TV Program - Sobota 7. listopadu

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Přes nový práh
05:25minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 19:40 (ČT2)
20.06.2019 v 19:40 (ČT2)
21.06.2019 v 12:05 (ČT2)
22.06.2019 v 12:50 (ČT1)
24.06.2019 v 19:40 (ČT2)
25.06.2019 v 04:50 (ČT art)
25.06.2019 v 19:40 (ČT2)
26.06.2019 v 19:40 (ČT2)
27.06.2019 v 19:40 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
05:30
Události v regionech
05:55
Zpívánky
06:00
seriál
minih49919minih49919
Let 29

Další díl/opakování:
15.01.2010 v 15:30 (ČT1)
16.01.2010 v 07:40 (ČT1)
22.01.2010 v 15:30 (ČT1)
23.01.2010 v 07:35 (ČT1)

21
 
TV program: Let 29 (Flight 29 Down)
06:20
seriál
minih53842minih53842
Co vyprávěl strom Kandalí

Další díl/opakování:
21.11.2009 v 06:20 (ČT1)
28.11.2009 v 06:35 (ČT1)
05.12.2009 v 06:15 (ČT1)

3
 
TV program: Co vyprávěl strom Kandalí
06:30
seriál
minih25347minih25347
Kocour Vavřinec a jeho přátelé

Další díl/opakování:
11.02.2019 v 10:45 (CS mini)
12.02.2019 v 10:45 (CS mini)
13.02.2019 v 10:45 (CS mini)
14.02.2019 v 10:50 (CS mini)
18.02.2019 v 10:45 (CS mini)
19.02.2019 v 10:50 (CS mini)
20.02.2019 v 10:50 (CS mini)

3
 
TV program: Kocour Vavřinec a jeho přátelé (Der Kater Lorenz und seine Freunde)
06:35
Podivná přání telátka Kopejtka 3
06:45
seriál
minih54907minih54907
Sezame, pojď si hrát

Další díl/opakování:
05.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
06.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
07.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
08.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
09.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
10.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
11.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
12.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)
13.12.2013 v 06:30 (MINIMAX)

8
 
TV program: Sezame, pojď si hrát (Play with Me Sesame)
07:10
seriál
minih49830minih49830
Garfield a přátelé

Další díl/opakování:
03.12.2010 v 15:30 (ČT1)
04.12.2010 v 06:55 (ČT1)
10.12.2010 v 15:35 (ČT1)
11.12.2010 v 06:55 (ČT1)

24
 
TV program: Garfield a přátelé (Garfield and Friends)
07:35
Všechna rána světa: Egypt 10
07:50
Biblická pátrání 10
05:00
Alchymie bytí
05:25
Služby v našich službách plus
05:45minih54265minih54265
Bílá místa

Další díl/opakování:
10.03.2018 v 03:10 (ČT art)

06:05minih93894minih93894
Divnopis

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 05:10 (ČT2)
24.06.2019 v 11:35 (ČT2)
03.07.2019 v 18:55 (ČT2)
06.07.2019 v 04:25 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
06:10
Film o filmu Zoufalci
06:30
Správy STV
06:50
Diagnóza
07:10
seriál
minih55733minih55733
Praha, město věží

Další díl/opakování:
18.12.2012 v 05:40 (ČT2)
20.12.2012 v 11:50 (ČT2)
25.12.2012 v 05:35 (ČT2)

 
TV program: Praha, město věží
07:30
Poutní místa
07:50
Panorama
05:10
Novashopping
06:15
seriál
minih38822minih38822
Spiderman

Další díl/opakování:
15.04.2017 v 06:35 (NOVA)
16.04.2017 v 06:40 (NOVA)
22.04.2017 v 06:25 (NOVA)
23.04.2017 v 06:50 (NOVA)
29.04.2017 v 06:30 (NOVA)

7
 
TV program: Spider-man
06:40
Batman vítězí 17
07:05
seriál
minih21161minih21161
Tom a Jerry

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 08:40 (Dajto)
21.06.2019 v 08:40 (Dajto)
22.06.2019 v 07:00 (Markíza)
24.06.2019 v 08:45 (Dajto)
25.06.2019 v 08:45 (Dajto)
26.06.2019 v 08:40 (Dajto)
27.06.2019 v 08:40 (Dajto)
28.06.2019 v 08:40 (Dajto)

6
 
TV program: Tom a Jerry (Tom and Jerry Kids)
07:35
seriál
minih54177minih54177
Spongebob v kalhotách

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 10:00 (Nova Gold)
19.06.2019 v 10:15 (Comedy Central Extra)
19.06.2019 v 10:20 (Nickelodeon)
20.06.2019 v 02:00 (Nickelodeon)
20.06.2019 v 04:40 (Comedy Central Extra)
20.06.2019 v 05:40 (Nova 2)
20.06.2019 v 07:00 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 10:00 (Nova Gold)

37
 
TV program: SpongeBob v kalhotách (SpongeBob SquarePants)
06:00minih89955minih89955
06:30
Samuraj Jack I 19
06:55
seriál
minih54970minih54970
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka

Další díl/opakování:
07.09.2010 v 06:25 (Prima)
08.09.2010 v 06:25 (Prima)
09.09.2010 v 06:25 (Prima)
10.09.2010 v 06:25 (Prima)
13.09.2010 v 06:25 (Prima)
14.09.2010 v 06:25 (Prima)
15.09.2010 v 06:25 (Prima)
16.09.2010 v 06:25 (Prima)

III 20
 
TV program: Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (Pinky and the Brain)
07:20
seriál
minih48641minih48641
Fresh Prince

Další díl/opakování:
09.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
10.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
11.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
12.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
13.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
14.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
15.10.2015 v 08:45 (Smíchov)
16.10.2015 v 08:55 (Smíchov)

IV 23
 
TV program: Fresh Prince (The Fresh Prince of Bel-Air)
07:50
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

III 21
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
06:00minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

II (7)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
06:45
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 06:50 (ORF1)
18.06.2019 v 06:50 (ORF1)
21.06.2019 v 06:50 (ORF1)
24.06.2019 v 06:50 (ORF1)
25.06.2019 v 06:50 (ORF1)
26.06.2019 v 06:50 (ORF1)
27.06.2019 v 06:50 (ORF1)
28.06.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:10
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
17.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
18.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
18.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
19.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
19.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
20.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
20.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(22)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:25
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
17.06.2019 v 11:11 (JIM JAM)
18.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
18.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
18.06.2019 v 10:25 (RiK)
19.06.2019 v 01:00 (RiK)
19.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
19.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)

(33)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:35
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
05.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
06.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(28)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
ČT1
08:10
Max Minsky a já
09:45
seriál
minih45883minih45883
Ovečka Shaun

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 14:25 (ČT :D)
19.06.2019 v 17:05 (RiK)
19.06.2019 v 17:45 (Ťuki TV)
20.06.2019 v 00:00 (RiK)
20.06.2019 v 14:20 (ČT :D)
20.06.2019 v 17:40 (Ťuki TV)
21.06.2019 v 00:00 (RiK)
21.06.2019 v 14:25 (ČT :D)

32
 
TV program: Ovečka Shaun (Shaun the Sheep)
09:55minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 04:25 (ČT1)
24.06.2019 v 04:25 (ČT1)
25.06.2019 v 00:45 (ČT1)
26.06.2019 v 04:50 (ČT1)
04.07.2019 v 01:50 (ČT1)
05.07.2019 v 01:50 (ČT1)
07.07.2019 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
10:25minih16058minih16058
ČT2
08:35
Zázračná planeta: Medvědí muž z
09:25
Folklorika
09:50
Náš venkov
10:10
Za vesnickými muzikanty
10:40minih70327minih70327
Hledání ztraceného času

Další díl/opakování:
19.05.2019 v 09:15 (ČT2)
26.05.2019 v 09:15 (ČT2)
02.06.2019 v 09:15 (ČT2)

 
TV program: Hledání ztraceného času
11:00
Opozice z periferie
reklama
NOVA
08:05
film
minih44631minih44631
09:55minih16208minih16208
Poklad rytíře Miloty

Další díl/opakování:
21.12.2016 v 07:50 (VOYO)
22.12.2016 v 13:30 (VOYO)
23.12.2016 v 12:05 (VOYO)
24.12.2016 v 14:05 (VOYO)
25.12.2016 v 15:25 (VOYO)

 
TV program: Poklad rytíře Miloty
11:20minih61097minih61097
Stahovák

Další díl/opakování:
16.06.2019 v 04:10 (Nova 2)
17.06.2019 v 04:00 (Nova 2)
23.06.2019 v 04:00 (Nova 2)
30.06.2019 v 04:20 (Nova 2)
01.07.2019 v 05:15 (Nova 2)
07.07.2019 v 05:00 (Nova 2)
08.07.2019 v 04:45 (Nova 2)

 
TV program: Stahovák
Prima
08:25minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
21.06.2019 v 10:45 (Prima Cool)
21.06.2019 v 22:25 (Prima PLUS)
22.06.2019 v 08:25 (Prima)
22.06.2019 v 13:45 (Prima PLUS)
24.06.2019 v 03:20 (Prima Cool)
27.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
28.06.2019 v 10:45 (Prima Cool)

 
TV program: Autosalon
09:20
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 07:25 (Prima)
21.06.2019 v 07:25 (Prima)
22.06.2019 v 07:20 (Prima)
23.06.2019 v 07:15 (Prima)
24.06.2019 v 07:25 (Prima)
25.06.2019 v 07:25 (Prima)
26.06.2019 v 07:25 (Prima)
27.06.2019 v 07:25 (Prima)
28.06.2019 v 07:25 (Prima)

4
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:50
Zničující katastrofy 5
10:55
seriál
minih56089minih56089
Columbo

Další díl/opakování:
18.08.2018 v 00:15 (ZDF)
25.08.2018 v 00:00 (ZDF)

 
TV program: Columbo
TV Barrandov
08:10
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

(43)
09:10minih5142minih5142
Citlivá místa

Další díl/opakování:
07.07.2017 v 20:00 (VOYO)
08.07.2017 v 21:00 (VOYO)

 
TV program: Citlivá místa
11:00
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
21.12.2016 v 00:20 (JOJ Family)
22.12.2016 v 00:45 (JOJ Family)
23.12.2016 v 00:05 (JOJ Family)
24.12.2016 v 00:00 (JOJ Family)
27.12.2016 v 12:50 (JOJ Family)
28.12.2016 v 01:10 (JOJ Family)
29.12.2016 v 00:10 (JOJ Family)
30.12.2016 v 00:25 (JOJ Family)

(17)


ČT1
12:00
Zprávy
12:05
Z metropole (Praha),
12:35
Auto Moto Revue
13:05
Království divočiny: Legendy světa
13:35
Chcete je?
13:40
seriál
minih65650minih65650
Mezi námi zvířaty

Další díl/opakování:
24.09.2014 v 01:00 (ČT art)
27.09.2014 v 02:40 (ČT art)
01.10.2014 v 00:40 (ČT art)
04.10.2014 v 03:05 (ČT art)

 
TV program: Mezi námi zvířaty (Creature Comforts)
14:10minih69519
14:25
Film o filmu Zoufalci
14:45
Jalna 10
15:30minih67544minih67544
ČT2
12:00
Sonic Youth, Laura Marling, Jose
12:50
Pětka v Pomeranči
13:15
Game Page
13:35
Sabotáž
14:05
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 12:40 (Prima Cool)
19.06.2019 v 13:00 (PLUS)
20.06.2019 v 12:25 (Prima Cool)
20.06.2019 v 13:00 (PLUS)
21.06.2019 v 12:35 (Prima Cool)
21.06.2019 v 13:15 (PLUS)
21.06.2019 v 18:40 (ORF1)
22.06.2019 v 09:10 (JOJ)

XIX 1
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
14:25
Miss Mr. Fitness
15:20
Karjala Cup 2009 Finsko L
reklama
NOVA
12:00minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
01.06.2019 v 06:35 (Nova International)
01.06.2019 v 12:10 (NOVA)
03.06.2019 v 03:25 (NOVA)
08.06.2019 v 06:35 (Nova International)
08.06.2019 v 12:20 (NOVA)
10.06.2019 v 02:35 (NOVA)
15.06.2019 v 06:30 (Nova International)
15.06.2019 v 12:25 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
12:30
film
minih24536minih24536
Smrt si vybírá

Další díl/opakování:
18.04.2019 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Smrt si vybírá
14:35
Odvážný Crusoe 10
15:35
film
minih6327minih6327
Discopříběh

Další díl/opakování:
22.04.2019 v 17:00 (VOYO)

 
TV program: Discopříběh
Prima
12:55
film
minih28615minih28615
Kdekoli, jen ne tady

Další díl/opakování:
17.02.2019 v 02:50 (PLUS)


Anywhere But Here, USA 1999. Režie: Wayne Wang
 
TV program: Kdekoli, jen ne tady (Anywhere But Here)
15:20
film
minih27633minih27633
Rabín, kněz a krásná blondýna

Další díl/opakování:
07.07.2018 v 10:45 (NOVA)
10.07.2018 v 11:55 (Nova Cinema)

 
TV program: Rabín, kněz a krásná blondýnka (Keeping the Faith)
TV Barrandov
12:05minih49805minih49805
13:05
seriál
minih51279minih51279
Údolí Divokých růží

Další díl/opakování:
28.12.2016 v 05:05 (Doma)
29.12.2016 v 05:05 (Doma)
30.12.2016 v 05:00 (Doma)

(9)
 
TV program: Údolí Divokých růží (Im Tal der wilden Rosen)
14:50
seriál
minih57462minih57462
15:50minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

II (7)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
ČT1
17:15minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
17:45
Pachuť smrti 4
18:40
Zpívánky
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
23.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
23.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT2)
26.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
26.03.2019 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 18:55 (ČT1)
19.06.2019 v 18:55 (ČT24)
20.06.2019 v 18:55 (ČT1)
20.06.2019 v 18:55 (ČT24)
21.06.2019 v 18:55 (ČT1)
21.06.2019 v 18:55 (ČT24)
22.06.2019 v 18:55 (ČT1)
22.06.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
18:00
Kamera na cestách: Paříž 1
19:00
Poutní místa
19:20
Interpret jménem dirigent
19:40
O češtině
reklama
NOVA
17:15
Polepšovna mazlíčků
17:55minih57668minih57668
Babicovy dobroty

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 12:30 (Nova International)
20.06.2019 v 08:20 (Nova Gold)
20.06.2019 v 12:25 (Nova International)
21.06.2019 v 08:20 (Nova Gold)
21.06.2019 v 08:40 (Nova International)
23.06.2019 v 05:40 (Nova International)
24.06.2019 v 07:50 (Nova Gold)
25.06.2019 v 07:45 (Nova Gold)

 
TV program: Babicovy dobroty
18:35minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 09:35 (Nova International)
30.06.2019 v 09:40 (Nova International)
07.07.2019 v 09:30 (Nova International)

 
TV program: Koření
19:30
Televizní noviny
Prima
17:55
seriál
minih52784minih52784
Super drbna

Další díl/opakování:
25.03.2017 v 11:50 (Doma)
01.04.2017 v 12:00 (Doma)
03.04.2017 v 07:10 (Doma)

8
 
TV program: Super Drbna (Gossip Girl)
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

III 22
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:55
seriál
Irene Huss (2)
18:35
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
17.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
18.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
18.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
19.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
19.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
20.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
20.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(22)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
18:50minih92596minih92596
19:00
seriál
minih51278minih51278
Svět křížem krážem

Další díl/opakování:
16.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
17.04.2011 v 06:45 (TV Barrandov)
23.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
24.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)
30.04.2011 v 06:50 (TV Barrandov)

(43)
ČT1
20:00
Duety... když hvězdy zpívají L
21:20
Duety... když hvězdy zpívají L
21:35
Atlet roku L
22:50
Losování Šťastných deset a Šance
22:55minih7612minih7612
Fenomén

Další díl/opakování:
04.02.2019 v 20:00 (Nova Cinema)

 
TV program: Fenomén (Phenomenon)
ČT2
20:00
Racajda
21:15
Kudykam
22:15
Divadlo žije!
22:45
Artmix
23:35
* Minuty z Mezipater
23:45
Noc s Andělem L
reklama
NOVA
20:00
film
minih47492minih47492
Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu

Další díl/opakování:
30.11.2018 v 20:15 (Prima Cool)
01.12.2018 v 16:10 (Prima Cool)

 
TV program: Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (The Librarian: The Curse of the Judas Chalice)
21:55
film
minih33328minih33328
Bestiář

Další díl/opakování:
29.05.2019 v 20:00 (Nova Cinema)

 
TV program: Bestiář
Prima
20:00
film
minih37111minih37111
Zná ji jako svý boty

Další díl/opakování:
24.03.2019 v 17:20 (Prima MAX)
25.03.2019 v 12:50 (Prima MAX)

 
TV program: Zná ji jako svý boty (In her Shoes)
22:50minih35411minih35411
Osamělý mstitel

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 22:30 (KABEL1)
02.04.2019 v 02:25 (KABEL1)
07.04.2019 v 22:55 (NOVA)
10.04.2019 v 00:50 (Nova Cinema)

 
TV program: Osamělý mstitel (A Man Apart)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Pelíšky slavných
20:20
Bang bang Lucie Bílé
21:30minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

21:45minih45183minih45183
Yamato, loď smrti

Další díl/opakování:
20.09.2014 v 03:00 (PLUS)

 
TV program: Yamato - Loď smrti (Otoko-tachi no Yamato)
ČT1
00:55minih44628minih44628
* 10 dní před katastrofou

Další díl/opakování:
20.04.2019 v 03:45 (Filmbox)

 
TV program: 10 dní před katastrofou (Quelques jours en septembre)
02:45
13. komnata Dalibora Jandy
03:15minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
04:10
Na moll...
ČT2
01:15
Nigel Kennedy: The Blue Note
02:10
Sešli se...
03:10
Kdo je kdo
03:40
Sedm epoch rocku 7
04:30
Grotesky čb
04:35
Ladí neladí
reklama
NOVA
00:10
Nebezpečné pouto
01:45
Novashopping
02:05minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
01.06.2019 v 06:35 (Nova International)
01.06.2019 v 12:10 (NOVA)
03.06.2019 v 03:25 (NOVA)
08.06.2019 v 06:35 (Nova International)
08.06.2019 v 12:20 (NOVA)
10.06.2019 v 02:35 (NOVA)
15.06.2019 v 06:30 (Nova International)
15.06.2019 v 12:25 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
02:30
Babeta
03:25minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
21.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
21.06.2019 v 04:55 (Nova International)
22.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
22.06.2019 v 04:35 (Nova International)
23.06.2019 v 02:40 (Nova Gold)
24.06.2019 v 02:55 (Nova Gold)
25.06.2019 v 02:45 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
04:20minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
20.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
21.06.2019 v 06:40 (Nova Gold)
22.06.2019 v 06:10 (Nova International)
23.06.2019 v 03:05 (NOVA)
24.06.2019 v 02:45 (NOVA)
24.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)
25.06.2019 v 06:05 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
01:05minih25886minih25886
Blade

Další díl/opakování:
21.01.2019 v 22:50 (KABEL1)
23.01.2019 v 00:55 (KABEL1)

II
 
TV program: Blade
03:10minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
04:50
seriál
minih54542minih54542
Inspektor Balko

Další díl/opakování:
29.11.2009 v 04:15 (Prima)
05.12.2009 v 04:50 (Prima)
06.12.2009 v 04:40 (Prima)
13.12.2009 v 04:35 (Prima)
14.12.2009 v 04:50 (Prima)
20.12.2009 v 03:35 (Prima)

46
 
TV program: Inspektor Balko (Balko)
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
seriál
Irene Huss (2)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.308/0.142