TV Program - Neděle 11. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Zašlapané projekty
05:20
O češtině
05:35
Zajímavosti z regionů
06:00
Navštívenka
06:25
seriál
minih48797minih48797
Pohádky z květináče

Další díl/opakování:
06.12.2009 v 06:25 (ČT1)
13.12.2009 v 06:25 (ČT1)
20.12.2009 v 06:25 (ČT1)
27.12.2009 v 06:25 (ČT1)

2
06:35
seriál
minih54873minih54873
06:40
seriál
minih54929minih54929
Kuňky z žabí tůňky

Další díl/opakování:
06.12.2009 v 06:40 (ČT1)
13.12.2009 v 06:40 (ČT1)
20.12.2009 v 06:40 (ČT1)
27.12.2009 v 06:45 (ČT1)

2
 
TV program: Kuňky z žabí tůňky
06:50
Ferda 24
07:15
Raníček s Dádou
07:30
Hřiště 7
05:25minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 01:25 (ČT1)
23.09.2019 v 02:20 (ČT1)
29.09.2019 v 01:45 (ČT1)
30.09.2019 v 03:40 (ČT1)
07.10.2019 v 02:45 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
05:55
Nedělní ráno s Jaroslavou
06:50
Správy STV
07:20
City Folk 2009 - Barcelona- T-
07:50
Panorama
05:00
Novashopping
05:40
Království surikat II 12
06:05
seriál
minih50294minih50294
3-2-1 Tučňáci!

Další díl/opakování:
07.01.2017 v 06:30 (ČT2)
07.01.2017 v 06:30 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:30 (ČT :D)
08.01.2017 v 06:30 (ČT2)
22.01.2017 v 10:20 (ČT :D)
28.01.2017 v 14:00 (ČT :D)

1
 
TV program: 3-2-1 tučňáci! (3-2-1 Penguins!)
06:30
seriál
minih38822minih38822
Spiderman

Další díl/opakování:
15.04.2017 v 06:35 (NOVA)
16.04.2017 v 06:40 (NOVA)
22.04.2017 v 06:25 (NOVA)
23.04.2017 v 06:50 (NOVA)
29.04.2017 v 06:30 (NOVA)

1
 
TV program: Spider-man
06:55
Batman vítězí 12
07:20
seriál
minih54177minih54177
Spongebob v kalhotách

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 17:15 (Comedy Central Extra)
22.09.2019 v 18:05 (Nickelodeon)
22.09.2019 v 18:45 (Nova Gold)
23.09.2019 v 02:05 (Nickelodeon)
23.09.2019 v 05:30 (Comedy Central Extra)
23.09.2019 v 05:55 (Nova 2)
23.09.2019 v 07:00 (Prima Comedy Central)
23.09.2019 v 09:25 (Nova Gold)

32
 
TV program: SpongeBob v kalhotách (SpongeBob SquarePants)
07:50minih41415minih41415
Policajt v Hongkongu

Další díl/opakování:
25.07.2019 v 20:05 (TV Barrandov)
27.07.2019 v 12:50 (TV Barrandov)
03.08.2019 v 17:30 (Kino Barrandov)

 
TV program: Policajt v Hongkongu (Piedone a Hong Kong)
06:05minih89955minih89955
06:30
Samuraj Jack I 12
06:55
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumá... 13
07:20
Bejbybum I 8
07:45
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

20
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
06:15minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
07:00
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
26.07.2019 v 06:50 (ORF1)
31.07.2019 v 06:50 (ORF1)
05.08.2019 v 06:50 (ORF1)
06.08.2019 v 06:50 (ORF1)
07.08.2019 v 06:50 (ORF1)
08.08.2019 v 06:50 (ORF1)
09.08.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:25
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 17:06 (JIM JAM)
23.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
23.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
24.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
25.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
25.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
26.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(15)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:35
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 18:15 (RiK)
22.09.2019 v 18:36 (JIM JAM)
22.09.2019 v 19:40 (Ťuki TV)
23.09.2019 v 01:05 (RiK)
23.09.2019 v 06:36 (JIM JAM)
23.09.2019 v 07:35 (Ťuki TV)
23.09.2019 v 10:10 (MINIMAX)
24.09.2019 v 01:05 (RiK)

(26)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:45
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
05.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
06.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(21)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
ČT1
09:45minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 09:45 (ČT1)
24.09.2019 v 04:25 (ČT1)
29.09.2019 v 09:45 (ČT1)
01.10.2019 v 01:55 (ČT1)
06.10.2019 v 09:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
10:00minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 01:30 (ČT1)
22.09.2019 v 10:00 (ČT1)
27.09.2019 v 01:20 (ČT1)
29.09.2019 v 10:00 (ČT1)
04.10.2019 v 01:25 (ČT1)
06.10.2019 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
10:30minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 00:55 (ČT1)
22.09.2019 v 10:30 (ČT1)
28.09.2019 v 00:50 (ČT1)
28.09.2019 v 07:05 (ČT24)
29.09.2019 v 10:30 (ČT1)
05.10.2019 v 01:05 (ČT1)
06.10.2019 v 10:25 (ČT1)

 
TV program: Objektiv
11:00
seriál
minih31722minih31722
Případy detektivní kanceláře

Další díl/opakování:
23.09.2018 v 11:00 (ČT1)
30.09.2018 v 11:00 (ČT1)
07.10.2018 v 11:00 (ČT1)

 
TV program: Případy detektivní kanceláře Ostrozrak
ČT2
08:30
Československý filmový týdeník čb 750
08:45
Vzkaz Valtra Komárka
09:00
Nemaluji, své obrazy dávím
10:00
Knižní svět
10:20
Film 2009
10:45
Po hladině: Zrak
11:05minih97080minih97080
Chcete je?

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 13:00 (ČT2)
19.09.2019 v 02:35 (ČT2)
24.09.2019 v 13:15 (ČT2)
26.09.2019 v 02:35 (ČT2)
01.10.2019 v 12:50 (ČT2)
03.10.2019 v 02:20 (ČT2)

11:10
Mýty a fakta historie: Královny
reklama
NOVA
10:05
film
minih27914minih27914
Burani ve městě

Další díl/opakování:
15.02.2016 v 08:25 (Nova Cinema)

 
TV program: Burani ve městě (The Out-of-Towners)
11:55
seriál
minih44994minih44994
To nevymyslíš

Další díl/opakování:
02.04.2019 v 01:05 (Nova International)

 
TV program: To nevymyslíš!
Prima
08:15
Hitlerovi muži II 5
09:20
Svět 2009
09:55
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 07:20 (Prima)
24.09.2019 v 07:25 (Prima)
25.09.2019 v 07:25 (Prima)
26.09.2019 v 07:15 (Prima)
27.09.2019 v 07:15 (Prima)
28.09.2019 v 07:20 (Prima)
29.09.2019 v 07:10 (Prima)
30.09.2019 v 07:15 (Prima)
01.10.2019 v 07:15 (Prima)

226
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
10:25
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 07:20 (Prima)
24.09.2019 v 07:25 (Prima)
25.09.2019 v 07:25 (Prima)
26.09.2019 v 07:15 (Prima)
27.09.2019 v 07:15 (Prima)
28.09.2019 v 07:20 (Prima)
29.09.2019 v 07:10 (Prima)
30.09.2019 v 07:15 (Prima)
01.10.2019 v 07:15 (Prima)

227
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
11:00minih88944minih88944
Partie

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
24.09.2019 v 13:35 (Prima PLUS)
29.09.2019 v 11:00 (Prima)
30.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
01.10.2019 v 13:25 (Prima PLUS)

11:50minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
24.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
25.09.2019 v 13:10 (Prima PLUS)
28.09.2019 v 11:30 (Prima LOVE)
29.09.2019 v 11:50 (Prima PLUS)
29.09.2019 v 11:55 (Prima)
01.10.2019 v 22:40 (Prima PLUS)
02.10.2019 v 12:55 (Prima PLUS)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov
08:20
seriál
minih49723minih49723
Austin Stevens - Pán hadů

Další díl/opakování:
30.09.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
01.10.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
04.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
05.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
06.10.2010 v 15:45 (TV Barrandov)
07.10.2010 v 04:40 (TV Barrandov)

(5)
 
TV program: Austin Stevens - Pán hadů (Snakemaster)
09:10minih11682minih11682
Lupič Legenda

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:00 (CS Film)

 
TV program: Lupič Legenda
10:50
seriál
minih59102minih59102
Nejkrásnější pláže

Další díl/opakování:
04.04.2016 v 17:30 (Barrandov plus)
05.04.2016 v 03:10 (Barrandov plus)
06.04.2016 v 02:50 (Barrandov plus)
07.04.2016 v 02:50 (Barrandov plus)
08.04.2016 v 02:50 (Barrandov plus)
09.04.2016 v 02:50 (Barrandov plus)

11:25
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 08:00 (WAU)
23.09.2019 v 11:30 (JOJ Family)
24.09.2019 v 01:10 (JOJ Family)
24.09.2019 v 04:20 (WAU)
25.09.2019 v 01:15 (JOJ Family)
25.09.2019 v 07:55 (WAU)
26.09.2019 v 01:35 (JOJ Family)
26.09.2019 v 07:55 (WAU)

(10)
 
TV program: Odsouzené


ČT1
12:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 12:00 (ČT1)
22.09.2019 v 12:00 (ČT24)
23.09.2019 v 00:10 (ČT24)
29.09.2019 v 12:00 (ČT1)
29.09.2019 v 12:00 (ČT24)
30.09.2019 v 00:10 (ČT24)
06.10.2019 v 12:00 (ČT1)
06.10.2019 v 12:00 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
13:00
Zprávy
13:10
119. Velká pardubická České L
ČT2
12:10
J. Filas: Rakovina vůle
13:05minih41073minih41073
O podezíravém králi

Další díl/opakování:
28.09.2018 v 14:50 (ČT1)

14:35
Bez limitu
15:20
Svět umění: Gershwin podle
reklama
NOVA
13:00minih28465minih28465
Divoké kočky

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 16:50 (JOJ)
29.06.2019 v 17:20 (NOVA)
30.06.2019 v 20:10 (PLUS)
02.07.2019 v 16:25 (Nova Cinema)
03.07.2019 v 05:30 (Nova Cinema)

 
TV program: Divoké kočky (Coyote Ugly)
15:05
film
minih31002minih31002
Co horšího se může stát?

Další díl/opakování:
15.07.2019 v 20:00 (Prima MAX)
16.07.2019 v 16:00 (Prima MAX)
19.07.2019 v 12:20 (Prima MAX)

 
TV program: Co horšího se může stát? (What's Worst That Could Happen?)
Prima
13:00
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex VIII

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 09:55 (ORF2)
23.09.2019 v 14:25 (Prima)
24.09.2019 v 00:50 (Prima)
24.09.2019 v 09:55 (ORF2)
25.09.2019 v 00:45 (Prima)
25.09.2019 v 09:55 (ORF2)
26.09.2019 v 00:55 (Prima)
26.09.2019 v 09:55 (ORF2)

3
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
14:10minih8722minih8722
Hrdina jedné noci (čb)

Další díl/opakování:
27.09.2019 v 22:00 (CS Film)

 
TV program: Hrdina jedné noci
15:50
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 03:55 (Prima)
23.09.2019 v 18:15 (Prima Krimi)
24.09.2019 v 11:15 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 11:20 (Prima Krimi)
26.09.2019 v 11:20 (Prima Krimi)
27.09.2019 v 11:20 (Prima Krimi)
28.09.2019 v 11:15 (Prima Krimi)
28.09.2019 v 12:50 (Prima)

 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
TV Barrandov
12:25minih51169minih51169
Politická střelnice

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 23:35 (Barrandov FAMILY)
29.09.2019 v 23:45 (Barrandov FAMILY)
06.10.2019 v 23:30 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: Politická střelnice aneb Konečně bez cenzury
13:05
seriál
minih51279minih51279
Údolí Divokých růží

Další díl/opakování:
28.12.2016 v 05:05 (Doma)
29.12.2016 v 05:05 (Doma)
30.12.2016 v 05:00 (Doma)

(2)
 
TV program: Údolí Divokých růží (Im Tal der wilden Rosen)
14:50
seriál
minih42385minih42385
Panoptikum města pražského

Další díl/opakování:
27.06.2018 v 20:00 (ČT1)
28.06.2018 v 10:55 (ČT1)
04.07.2018 v 20:10 (ČT1)

 
TV program: Panoptikum Města pražského
ČT1
16:30
Rajské zahrady 2
16:50minih72632minih72632
17:10
Sváteční slovo redaktora Českého
17:15
seriál
minih42042minih42042
Horákovi

Další díl/opakování:
27.08.2019 v 12:30 (ČT1)
28.08.2019 v 12:30 (ČT1)
29.08.2019 v 12:30 (ČT1)

6
 
TV program: Horákovi
18:10
Škola pro život 2
18:35
Zpívánky
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:55 (ČT1)
21.09.2019 v 18:55 (ČT24)
22.09.2019 v 18:55 (ČT1)
22.09.2019 v 18:55 (ČT24)
23.09.2019 v 18:55 (ČT1)
23.09.2019 v 18:55 (ČT24)
24.09.2019 v 18:55 (ČT1)
24.09.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:15minih70933
16:30
Kletba kočičích lidí čb
17:40
Cesty víry
18:00minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 12:20 (ČT2)
24.09.2019 v 05:00 (ČT2)
26.09.2019 v 12:50 (ČT2)
29.09.2019 v 12:25 (ČT2)
01.10.2019 v 05:30 (ČT2)
03.10.2019 v 12:45 (ČT2)
06.10.2019 v 12:30 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
18:15minih72817minih72817
Poklady světa

Další díl/opakování:
15.09.2019 v 19:40 (3SAT)
16.09.2019 v 12:45 (3SAT)
22.09.2019 v 19:40 (3SAT)

 
TV program: Poklady světa (Schätze der Welt - Erbe der Menschheit)
18:30
Kultura.cz
19:00
seriál
minih48380minih48380
Moje rodina IV

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
23.09.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
24.09.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
25.09.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
26.09.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
27.09.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
28.09.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
29.09.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)

4
 
TV program: Moje rodina (My Family)
19:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi XX

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 13:40 (Prima Cool)
23.09.2019 v 12:40 (Prima Cool)
23.09.2019 v 13:15 (PLUS)
23.09.2019 v 18:40 (ORF1)
24.09.2019 v 12:40 (Prima Cool)
24.09.2019 v 13:10 (PLUS)
24.09.2019 v 18:40 (ORF1)
25.09.2019 v 12:45 (Prima Cool)

5
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:25
Občanské judo
18:05minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 12:30 (NOVA)
21.09.2019 v 14:05 (Nova International)
22.09.2019 v 08:20 (Nova International)
23.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
24.09.2019 v 05:15 (Nova Gold)
25.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
26.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
27.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
18:55
seriál
minih8564minih8564
Hospoda

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 18:50 (NOVA)
29.09.2019 v 18:50 (NOVA)

16
 
TV program: Hospoda
19:30
Televizní noviny
Prima
18:00minih57670minih57670
S Italem v kuchyni

Další díl/opakování:
01.09.2019 v 06:25 (Prima LOVE)
02.09.2019 v 06:35 (Prima LOVE)

 
TV program: S Italem v kuchyni
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání II

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

21
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:05minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
17:05
Elodie Bradford (3)
18:45
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 17:06 (JIM JAM)
23.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
23.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
24.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
25.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)
25.09.2019 v 12:00 (JIM JAM)
26.09.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(15)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
19:00
seriál
minih49723minih49723
Austin Stevens - Pán hadů

Další díl/opakování:
30.09.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
01.10.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
04.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
05.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
06.10.2010 v 15:45 (TV Barrandov)
07.10.2010 v 04:40 (TV Barrandov)

(5)
 
TV program: Austin Stevens - Pán hadů (Snakemaster)
ČT1
20:00minih51460minih51460
21:40
Kniha mého srdce - TOP 12
22:00minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 21:20 (ČT1)
23.09.2019 v 09:45 (ČT1)
29.09.2019 v 21:50 (ČT1)
30.09.2019 v 09:45 (ČT1)
06.10.2019 v 21:40 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
22:30
Losování Sportky a Šance
ČT2
20:00
Univerzita padesátiletá
20:25
Cesta ke kampusu 1919 - 2009
20:45
3 a 1/2 Masaryka
21:05
Valery na 1/2 cesty do Evropy
21:30
Sen o budování elit
22:05minih59723minih59723
Na plovárně s Josefem Jírou

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 13:45 (ČT2)
29.09.2019 v 13:45 (ČT2)

 
TV program: Na plovárně
22:30minih36051minih36051
Strach a chvění

Další díl/opakování:
11.10.2014 v 17:35 (Film Europe)
12.10.2014 v 08:30 (Film Europe)
14.10.2014 v 08:15 (Film Europe)
15.10.2014 v 15:05 (Film Europe)

 
TV program: Strach a chvění (Stupeur et tremblements)
reklama
NOVA
20:00minih56915minih56915
22:25minih60897minih60897
Střepiny

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 21:35 (NOVA)
22.09.2019 v 22:25 (Nova International)
23.09.2019 v 22:50 (VOYO)
24.09.2019 v 02:30 (NOVA)
29.09.2019 v 21:35 (Nova International)
29.09.2019 v 21:35 (NOVA)
02.10.2019 v 02:30 (NOVA)

 
TV program: Střepiny
23:00
film
minih31886minih31886
Skleněný dům

Další díl/opakování:
05.08.2017 v 00:35 (Doma)

 
TV program: Skleněný dům (The Glass House)
Prima
20:00
seriál
minih50460minih50460
Vraždy v Oxfordu

Další díl/opakování:
27.10.2018 v 18:15 (Prima Krimi)
28.10.2018 v 11:25 (Prima Krimi)
29.10.2018 v 11:20 (Prima Krimi)
03.11.2018 v 18:15 (Prima Krimi)
04.11.2018 v 11:35 (Prima Krimi)

6
 
TV program: Vraždy v Oxfordu (Lewis)
22:15minih18091minih18091
Rozsudek

Další díl/opakování:
27.01.2015 v 00:20 (ČT2)

 
TV program: Rozsudek (The Verdict)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih46398minih46398
Sokyně

Další díl/opakování:
20.06.2015 v 20:15 (Prima LOVE)

 
TV program: Sokyně (The Rival)
21:50
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 13:25 (JOJ Family)
22.09.2019 v 13:20 (JOJ Family)
25.09.2019 v 20:20 (JOJ Family)
28.09.2019 v 13:00 (JOJ Family)
29.09.2019 v 12:55 (JOJ Family)

 
TV program: Třicet případů majora Zemana
22:45minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:00
seriál
minih49749minih49749
Cyranův ostrov

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 20:15 (Barrandov FAMILY)
28.09.2019 v 20:15 (Barrandov FAMILY)
05.10.2019 v 20:15 (Barrandov FAMILY)

(16)
 
TV program: Cyranův ostrov
23:35minih49740minih49740
Sedm smrtelných hříchů

Další díl/opakování:
13.01.2013 v 20:00 (Nova Cinema)
14.01.2013 v 00:10 (Nova Cinema)

(2)
ČT1
00:20
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:30
seriál
minih43741minih43741
Mrtví jako já II

Další díl/opakování:
14.01.2012 v 23:05 (ČT1)

5
 
TV program: Mrtví jako já (Dead Like Me)
01:15
Svět umění: Gershwin podle
02:10minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
02:50
Setkávání
03:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 12:00 (ČT1)
22.09.2019 v 12:00 (ČT24)
23.09.2019 v 00:10 (ČT24)
29.09.2019 v 12:00 (ČT1)
29.09.2019 v 12:00 (ČT24)
30.09.2019 v 00:10 (ČT24)
06.10.2019 v 12:00 (ČT1)
06.10.2019 v 12:00 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
04:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce 2. část

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 12:00 (ČT1)
22.09.2019 v 12:00 (ČT24)
23.09.2019 v 00:10 (ČT24)
29.09.2019 v 12:00 (ČT1)
29.09.2019 v 12:00 (ČT24)
30.09.2019 v 00:10 (ČT24)
06.10.2019 v 12:00 (ČT1)
06.10.2019 v 12:00 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
ČT2
00:15minih54912minih54912
Hudební studio M

Další díl/opakování:
23.05.2012 v 05:25 (ČT2)

00:45
Zázraky přírody
01:55
Čétéčko
02:15
Varhanní koncert
02:55
Návraty
03:10
Rajské zahrady 2
03:30minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
03:55
Krotitelé dluhů 18
04:20
Švédové před Brnem
reklama
NOVA
01:00
seriál
minih54606minih54606
01:45
Novashopping
02:10minih60897minih60897
Střepiny

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 21:35 (NOVA)
22.09.2019 v 22:25 (Nova International)
23.09.2019 v 22:50 (VOYO)
24.09.2019 v 02:30 (NOVA)
29.09.2019 v 21:35 (Nova International)
29.09.2019 v 21:35 (NOVA)
02.10.2019 v 02:30 (NOVA)

 
TV program: Střepiny
02:35
Polepšovna mazlíčků
03:05minih57668minih57668
Babicovy dobroty

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 05:55 (Nova International)
23.09.2019 v 08:35 (Nova International)
24.09.2019 v 08:40 (Nova International)
25.09.2019 v 08:35 (Nova International)
26.09.2019 v 12:25 (Nova International)
27.09.2019 v 08:30 (Nova International)
29.09.2019 v 05:35 (Nova International)
01.10.2019 v 12:30 (Nova International)

 
TV program: Babicovy dobroty
04:05minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 03:10 (NOVA)
23.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
24.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
25.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
26.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
27.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
30.09.2019 v 04:10 (NOVA)
30.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:50
Vražedný odpočet
02:35minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
04:15minih88944minih88944
Partie

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
24.09.2019 v 13:35 (Prima PLUS)
29.09.2019 v 11:00 (Prima)
30.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
01.10.2019 v 13:25 (Prima PLUS)

TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
Elodie Bradford (3)
03:38
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.257/0.122