TV Program - Středa 14. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 01:30 (ČT1)
05.04.2020 v 04:20 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
05:25minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 04:55 (ČT2)
28.03.2020 v 12:50 (ČT1)
30.03.2020 v 19:40 (ČT2)
31.03.2020 v 19:40 (ČT2)
01.04.2020 v 19:40 (ČT2)
03.04.2020 v 05:10 (ČT art)
03.04.2020 v 14:50 (ČT2)
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)

 
TV program: Postřehy odjinud
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:59 (ČT24)
30.03.2020 v 05:59 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00minih73741minih73741
Auto Moto Revue

Další díl/opakování:
14.06.2016 v 12:00 (ČT2)
18.06.2016 v 12:45 (ČT2)
21.06.2016 v 11:40 (ČT2)
25.06.2016 v 12:35 (ČT2)
28.06.2016 v 13:00 (ČT2)

 
TV program: Auto-moto-revue
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:30 (ČT1)
30.03.2020 v 05:59 (ČT2)
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:35 (Nova Gold)
28.03.2020 v 04:10 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (NOVA)
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:20
Nová dobrodružství Scooby Doo I 12
07:00
Teleshopping
07:10
Klukoviny Toma a Jerryho
07:20
seriál
minih52688minih52688
07:45
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

23
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
06:00
60 minut
07:05
seriál
minih49619minih49619
Lalola (79)
 
TV program: Lalola
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Grandsupertingltangl čb 7
09:30minih52763minih52763
Televarieté

Další díl/opakování:
14.01.2020 v 14:00 (ČT1)
17.01.2020 v 14:50 (ČT1)

 
TV program: Televarieté
10:30
seriál
minih24902minih24902
Pražský písničkář

Další díl/opakování:
30.10.2014 v 11:05 (ČT1)
02.11.2014 v 11:05 (ČT1)
06.11.2014 v 11:05 (ČT1)

2
 
TV program: Pražský písničkář
11:20
Hraje, tančí a zpívá Hradišťan čb
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Babylon
09:35
Kudykam
10:00
Uccello - Bitva u San Romana
10:55
Nebezpečné natáčení 1
11:15minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 04:55 (ČT2)
28.03.2020 v 12:50 (ČT1)
30.03.2020 v 19:40 (ČT2)
31.03.2020 v 19:40 (ČT2)
01.04.2020 v 19:40 (ČT2)
03.04.2020 v 05:10 (ČT art)
03.04.2020 v 14:50 (ČT2)
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)

 
TV program: Postřehy odjinud
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih42024minih42024
Směr jih

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

45
 
TV program: Směr jih (Due South)
09:30minih56081minih56081
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:50 (NOVA)
30.03.2020 v 12:45 (Nova International)
30.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
31.03.2020 v 11:45 (NOVA)
31.03.2020 v 12:55 (Nova International)
31.03.2020 v 15:00 (Nova Gold)
01.04.2020 v 11:45 (NOVA)
01.04.2020 v 13:00 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:40
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

II 7
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:15
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:55 (Prima)
29.03.2020 v 07:05 (Prima)
30.03.2020 v 07:20 (Prima)
31.03.2020 v 07:20 (Prima)
01.04.2020 v 07:25 (Prima)
02.04.2020 v 07:25 (Prima)
03.04.2020 v 07:25 (Prima)
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)

230
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:45
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider II

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

18
 
TV program: Knight Rider
09:45
seriál
minih44303minih44303
10:40
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)

XI 19
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:40
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan VI

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

16
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
TV Barrandov
08:00
seriál
minih50817minih50817
09:00
Pekelná kuchyně III (10)
09:50
seriál
minih49623minih49623
All Saints (25)
 
TV program: All Saints
10:55
60 minut


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 03:55 (ČT1)
30.03.2020 v 12:30 (ČT1)
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery I

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

17
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová IV

Další díl/opakování:
15.03.2020 v 23:45 (Prima LOVE)
16.03.2020 v 00:45 (Prima LOVE)
17.03.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
18.03.2020 v 00:00 (Prima LOVE)
19.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
20.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
21.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
22.03.2020 v 00:50 (Prima LOVE)

13
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
seriál
minih46047minih46047
Byl jednou jeden objevitel

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 08:30 (Seznam.cz TV)
22.03.2020 v 08:30 (Seznam.cz TV)
23.03.2020 v 07:00 (Seznam.cz TV)
24.03.2020 v 07:00 (Seznam.cz TV)

13
 
TV program: Byl jednou jeden objevitel (Il était une fois... les explorateurs)
15:25
Game Page
15:50
Nová dobrodružství Černého Bleska 15
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:45minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 21:50 (ČT1)
03.04.2020 v 14:25 (ČT1)
05.04.2020 v 01:04 (ČT24)
06.04.2020 v 21:55 (ČT1)

13:30
Věříš si?
13:55
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:10
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava III

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

22
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
14:35
Pomáhejme si- ZJ-
14:35minih77916
14:50
Návštěva v ZOO
15:00minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 05:30 (ČT2)
29.03.2020 v 11:45 (ČT2)
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
15:15
seriál
minih49739minih49739
reklama
NOVA
12:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 09:00 (PRO7)
29.03.2020 v 08:00 (PRO7)
30.03.2020 v 04:35 (PRO7)

209
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:10
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:05 (Prima)
30.03.2020 v 14:30 (Prima)
31.03.2020 v 02:00 (Prima)
01.04.2020 v 02:20 (Prima)
02.04.2020 v 02:05 (Prima)
03.04.2020 v 01:20 (Prima)
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)

IV 16
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:10
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

II 10
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:05
seriál
minih14536minih14536
Superman

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

III 11
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
13:05
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice V

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

9
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:40
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky VI

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

23
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové IV

Další díl/opakování:
06.03.2020 v 01:40 (Polsat)
13.03.2020 v 01:30 (Polsat)

16
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
15:40
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová III

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 11:50 (Prima Krimi)
28.03.2020 v 12:05 (Prima PLUS)
30.03.2020 v 17:50 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 10:55 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 11:25 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 11:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)

6
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
12:00
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy III

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
27.03.2020 v 06:20 (MDR)
27.03.2020 v 14:25 (ORF2)
27.03.2020 v 15:10 (ARD)
28.03.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
30.03.2020 v 08:00 (MDR)
30.03.2020 v 14:25 (ORF2)
30.03.2020 v 15:10 (ARD)

(213,214)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:15
Výměna
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30
Pod pokličkou
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Tajemství vody: Potoky v lidském
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:10
Deset století architektury
16:25
Kam s nimi II
16:40
Ondřejova filmová škola
16:55
Znáte je dobře?
17:10
Diagnóza
17:25
PORT
17:55
Přidej se
18:10
Nedej se
18:30
Hledám práci
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce- ZJ-
19:05
Redaktion D 9
19:20
The Lost Secret 9
19:30
Pětka v Pomeranči
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

III 18
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

14
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (1455, 1456)

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
28.03.2020 v 00:30 (Nova International)
28.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:20 (Nova International)
30.03.2020 v 09:00 (Nova International)
30.03.2020 v 12:10 (Nova Gold)
30.03.2020 v 18:25 (NOVA)

 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky I

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

12
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

24
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:00
seriál
minih51613minih51613
Komisařka Diana Carrová

Další díl/opakování:
01.11.2012 v 13:10 (TV Barrandov)
02.11.2012 v 13:15 (TV Barrandov)
08.11.2012 v 13:35 (TV Barrandov)
09.11.2012 v 13:25 (TV Barrandov)
15.11.2012 v 12:55 (TV Barrandov)

(7)
 
TV program: Komisařka Diana Carrová (Diane, Femme Flic)
17:45
60 minut
18:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:00
Pekelná kuchyně III (11)
ČT1
20:00minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 17:25 (ČT1)
31.03.2020 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:00
seriál
minih106948minih106948
Příběhy slavných - Jiřina

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 23:15 (ČT art)

21:55minih82815minih82815
22:20
Losování Sportky a Šance
22:25
seriál
minih42922minih42922
* Řím

Další díl/opakování:
14.05.2018 v 23:10 (HBO2)
15.05.2018 v 00:00 (HBO2)
15.05.2018 v 21:00 (HBO3)
16.05.2018 v 16:25 (HBO)
17.05.2018 v 12:00 (HBO3)
19.05.2018 v 16:35 (HBO3)
21.05.2018 v 23:10 (HBO2)
22.05.2018 v 21:00 (HBO3)

6
 
TV program: Řím (Rome)
23:20
Losování Šťastných deset a Šance
23:30minih34340minih34340
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30
Berlínský zázrak
22:15
Krásy evropského pobřeží: Anglická
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
23:10
Dokumentární klub: Bitva proti
reklama
NOVA
20:00
ČR - Severní Irsko
22:35
film
minih15440minih15440
Pár správných chlapů

Další díl/opakování:
10.03.2020 v 20:00 (Prima MAX)
11.03.2020 v 14:45 (Prima MAX)

 
TV program: Pár správných chlapů (A Few Good Men)
Prima
20:00
seriál
minih53871minih53871
Přešlapy

Další díl/opakování:
03.01.2015 v 09:05 (Prima LOVE)
04.01.2015 v 09:20 (Prima LOVE)

4
21:20minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

22:25
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí III

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:05 (Prima Krimi)
29.03.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
30.03.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)

6
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
23:25
seriál
minih45706minih45706
Žralok II

Další díl/opakování:
12.08.2011 v 04:25 (JOJ)
13.08.2011 v 05:15 (JOJ)
16.08.2011 v 05:15 (JOJ)
17.08.2011 v 04:30 (JOJ)
18.08.2011 v 05:20 (JOJ)
19.08.2011 v 05:30 (JOJ)
20.08.2011 v 05:20 (JOJ)
23.08.2011 v 04:00 (JOJ)
24.08.2011 v 04:45 (JOJ)

7
 
TV program: Žralok (Shark)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
seriál
minih52812minih52812
Flashpoint (7)
 
TV program: Flashpoint
21:00
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené (14)
 
TV program: Odsouzené
22:00minih50138minih50138
České milování

Další díl/opakování:
30.11.2019 v 17:45 (Barrandov FAMILY)
07.12.2019 v 17:45 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: České milování
22:35minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:50
seriál
minih53605minih53605
Soudní vyšetřovatelé II

Další díl/opakování:
09.12.2011 v 03:25 (TV Barrandov)
10.12.2011 v 03:00 (TV Barrandov)
11.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
13.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
14.12.2011 v 03:05 (TV Barrandov)
15.12.2011 v 02:55 (TV Barrandov)
16.12.2011 v 03:30 (TV Barrandov)
17.12.2011 v 03:10 (TV Barrandov)
18.12.2011 v 03:10 (TV Barrandov)

(10)
23:45
Profilm
ČT1
01:00
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery I

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

17
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:45
Události v regionech
02:10minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
02:35minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
03:00
Sabotáž
03:30
seriál
minih49676minih49676
Tajné akce StB

Další díl/opakování:
21.11.2010 v 20:25 (ČT2)

30
03:45
Regiony ČT24
04:10
Kultura v regionech
04:35
Kniha mého srdce - TOP 12
ČT2
00:05
Transamerika
00:05minih41836minih41836
Transamerika (?)

Další díl/opakování:
06.09.2017 v 20:00 (VOYO)
10.09.2017 v 21:35 (VOYO)

Noční filmový klub - v anglickém znění s titulky
 
TV program: Transamerika (Transamerica)
01:45
Divadlo žije!
02:10
* Q
02:40
Bez limitu
03:20
film
minih19596minih19596
Starci na chmelu

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 18:00 (CS Film)

 
TV program: Starci na chmelu
04:45
Setkávání
reklama
NOVA
01:10
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

Vegas 3
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
02:00
Novashopping
02:20
112
02:45
Hejbni kostrou
04:05minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:35 (Nova International)
29.03.2020 v 01:30 (Nova International)
30.03.2020 v 01:00 (Nova International)
30.03.2020 v 06:25 (Nova Gold)
31.03.2020 v 06:25 (Nova Gold)
01.04.2020 v 05:50 (Nova Gold)
02.04.2020 v 05:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 05:45 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:25
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír III

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

1
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
02:10minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:55
Výklad snů
04:50
seriál
minih51023minih51023
Sinan Toprak I

Další díl/opakování:
23.10.2009 v 04:10 (Prima)
24.10.2009 v 04:15 (Prima)
27.10.2009 v 04:15 (Prima)
28.10.2009 v 04:10 (Prima)
29.10.2009 v 04:00 (Prima)
30.10.2009 v 04:10 (Prima)
31.10.2009 v 04:00 (Prima)
03.11.2009 v 03:10 (Prima)

5
 
TV program: Sinan Toprak (Sinan Toprak ist der Unbestechliche)
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
seriál
minih51613minih51613
Komisařka Diana Carrová

Další díl/opakování:
01.11.2012 v 13:10 (TV Barrandov)
02.11.2012 v 13:15 (TV Barrandov)
08.11.2012 v 13:35 (TV Barrandov)
09.11.2012 v 13:25 (TV Barrandov)
15.11.2012 v 12:55 (TV Barrandov)

(7)
 
TV program: Komisařka Diana Carrová (Diane, Femme Flic)
03:38
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.375/0.286