TV Program - Čtvrtek 12. listopadu

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Pod pokličkou
05:25minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 04:55 (ČT2)
28.03.2020 v 12:50 (ČT1)
30.03.2020 v 19:40 (ČT2)
31.03.2020 v 19:40 (ČT2)
01.04.2020 v 19:40 (ČT2)
03.04.2020 v 05:10 (ČT art)
03.04.2020 v 14:50 (ČT2)
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)

 
TV program: Postřehy odjinud
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:59 (ČT24)
30.03.2020 v 05:59 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00
PORT
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:30 (ČT1)
30.03.2020 v 05:59 (ČT2)
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:55 (NOVA)
30.03.2020 v 05:55 (Nova International)
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)
01.04.2020 v 02:55 (Nova International)
01.04.2020 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:05
Teleshopping
06:20
seriál
minih51461minih51461
Štěně jménem Scooby Doo

Další díl/opakování:
22.02.2020 v 19:10 (Nova Gold)
23.02.2020 v 06:45 (Nova 2)
23.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
24.02.2020 v 06:55 (Nova 2)
24.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
25.02.2020 v 06:50 (Nova 2)
25.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
26.02.2020 v 06:50 (Nova 2)

I 8
 
TV program: Štěně jménem Scooby-doo (A Pup Named Scooby-Doo)
06:40minih89955minih89955
07:10
Teleshopping
07:20minih15715minih15715
Pět holek na krku

Další díl/opakování:
27.07.2015 v 20:00 (Kino CS)
29.07.2015 v 16:45 (Kino CS)
02.08.2015 v 17:05 (Kino CS)
04.08.2015 v 13:45 (Kino CS)
06.08.2015 v 20:00 (Kino CS)
08.08.2015 v 15:05 (Kino CS)

10
 
TV program: Pět holek na krku
07:50
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

III 26
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
06:00
60 minut
07:00
seriál
minih59094minih59094
Maigret (4)
 
TV program: Maigret
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih39407minih39407
Návrat dona Camilla čb

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 13:15 (3SAT)

 
TV program: Návrat dona Camilla (Il ritorno di don Camillo/Retour de Don Camillo)
10:50minih55388minih55388
Co neodnesl čas

Další díl/opakování:
26.12.2010 v 05:00 (ČT1)

6
11:35
Angelika
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Přidej se
09:25
Nedej se
09:45
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

II. 9
 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
10:30
seriál
minih106948minih106948
Příběhy slavných - Ota Sklenčka

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 23:15 (ČT art)

11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih42024minih42024
Směr jih

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

65
 
TV program: Směr jih (Due South)
09:30minih50043minih50043
Láska přichází z hor

Další díl/opakování:
21.02.2020 v 06:20 (Kino Barrandov)

 
TV program: Láska přichází z hor (Liebe auf vier Pfoten)
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:50 (NOVA)
30.03.2020 v 12:45 (Nova International)
30.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
31.03.2020 v 11:45 (NOVA)
31.03.2020 v 12:55 (Nova International)
31.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
01.04.2020 v 11:45 (NOVA)
01.04.2020 v 13:00 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:45
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

III 11
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:20
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:55 (Prima)
29.03.2020 v 07:05 (Prima)
30.03.2020 v 07:20 (Prima)
31.03.2020 v 07:20 (Prima)
01.04.2020 v 07:25 (Prima)
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)

9
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:55
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

III 14
 
TV program: Knight Rider
09:55
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
26.03.2020 v 12:30 (Prima)
27.03.2020 v 08:50 (Prima Krimi)
27.03.2020 v 12:30 (Prima)
30.03.2020 v 08:05 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 07:55 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 08:30 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 12:30 (Prima)

I 19
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
10:50
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)

XII 17
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:50
seriál
minih44303minih44303
TV Barrandov
08:50
Než se narodí (4)
09:50
seriál
minih49623minih49623
All Saints (45)
 
TV program: All Saints
10:55
60 minut


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 03:55 (ČT1)
30.03.2020 v 12:30 (ČT1)
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

II 15
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
15.03.2020 v 23:45 (Prima LOVE)
16.03.2020 v 00:45 (Prima LOVE)
17.03.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
18.03.2020 v 00:00 (Prima LOVE)
19.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
20.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
21.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
22.03.2020 v 00:50 (Prima LOVE)

V 5
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
Zašlapané projekty
15:20
seriál
minih46047minih46047
Byl jednou jeden objevitel

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 08:30 (Seznam.cz TV)
22.03.2020 v 08:30 (Seznam.cz TV)
23.03.2020 v 07:00 (Seznam.cz TV)
24.03.2020 v 07:00 (Seznam.cz TV)

21
 
TV program: Byl jednou jeden objevitel (Il était une fois... les explorateurs)
15:45minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
ČT2
12:00minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 04:45 (ČT1)
03.04.2020 v 01:30 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
12:30minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:50minih47237minih47237
Kulihrášek a zakletá princezna

Další díl/opakování:
01.02.2020 v 13:05 (ČT1)

 
TV program: Kulihrášek a zakletá princezna
13:55minih56131minih56131
Bludiště

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 11:25 (ČT :D)
30.03.2020 v 14:50 (ČT :D)
04.04.2020 v 11:50 (ČT :D)
06.04.2020 v 14:50 (ČT :D)

 
TV program: Bludiště
14:30
Interpelace poslanců na předsedu
reklama
NOVA
12:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 09:00 (PRO7)
29.03.2020 v 08:00 (PRO7)
30.03.2020 v 04:35 (PRO7)

229
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:10
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:05 (Prima)
30.03.2020 v 14:30 (Prima)
31.03.2020 v 02:00 (Prima)
01.04.2020 v 02:20 (Prima)
02.04.2020 v 02:05 (Prima)
03.04.2020 v 01:20 (Prima)
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)

V 9
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:05
seriál
minih166048
15:10
seriál
minih14536minih14536
Superman

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

IV 9
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
12:45
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:55 (Prima)
29.03.2020 v 07:05 (Prima)
30.03.2020 v 07:20 (Prima)
31.03.2020 v 07:20 (Prima)
01.04.2020 v 07:25 (Prima)
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)

10
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:20
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VI 7
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:50
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

II 2
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:45
seriál
minih48084minih48084
Médium II 3
 
TV program: Médium (Medium)
15:45
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 11:50 (Prima Krimi)
28.03.2020 v 12:05 (Prima PLUS)
30.03.2020 v 17:50 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 10:55 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 11:25 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)

IV 13
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:05
seriál
minih51155minih51155
13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:10
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
27.03.2020 v 06:20 (MDR)
27.03.2020 v 14:25 (ORF2)
27.03.2020 v 15:10 (ARD)
28.03.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
30.03.2020 v 08:00 (MDR)
30.03.2020 v 14:25 (ORF2)
30.03.2020 v 15:10 (ARD)

(253, 254)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:15
Šikulové
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:25
Stop
17:30minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 03:30 (ČT1)
05.04.2020 v 03:55 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Duety ...kolem dokola
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:00
Království divočiny: Legendy světa
16:30
Dvaasedmdesát jmen české historie 51
16:45minih54265minih54265
Bílá místa

Další díl/opakování:
10.03.2018 v 03:10 (ČT art)

17:05
Boj o život: Narození
18:00
Muž, který přecenil českou duši
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Game Page
19:30
To nejlepší z klasiky
19:50
G. Rossini: Andante con variazioni
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 05:15 (KABEL1)
27.03.2020 v 05:50 (KABEL1)
30.03.2020 v 05:55 (KABEL1)
31.03.2020 v 05:50 (KABEL1)
01.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
02.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
03.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
04.04.2020 v 04:55 (KABEL1)

IV 17
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

VI 10
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:20 (Nova International)
30.03.2020 v 09:00 (Nova International)
30.03.2020 v 12:10 (Nova Gold)
30.03.2020 v 18:25 (NOVA)
31.03.2020 v 08:50 (Nova International)
31.03.2020 v 09:05 (NOVA)

(1497, 1498)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

IV 1
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:05
seriál
minih59094minih59094
Maigret (4)
 
TV program: Maigret
17:45
60 minut
18:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:00
seriál
minih55794minih55794
Nigel Marven a tučňáci

Další díl/opakování:
26.11.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
29.11.2010 v 15:55 (TV Barrandov)
30.11.2010 v 15:55 (TV Barrandov)
01.12.2010 v 15:55 (TV Barrandov)
02.12.2010 v 15:55 (TV Barrandov)

(5)
 
TV program: Nigel Maven a tučňáci (Penguin Week with Nigel Marven)
ČT1
20:00minih55129minih55129
Slečna Marplová: Vraždit je snadné

Další díl/opakování:
07.01.2020 v 18:25 (Prima Krimi)
08.01.2020 v 12:10 (Prima Krimi)

 
TV program: Slečna Marplová: Vraždit je snadné (Marple: Murder Is Easy)
21:40minih86478minih86478
Máte slovo L

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 21:35 (ČT1)
02.04.2020 v 01:00 (ČT1)

22:30
POKR
23:00
Losování Šťastných deset a Šance milion
23:05
Temná minulost 2
ČT2
20:00
Zprávy z domova a z domovů 1989 9
20:15minih55234minih55234
21:15
Historie.cs
22:10
Zašlapané projekty
22:30
Vzkaz Václava Havla
22:45minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
23:25minih42752minih42752
Šťastné a veselé

Další díl/opakování:
27.08.2017 v 06:10 (Film+)
30.08.2017 v 13:10 (Film+)

 
TV program: Šťastné a Veselé (Joyeux Noël)
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 21:35 (Nova Gold)
29.03.2020 v 10:10 (Nova International)
29.03.2020 v 15:05 (Nova Gold)
30.03.2020 v 12:50 (Nova International)
30.03.2020 v 13:00 (NOVA)
30.03.2020 v 15:05 (Nova Gold)
31.03.2020 v 00:10 (Nova International)
31.03.2020 v 03:45 (NOVA)

146
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:25
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

VIII 12
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
22:20
zábava
minih56293minih56293
Mr.GS

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 00:05 (Nova International)
30.03.2020 v 03:10 (Nova International)

 
TV program: Mr.GS
22:55
film
minih7190minih7190
Dvojitý zásah

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 23:25 (PLUS)
25.11.2019 v 02:05 (JOJ)

 
TV program: Dvojitý zásah (Double Impact)
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

IV 24
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:20minih74799minih74799
Jste to, co jíte

Další díl/opakování:
07.01.2019 v 04:45 (Prima LOVE)
09.01.2019 v 04:35 (Prima LOVE)
10.01.2019 v 04:35 (Prima LOVE)
11.01.2019 v 04:35 (Prima LOVE)
12.01.2019 v 04:35 (Prima LOVE)
13.01.2019 v 04:25 (Prima LOVE)
14.01.2019 v 04:20 (Prima LOVE)
15.01.2019 v 04:45 (Prima LOVE)

 
TV program: Jste to, co jíte
22:25
seriál
minih37884minih37884
Zoufalé manželky

Další díl/opakování:
06.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
07.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
13.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
14.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
20.12.2014 v 11:35 (Prima LOVE)
21.12.2014 v 11:30 (Prima LOVE)
27.12.2014 v 11:55 (Prima LOVE)

V 9
 
TV program: Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
23:30
seriál
minih43671minih43671
Myšlenky zločince

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 20:15 (Nova Action)
28.03.2020 v 21:00 (AXN HD)
29.03.2020 v 00:30 (Nova Action)
29.03.2020 v 23:35 (AXN HD)
30.03.2020 v 00:25 (Nova Action)
30.03.2020 v 00:30 (AXN HD)
31.03.2020 v 00:20 (JOJ)
31.03.2020 v 00:35 (Nova Action)

III 10
 
TV program: Myšlenky zločince (Criminal Minds)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih10285minih10285
Klid noci

Další díl/opakování:
13.04.2019 v 22:55 (ČT1)

 
TV program: Klid noci (Still of the Night)
21:50
seriál
minih56038minih56038
Durham County

Další díl/opakování:
07.01.2012 v 03:00 (TV Barrandov)
08.01.2012 v 03:25 (TV Barrandov)
10.01.2012 v 03:20 (TV Barrandov)
12.01.2012 v 03:20 (TV Barrandov)
13.01.2012 v 02:40 (TV Barrandov)
14.01.2012 v 02:45 (TV Barrandov)
15.01.2012 v 03:15 (TV Barrandov)
17.01.2012 v 03:25 (TV Barrandov)
18.01.2012 v 02:45 (TV Barrandov)

II (4)
 
TV program: Durham County
22:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:05
Kruhy v obilí (11)
ČT1
00:35
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

II 15
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:20
seriál
minih42922minih42922
* Řím

Další díl/opakování:
14.05.2018 v 23:10 (HBO2)
15.05.2018 v 00:00 (HBO2)
15.05.2018 v 21:00 (HBO3)
16.05.2018 v 16:25 (HBO)
17.05.2018 v 12:00 (HBO3)
19.05.2018 v 16:35 (HBO3)
21.05.2018 v 23:10 (HBO2)
22.05.2018 v 21:00 (HBO3)

10
 
TV program: Řím (Rome)
02:10
Pětka v Pomeranči
02:40
Hledání ztraceného času
02:55
Události v regionech
03:20minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
03:45minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
04:10
Regiony ČT24
04:35
Úraz není náhoda
04:45
Setkávání
ČT2
01:20
Květinový most
02:45
Noční ticho
02:55
VEČER NA TÉMA... Století českých
reklama
NOVA
01:00
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

Vegas 14
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:45
Novashopping
02:05minih134644minih134644
Paškál

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 06:50 (Nova International)
15.12.2019 v 04:55 (Nova International)
21.12.2019 v 07:10 (Nova International)
22.12.2019 v 03:40 (Nova International)
28.12.2019 v 06:40 (Nova International)
29.12.2019 v 03:45 (Nova International)

03:00minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 02:35 (Nova Gold)
31.03.2020 v 04:45 (Nova International)
01.04.2020 v 02:45 (Nova Gold)
01.04.2020 v 04:30 (Nova International)
02.04.2020 v 02:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
03.04.2020 v 04:10 (Nova International)
04.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
04:05minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (Nova International)
29.03.2020 v 01:30 (Nova International)
30.03.2020 v 01:00 (Nova International)
30.03.2020 v 06:25 (Nova Gold)
31.03.2020 v 06:25 (Nova Gold)
01.04.2020 v 05:50 (Nova Gold)
02.04.2020 v 05:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 05:45 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:30
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

III 18
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:25minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:15
Výklad snů
04:10
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu

Další díl/opakování:
24.03.2020 v 20:15 (ORF1)

8
 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
04:55minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 11:15 (Prima LOVE)
29.03.2020 v 11:45 (Prima)
31.03.2020 v 22:55 (Prima PLUS)
01.04.2020 v 13:05 (Prima PLUS)
04.04.2020 v 11:15 (Prima LOVE)
05.04.2020 v 11:40 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 11:45 (Prima)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
seriál
minih50817minih50817
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.308/0.218