27)
 
TV program: Maigret
18:00
seriál
minih45163minih45163
Jake a Tlusťoch

Další díl/opakování:
31.01.2019 v 09:55 (Prima Krimi)
31.01.2019 v 12:35 (Prima)
01.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
01.02.2019 v 12:25 (Prima)
04.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
04.02.2019 v 12:25 (Prima)
05.02.2019 v 08:55 (Prima Krimi)
05.02.2019 v 12:30 (Prima)

(3)
 
TV program: Jake a Tlusťoch (Jake and the Fatman)
19:00
Uvnitř tornáda
ČT1
20:00minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:00
seriál
minih106948minih106948
Příběhy slavných - Věra Galatíková

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 15:40 (ČT1)

21:55minih82815minih82815
Na stopě L

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 22:45 (ČT1)
13.11.2019 v 01:05 (ČT1)
15.11.2019 v 14:00 (ČT1)
18.11.2019 v 22:45 (ČT1)
22.11.2019 v 01:45 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
22:20
Losování Sportky a Šance
22:25
seriál
minih42922minih42922
* Řím

Další díl/opakování:
14.05.2018 v 23:10 (HBO2)
15.05.2018 v 00:00 (HBO2)
15.05.2018 v 21:00 (HBO3)
16.05.2018 v 16:25 (HBO)
17.05.2018 v 12:00 (HBO3)
19.05.2018 v 16:35 (HBO3)
21.05.2018 v 23:10 (HBO2)
22.05.2018 v 21:00 (HBO3)

II 3
 
TV program: Řím (Rome)
23:20
Losování Šťastných deset a Šance
23:25minih39938minih39938
Ani svatí, ani andělé

Další díl/opakování:
06.07.2011 v 22:45 (ČT1)

 
TV program: Ani svatí, ani andělé
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30
Nejtemnější světlo
22:00
Kouzlo Afriky
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 18:55 (ČT1)
12.11.2019 v 19:00 (ČT24)
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
23:10
Dokumentární klub: Čchi - po
reklama
NOVA
20:00
Spolu proti bariérám
21:20minih22927minih22927
Vrchní, prchni

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 20:20 (NOVA)
23.06.2019 v 16:20 (NOVA)

 
TV program: Vrchní, prchni!
23:00
film
minih41245minih41245
Pobuda

Další díl/opakování:
06.10.2015 v 11:10 (Nova Cinema)

 
TV program: Pobuda (Boudu)
Prima
20:00
seriál
minih53871minih53871
Přešlapy

Další díl/opakování:
03.01.2015 v 09:05 (Prima LOVE)
04.01.2015 v 09:20 (Prima LOVE)

13
21:20minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

22:25
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
13.11.2019 v 09:35 (WAU)
13.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
14.11.2019 v 09:35 (WAU)
14.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
15.11.2019 v 09:35 (WAU)
15.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
15.11.2019 v 22:15 (VOX)

III 15
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
23:20
seriál
minih45706minih45706
Žralok

Další díl/opakování:
12.08.2011 v 04:25 (JOJ)
13.08.2011 v 05:15 (JOJ)
16.08.2011 v 05:15 (JOJ)
17.08.2011 v 04:30 (JOJ)
18.08.2011 v 05:20 (JOJ)
19.08.2011 v 05:30 (JOJ)
20.08.2011 v 05:20 (JOJ)
23.08.2011 v 04:00 (JOJ)
24.08.2011 v 04:45 (JOJ)

II 16
 
TV program: Žralok (Shark)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Kam zmizel můj syn? (2)
21:45minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:00minih43764minih43764
Meč spravedlnosti

Další díl/opakování:
11.09.2013 v 00:00 (JOJ)

 
TV program: Meč spravedlnosti (Day of Wrath)
ČT1
00:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:35
Události v regionech
02:00minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 18:55 (ČT1)
12.11.2019 v 19:00 (ČT24)
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
02:25minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 18:55 (ČT1)
12.11.2019 v 19:00 (ČT24)
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
02:50
Sabotáž
03:20
seriál
minih49676minih49676
Tajné akce StB

Další díl/opakování:
21.11.2010 v 20:25 (ČT2)

38
03:35
Rajské zahrady 11
03:50
Regiony ČT24
04:15
Kultura.cz
04:40minih69519
ČT2
00:05minih49882minih49882
Neviditelné děti

Další díl/opakování:
14.09.2014 v 22:45 (Film+)
16.09.2014 v 00:25 (Film+)

 
TV program: Neviditelné děti (All the Invisible Children)
02:10
Divadlo žije!
02:35
* Q
03:05minih36153minih36153
Terra musica

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 03:00 (ČT art)
19.11.2019 v 04:35 (ČT art)
22.11.2019 v 04:30 (ČT art)

 
TV program: Terra musica
03:50
Ondřejova filmová škola
04:00minih86651minih86651
Deset století architektury

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Deset století architektury
04:15
Krotitelé dluhů 27
04:45
Čtení na dobrou noc
reklama
NOVA
00:50
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 05:10 (VOX)
14.11.2019 v 21:00 (WAU)
15.11.2019 v 10:05 (PLUS)
19.11.2019 v 05:20 (VOX)

Vegas 23
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:35
Novashopping
02:00
112
02:25
Na mušce
03:15minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
13.11.2019 v 04:45 (Nova International)
14.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
14.11.2019 v 05:05 (Nova International)
15.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
15.11.2019 v 04:20 (Nova International)
16.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
16.11.2019 v 04:50 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:05minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 06:15 (Nova Gold)
13.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
14.11.2019 v 06:20 (Nova Gold)
15.11.2019 v 06:20 (Nova Gold)
18.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:15
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
10.11.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
16.11.2019 v 14:35 (Barrandov plus)
17.11.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

IV 10
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:10minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:00
Výklad snů
03:55
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
10.11.2019 v 17:10 (Prima Krimi)
11.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
12.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
13.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
14.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)
16.11.2019 v 00:10 (Prima Krimi)
19.11.2019 v 17:15 (Prima Krimi)

IV 14
 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
04:40minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
seriál
minih50817minih50817
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.32/0.243