TV Program - Úterý 14. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
10.04.2020 v 01:25 (ČT1)
11.04.2020 v 04:30 (ČT1)
13.04.2020 v 05:00 (ČT1)
14.04.2020 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
05:25
POKR
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:59 (ČT24)
03.04.2020 v 05:59 (ČT1)
06.04.2020 v 05:59 (ČT24)
06.04.2020 v 05:59 (ČT1)
07.04.2020 v 05:59 (ČT1)
07.04.2020 v 05:59 (ČT24)
08.04.2020 v 05:59 (ČT24)
08.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)
12.04.2020 v 10:35 (ČT1)
13.04.2020 v 05:09 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
05:30
Zprávy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:59 (ČT2)
04.04.2020 v 02:20 (ČT1)

05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:20 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova International)
03.04.2020 v 05:55 (NOVA)
04.04.2020 v 01:20 (Nova Gold)
04.04.2020 v 03:55 (Nova International)
06.04.2020 v 05:55 (NOVA)
06.04.2020 v 05:55 (Nova International)
07.04.2020 v 01:10 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
05:00minih57206minih57206
Trní

Další díl/opakování:
08.10.2014 v 04:30 (Prima)

 
TV program: Trní
06:15
Teleshopping
06:35
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II série, díl 4
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
07:00
Teleshopping
07:10
seriál
minih44341minih44341
Oggy a škodíci (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 04:25 (Nova Gold)
03.04.2020 v 06:40 (Nova 2)
04.04.2020 v 04:30 (Nova Gold)
04.04.2020 v 06:20 (NOVA)
05.04.2020 v 04:10 (Nova Gold)
05.04.2020 v 06:40 (Nova 2)
06.04.2020 v 04:20 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:50 (Nova 2)

 
TV program: Oggy a škodíci (Oggy et les cafards)
07:20
Dobrodružství Toma a Jerryho
07:45
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

VIII série, díl 16
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
06:30minih5134minih5134
Císařovy nové šaty (?)

Další díl/opakování:
31.08.2019 v 06:50 (ČT1)

 
TV program: Císařovy nové šaty
ČT1
08:30
Budulínek Mandelinka
09:00
Legendy taneční hudby
10:15
Milí Bakaláři
11:15
Za svědky minulosti
11:30
seriál
minih48380minih48380
Moje rodina (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
15.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
16.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
17.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
18.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
19.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
20.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
21.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)

III série, díl 2
 
TV program: Moje rodina (My Family)
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Kosmopolis
09:40
Mýty a fakta historie: Svatí válečníci
10:35minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 21:20 (ČT1)
30.03.2020 v 09:55 (ČT1)
05.04.2020 v 21:40 (ČT1)
06.04.2020 v 09:50 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
11:00
Je to krásné, když vám přes noc vyroste ...
11:20
seriál
minih65650minih65650
Mezi námi zvířaty

Další díl/opakování:
24.09.2014 v 01:00 (ČT art)
27.09.2014 v 02:40 (ČT art)
01.10.2014 v 00:40 (ČT art)
04.10.2014 v 03:05 (ČT art)

 
TV program: Mezi námi zvířaty (Creature Comforts)
reklama
NOVA
08:35
seriál
minih49990minih49990
09:25minih34897minih34897
Félix a Rose - láska po francouzsku (?)

Další díl/opakování:
12.01.2020 v 21:00 (TV Barrandov)
18.01.2020 v 13:20 (TV Barrandov)

 
TV program: Félix a Rose - láska po francouzsku (Décalage horaire)
11:15
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 05:50 (KABEL1)
01.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
02.04.2020 v 06:00 (KABEL1)
03.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
04.04.2020 v 04:55 (KABEL1)
06.04.2020 v 05:50 (KABEL1)
07.04.2020 v 05:55 (KABEL1)
08.04.2020 v 04:35 (KABEL1)

II série, díl 1
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
Prima
08:10
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 12:10 (Nova 2)
04.04.2020 v 13:15 (Dajto)
05.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
05.04.2020 v 13:20 (Dajto)
06.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
06.04.2020 v 13:20 (Dajto)
07.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
07.04.2020 v 13:20 (Dajto)

V série, díl 1
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:35
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 07:25 (Prima)
05.04.2020 v 07:00 (Prima)
06.04.2020 v 07:25 (Prima)
07.04.2020 v 07:30 (Prima)
08.04.2020 v 07:25 (Prima)
09.04.2020 v 07:30 (Prima)
11.04.2020 v 07:15 (Prima)
12.04.2020 v 06:55 (Prima)

díl 31, 32
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:35
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

IV série, díl 10
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
10:25
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek V série, díl 5
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
11:20
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)
07.04.2020 v 09:00 (ČT1)
08.04.2020 v 09:00 (ČT1)

VI série, díl 2
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov
08:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 03:50 (Kino Barrandov)
03.04.2020 v 06:20 (MDR)
03.04.2020 v 14:25 (ORF2)
03.04.2020 v 15:10 (ARD)
04.04.2020 v 03:10 (ORF2)
04.04.2020 v 04:00 (Kino Barrandov)
06.04.2020 v 08:00 (MDR)
06.04.2020 v 14:25 (ORF2)

díl 131,132
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
09:55
seriál
minih49619minih49619
10:50
seriál
minih49623minih49623
11:45minih10566minih10566
Kopretiny pro zámeckou paní (?)

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 14:45 (Prima)
13.10.2019 v 10:35 (Prima MAX)

 
TV program: Kopretiny pro zámeckou paní


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)
07.04.2020 v 12:30 (ČT1)
08.04.2020 v 12:30 (ČT1)
09.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Co mám dělat, když...
13:45
seriál
minih42341minih42341
14:35
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

V série, díl 21
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:20
Drogy od A do Z
15:45
Věda je zábava
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25
Bílé ovce
12:40
Hřiště 7
14:50
Exit 316 - Mise
15:10
Vltava v obrazech
15:30
Svět zázraků: Ushuaia
15:55
Metropolitní muzeum umění
reklama
NOVA
12:10
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 03:20 (Dajto)
06.04.2020 v 04:20 (Dajto)
07.04.2020 v 01:45 (Dajto)
08.04.2020 v 01:20 (Dajto)
09.04.2020 v 01:35 (Dajto)
10.04.2020 v 17:55 (Dajto)
14.04.2020 v 17:55 (Dajto)
15.04.2020 v 00:40 (Dajto)

díl 9
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
13:10
seriál
minih47684minih47684
Lenssen & spol. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
13:40
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 09:00 (PRO7)
29.03.2020 v 08:00 (PRO7)
30.03.2020 v 04:35 (PRO7)

díl 33
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
14:10
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
05.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
06.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
07.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
08.04.2020 v 07:10 (Nova Action)
09.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
10.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
11.04.2020 v 07:20 (Nova Action)

IX série, díl 12
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
15:10
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 06:30 (Prima Cool)
07.04.2020 v 06:55 (Prima Cool)
08.04.2020 v 07:05 (Prima Cool)
09.04.2020 v 07:05 (Prima Cool)
10.04.2020 v 06:35 (Prima Cool)
13.04.2020 v 06:35 (Prima Cool)
14.04.2020 v 06:50 (Prima Cool)

VII série, díl 10
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Prima
12:15
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

VI série, díl 6
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
13:05
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

III série, díl 17
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:35
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

VIII série, díl 17
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
14:05
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

II série, díl 21
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:55
seriál
minih37884minih37884
Zoufalé manželky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
07.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
13.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
14.12.2014 v 11:15 (Prima LOVE)
20.12.2014 v 11:35 (Prima LOVE)
21.12.2014 v 11:30 (Prima LOVE)
27.12.2014 v 11:55 (Prima LOVE)

II série, díl 2
 
TV program: Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
15:50
Danielle Steelová: Dům na pobřeží
TV Barrandov
13:20
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 03:50 (Kino Barrandov)
03.04.2020 v 06:20 (MDR)
03.04.2020 v 14:25 (ORF2)
03.04.2020 v 15:10 (ARD)
04.04.2020 v 03:10 (ORF2)
04.04.2020 v 04:00 (Kino Barrandov)
06.04.2020 v 08:00 (MDR)
06.04.2020 v 14:25 (ORF2)

díl 133,134
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
15:15
seriál
minih49619minih49619
ČT1
16:10
Pomáhejme si
16:10minih77916
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 08:30 (ČT2)
06.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
07.04.2020 v 08:30 (ČT2)
07.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
08.04.2020 v 08:30 (ČT2)
08.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
09.04.2020 v 08:30 (ČT2)
09.04.2020 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)
08.04.2020 v 01:05 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 04:20 (ČT1)
08.04.2020 v 01:50 (ČT1)
10.04.2020 v 01:50 (ČT1)
11.04.2020 v 04:10 (ČT1)
12.04.2020 v 04:20 (ČT1)
13.04.2020 v 04:15 (ČT1)
14.04.2020 v 03:50 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)
07.04.2020 v 05:15 (ČT1)
08.04.2020 v 05:15 (ČT1)
09.04.2020 v 05:15 (ČT1)
10.04.2020 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Nominace na knižní ceny 2009
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Předpověď počasí
ČT2
16:50
Buly
19:30
Medúza
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih49902minih49902
17:00
Odpolední Televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

VI série, díl 14
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 23:40 (Nova Gold)
04.04.2020 v 00:15 (Nova International)
04.04.2020 v 12:35 (Nova Gold)
05.04.2020 v 12:35 (Nova International)
05.04.2020 v 12:35 (Nova Gold)
06.04.2020 v 08:55 (Nova International)
06.04.2020 v 12:10 (Nova Gold)
06.04.2020 v 18:30 (NOVA)

díl 1283, 1284
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
17:40minih83029
18:00minih56231minih56231
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:35
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 12:10 (Nova 2)
04.04.2020 v 13:15 (Dajto)
05.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
05.04.2020 v 13:20 (Dajto)
06.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
06.04.2020 v 13:20 (Dajto)
07.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
07.04.2020 v 13:20 (Dajto)

V série, díl 2
 
TV program: Přátelé (Friends)
TV Barrandov
16:05
seriál
minih49623minih49623
17:00
seriál
minih49625minih49625
Máte doma uklizeno? (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.11.2015 v 06:35 (Prima LOVE)
11.11.2015 v 06:30 (Prima LOVE)
12.11.2015 v 06:35 (Prima LOVE)
13.11.2015 v 06:45 (Prima LOVE)
16.11.2015 v 06:25 (Prima LOVE)
17.11.2015 v 06:25 (Prima LOVE)
18.11.2015 v 07:30 (Prima LOVE)
19.11.2015 v 06:40 (Prima LOVE)

III.serie, díl 32
 
TV program: Máte doma uklizeno? (How Clean Is Your House?)
17:30
90 minut
19:00
Hitler a holocaust díl 3
ČT1
20:00
Vylodění - Den D
20:55minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)
10.04.2020 v 21:35 (ČT1)
11.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:45
Den D
22:30
Kód Aurora díl 1
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:25
Studio fotbal
23:35
aFokus
23:45
Musicblock
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 23:05 (Nova International)
04.04.2020 v 01:00 (Nova International)
04.04.2020 v 04:10 (NOVA)
04.04.2020 v 15:15 (Nova Gold)
05.04.2020 v 10:30 (Nova International)
05.04.2020 v 15:15 (Nova Gold)
06.04.2020 v 12:50 (Nova International)

II série, díl 102
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 05:15 (VOX)
06.12.2019 v 05:15 (VOX)
07.12.2019 v 20:10 (WAU)
08.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 02:05 (WAU)
09.12.2019 v 05:15 (VOX)
10.12.2019 v 05:10 (VOX)
11.12.2019 v 05:10 (VOX)

III série, díl 7
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
22:15
112
22:50minih40373minih40373
Andělé pomsty (?)

Další díl/opakování:
18.12.2012 v 22:35 (Nova Cinema)
19.12.2012 v 01:35 (Nova Cinema)

 
TV program: Andělé pomsty (Warrior Angels)
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

III série, díl 65
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:15
Nahá jsi krásná
22:15
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)
05.04.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
06.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
07.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
08.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
09.04.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
10.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)

I série, díl 20
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
23:10
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

I série, díl 15
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
TV Barrandov
20:00minih103237minih103237
Hlavní zprávy, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

20:15
seriál
minih49776minih49776
Profil vraha (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.11.2012 v 03:30 (TV Barrandov)
05.11.2012 v 03:30 (TV Barrandov)
13.11.2012 v 23:55 (TV Barrandov)

díl 2
 
TV program: Profil vraha (Wire in the Blood)
22:05
KnorTime
22:40
seriál
minih49738minih49738
Génesis - Vrahova duše (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2011 v 22:35 (Jednotka)
06.12.2011 v 02:00 (Jednotka)
12.12.2011 v 22:25 (Jednotka)

díl 14
 
TV program: Génesis - Vrahova duše (Génesis, en la mente del asesino)
23:40minih103237minih103237
Hlavní zprávy

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:50
seriál
minih49627minih49627
Zmizeli beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.03.2010 v 11:10 (TV Barrandov)

II.serie, díl 1
ČT1
00:10
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:15minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 05:25 (ČT2)
05.04.2020 v 12:15 (ČT2)
10.04.2020 v 05:30 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
00:30
Vltava v obrazech
01:35
Vzhůru dolů! Za zbrašovským aragonitem
01:55
Události v regionech
03:10
Regiony ČT24
03:35
Zajímavosti z regionů
ČT2
00:15
Neohrožení ohrožení
01:10
Sedm statečných
02:10
Den D
02:55
Náš venkov
03:15
Zasvěcení
03:40
Sváteční slovo faráře Pavla Klineckého
03:45
Cesty víry
04:10minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 19:20 (ČT2)
02.04.2020 v 14:55 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
04:20
Exit 316 - Mise
04:40
Po stopách
reklama
NOVA
00:30
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

V série, díl 19
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:20
Novashopping
01:40minih105267minih105267
Věštírna

Další díl/opakování:
30.05.2019 v 02:50 (Nova Gold)
31.05.2019 v 02:50 (Nova Gold)
01.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
02.06.2019 v 03:05 (Nova Gold)
03.06.2019 v 03:20 (Nova Gold)
05.06.2019 v 02:55 (Nova Gold)
06.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)
07.06.2019 v 02:50 (Nova Gold)

02:20minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 06:45 (Nova International)
05.04.2020 v 01:30 (Nova International)
06.04.2020 v 01:05 (Nova International)
06.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
07.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
08.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
09.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)
10.04.2020 v 06:30 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
03:05minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
05.04.2020 v 02:10 (Nova Gold)
06.04.2020 v 02:20 (Nova Gold)
08.04.2020 v 04:35 (Nova International)
10.04.2020 v 04:10 (Nova International)
14.04.2020 v 04:35 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:10
Zvěrokruh II série, díl 7
Prima
00:00
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 20:15 (ORF1)

 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
00:50minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:35
seriál
minih48297minih48297
Ve jménu zákona (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 00:15 (JOJ Family)
01.04.2020 v 00:25 (JOJ Family)
02.04.2020 v 00:20 (JOJ Family)
03.04.2020 v 00:15 (JOJ Family)
07.04.2020 v 00:00 (JOJ Family)
08.04.2020 v 00:20 (JOJ Family)
09.04.2020 v 00:25 (JOJ Family)
10.04.2020 v 00:25 (JOJ Family)

III série, díl 16
 
TV program: Ve jménu zákona (Im Namen des Gesetzes)
03:25
Svět 2009
03:50minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 11:15 (Prima LOVE)
05.04.2020 v 11:40 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 11:45 (Prima)
07.04.2020 v 22:50 (Prima PLUS)
11.04.2020 v 11:20 (Prima LOVE)
12.04.2020 v 11:50 (Prima PLUS)
12.04.2020 v 11:55 (Prima)

 
TV program: Receptář prima nápadů
04:45
Caruso show
TV Barrandov
00:45
90 minut
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.313/0.236