NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

TV Program - Pátek 27. listopadu

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 02:25 (ČT1)
27.11.2020 v 01:50 (ČT1)
30.11.2020 v 03:30 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
05:20minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
19.11.2020 v 19:40 (ČT2)
20.11.2020 v 13:00 (ČT2)
21.11.2020 v 12:50 (ČT1)
23.11.2020 v 19:40 (ČT2)
24.11.2020 v 19:40 (ČT2)
25.11.2020 v 19:40 (ČT2)
28.11.2020 v 12:50 (ČT1)

 
TV program: Postřehy odjinud
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 05:59 (ČT1)
23.11.2020 v 05:59 (ČT24)
24.11.2020 v 05:59 (ČT1)
24.11.2020 v 05:59 (ČT24)
25.11.2020 v 05:59 (ČT1)
25.11.2020 v 05:59 (ČT24)
26.11.2020 v 05:59 (ČT1)
26.11.2020 v 05:59 (ČT24)

 
TV program: Studio 6
05:00
Kam s ní
05:15
Skoro jasno 12
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 02:15 (ČT1)
20.11.2020 v 05:59 (ČT2)
21.11.2020 v 02:30 (ČT1)
23.11.2020 v 05:59 (ČT2)
24.11.2020 v 02:15 (ČT1)
24.11.2020 v 05:59 (ČT2)
25.11.2020 v 02:15 (ČT1)
25.11.2020 v 05:59 (ČT2)
26.11.2020 v 02:10 (ČT1)

 
TV program: Dobré ráno
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 01:40 (Nova Gold)
26.11.2020 v 03:20 (Nova International)
26.11.2020 v 05:55 (NOVA HD)
26.11.2020 v 05:55 (NOVA)
27.11.2020 v 01:40 (Nova Gold)
27.11.2020 v 03:00 (Nova International)
27.11.2020 v 05:55 (NOVA HD)
27.11.2020 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
05:00minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 10:25 (Prima LOVE)
29.11.2020 v 11:55 (Prima)

 
TV program: Receptář prima nápadů
06:05
Teleshopping
06:20
seriál
minih51461minih51461
Štěně jménem Scooby Doo

Další díl/opakování:
11.11.2020 v 07:20 (Nova 2)
11.11.2020 v 09:55 (Nova Gold)
12.11.2020 v 07:20 (Nova 2)
12.11.2020 v 09:55 (Nova Gold)
13.11.2020 v 07:25 (Nova 2)
13.11.2020 v 10:00 (Nova Gold)
14.11.2020 v 07:25 (Nova 2)
14.11.2020 v 09:40 (Nova Gold)

II 5
 
TV program: Štěně jménem Scooby-doo (A Pup Named Scooby-Doo)
06:40minih89955minih89955
07:10
Teleshopping
07:20minih15715minih15715
Pět holek na krku

Další díl/opakování:
27.07.2015 v 20:00 (Kino CS)
29.07.2015 v 16:45 (Kino CS)
02.08.2015 v 17:05 (Kino CS)
04.08.2015 v 13:45 (Kino CS)
06.08.2015 v 20:00 (Kino CS)
08.08.2015 v 15:05 (Kino CS)

20
 
TV program: Pět holek na krku
07:50
seriál
minih43738minih43738
06:00
60 minut
07:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret

Další díl/opakování:
05.09.2020 v 13:50 (Jednotka)
06.09.2020 v 00:05 (Jednotka)

(14)
 
TV program: Maigret
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
24.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
24.11.2020 v 08:30 (ČT2)
25.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
25.11.2020 v 08:30 (ČT2)
26.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
26.11.2020 v 08:30 (ČT2)
27.11.2020 v 08:30 (ČT2)
27.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Fotograf Josef Koudelka
09:45
U nás doma čb
10:20
Halabalašou
11:00
Barvy života
ČT2
08:30
Panorama
09:10minih82815minih82815
Na stopě

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 14:00 (ČT1)
23.11.2020 v 22:45 (ČT1)
26.11.2020 v 01:45 (ČT1)
27.11.2020 v 14:00 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
09:35minih59723minih59723
Na plovárně s Paulem Pottsem

Další díl/opakování:
25.11.2020 v 21:20 (ČT :D / ČT art)
02.12.2020 v 21:15 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Na plovárně
10:00
Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy
10:30
Ideály a prachy
11:00minih59880minih59880
Pod pokličkou

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 01:50 (ČT1)
21.11.2020 v 02:05 (ČT1)
29.11.2020 v 04:40 (ČT1)

 
TV program: Pod pokličkou
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
19.11.2020 v 17:15 (ČT1)
20.11.2020 v 00:50 (ČT1)
21.11.2020 v 00:30 (ČT1)
23.11.2020 v 11:30 (ČT1)
24.11.2020 v 00:15 (ČT1)
25.11.2020 v 00:45 (ČT1)
26.11.2020 v 00:15 (ČT1)
27.11.2020 v 01:20 (ČT1)
28.11.2020 v 00:35 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih49890minih49890
09:35
Proces: Cena za vášeň 2
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 11:50 (NOVA)
26.11.2020 v 11:50 (NOVA HD)
26.11.2020 v 13:15 (Nova International)
26.11.2020 v 14:45 (Nova Gold)
27.11.2020 v 11:45 (NOVA)
27.11.2020 v 11:45 (NOVA HD)
27.11.2020 v 13:00 (Nova International)
27.11.2020 v 14:45 (Nova Gold)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:45
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 06:20 (Doma)
24.11.2020 v 06:20 (Doma)
25.11.2020 v 06:20 (Doma)
26.11.2020 v 06:20 (Doma)
27.11.2020 v 06:20 (Doma)
28.11.2020 v 10:30 (Doma)
29.11.2020 v 10:40 (Doma)
30.11.2020 v 06:20 (Doma)

IV 5
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:20
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 09:10 (Prima)
21.11.2020 v 07:35 (Prima)
22.11.2020 v 07:10 (Prima)
23.11.2020 v 09:10 (Prima)
24.11.2020 v 09:10 (Prima)
25.11.2020 v 09:10 (Prima)
26.11.2020 v 09:10 (Prima)
27.11.2020 v 09:10 (Prima)
28.11.2020 v 07:20 (Prima)

26
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:50
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

IV 3
 
TV program: Knight Rider
09:50
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 07:55 (Prima Krimi)
20.11.2020 v 14:25 (Prima)
23.11.2020 v 08:00 (Prima Krimi)
23.11.2020 v 14:25 (Prima)
24.11.2020 v 08:00 (Prima Krimi)
24.11.2020 v 14:25 (Prima)
25.11.2020 v 08:00 (Prima Krimi)
25.11.2020 v 14:25 (Prima)

II 7
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
10:50
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
19.11.2020 v 16:00 (ČT1)
20.11.2020 v 09:00 (ČT1)
23.11.2020 v 15:55 (ČT1)
24.11.2020 v 09:00 (ČT1)
25.11.2020 v 09:00 (ČT1)
26.11.2020 v 09:00 (ČT1)
27.11.2020 v 09:00 (ČT1)

I 6
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:50
seriál
minih44303minih44303
Policie - New York

Další díl/opakování:
14.09.2020 v 02:55 (Prima Krimi)
15.09.2020 v 01:50 (Prima Krimi)
16.09.2020 v 01:40 (Prima Krimi)
17.09.2020 v 01:45 (Prima Krimi)
18.09.2020 v 01:40 (Prima Krimi)
19.09.2020 v 01:45 (Prima Krimi)
20.09.2020 v 02:50 (Prima Krimi)
21.09.2020 v 02:55 (Prima Krimi)

XII 14
 
TV program: Policie - New York (NYPD Blue)
TV Barrandov
08:45
Nigel Marven a ošklivá zvířata
09:50
seriál
minih49623minih49623
All Saints (55)
 
TV program: All Saints
10:50
60 minut


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 12:30 (ČT1)
22.11.2020 v 01:40 (ČT1)
23.11.2020 v 12:30 (ČT1)
24.11.2020 v 12:30 (ČT1)
25.11.2020 v 12:30 (ČT1)
26.11.2020 v 12:30 (ČT1)
27.11.2020 v 12:30 (ČT1)
29.11.2020 v 02:00 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 14:10 (Prima LOVE)
24.11.2020 v 14:20 (Prima LOVE)
25.11.2020 v 14:30 (Prima LOVE)
26.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
27.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
28.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
29.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
30.11.2020 v 14:30 (Prima LOVE)

III 3
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:20
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
22.11.2020 v 23:55 (Prima LOVE)
23.11.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
24.11.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
25.11.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
26.11.2020 v 00:10 (Prima LOVE)
27.11.2020 v 00:10 (Prima LOVE)
28.11.2020 v 01:10 (Prima LOVE)
29.11.2020 v 00:05 (Prima LOVE)

V 15
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:05
Krásy evropského pobřeží: V
15:15
Franklin 5
15:35
seriál
minih49919minih49919
Let 29

Další díl/opakování:
15.01.2010 v 15:30 (ČT1)
16.01.2010 v 07:40 (ČT1)
22.01.2010 v 15:30 (ČT1)
23.01.2010 v 07:35 (ČT1)

24
 
TV program: Let 29 (Flight 29 Down)
ČT2
12:00
Bydlení je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
19.11.2020 v 17:40 (ČT1)
20.11.2020 v 05:15 (ČT1)
23.11.2020 v 17:40 (ČT1)
24.11.2020 v 05:15 (ČT1)
25.11.2020 v 05:15 (ČT1)
26.11.2020 v 05:15 (ČT1)
27.11.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Ta naše povaha česká
13:10
Medúza W
13:40
Šikulové
13:55
Nová dobrodružství Černého Bleska 21
14:25
Sportovci světa: Lillehammer 1994 2
15:10minih51775
Fotbal pro rozvoj

Další díl/opakování:
01.06.2012 v 13:00 (ČT2)

15:35
Kvarteto
reklama
NOVA
12:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 01:00 (PRO7)
26.11.2020 v 02:10 (Nova 2)
27.11.2020 v 02:10 (Nova 2)
28.11.2020 v 02:10 (Nova 2)
29.11.2020 v 02:15 (Nova 2)
29.11.2020 v 06:30 (PRO7)
30.11.2020 v 07:05 (PRO7)
05.12.2020 v 09:40 (PRO7)

239
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:10
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 01:50 (Prima)
21.11.2020 v 01:50 (Prima)
23.11.2020 v 12:25 (Prima)
24.11.2020 v 01:45 (Prima)
25.11.2020 v 01:20 (Prima)
26.11.2020 v 01:55 (Prima)
27.11.2020 v 01:20 (Prima)
28.11.2020 v 01:45 (Prima)

V 19
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:05
seriál
minih166048
Nováčci 17
 
TV program: Nováčci (Les Bleus : Premiers pas dans la police)
15:10
seriál
minih14536minih14536
Superman

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

IV 19
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
12:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 09:10 (Prima)
21.11.2020 v 07:35 (Prima)
22.11.2020 v 07:10 (Prima)
23.11.2020 v 09:10 (Prima)
24.11.2020 v 09:10 (Prima)
25.11.2020 v 09:10 (Prima)
26.11.2020 v 09:10 (Prima)
27.11.2020 v 09:10 (Prima)
28.11.2020 v 07:20 (Prima)

27
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VI 17
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:50
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
03.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)
04.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)
05.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)
06.08.2020 v 16:05 (Prima LOVE)
07.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)
08.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)
09.08.2020 v 16:15 (Prima LOVE)
10.08.2020 v 16:10 (Prima LOVE)

II 12
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:50
seriál
minih48084minih48084
Médium II 13
 
TV program: Médium (Medium)
15:45
Dlouhá cesta ke štěstí
TV Barrandov
12:05
seriál
minih51155minih51155
13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura

Další díl/opakování:
25.11.2020 v 15:10 (ARD)
26.11.2020 v 06:25 (MDR)
26.11.2020 v 14:25 (ORF2)
26.11.2020 v 15:10 (ARD)
27.11.2020 v 14:25 (ORF2)
30.11.2020 v 14:25 (ORF2)
30.11.2020 v 15:10 (ARD)
01.12.2020 v 14:25 (ORF2)

(273, 274)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:00
seriál
minih45883minih45883
Ovečka Shaun

Další díl/opakování:
25.11.2020 v 14:30 (Ťuki TV)
25.11.2020 v 17:25 (Jojko)
25.11.2020 v 18:40 (Dvojka)
26.11.2020 v 00:30 (Jojko)
26.11.2020 v 06:55 (Dvojka)
26.11.2020 v 14:30 (Ťuki TV)
27.11.2020 v 00:30 (Jojko)
27.11.2020 v 06:55 (Dvojka)

22
 
TV program: Ovečka Shaun (Shaun the Sheep)
16:05
Daleká cesta za domovem 39
16:30minih56131minih56131
Bludiště

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 11:40 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 14:45 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Bludiště
17:00minih56174minih56174
Za školu

Další díl/opakování:
10.06.2011 v 17:00 (ČT1)
17.06.2011 v 17:00 (ČT1)
24.06.2011 v 17:00 (ČT1)

 
TV program: Za školu
17:30
Přes nový práh
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25
Případ pro ombudsmana 13
18:40
Duety ...kolem dokola
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
24.11.2020 v 18:30 (Dvojka)
24.11.2020 v 18:45 (ČT2)
24.11.2020 v 18:45 (ČT :D / ČT art)
25.11.2020 v 18:30 (Dvojka)
25.11.2020 v 18:45 (ČT :D / ČT art)
25.11.2020 v 18:45 (ČT2)
26.11.2020 v 18:45 (ČT :D / ČT art)
26.11.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 18:55 (ČT1)
20.11.2020 v 19:00 (ČT24)
21.11.2020 v 18:55 (ČT1)
21.11.2020 v 19:00 (ČT24)
22.11.2020 v 18:55 (ČT1)
22.11.2020 v 19:00 (ČT24)
23.11.2020 v 18:55 (ČT1)
23.11.2020 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Losování Euromiliony
ČT2
16:05
Alchymie bytí
16:30
Rodina a já
16:50
Příběhy šťastných
17:10
Skoro jasno
17:25
Dvaasedmdesát jmen české historie 54
17:40minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 05:30 (ČT2)
22.11.2020 v 11:50 (ČT2)
27.11.2020 v 05:30 (ČT2)
29.11.2020 v 12:00 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
17:55
Ještě jsem tady - Eva Kondrysová
18:25
Kosmopolis
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce- ZJ-
19:05
Magazín Ligy mistrů
19:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi XIX

Další díl/opakování:
25.11.2020 v 00:35 (Prima Cool)
25.11.2020 v 13:20 (PLUS HD)
25.11.2020 v 13:20 (PLUS)
26.11.2020 v 00:50 (Prima Cool)
26.11.2020 v 13:15 (PLUS)
26.11.2020 v 13:15 (PLUS HD)
26.11.2020 v 16:50 (ORF1)
27.11.2020 v 00:25 (Prima Cool)

4
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
18.11.2020 v 05:50 (KABEL1)
19.11.2020 v 05:50 (KABEL1)
20.11.2020 v 05:50 (KABEL1)
22.11.2020 v 06:10 (KABEL1)

V 5
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas

Další díl/opakování:
05.11.2020 v 02:05 (ORF1)

VI 20
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
25.11.2020 v 23:50 (Nova International)
26.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
26.11.2020 v 08:45 (NOVA HD)
26.11.2020 v 08:45 (NOVA)
26.11.2020 v 08:50 (Nova International)
27.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
27.11.2020 v 08:45 (NOVA HD)
27.11.2020 v 08:45 (NOVA)

(1519, 1520)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima (Velké zprávy)
19:35
seriál
minih43738minih43738
TV Barrandov
16:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret

Další díl/opakování:
05.09.2020 v 13:50 (Jednotka)
06.09.2020 v 00:05 (Jednotka)

(14)
 
TV program: Maigret
17:45
60 minut
18:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:00
seriál
minih51117minih51117
Opičky uličnice

Další díl/opakování:
19.01.2011 v 15:55 (TV Barrandov)
20.01.2011 v 15:50 (TV Barrandov)
21.01.2011 v 04:40 (TV Barrandov)
24.01.2011 v 15:45 (TV Barrandov)
25.01.2011 v 15:50 (TV Barrandov)

(2)
 
TV program: Opičky uličnice (Street Monkeys)
ČT1
20:00
seriál
minih6554minih6554
Dobrodružství kriminalistiky

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 10:35 (ČT1)
26.11.2019 v 21:05 (ČT1)
27.11.2019 v 10:30 (ČT1)
28.11.2019 v 21:05 (ČT1)
02.12.2019 v 10:35 (ČT1)

26
 
TV program: Dobrodružství kriminalistiky
20:50
13. komnata Petry Černocké
21:25minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
22:15
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
08.09.2020 v 12:00 (HBO3)
09.09.2020 v 11:45 (HBO3)
10.09.2020 v 11:40 (HBO3)
11.09.2020 v 11:40 (HBO3)
15.09.2020 v 11:40 (HBO3)
16.09.2020 v 12:35 (HBO3)
17.09.2020 v 12:05 (HBO3)
18.09.2020 v 11:10 (HBO3)

VI 9
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
22:45
Losování Šťastných deset a Šance
22:50
film
minih27709minih27709
Mazaný Filip

Další díl/opakování:
19.04.2019 v 22:25 (ČT2)

 
TV program: Mazaný Filip
ČT2
20:00
Zázračná planeta: Pouštní lvi
20:50
seriál
minih48380minih48380
Moje rodina IV

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
15.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
16.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
17.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
18.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
19.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
20.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
21.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)

11
 
TV program: Moje rodina (My Family)
21:20
ČT Live - Václav Neckář a hosté
22:10
Film o filmu Zoufalci
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 18:55 (ČT1)
20.11.2020 v 19:00 (ČT24)
21.11.2020 v 18:55 (ČT1)
21.11.2020 v 19:00 (ČT24)
22.11.2020 v 18:55 (ČT1)
22.11.2020 v 19:00 (ČT24)
23.11.2020 v 18:55 (ČT1)
23.11.2020 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
23:10
seriál
minih43992minih43992
Ajťáci III

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 20:15 (Prima Cool)
26.11.2020 v 08:20 (Prima Cool)
30.11.2020 v 20:15 (Prima Cool)

3
 
TV program: Ajťáci (The IT Crowd)
23:35
Gorodok 13
reklama
NOVA
20:00
film
minih48016minih48016
Jen přes její mrtvolu

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 18:05 (VOYO)
18.09.2019 v 15:20 (VOYO)
19.09.2019 v 13:05 (VOYO)

 
TV program: Jen přes její mrtvolu (Over Her Dead Body)
21:55
film
minih7905minih7905
Glimmer Man

Další díl/opakování:
09.08.2020 v 23:05 (Markíza)
10.08.2020 v 02:50 (Markíza)

 
TV program: Glimmer Man (The Glimmer Man)
23:40
film
minih41270minih41270
Sniper 2

Další díl/opakování:
04.10.2020 v 21:00 (AXN)
10.10.2020 v 13:15 (AXN)
11.10.2020 v 19:00 (AXN)

 
TV program: Odstřelovač 2 (Sniper 2)
Prima
20:00
film
minih39430minih39430
Kurýr 2

Další díl/opakování:
09.10.2020 v 23:20 (JOJ)
11.10.2020 v 20:25 (PLUS HD)
11.10.2020 v 20:25 (PLUS)

 
TV program: Kurýr 2 (The Transporter 2)
22:00
film
minih40658minih40658
Serenity

Další díl/opakování:
16.08.2020 v 20:00 (Nova Cinema)
17.08.2020 v 13:00 (Nova Cinema)
18.08.2020 v 11:30 (Nova Cinema)

 
TV program: Serenity
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih12627minih12627
Mladé víno

Další díl/opakování:
25.10.2020 v 10:15 (Filmbox)
31.10.2020 v 15:55 (Filmbox)

 
TV program: Mladé víno
22:00minih51169minih51169
Politická střelnice

Další díl/opakování:
26.07.2020 v 22:20 (Barrandov News)
02.08.2020 v 22:20 (Barrandov News)

 
TV program: Politická střelnice aneb Konečně bez cenzury
22:40minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:00minih3319minih3319
Atentát

Další díl/opakování:
06.09.2020 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Atentát
ČT1
00:30
Losování Euromiliony
00:35
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 14:10 (Prima LOVE)
24.11.2020 v 14:20 (Prima LOVE)
25.11.2020 v 14:30 (Prima LOVE)
26.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
27.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
28.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
29.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
30.11.2020 v 14:30 (Prima LOVE)

III 3
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:15minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 21:40 (ČT1)
21.11.2020 v 11:05 (ČT1)
23.11.2020 v 14:00 (ČT1)
27.11.2020 v 21:40 (ČT1)
28.11.2020 v 11:00 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
02:00
Musicblok
02:25
Události v regionech
02:50minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 18:55 (ČT1)
20.11.2020 v 19:00 (ČT24)
21.11.2020 v 18:55 (ČT1)
21.11.2020 v 19:00 (ČT24)
22.11.2020 v 18:55 (ČT1)
22.11.2020 v 19:00 (ČT24)
23.11.2020 v 18:55 (ČT1)
23.11.2020 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
03:15minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
20.11.2020 v 18:55 (ČT1)
20.11.2020 v 19:00 (ČT24)
21.11.2020 v 18:55 (ČT1)
21.11.2020 v 19:00 (ČT24)
22.11.2020 v 18:55 (ČT1)
22.11.2020 v 19:00 (ČT24)
23.11.2020 v 18:55 (ČT1)
23.11.2020 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
03:40
Regiony ČT24
04:05
Jiří Pecha zkouší Krále Leara
04:30
seriál
minih43992minih43992
Ajťáci

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 20:15 (Prima Cool)
26.11.2020 v 08:20 (Prima Cool)
30.11.2020 v 20:15 (Prima Cool)

III 3
 
TV program: Ajťáci (The IT Crowd)
ČT2
00:00
Dvojhlas
00:25minih39709minih39709
Profil - Jan Kaplický

Další díl/opakování:
18.01.2019 v 18:00 (VOYO)

 
TV program: Profil - Jan Kaplický
01:15
Koncert k poctě Emmy Destinnové
02:25minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
16.11.2020 v 16:00 (ČT2)
19.11.2020 v 18:55 (ČT2)
23.11.2020 v 16:00 (ČT2)
26.11.2020 v 18:55 (ČT2)

02:50
Hledám práci
03:15
Toulky za uměním
03:25
Rodina a já
03:45
Příběhy šťastných
04:05
Krotitelé dluhů 24
04:30
Svět na kolejích
04:45
Čtení na dobrou noc
reklama
NOVA
01:10
Novashopping
01:30minih22106minih22106
Varování

Další díl/opakování:
15.12.2012 v 02:00 (KABEL1)

 
TV program: Varování (Silent Warnings)
02:55
zábava
minih56293minih56293
Mr.GS

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 23:15 (Nova International)
30.11.2020 v 02:45 (Nova International)
06.12.2020 v 00:05 (Nova International)

 
TV program: Mr.GS
03:25minih90000minih90000
Kolotoč

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 02:25 (Nova Gold)
27.11.2020 v 02:30 (Nova Gold)
27.11.2020 v 05:15 (Nova International)
28.11.2020 v 02:30 (Nova Gold)
28.11.2020 v 04:50 (Nova International)
29.11.2020 v 02:20 (Nova Gold)
30.11.2020 v 04:50 (Nova International)
02.12.2020 v 04:55 (Nova International)

 
TV program: Kolotoč
04:05
Tabu
04:50
Novashopping
Prima
00:30minih26537minih26537
Kult hákového kříže

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 22:35 (Nova Cinema)
02.12.2020 v 02:25 (Nova Cinema)

 
TV program: Kult hákového kříže (American history X)
02:45minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
04:25
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu

Další díl/opakování:
24.11.2020 v 17:20 (Prima Krimi)
24.11.2020 v 21:05 (ORF1)
25.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
26.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
27.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
28.11.2020 v 17:25 (Prima Krimi)
29.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
01.12.2020 v 21:05 (ORF1)

IV 1
 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
TV Barrandov
00:45minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov Krimi)

 
TV program: EZO.TV
02:20
seriál
minih50817minih50817
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení