TV Program - Čtvrtek 15. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Pod pokličkou
05:20
Chcete je ?
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:59 (ČT24)
30.03.2020 v 05:59 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00
PORT
05:30
Zprávy STV
05:50
Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:30 (ČT1)
30.03.2020 v 05:59 (ČT2)
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:10
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:35 (Nova Gold)
28.03.2020 v 04:10 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (NOVA)
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:15
Teleshopping
06:35
Petr Pan a piráti díl 19
07:00
Teleshopping
07:10
seriál
minih44341minih44341
Oggy a škodíci (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 04:45 (Nova Gold)
28.03.2020 v 05:35 (Nova 2)
29.03.2020 v 04:30 (Nova Gold)
29.03.2020 v 05:45 (Nova 2)
29.03.2020 v 06:10 (NOVA)
30.03.2020 v 04:35 (Nova Gold)
30.03.2020 v 05:40 (Nova 2)
31.03.2020 v 04:35 (Nova Gold)

díl 11
 
TV program: Oggy a škodíci (Oggy et les cafards)
07:20
Klukoviny Toma a Jerryho
07:45
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

VI série, díl 2
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih45977minih45977
10:25
Zpívá Karel Gott
11:15
Hledám paní na hlídání
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Přidej se
09:25
Nedej se
09:45
Letečtí stíhači v boji: Alej Migů
10:30
Po stopách hvězd
11:00
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
11:00minih72654minih72654
Partnerské vztahy aneb Návod na přežití (?) [TV pořad]

Další díl/opakování:
07.03.2013 v 08:30 (ČT2)
08.03.2013 v 08:30 (ČT2)
11.03.2013 v 08:30 (ČT2)
12.03.2013 v 08:30 (ČT2)
13.03.2013 v 08:30 (ČT2)
14.03.2013 v 08:30 (ČT2)
15.03.2013 v 08:30 (ČT2)
18.03.2013 v 08:30 (ČT2)
19.03.2013 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
Stefanie - nový začátek díl 23
09:25minih46363minih46363
Hrbáč Lagardere (?)

Další díl/opakování:
17.02.2019 v 13:30 (Markíza)
18.02.2019 v 01:45 (Dajto)

 
TV program: Hrbáč Lagardere (Lagardère)
11:25
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 05:10 (Doma)
20.03.2020 v 04:55 (Doma)
21.03.2020 v 05:00 (Doma)
22.03.2020 v 04:45 (Doma)
23.03.2020 v 04:40 (Doma)
24.03.2020 v 05:05 (Doma)

III série, díl 9
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
Prima
08:10
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

díl 9
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:40
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 14:05 (PLUS)
03.12.2019 v 03:45 (PLUS)
04.12.2019 v 03:20 (PLUS)
05.12.2019 v 03:10 (PLUS)
06.12.2019 v 03:30 (PLUS)
07.12.2019 v 03:40 (PLUS)
09.12.2019 v 08:10 (PLUS)
10.12.2019 v 03:05 (PLUS)

díl 50
 
TV program: Panelák
09:20
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

díl 14
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
10:15
seriál
minih44128minih44128
Sedmé nebe (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.08.2014 v 10:00 (Doma)
31.08.2014 v 09:45 (Doma)

XI série, díl 13
 
TV program: Sedmé nebe (7th Heaven)
11:05
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 18:00 (Barrandov plus)
22.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
22.03.2020 v 22:25 (TV Barrandov)
23.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
24.03.2020 v 00:45 (TV Barrandov)
24.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
25.03.2020 v 00:45 (TV Barrandov)

II série, díl 9
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 03:55 (ČT1)
30.03.2020 v 12:30 (ČT1)
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30minih61512minih61512
13:45
seriál
minih132387minih132387
Okouzlení

Další díl/opakování:
23.08.2016 v 05:00 (ČT2)
23.08.2016 v 09:00 (ČT1)
24.08.2016 v 04:55 (ČT2)
24.08.2016 v 09:00 (ČT1)
25.08.2016 v 05:00 (ČT2)
25.08.2016 v 09:00 (ČT1)
26.08.2016 v 05:00 (ČT2)
26.08.2016 v 09:00 (ČT1)
27.08.2016 v 04:55 (ČT2)

VIII série, díl 27
 
TV program: Okouzlení VIII (Incantesimo 8)
14:40
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

III série, díl 20
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:25
Vodácká putování
15:40
Šikulové
ČT2
12:00
Kuchařská pohotovost
12:30minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:45
Střípky času
13:05
Dvaasedmdesát jmen české historie
13:20minih56131minih56131
Bludiště

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 11:25 (ČT :D)
30.03.2020 v 14:50 (ČT :D)
04.04.2020 v 11:50 (ČT :D)
06.04.2020 v 14:50 (ČT :D)

 
TV program: Bludiště
13:50
film
minih53780minih53780
Černokněžník

Další díl/opakování:
09.02.2020 v 13:05 (ČT1)

14:45
Já a moje rodina díl 18
15:05minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 00:25 (ČT1)
29.03.2020 v 10:00 (ČT1)
03.04.2020 v 00:25 (ČT1)
05.04.2020 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
15:30
Království divočiny: Mořští savci
reklama
NOVA
12:15
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

III série, díl 11
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:05
seriál
minih47684minih47684
Lenssen & spol. (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

díl 14
 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
13:30
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

II série, díl 8
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:20
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:40 (Nova Action)
29.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
30.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
31.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
01.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
02.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
03.04.2020 v 01:25 (RTL)
03.04.2020 v 07:15 (Nova Action)

V série, díl 14
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
15:15
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 06:35 (Prima Cool)
31.03.2020 v 06:55 (Prima Cool)
01.04.2020 v 07:00 (Prima Cool)
02.04.2020 v 06:55 (Prima Cool)
03.04.2020 v 06:35 (Prima Cool)
06.04.2020 v 06:30 (Prima Cool)
07.04.2020 v 06:55 (Prima Cool)

IV série, díl 14
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Prima
12:00
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)

III série, díl 6
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
13:00
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

VI série, díl 3
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:30
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

VI série, díl 3
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
14:00
seriál
minih44303minih44303
14:55
seriál
minih42468minih42468
Chameleon (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.06.2013 v 01:50 (PLUS)
15.06.2013 v 02:35 (PLUS)
18.06.2013 v 01:30 (PLUS)
19.06.2013 v 01:40 (PLUS)
20.06.2013 v 01:50 (PLUS)
21.06.2013 v 01:30 (PLUS)
22.06.2013 v 02:30 (PLUS)

IV série, díl 1
 
TV program: Chameleon (The Pretender)
15:50
seriál
minih48084minih48084
TV Barrandov
ČT1
16:00
Medúza
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:25
Stop - Rady řidičům
17:30minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 03:30 (ČT1)
05.04.2020 v 03:55 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Koník jeskynní
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Předpověď počasí
ČT2
16:00
Prizma
16:25minih72870minih72870
Tisíc let české myslivosti

Další díl/opakování:
15.11.2017 v 13:50 (ČT2)
22.11.2017 v 13:40 (ČT2)
29.11.2017 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Tisíc let české myslivosti
16:55
O2 hokejová extraliga
19:30
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:40
Josef Sekyra, geolog
reklama
NOVA
16:10
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

V série, díl 1
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední Televizní noviny, Sportovní no...
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
21.01.2020 v 22:50 (JOJ)
22.01.2020 v 23:50 (JOJ)
23.01.2020 v 22:25 (JOJ)
28.01.2020 v 22:50 (JOJ)
29.01.2020 v 22:50 (JOJ)
05.02.2020 v 22:45 (JOJ)

III série, díl 24
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:35
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
28.03.2020 v 00:30 (Nova International)
28.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:20 (Nova International)
30.03.2020 v 09:00 (Nova International)
30.03.2020 v 12:10 (Nova Gold)
30.03.2020 v 18:25 (NOVA)

díl 1157, 1158
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:45
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

IV série, díl 9
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
17:40minih83029
18:00
seriál
minih49291minih49291
Zločiny ze sousedství

Další díl/opakování:
26.02.2020 v 16:10 (Prima Krimi)
27.02.2020 v 10:05 (Prima Krimi)
28.02.2020 v 09:55 (Prima Krimi)
29.02.2020 v 10:00 (Prima Krimi)
01.03.2020 v 10:10 (Prima Krimi)
02.03.2020 v 10:05 (Prima Krimi)
03.03.2020 v 10:00 (Prima Krimi)
04.03.2020 v 09:55 (Prima Krimi)

díl 9
 
TV program: Zločiny ze sousedství (Close to Home)
18:55
Zprávy TV Prima , Sport
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

díl 10
 
TV program: Přátelé (Friends)
19:55
Počasí
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih44592minih44592
Hercule Poirot (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.03.2020 v 13:35 (Jednotka)

XI série, díl 2
 
TV program: Hercule Poirot (Agatha Christie: Poirot)
21:40
Máte slovo
22:30
POKR
23:05
seriál
minih40370minih40370
Deadwood (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
20.11.2018 v 11:20 (HBO3)
21.11.2018 v 10:55 (HBO3)
22.11.2018 v 11:05 (HBO3)
23.11.2018 v 10:55 (HBO3)
27.11.2018 v 10:45 (HBO3)
28.11.2018 v 11:20 (HBO3)
29.11.2018 v 11:20 (HBO3)
30.11.2018 v 10:50 (HBO3)

II série, díl 6
 
TV program: Deadwood
23:55
Na moll
ČT2
20:00
Poselství Jana Palacha
21:00
Historie.eu
21:55
Zašlapané projekty
22:15
Restart díl 2
22:30
Události, komentáře
23:10minih25644minih25644
Červená pustina (?)

Další díl/opakování:
06.10.2018 v 15:05 (Cinemax2)
16.10.2018 v 03:35 (Cinemax2)
25.10.2018 v 17:00 (Cinemax2)

 
TV program: Červená pustina (Deserto rosso)
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:50 (Nova Gold)
27.03.2020 v 23:25 (Nova International)
28.03.2020 v 01:10 (Nova International)
28.03.2020 v 04:00 (NOVA)
28.03.2020 v 15:05 (Nova Gold)
29.03.2020 v 10:10 (Nova International)
29.03.2020 v 15:05 (Nova Gold)
30.03.2020 v 12:50 (Nova International)

II série, díl 77
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

VII série, díl 19
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
22:10
seriál
minih44971minih44971
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:00 (Barrandov plus)
28.03.2020 v 23:25 (TV Barrandov)
29.03.2020 v 18:00 (Barrandov plus)
29.03.2020 v 22:25 (TV Barrandov)
30.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
31.03.2020 v 00:45 (TV Barrandov)
31.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
31.03.2020 v 22:55 (Jednotka)

VII série, díl 2
 
TV program: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit)
23:00minih36825minih36825
Motorkáři (?)

Další díl/opakování:
11.01.2020 v 01:50 (ORF1)

 
TV program: Motorkáři (Biker Boyz)
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

III série, díl 40
 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:15minih74302minih74302
Jak se staví sen

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 09:45 (Prima LOVE)
29.03.2020 v 09:45 (Prima LOVE)
30.03.2020 v 12:40 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 21:30 (Prima PLUS)
06.04.2020 v 12:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Jak se staví sen
22:05
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.03.2020 v 01:40 (Polsat)
13.03.2020 v 01:30 (Polsat)

IV série, díl 2
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
23:05
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:05 (Prima Krimi)
29.03.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
30.03.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 01:00 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 01:05 (Prima Krimi)

II série, díl 20
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
TV Barrandov
ČT1
00:40
seriál
minih132387minih132387
Okouzlení

Další díl/opakování:
23.08.2016 v 05:00 (ČT2)
23.08.2016 v 09:00 (ČT1)
24.08.2016 v 04:55 (ČT2)
24.08.2016 v 09:00 (ČT1)
25.08.2016 v 05:00 (ČT2)
25.08.2016 v 09:00 (ČT1)
26.08.2016 v 05:00 (ČT2)
26.08.2016 v 09:00 (ČT1)
27.08.2016 v 04:55 (ČT2)

VIII série, díl 27
 
TV program: Okouzlení VIII (Incantesimo 8)
01:35
Hotel Babylon díl 2
02:30
Pětka v Pomeranči
02:55
Události v regionech
04:15
Regiony ČT24
04:40
Zkáza Benátek
ČT2
01:05
Dokumentární klub: Můj Ahasver
02:05
Sylvie Bodorová: Mojžíš
03:20
Putování za Mojžíšem
03:30minih93894minih93894
Divnopis - Čeperka

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 04:55 (ČT2)
03.04.2020 v 18:55 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
03:35
Film point
04:35
Úraz není náhoda
04:45
Domácí lékař aneb Nic není jen tak
reklama
NOVA
01:05
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 00:30 (RTL)
06.04.2020 v 02:35 (ORF1)

 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:45
Novashopping
02:20minih64120minih64120
Na vlastní oči

Další díl/opakování:
29.11.2013 v 02:45 (NOVA)
04.12.2013 v 22:05 (NOVA)
06.12.2013 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Na vlastní oči
02:55minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 04:10 (Nova International)
30.03.2020 v 02:35 (Nova Gold)
31.03.2020 v 04:45 (Nova International)
01.04.2020 v 02:45 (Nova Gold)
01.04.2020 v 04:30 (Nova International)
02.04.2020 v 02:30 (Nova Gold)
03.04.2020 v 02:35 (Nova Gold)
03.04.2020 v 04:10 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:20
seriál
minih42024minih42024
Směr jih

Další díl/opakování:
13.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
14.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
15.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
16.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
19.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
20.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
21.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)
22.04.2016 v 02:15 (CBS Drama)

díl 8
 
TV program: Směr jih (Due South)
Prima
00:05
Na plný plyn díl 4
01:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:45
seriál
minih11618minih11618
Lovci duchů (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 00:25 (PRO7 Maxx)

 
TV program: Lovci duchů (Supernatural)
03:30
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 14:05 (PLUS)
03.12.2019 v 03:45 (PLUS)
04.12.2019 v 03:20 (PLUS)
05.12.2019 v 03:10 (PLUS)
06.12.2019 v 03:30 (PLUS)
07.12.2019 v 03:40 (PLUS)
09.12.2019 v 08:10 (PLUS)
10.12.2019 v 03:05 (PLUS)

díl 50
 
TV program: Panelák
04:00
seriál
minih9935minih9935
S nasazením života (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
20.03.2009 v 03:50 (Prima)
27.03.2009 v 03:45 (Prima)

díl 8
 
TV program: S nasazením života (Stawka większa niż życie)
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.259/0.185