TV Program - Úterý 5. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 05:00 (ČT1)
23.09.2019 v 05:05 (ČT1)
06.10.2019 v 04:45 (ČT1)
07.10.2019 v 05:05 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:59 (ČT1)
23.09.2019 v 05:59 (ČT24)
24.09.2019 v 05:59 (ČT1)
24.09.2019 v 05:59 (ČT24)
25.09.2019 v 05:59 (ČT1)
25.09.2019 v 05:59 (ČT24)
26.09.2019 v 05:59 (ČT1)
26.09.2019 v 05:59 (ČT24)

05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 00:55 (ČT1)
22.09.2019 v 10:30 (ČT1)
28.09.2019 v 00:50 (ČT1)
28.09.2019 v 07:05 (ČT24)
29.09.2019 v 10:30 (ČT1)
05.10.2019 v 01:05 (ČT1)
06.10.2019 v 10:25 (ČT1)

 
TV program: Objektiv
05:30
Zprávy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 02:15 (ČT1)
17.09.2019 v 05:59 (ČT2)
18.09.2019 v 02:55 (ČT1)
18.09.2019 v 05:59 (ČT2)
19.09.2019 v 02:05 (ČT1)
19.09.2019 v 05:59 (ČT2)
20.09.2019 v 02:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:59 (ČT2)
21.09.2019 v 02:30 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:55 (Nova International)
23.09.2019 v 05:55 (NOVA)
24.09.2019 v 01:40 (Nova Gold)
24.09.2019 v 02:55 (Nova International)
24.09.2019 v 05:55 (NOVA)
25.09.2019 v 01:45 (Nova Gold)
25.09.2019 v 03:00 (Nova International)
25.09.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:15
Teleshopping
06:35
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II série, díl 19
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
07:00
Teleshopping
07:10
seriál
minih44341minih44341
Oggy a škodíci (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 04:05 (Nova Gold)
23.09.2019 v 04:55 (Nova 2)
23.09.2019 v 09:15 (VOYO)
24.09.2019 v 04:30 (Nova Gold)
24.09.2019 v 08:25 (VOYO)
25.09.2019 v 04:35 (Nova Gold)
25.09.2019 v 08:30 (VOYO)
26.09.2019 v 04:30 (Nova Gold)

 
TV program: Oggy a škodíci (Oggy et les cafards)
07:20
seriál
minih39925minih39925
Tom a Jerry (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
24.12.2015 v 06:55 (Markíza)
27.12.2015 v 07:15 (Markíza)

 
TV program: Tom a Jerry (Tom and Jerry)
07:30
seriál
minih52688minih52688
07:55
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:00 (Dajto)
22.09.2019 v 17:45 (Nova 2)
23.09.2019 v 00:25 (Nova 2)
23.09.2019 v 13:10 (Dajto)
24.09.2019 v 00:05 (Nova 2)
24.09.2019 v 13:05 (Dajto)
25.09.2019 v 00:05 (Nova 2)
25.09.2019 v 13:10 (Dajto)

V série, díl 22
 
TV program: Přátelé (Friends)
06:30
90 minut
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
19.09.2019 v 17:20 (ČT :D)
20.09.2019 v 08:30 (ČT2)
20.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT2)
24.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
24.09.2019 v 08:30 (ČT2)
25.09.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Legendy taneční hudby
10:15
Milí Bakaláři
11:15
Zprávy
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Kosmopolis - Speciál
09:40
Mýty a fakta historie: Kněžna upír
10:35minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 21:20 (ČT1)
23.09.2019 v 09:45 (ČT1)
29.09.2019 v 21:50 (ČT1)
30.09.2019 v 09:45 (ČT1)
06.10.2019 v 21:40 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
11:00
Dobrá rada nad zlato
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:15 (ČT1)
17.09.2019 v 00:35 (ČT1)
18.09.2019 v 11:30 (ČT1)
19.09.2019 v 01:40 (ČT1)
20.09.2019 v 00:55 (ČT1)
21.09.2019 v 00:30 (ČT1)
23.09.2019 v 17:15 (ČT1)
24.09.2019 v 11:30 (ČT1)
25.09.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih49990minih49990
09:35
Tančírna Podzimní úplněk
11:20
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
23.09.2019 v 23:20 (NOVA)
24.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
24.09.2019 v 23:35 (NOVA)
25.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
25.09.2019 v 23:35 (NOVA)
26.09.2019 v 05:50 (KABEL1)
27.09.2019 v 05:50 (KABEL1)

II série, díl 15
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
Prima
08:25
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 07:20 (Prima)
24.09.2019 v 07:25 (Prima)
25.09.2019 v 07:25 (Prima)
26.09.2019 v 07:15 (Prima)
27.09.2019 v 07:15 (Prima)
28.09.2019 v 07:20 (Prima)
29.09.2019 v 07:10 (Prima)
30.09.2019 v 07:15 (Prima)
01.10.2019 v 07:15 (Prima)

díl 60, 61
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:20
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

V série, díl 2
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
10:15
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:00 (Barrandov plus)
21.09.2019 v 23:15 (TV Barrandov)
22.09.2019 v 00:10 (TV Barrandov)
22.09.2019 v 12:30 (Barrandov plus)
23.09.2019 v 00:00 (TV Barrandov)
23.09.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
24.09.2019 v 00:00 (TV Barrandov)
24.09.2019 v 17:00 (Barrandov plus)

V série, díl 19
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
11:10
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.09.2019 v 09:00 (ČT1)
18.09.2019 v 09:00 (ČT1)
19.09.2019 v 09:00 (ČT1)
20.09.2019 v 09:00 (ČT1)
23.09.2019 v 15:55 (ČT1)
24.09.2019 v 09:00 (ČT1)
25.09.2019 v 09:00 (ČT1)
26.09.2019 v 09:00 (ČT1)
27.09.2019 v 09:00 (ČT1)

VI série, díl 16
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov
08:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 08:00 (MDR)
23.09.2019 v 15:10 (ORF2)
24.09.2019 v 06:20 (MDR)
24.09.2019 v 09:55 (ARD)
24.09.2019 v 15:10 (ORF2)
25.09.2019 v 06:20 (MDR)
25.09.2019 v 09:55 (ARD)
25.09.2019 v 15:10 (ORF2)

díl 9,10
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
09:55
seriál
minih49619minih49619
10:55minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

11:05
seriál
minih49623minih49623


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 12:30 (ČT1)
22.09.2019 v 02:40 (ČT1)
23.09.2019 v 12:30 (ČT1)
24.09.2019 v 12:30 (ČT1)
25.09.2019 v 12:30 (ČT1)
26.09.2019 v 12:30 (ČT1)
27.09.2019 v 12:30 (ČT1)
29.09.2019 v 02:25 (ČT1)
30.09.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Co mám dělat, když...
13:45
seriál
minih42341minih42341
Dotek anděla (?) [TV seriál] III série, díl 14
 
TV program: Dotek anděla (Touched by an Angel)
14:35
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

VI série, díl 10
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:20
Jak zvládnout drogy
15:45
Věda je zábava
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:25 (ČT1)
26.09.2019 v 04:45 (ČT1)
28.09.2019 v 18:25 (ČT1)
05.10.2019 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:40 (ČT1)
17.09.2019 v 05:15 (ČT1)
18.09.2019 v 00:55 (ČT1)
19.09.2019 v 05:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:15 (ČT1)
23.09.2019 v 17:40 (ČT1)
24.09.2019 v 05:15 (ČT1)
25.09.2019 v 05:15 (ČT1)
26.09.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40
Hřiště 7
14:50
Exit 316 - Mise
15:10
Vltava v obrazech
15:30
Svět zázraků: Ushuaia
reklama
NOVA
12:15
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 09:55 (ORF2)
23.09.2019 v 14:25 (Prima)
24.09.2019 v 00:50 (Prima)
24.09.2019 v 09:55 (ORF2)
25.09.2019 v 00:45 (Prima)
25.09.2019 v 09:55 (ORF2)
26.09.2019 v 00:55 (Prima)
26.09.2019 v 09:55 (ORF2)

II série, díl 10
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
13:10
seriál
minih47684minih47684
Lenssen & spol. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
13:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
24.11.2018 v 08:05 (Nova 2)
25.11.2018 v 07:50 (Nova 2)
26.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
27.11.2018 v 08:30 (Nova 2)
28.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
29.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
30.11.2018 v 08:25 (Nova 2)

díl 47
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
14:05
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:25 (Nova Action)
22.09.2019 v 17:55 (Dajto)
23.09.2019 v 06:10 (Nova Action)
23.09.2019 v 11:40 (Markíza)
23.09.2019 v 17:55 (Dajto)
24.09.2019 v 06:10 (Nova Action)
24.09.2019 v 11:30 (Markíza)
24.09.2019 v 17:55 (Dajto)

X série, díl 10
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
15:10
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 14:55 (PLUS)
20.06.2019 v 01:30 (PLUS)
21.06.2019 v 00:10 (PLUS)
22.06.2019 v 00:10 (PLUS)
24.06.2019 v 15:05 (PLUS)
25.06.2019 v 01:20 (PLUS)
26.06.2019 v 00:35 (PLUS)
27.06.2019 v 01:10 (PLUS)

VIII série, díl 2
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Prima
12:10
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

díl 3
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
13:05
seriál
minih52688minih52688
13:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

IV série, díl 6
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
14:00
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

III série, díl 13
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:55
seriál
minih37884minih37884
Zoufalé manželky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
07.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
13.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
14.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
20.12.2014 v 11:35 (Prima LOVE)
21.12.2014 v 11:30 (Prima LOVE)
27.12.2014 v 11:55 (Prima LOVE)

II série, díl 16
 
TV program: Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
15:50minih50226minih50226
Cornwallská romance (?) [TV film]

Další díl/opakování:
11.02.2019 v 20:00 (Prima LOVE)
12.02.2019 v 10:25 (Prima)

 
TV program: Cornwallská romance (Rosamunde Pilcher - Der Himmel über Cornwall)
TV Barrandov
12:00
90 plus
12:50
seriál
minih50816minih50816
Stopy zločinu (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.07.2010 v 00:15 (TV Barrandov)
02.08.2010 v 00:15 (TV Barrandov)

 
TV program: Stopy zločinu (True Crimes)
13:25
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 08:00 (MDR)
23.09.2019 v 15:10 (ORF2)
24.09.2019 v 06:20 (MDR)
24.09.2019 v 09:55 (ARD)
24.09.2019 v 15:10 (ORF2)
25.09.2019 v 06:20 (MDR)
25.09.2019 v 09:55 (ARD)
25.09.2019 v 15:10 (ORF2)

díl 11,12
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
15:20
seriál
minih49619minih49619
ČT1
16:10
Tykadlo
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
19.09.2019 v 17:20 (ČT :D)
20.09.2019 v 08:30 (ČT2)
20.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
23.09.2019 v 08:30 (ČT2)
24.09.2019 v 08:30 (ČT :D)
24.09.2019 v 08:30 (ČT2)
25.09.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:15 (ČT1)
17.09.2019 v 00:35 (ČT1)
18.09.2019 v 11:30 (ČT1)
19.09.2019 v 01:40 (ČT1)
20.09.2019 v 00:55 (ČT1)
21.09.2019 v 00:30 (ČT1)
23.09.2019 v 17:15 (ČT1)
24.09.2019 v 11:30 (ČT1)
25.09.2019 v 00:55 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
28.09.2019 v 01:45 (ČT1)
29.09.2019 v 04:20 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
16.09.2019 v 17:40 (ČT1)
17.09.2019 v 05:15 (ČT1)
18.09.2019 v 00:55 (ČT1)
19.09.2019 v 05:15 (ČT1)
20.09.2019 v 05:15 (ČT1)
23.09.2019 v 17:40 (ČT1)
24.09.2019 v 05:15 (ČT1)
25.09.2019 v 05:15 (ČT1)
26.09.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Prstnatec pleťový
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 18:55 (ČT1)
21.09.2019 v 18:55 (ČT24)
22.09.2019 v 18:55 (ČT1)
22.09.2019 v 18:55 (ČT24)
23.09.2019 v 18:55 (ČT1)
23.09.2019 v 18:55 (ČT24)
24.09.2019 v 18:55 (ČT1)
24.09.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Předpověď počasí
ČT2
16:00
Soutine
16:55
Benno a Irena
17:20
Nekuř
17:25
To jsou věci!
17:50minih93894minih93894
Divnopis - Ublo

Další díl/opakování:
19.09.2019 v 18:55 (ČT2)
26.09.2019 v 03:50 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
18:00
Televizní klub neslyšících
18:30
Babylon
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Angličtina - Extra
19:30
Medúza
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih49902minih49902
17:00
Odpolední Televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih47564minih47564
Vražedná čísla (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 20:20 (Nova Action)
23.09.2019 v 00:00 (Nova Action)
23.09.2019 v 12:05 (KABEL1)
24.09.2019 v 00:05 (Nova Action)
24.09.2019 v 12:05 (KABEL1)
25.09.2019 v 00:00 (Nova Action)
25.09.2019 v 12:05 (KABEL1)
26.09.2019 v 00:50 (Nova Action)

díl 6
 
TV program: Vražedná čísla (Numb3rs)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 17:20 (Nova Gold)
23.09.2019 v 08:50 (NOVA)
23.09.2019 v 08:55 (Nova International)
23.09.2019 v 11:40 (Nova Gold)
24.09.2019 v 00:00 (Nova Gold)
24.09.2019 v 08:55 (NOVA)
24.09.2019 v 09:00 (Nova International)
25.09.2019 v 00:00 (Nova Gold)

díl 1313, 1314
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
17:40minih83029
18:00minih56231minih56231
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:35
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:00 (Dajto)
22.09.2019 v 17:45 (Nova 2)
23.09.2019 v 00:25 (Nova 2)
23.09.2019 v 13:10 (Dajto)
24.09.2019 v 00:05 (Nova 2)
24.09.2019 v 13:05 (Dajto)
25.09.2019 v 00:05 (Nova 2)
25.09.2019 v 13:10 (Dajto)

V série, díl 23
 
TV program: Přátelé (Friends)
TV Barrandov
16:10
seriál
minih49623minih49623
17:00
seriál
minih49625minih49625
Máte doma uklizeno? (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.11.2015 v 06:35 (Prima LOVE)
11.11.2015 v 06:30 (Prima LOVE)
12.11.2015 v 06:35 (Prima LOVE)
13.11.2015 v 06:45 (Prima LOVE)
16.11.2015 v 06:25 (Prima LOVE)
17.11.2015 v 06:25 (Prima LOVE)
18.11.2015 v 07:30 (Prima LOVE)
19.11.2015 v 06:40 (Prima LOVE)

III.serie, díl 46
 
TV program: Máte doma uklizeno? (How Clean Is Your House?)
17:30
90 minut
19:00
Hitler a holocaust díl 6
ČT1
20:00
Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nep...
21:00minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 21:55 (ČT1)
21.09.2019 v 11:05 (ČT1)
25.09.2019 v 14:15 (ČT1)
27.09.2019 v 21:55 (ČT1)
28.09.2019 v 11:05 (ČT1)
04.10.2019 v 21:50 (ČT1)
05.10.2019 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:45
Den D
22:35
Byl to můj bratr
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:25
Studio fotbal
23:05
Šupiny z AniFestu 2009
23:10
Krok za krokem k Eurovizi
23:40
Hudební studio M
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 16:20 (Nova Gold)
22.09.2019 v 17:10 (Nova International)
23.09.2019 v 12:45 (NOVA)
23.09.2019 v 12:50 (Nova International)
23.09.2019 v 14:50 (Nova Gold)
24.09.2019 v 00:00 (Nova International)
24.09.2019 v 03:55 (NOVA)
24.09.2019 v 14:50 (Nova Gold)

II série, díl 108
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:25
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 05:15 (VOX)
24.09.2019 v 05:15 (VOX)
25.09.2019 v 05:15 (VOX)
26.09.2019 v 05:15 (VOX)
27.09.2019 v 05:20 (VOX)
30.09.2019 v 05:15 (VOX)
01.10.2019 v 05:15 (VOX)

III série, díl 10
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
22:15
112
22:55minih51184minih51184
Phoenix

Další díl/opakování:
06.06.2010 v 00:40 (NOVA)

 
TV program: Phoenix
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
23.09.2019 v 23:45 (Prima PLUS)
25.09.2019 v 00:15 (Prima PLUS)
26.09.2019 v 23:45 (Prima PLUS)
27.09.2019 v 22:55 (Prima PLUS)
28.09.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
29.09.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
30.09.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

III série, díl 71
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:15
Nahá jsi krásná
22:15
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 10:55 (WAU)
23.09.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
24.09.2019 v 09:35 (WAU)
24.09.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 00:30 (RTL)
25.09.2019 v 01:00 (Prima Krimi)
25.09.2019 v 09:25 (WAU)
26.09.2019 v 01:00 (Prima Krimi)

II série, díl 4
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
23:10
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

II série, díl 1
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
20:00minih103237minih103237
Hlavní zprávy, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

20:15
seriál
minih49776minih49776
Profil vraha (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.11.2012 v 03:30 (TV Barrandov)
05.11.2012 v 03:30 (TV Barrandov)
13.11.2012 v 23:55 (TV Barrandov)

díl 5
 
TV program: Profil vraha (Wire in the Blood)
21:45
KnorTime
22:20
seriál
minih49738minih49738
Génesis - Vrahova duše (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2011 v 22:35 (Jednotka)
06.12.2011 v 02:00 (Jednotka)
12.12.2011 v 22:25 (Jednotka)

díl 17
 
TV program: Génesis - Vrahova duše (Génesis, en la mente del asesino)
23:20minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:30
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

II.serie, díl 4
ČT1
00:20
Vltava v obrazech
00:40
seriál
minih42341minih42341
Dotek anděla (?) [TV seriál] III série, díl 14
 
TV program: Dotek anděla (Touched by an Angel)
01:25minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
20.09.2019 v 05:30 (ČT2)
22.09.2019 v 11:25 (ČT2)
27.09.2019 v 05:30 (ČT2)
29.09.2019 v 11:25 (ČT2)
04.10.2019 v 05:15 (ČT2)
06.10.2019 v 11:15 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
01:40
Vzhůru dolů! Po stopách člověka
02:00
Události v regionech
03:15
Regiony ČT24
03:40
Zajímavosti z regionů
ČT2
00:15
Tankisté
01:15
Náš venkov
01:35
Sváteční slovo velvyslance Pavla Jajtner...
01:55minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 12:20 (ČT2)
24.09.2019 v 05:00 (ČT2)
26.09.2019 v 12:50 (ČT2)
29.09.2019 v 12:25 (ČT2)
01.10.2019 v 05:30 (ČT2)
03.10.2019 v 12:45 (ČT2)
06.10.2019 v 12:30 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
02:10
Exit 316 - Mise
02:30
Hudba pro Prahu
03:10
Evropské hudební kořeny
reklama
NOVA
00:55
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.09.2019 v 02:15 (RTL)
26.09.2019 v 00:30 (RTL)
27.09.2019 v 02:20 (RTL)
02.10.2019 v 02:15 (RTL)
03.10.2019 v 00:30 (RTL)

II série, díl 3
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
01:40
Novashopping
02:00minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
21.09.2019 v 12:30 (NOVA)
21.09.2019 v 14:05 (Nova International)
22.09.2019 v 08:20 (Nova International)
23.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
24.09.2019 v 05:15 (Nova Gold)
25.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
26.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)
27.09.2019 v 05:20 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:45
Občanské judo
03:15minih105267minih105267
Věštírna

Další díl/opakování:
30.05.2019 v 02:50 (Nova Gold)
31.05.2019 v 02:50 (Nova Gold)
01.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
02.06.2019 v 03:05 (Nova Gold)
03.06.2019 v 03:20 (Nova Gold)
05.06.2019 v 02:55 (Nova Gold)
06.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
07.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)

04:10minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 03:10 (NOVA)
23.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
24.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
25.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
26.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
27.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)
30.09.2019 v 04:10 (NOVA)
30.09.2019 v 06:00 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:05
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.10.2019 v 21:05 (ORF1)

IV série, díl 6
 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
01:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:40
seriál
minih48297minih48297
Ve jménu zákona (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.10.2019 v 23:20 (JOJ Family)
03.10.2019 v 00:05 (JOJ Family)

IV série, díl 15
 
TV program: Ve jménu zákona (Im Namen des Gesetzes)
03:30
Svět 2009
04:00minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
23.09.2019 v 02:15 (Prima Cool)
23.09.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
24.09.2019 v 11:05 (Prima PLUS)
26.09.2019 v 20:15 (Prima Cool)
27.09.2019 v 11:05 (Prima Cool)
28.09.2019 v 08:25 (Prima)
30.09.2019 v 03:35 (Prima Cool)
30.09.2019 v 20:15 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
04:40minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
24.09.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
25.09.2019 v 13:10 (Prima PLUS)
28.09.2019 v 11:30 (Prima LOVE)
29.09.2019 v 11:50 (Prima PLUS)
29.09.2019 v 11:55 (Prima)
01.10.2019 v 22:40 (Prima PLUS)
02.10.2019 v 12:55 (Prima PLUS)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov
00:25
90 minut
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.25/0.116