TV Program - Pondělí 10. listopadu

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Barvy života
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:59 (ČT24)
30.03.2020 v 05:59 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT24)
31.03.2020 v 05:59 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT24)
01.04.2020 v 05:59 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT24)
02.04.2020 v 05:59 (ČT1)

05:00
seriál
minih52116minih52116
Černá sanitka

Další díl/opakování:
19.12.2015 v 00:30 (ČT1)

díl 10
 
TV program: Černá sanitka
05:30
Zprávy STV
05:50minih93894minih93894
Divnopis - Znosim

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 04:55 (ČT2)
03.04.2020 v 18:55 (ČT2)

 
TV program: Divnopis
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:30 (ČT1)
30.03.2020 v 05:59 (ČT2)
31.03.2020 v 02:10 (ČT1)
31.03.2020 v 05:59 (ČT2)
01.04.2020 v 02:20 (ČT1)
01.04.2020 v 05:59 (ČT2)
02.04.2020 v 02:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:59 (ČT2)
03.04.2020 v 02:15 (ČT1)

05:10
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:35 (Nova Gold)
28.03.2020 v 04:10 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (NOVA)
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:00
Teleshopping
06:35
Dobrodružství Olivera Twista II série, díl 1
07:00
Teleshopping
07:10
Datel Woody
07:20
seriál
minih39925minih39925
Tom a Jerry (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
24.12.2015 v 06:55 (Markíza)
27.12.2015 v 07:15 (Markíza)

díl 3
 
TV program: Tom a Jerry (Tom and Jerry)
07:35
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

IV série, díl 16
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
ČT1
08:30
Sezame, pojď si hrát
08:55
StarDance III...kolem dokola
09:00minih9868minih9868
Kam čert nemůže (?)

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 16:55 (Prima)
05.04.2020 v 11:15 (Prima MAX)

 
TV program: Kam čert nemůže
10:20
Sokolnictví
11:10
Tajemství divočiny: Malý potápěč
11:45
Po stopách
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Klíč
09:40minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 09:45 (ČT1)
31.03.2020 v 01:50 (ČT1)
05.04.2020 v 09:45 (ČT1)
07.04.2020 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
09:55
Kinobox
10:25
Kultura.cz
10:45
Kultura.cz
11:10
Čétéčko
11:25minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:35
North Shore díl 5
09:30minih42266minih42266
11:20
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
28.03.2020 v 00:30 (Nova International)
28.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:20 (Nova International)
30.03.2020 v 09:00 (Nova International)
30.03.2020 v 12:10 (Nova Gold)
30.03.2020 v 18:25 (NOVA)

díl 266
 
TV program: Ulice
Prima
08:05
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

VIII série, díl 11
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:30
Malcolm v nesnázích II série, díl 19
09:00
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 14:05 (PLUS)
03.12.2019 v 03:45 (PLUS)
04.12.2019 v 03:20 (PLUS)
05.12.2019 v 03:10 (PLUS)
06.12.2019 v 03:30 (PLUS)
07.12.2019 v 03:40 (PLUS)
09.12.2019 v 08:10 (PLUS)
10.12.2019 v 03:05 (PLUS)

díl 13
 
TV program: Panelák
09:45
seriál
minih44128minih44128
Sedmé nebe (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.08.2014 v 10:00 (Doma)
31.08.2014 v 09:45 (Doma)

IX série, díl 20
 
TV program: Sedmé nebe (7th Heaven)
10:45
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 19:05 (RTL)
27.03.2020 v 09:30 (RTL)
30.03.2020 v 09:30 (RTL)
31.03.2020 v 09:30 (RTL)
01.04.2020 v 09:30 (RTL)
02.04.2020 v 09:30 (RTL)
03.04.2020 v 09:30 (RTL)

díl 16
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
11:25
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 15:55 (ČT1)
31.03.2020 v 09:00 (ČT1)
01.04.2020 v 09:00 (ČT1)
02.04.2020 v 09:00 (ČT1)
03.04.2020 v 09:00 (ČT1)
06.04.2020 v 15:55 (ČT1)

I série, díl 14
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 03:55 (ČT1)
30.03.2020 v 12:30 (ČT1)
31.03.2020 v 12:30 (ČT1)
01.04.2020 v 12:30 (ČT1)
02.04.2020 v 12:30 (ČT1)
03.04.2020 v 12:30 (ČT1)
05.04.2020 v 01:55 (ČT1)
06.04.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Rodina, škola a já
13:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

VII série, díl 17
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:35
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

II série, díl 8
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:20
seriál
minih44584minih44584
Haf! (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
15.05.2009 v 14:35 (ČT1)
15.05.2009 v 19:30 (ČT2)
22.05.2009 v 14:55 (ČT1)
22.05.2009 v 19:30 (ČT2)

díl 8
15:50
Věříš si?
ČT2
12:00
Bydlení je hra
12:30
Případ pro ombudsmana
12:45
Zrychlený čas
13:05
Příběhy z přírody
13:15
The Lost Secret
13:30minih43846minih43846
Zafir (?)

Další díl/opakování:
20.03.2020 v 07:35 (Filmbox Family)
24.03.2020 v 09:55 (Filmbox Plus)
28.03.2020 v 13:15 (Filmbox Plus)

 
TV program: Zafir (Skyggehesten)
14:45minih61512minih61512
15:00
Historie vodíkové bomby
reklama
NOVA
12:05
seriál
minih43964minih43964
Sue Thomas: Agentka FBI (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.12.2019 v 20:00 (Nova Gold)
14.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
16.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)
17.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
19.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
20.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)

III série, díl 13
 
TV program: Sue Thomas: Agentka FBI (Sue Thomas: F.B.Eye)
13:10
Dva z Queensu VI série, díl 23
13:40
seriál
minih44490minih44490
Raymonda má každý rád (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.05.2019 v 06:15 (Prima LOVE)
12.05.2019 v 03:20 (Prima LOVE)
13.05.2019 v 03:10 (Prima LOVE)
14.05.2019 v 04:05 (Prima LOVE)
15.05.2019 v 03:50 (Prima LOVE)
16.05.2019 v 06:35 (Prima LOVE)
17.05.2019 v 03:50 (Prima LOVE)
18.05.2019 v 04:05 (Prima LOVE)

IX série, díl 2
 
TV program: Raymonda má každý rád (Everybody Loves Raymond)
14:10
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

VI série, díl 19
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
15:05
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 06:35 (Prima Cool)
31.03.2020 v 06:55 (Prima Cool)
01.04.2020 v 07:00 (Prima Cool)
02.04.2020 v 06:55 (Prima Cool)
03.04.2020 v 06:35 (Prima Cool)
06.04.2020 v 06:30 (Prima Cool)
07.04.2020 v 06:55 (Prima Cool)

II série, díl 19
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Prima
12:30
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

IV série, díl 14
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:05
seriál
minih44303minih44303
14:05
seriál
minih42468minih42468
Chameleon (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.06.2013 v 01:50 (PLUS)
15.06.2013 v 02:35 (PLUS)
18.06.2013 v 01:30 (PLUS)
19.06.2013 v 01:40 (PLUS)
20.06.2013 v 01:50 (PLUS)
21.06.2013 v 01:30 (PLUS)
22.06.2013 v 02:30 (PLUS)

II série, díl 8
 
TV program: Chameleon (The Pretender)
15:05
seriál
minih48150minih48150
Will a Grace (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

IV série, díl 17
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
15:35
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

II série, díl 7
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
TV Barrandov
ČT1
16:15
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
30.03.2020 v 08:30 (ČT2)
31.03.2020 v 08:30 (ČT :D)
31.03.2020 v 08:30 (ČT2)
01.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
01.04.2020 v 08:30 (ČT2)
02.04.2020 v 08:30 (ČT :D)
02.04.2020 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
26.03.2020 v 04:45 (ČT1)
28.03.2020 v 18:25 (ČT1)
02.04.2020 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Kavka obecná
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Předpověď počasí
ČT2
16:00minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 05:25 (ČT2)
30.03.2020 v 17:45 (ČT2)
01.04.2020 v 17:05 (ČT2)
02.04.2020 v 19:00 (ČT2)
05.04.2020 v 05:25 (ČT2)

16:30
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
19:20
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:30
seriál
minih44584minih44584
Haf! (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
15.05.2009 v 14:35 (ČT1)
15.05.2009 v 19:30 (ČT2)
22.05.2009 v 14:55 (ČT1)
22.05.2009 v 19:30 (ČT2)

díl 8
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
04.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
04.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
05.03.2020 v 00:05 (TV Barrandov)
05.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
06.03.2020 v 00:00 (TV Barrandov)
06.03.2020 v 18:05 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 01:00 (TV Barrandov)

III série, díl 6
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední Televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 05:15 (VOX)
06.12.2019 v 05:15 (VOX)
07.12.2019 v 20:10 (WAU)
08.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 02:05 (WAU)
09.12.2019 v 05:15 (VOX)
10.12.2019 v 05:10 (VOX)
11.12.2019 v 05:10 (VOX)

díl 7
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:55 (Nova Gold)
28.03.2020 v 00:30 (Nova International)
28.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 12:20 (Nova International)
30.03.2020 v 09:00 (Nova International)
30.03.2020 v 12:10 (Nova Gold)
30.03.2020 v 18:25 (NOVA)

díl 1061, 1062
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:35
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 17:55 (Dajto)
26.03.2020 v 17:55 (Dajto)
27.03.2020 v 17:55 (Dajto)
28.03.2020 v 02:55 (Dajto)
29.03.2020 v 04:20 (Dajto)
30.03.2020 v 03:20 (Dajto)
01.04.2020 v 17:55 (Dajto)
02.04.2020 v 01:40 (Dajto)

VII série, díl 9
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
17:40minih83029
18:00minih56231minih56231
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

VIII série, díl 12
 
TV program: Přátelé (Friends)
19:55
Počasí
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih28537minih28537
Zdivočelá země (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.08.2018 v 15:40 (ČT1)
12.08.2018 v 15:40 (ČT1)
19.08.2018 v 15:35 (ČT1)

díl 2
 
TV program: Zdivočelá země
21:00
Na cestě po Nairobi
21:25
StarDance III...kolem dokola
21:35minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 21:50 (ČT1)
03.04.2020 v 14:25 (ČT1)
05.04.2020 v 01:04 (ČT24)
06.04.2020 v 21:55 (ČT1)

22:15
V zajetí železné opony
22:30
film
minih48767minih48767
ČT2
20:00
Komunismus: historie jedné iluze
20:55
Vzkaz Otakara Motejla
21:25minih44059minih44059
21:50
Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran
22:00
V odborné péči díl 6
22:30
Události, komentáře
23:05
Branky, body, vteřiny
23:10
Minuty z Mezipater
23:15
Q
23:45
Musicblok
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih47844minih47844
Kriminálka Anděl (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.08.2019 v 10:30 (Nova International)
08.08.2019 v 20:20 (NOVA)
09.08.2019 v 10:00 (NOVA)
09.08.2019 v 10:30 (Nova International)
11.08.2019 v 17:25 (Nova International)
13.08.2019 v 20:20 (NOVA)
13.08.2019 v 20:20 (Nova International)
14.08.2019 v 10:00 (NOVA)

díl 11
 
TV program: Kriminálka Anděl
21:20minih56469minih56469
Víkend

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 07:25 (Nova Gold)
28.03.2020 v 16:20 (Nova International)
31.03.2020 v 21:30 (Nova International)
31.03.2020 v 21:30 (NOVA)
02.04.2020 v 01:50 (NOVA)
02.04.2020 v 22:00 (Nova International)
04.04.2020 v 07:45 (Nova Gold)
04.04.2020 v 16:05 (Nova International)

 
TV program: Víkend
21:55
seriál
minih43183minih43183
Dr. House (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:20 (NOVA)
30.03.2020 v 15:55 (NOVA)
31.03.2020 v 00:35 (NOVA)
01.04.2020 v 00:55 (NOVA)
02.04.2020 v 01:10 (NOVA)
03.04.2020 v 00:30 (NOVA)
06.04.2020 v 02:05 (NOVA)
07.04.2020 v 00:35 (NOVA)

IV série, díl 11
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
22:50minih32893minih32893
Mužská záležitost (?)

Další díl/opakování:
11.10.2019 v 17:50 (Prima MAX)
12.10.2019 v 12:25 (Prima MAX)
17.10.2019 v 11:15 (Prima MAX)

 
TV program: Mužská záležitost (A Guy Thing)
Prima
20:00
seriál
minih46336minih46336
21:20
Nic než pravda
22:25
seriál
minih48437minih48437
Closer (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 10:50 (Prima Krimi)
29.03.2020 v 10:35 (Prima Krimi)
30.03.2020 v 10:05 (Prima Krimi)
31.03.2020 v 09:55 (Prima Krimi)
01.04.2020 v 10:30 (Prima Krimi)
02.04.2020 v 10:30 (Prima Krimi)
03.04.2020 v 10:20 (Prima Krimi)
04.04.2020 v 10:05 (Prima Krimi)

III série, díl 10
 
TV program: Closer (The Closer)
23:25
Hledá se táta
TV Barrandov
ČT1
00:10
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:15
Politické spektrum
00:45
seriál
minih31673minih31673
Sex ve městě (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

II série, díl 16
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:10
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

VII série, díl 17
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:55
Události v regionech
03:10
Regiony ČT24
03:35
Z metropole, Týden v regionech
ČT2
00:10
Fokus ČT24
00:35minih43904minih43904
02:05
Svět na kolejích
02:25
Knižní svět
02:50
Čtenářský deník... Lubomír Martínek: Dlo...
03:05
Exit 316 - Mise
03:25
Máte slovo
04:10
POKR
04:40
Náš venkov
reklama
NOVA
00:45
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 19:10 (AXN)
27.03.2020 v 20:15 (KABEL1)
28.03.2020 v 00:10 (KABEL1)
28.03.2020 v 08:55 (Prima MAX)
29.03.2020 v 08:00 (Prima MAX)
30.03.2020 v 08:10 (Prima MAX)
30.03.2020 v 08:30 (KABEL1)
30.03.2020 v 10:00 (AXN)

díl 16
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
01:35
Novashopping
Prima
00:30
Případ pro dva V série, díl 63
01:45minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:30
seriál
minih72391minih72391
Kriminálka Kolín

Další díl/opakování:
14.08.2013 v 00:30 (Prima)
15.08.2013 v 00:05 (Prima)
16.08.2013 v 01:25 (Prima)
20.08.2013 v 01:05 (Prima)
21.08.2013 v 00:30 (Prima)
22.08.2013 v 00:20 (Prima)
23.08.2013 v 01:25 (Prima)
27.08.2013 v 01:05 (Prima)
28.08.2013 v 00:45 (Prima)

V série, díl 5
 
TV program: Kriminálka Kolín (SK Kölsch)
04:15minih57208minih57208
Nikdo není dokonalý

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 15:45 (Prima PLUS)
30.03.2020 v 10:55 (Prima LOVE)
30.03.2020 v 15:45 (Prima PLUS)
31.03.2020 v 10:55 (Prima LOVE)
31.03.2020 v 15:45 (Prima PLUS)
01.04.2020 v 11:00 (Prima LOVE)
01.04.2020 v 15:50 (Prima PLUS)
02.04.2020 v 10:55 (Prima LOVE)

 
TV program: Nikdo není dokonalý
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.226/0.154