TV Program - Pondělí 21. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Barvy života
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 05:59 (ČT1)
09.04.2020 v 05:59 (ČT24)
14.04.2020 v 05:59 (ČT24)
14.04.2020 v 05:59 (ČT1)
15.04.2020 v 05:59 (ČT1)
15.04.2020 v 05:59 (ČT24)
16.04.2020 v 05:59 (ČT24)
16.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00
POKR
05:30
Zprávy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 02:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:59 (ČT2)
09.04.2020 v 02:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:59 (ČT2)
10.04.2020 v 02:15 (ČT1)
14.04.2020 v 05:59 (ČT2)
15.04.2020 v 02:15 (ČT1)
15.04.2020 v 05:59 (ČT2)
16.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 01:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 02:55 (Nova International)
08.04.2020 v 05:55 (NOVA)
09.04.2020 v 01:30 (Nova Gold)
09.04.2020 v 04:15 (Nova International)
09.04.2020 v 05:55 (NOVA)
10.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)
10.04.2020 v 02:35 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:05
Teleshopping
06:35
seriál
minih54436minih54436
Moby Dick a mocný Mightor (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2009 v 06:35 (Prima)
23.09.2009 v 06:35 (Prima)
24.09.2009 v 06:35 (Prima)
25.09.2009 v 06:35 (Prima)

(14)
 
TV program: Moby Dick a mocný Mightor (Moby Dick and the Mighty Mightor)
07:00
Teleshopping
07:10
Tom a Jerry Kočkování
07:20
Tom a Jerry
07:30
seriál
minih52688minih52688
07:55
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.04.2020 v 13:25 (ORF1)

I. série (22)
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
06:00
60 minut
07:05
seriál
minih49619minih49619
ČT1
08:30
Sezame, pojď si hrát
09:00minih20322minih20322
Šťastnou cestu (?)

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 12:20 (Prima)
04.08.2019 v 11:10 (Prima MAX)

 
TV program: Šťastnou cestu
10:35
Ushuaia
11:05
Hawkingův paradox
11:55
Chcete je ?
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Televizní klub neslyšících
09:40minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 09:45 (ČT1)
14.04.2020 v 02:45 (ČT1)
19.04.2020 v 09:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
09:55
Ve dvěřích je A.G.
10:25
Kultura.cz
10:45
Křesťanské umění na Moravě
11:10
Čétéčko
11:35
Za školu
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih42024minih42024
Směr jih (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

(29)
 
TV program: Směr jih (Due South)
09:30
seriál
minih67675minih67675
Návrat komisaře Rexe

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 17:20 (AXN White)
09.04.2020 v 13:15 (AXN White)
10.04.2020 v 13:25 (AXN White)

X. série (11)
 
TV program: Návrat komisaře Rexe (Il commissario Rex)
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 11:50 (NOVA)
08.04.2020 v 13:00 (Nova International)
08.04.2020 v 15:00 (Nova Gold)
09.04.2020 v 11:50 (NOVA)
09.04.2020 v 12:45 (Nova International)
09.04.2020 v 15:05 (Nova Gold)
14.04.2020 v 11:50 (NOVA)
15.04.2020 v 11:50 (NOVA)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:35
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 14:20 (NOVA)
10.04.2020 v 08:25 (Nova Cinema)
14.04.2020 v 14:05 (NOVA)
15.04.2020 v 00:05 (NOVA)
15.04.2020 v 09:45 (Nova Cinema)
16.04.2020 v 00:25 (NOVA)
16.04.2020 v 09:10 (Nova Cinema)
17.04.2020 v 00:30 (NOVA)

(2)
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
Prima
08:25
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)
14.04.2020 v 07:30 (Prima)
15.04.2020 v 07:30 (Prima)
16.04.2020 v 07:30 (Prima)
17.04.2020 v 07:30 (Prima)
18.04.2020 v 07:00 (Prima)
19.04.2020 v 06:55 (Prima)

(203)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:55
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

II. série (2)
 
TV program: Knight Rider
09:55
seriál
minih44303minih44303
10:50
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)
16.04.2020 v 14:50 (ČT1)
17.04.2020 v 09:00 (ČT1)

XI. série (3)
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
11:45
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

V. série (21)
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
TV Barrandov
08:00
seriál
minih50817minih50817
09:00
Pekelná kuchyně II. série (4)
09:50
seriál
minih49623minih49623
10:45
60 minut
11:55
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

II. série


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)
14.04.2020 v 12:30 (ČT1)
15.04.2020 v 12:30 (ČT1)
16.04.2020 v 12:30 (ČT1)
17.04.2020 v 12:30 (ČT1)
19.04.2020 v 02:45 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Fürstenberská zahrada - Znovuzrození
13:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

I série, díl 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:35
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
15.03.2020 v 23:45 (Prima LOVE)
16.03.2020 v 00:45 (Prima LOVE)
17.03.2020 v 00:55 (Prima LOVE)
18.03.2020 v 00:00 (Prima LOVE)
19.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
20.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
21.03.2020 v 00:05 (Prima LOVE)
22.03.2020 v 00:50 (Prima LOVE)

III série, díl 26
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:25
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 13:50 (Prima Cool)
10.04.2020 v 12:45 (Prima Cool)
11.04.2020 v 13:25 (Prima Cool)
11.04.2020 v 17:55 (ORF1)
12.04.2020 v 13:50 (Prima Cool)
13.04.2020 v 12:40 (Prima Cool)
14.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
15.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)

XX série, díl 3
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
15:50
Věříš si?
ČT2
12:00
Přes nový práh
12:25
Případ pro ombudsmana
12:40minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
13:15
Opera nás baví
13:35
Návštěva v ZOO
13:40
Anakonda
13:55minih39417minih39417
Bibi Blocksberg: Tajemství modrých sov (?) [DVD]

Další díl/opakování:
15.02.2020 v 09:30 (ČT :D)

 
TV program: Bibi Blocksberg: Tajemství modrých sov (Bibi Blocksberg und das Geheimnis der blauen Eulen)
15:50
Evropa dnes
reklama
NOVA
12:35
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.04.2020 v 08:55 (PRO7)

(193)
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 02:05 (Prima)
10.04.2020 v 01:15 (Prima)
14.04.2020 v 14:35 (Prima)
15.04.2020 v 02:25 (Prima)
16.04.2020 v 01:10 (Prima)
17.04.2020 v 01:15 (Prima)
18.04.2020 v 02:50 (Prima)

III. série (26)
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:05
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

(16)
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:05
seriál
minih14536minih14536
Superman (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

II. série (17)
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
Prima
13:10
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

IV. série (15)
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:40
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

VI. série (7)
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 01:45 (Polsat)

III. série (25)
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
15:50
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 11:35 (Prima Krimi)
10.04.2020 v 21:00 (Prima PLUS)
11.04.2020 v 12:25 (Prima PLUS)
14.04.2020 v 21:35 (Jednotka)
15.04.2020 v 01:20 (Jednotka)
16.04.2020 v 18:10 (Prima Krimi)
17.04.2020 v 11:15 (Prima Krimi)
18.04.2020 v 11:25 (Prima Krimi)

II. série (3)
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
TV Barrandov
13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 04:05 (Kino Barrandov)
10.04.2020 v 05:45 (MDR)
11.04.2020 v 04:00 (Kino Barrandov)
14.04.2020 v 14:25 (ORF2)
15.04.2020 v 06:20 (MDR)
16.04.2020 v 06:20 (MDR)
16.04.2020 v 15:10 (ARD)
17.04.2020 v 06:20 (MDR)

(181, 182)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
ČT1
16:15
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 08:30 (ČT2)
08.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
09.04.2020 v 08:30 (ČT2)
09.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
10.04.2020 v 08:30 (ČT2)
10.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
13.04.2020 v 08:30 (ČT2)
13.04.2020 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)
09.04.2020 v 00:20 (ČT1)
14.04.2020 v 17:15 (ČT1)
15.04.2020 v 11:30 (ČT1)
16.04.2020 v 11:30 (ČT1)
17.04.2020 v 00:20 (ČT1)
18.04.2020 v 00:40 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)
14.04.2020 v 17:40 (ČT1)
15.04.2020 v 05:15 (ČT1)
16.04.2020 v 05:15 (ČT1)
17.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Plavín štítnatý
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
12.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
12.04.2020 v 18:45 (ČT2)
13.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
13.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 18:55 (ČT1)
10.04.2020 v 18:55 (ČT24)
11.04.2020 v 18:55 (ČT1)
11.04.2020 v 19:00 (ČT24)
12.04.2020 v 18:55 (ČT1)
12.04.2020 v 19:00 (ČT24)
13.04.2020 v 18:55 (ČT1)
13.04.2020 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:20minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 05:25 (ČT2)
16.04.2020 v 12:50 (ČT2)
19.04.2020 v 05:25 (ČT2)

16:45
Tahače 2009
17:00
SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
19:45
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

III. série (2)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
20.04.2020 v 03:55 (ORF1)

III. série (21)
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 18:30 (NOVA)
09.04.2020 v 18:35 (Nova International)
09.04.2020 v 23:55 (Nova Gold)
10.04.2020 v 08:50 (Nova International)
10.04.2020 v 12:15 (Nova Gold)
11.04.2020 v 00:35 (Nova International)
11.04.2020 v 12:20 (Nova Gold)
12.04.2020 v 12:20 (Nova Gold)

(1421, 1422)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
17:40minih83029
18:00minih56231minih56231
18:55
Zprávy TV Prima, Sport, Počasí
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.04.2020 v 13:25 (ORF1)

II. série (1)
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
16:00
seriál
minih57462minih57462
17:45
60 minut
18:50minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:00
Pekelná kuchyně II. série (5)
19:45
seriál
minih49764minih49764
Parodie komedie (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.07.2012 v 00:35 (TV Barrandov)
14.07.2012 v 00:15 (TV Barrandov)
18.07.2012 v 00:45 (TV Barrandov)

 
TV program: Parodie komedie (Comedy Inc.)
ČT1
20:00
seriál
minih54420minih54420
Vyprávěj (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 20:10 (ČT1)
08.04.2020 v 10:35 (ČT1)
09.04.2020 v 20:15 (ČT1)
16.04.2020 v 20:10 (ČT1)
17.04.2020 v 11:05 (ČT1)

díl 4
 
TV program: Vyprávěj
21:00
Na cestě po Kurzemsku
21:30minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
19.04.2020 v 01:04 (ČT24)

22:15
seriál
minih49676minih49676
Tajné akce StB (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
21.11.2010 v 20:25 (ČT2)

díl 28
22:30
Losování Šťastných deset a Šance milion
22:35minih22361minih22361
Velký útěk (?)

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 20:00 (ČT2)

 
TV program: Velký útěk (The Great Escape)
ČT2
20:00
Století létání
20:55
Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy
21:25minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
21:55
Deník Alana Clarka
22:30
Události, komentáře
23:10
Q
23:40minih36325minih36325
reklama
NOVA
20:00minih56915minih56915
21:25minih56469minih56469
Víkend

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 01:45 (NOVA)
09.04.2020 v 22:05 (Nova International)
11.04.2020 v 16:30 (Nova International)
14.04.2020 v 21:25 (NOVA)
14.04.2020 v 21:25 (Nova International)
16.04.2020 v 21:55 (Nova International)
18.04.2020 v 08:00 (Nova Gold)
18.04.2020 v 16:35 (Nova International)

 
TV program: Víkend
22:05
seriál
minih43183minih43183
Dr. House (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 00:50 (NOVA)
09.04.2020 v 01:05 (NOVA)
10.04.2020 v 00:25 (NOVA)
14.04.2020 v 16:00 (NOVA)
15.04.2020 v 16:00 (NOVA)
16.04.2020 v 16:00 (NOVA)
17.04.2020 v 16:00 (NOVA)
18.04.2020 v 00:15 (NOVA)

V. série (3)
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
23:05
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 16:00 (KABEL1)
09.04.2020 v 17:20 (AXN HD)
10.04.2020 v 09:40 (Prima MAX)
11.04.2020 v 07:05 (Prima MAX)
12.04.2020 v 08:35 (Prima MAX)
13.04.2020 v 07:15 (Prima MAX)
14.04.2020 v 07:40 (Prima MAX)
14.04.2020 v 11:00 (AXN)

IV. série (11)
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
23:55minih55128minih55128
Přítel vrahem

Další díl/opakování:
30.09.2018 v 23:35 (Doma)

 
TV program: Přítel vrahem (A Killer Within)
Prima
20:00minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
21:20minih74302minih74302
Jak se staví sen

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 21:30 (Prima PLUS)
13.04.2020 v 12:45 (Prima PLUS)
19.04.2020 v 21:30 (Prima PLUS)

 
TV program: Jak se staví sen
22:25
seriál
minih43671minih43671
Myšlenky zločince (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.04.2020 v 20:05 (AXN HD)
09.04.2020 v 20:15 (Nova Action)
09.04.2020 v 20:15 (SAT1)
10.04.2020 v 00:05 (SAT1)
10.04.2020 v 00:10 (Nova Action)
10.04.2020 v 00:20 (JOJ)
11.04.2020 v 00:05 (Nova Action)
12.04.2020 v 00:15 (Nova Action)

II. série (18)
 
TV program: Myšlenky zločince (Criminal Minds)
23:25
seriál
minih48437minih48437
Closer (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 10:40 (Prima Krimi)
11.04.2020 v 10:30 (Prima Krimi)
12.04.2020 v 10:35 (Prima Krimi)
13.04.2020 v 10:40 (Prima Krimi)
14.04.2020 v 10:40 (Prima Krimi)
15.04.2020 v 10:40 (Prima Krimi)
16.04.2020 v 10:30 (Prima Krimi)
17.04.2020 v 10:20 (Prima Krimi)

III. série (15)
 
TV program: Closer (The Closer)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Vyjímeční lidé
21:00
seriál
minih54210minih54210
21:55minih103237minih103237
Hlavní zprávy, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:15
Pokerové prázdniny
ČT1
01:20
Politické spektrum
01:35
seriál
minih81334minih81334
Podzemní Čechy II (?) [TV seriál] (13/13) Podzemí - prostor budoucnosti
01:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

I série, díl 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
02:35
Pavel Fajt, bubeník
02:50
Události v regionech
03:40
Regiony ČT24
04:30
Z metropole/ Týden v regionech
ČT2
01:55
Knižní svět
02:10
Báječná léta bez opony
02:25
Vzkaz Jiřího Stránského
02:40
Máte slovo
03:25
POKR
03:55
Československý filmový týdeník
04:05
Hawkingův paradox
reklama
NOVA
01:40
Novashopping
02:00
Bujné fantazie (4)
02:30minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 04:35 (Nova International)
10.04.2020 v 04:10 (Nova International)
14.04.2020 v 04:40 (Nova International)
15.04.2020 v 04:30 (Nova International)
16.04.2020 v 04:45 (Nova International)
17.04.2020 v 04:10 (Nova International)
18.04.2020 v 04:30 (Nova International)

 
TV program: Áčko
Prima
00:20
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

II. série (13)
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:15minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:00
Výklad snů
04:00
seriál
minih39828minih39828
Medicopter 117 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.10.2019 v 01:45 (ORF2)
12.10.2019 v 02:30 (ORF2)
19.10.2019 v 02:10 (ORF2)

VI. série (1)
 
TV program: Medicopter 117 (Medicopter 117 - Jedes Leben zählt)
04:45minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
17.02.2020 v 02:05 (Prima Cool)
17.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
18.02.2020 v 11:15 (Prima PLUS)
21.02.2020 v 10:55 (Prima Cool)
24.02.2020 v 20:15 (Prima PLUS)
25.02.2020 v 10:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
TV Barrandov
00:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
01:00
seriál
minih57462minih57462
02:40
60 minut
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.245/0.173