TV Program - Pátek 18. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Domácí štěstí
05:35minih114790
05:59
Dobré ráno s Českou televizí
05:00
Sněží
06:00
Může to být i vaše dítě
06:10
Zprávy STV
06:30
Události v regionech
07:50
Panorama
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 01:35 (Nova Gold)
28.03.2020 v 04:10 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (Nova International)
30.03.2020 v 05:55 (NOVA)
31.03.2020 v 01:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 03:10 (Nova International)
31.03.2020 v 05:55 (NOVA)
01.04.2020 v 01:35 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:00
Teleshopping
06:30minih89955minih89955
07:00
Tabaluga II série, díl 24
07:30
Scooby a Scrappy Doo V série, díl 8
ČT1
08:30
seriál
minih37728minih37728
Bořek stavitel

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 20:40 (Ťuki TV)
26.03.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
27.03.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
28.03.2020 v 11:05 (Ťuki TV)
29.03.2020 v 06:05 (RiK)
29.03.2020 v 11:10 (Ťuki TV)
29.03.2020 v 12:00 (JIM JAM)
30.03.2020 v 11:10 (Ťuki TV)

 
TV program: Bořek stavitel (Bob the Builder)
08:40
S Hurvínkem za lékařem
08:50
Matýsek
09:00minih36277minih36277
Pastýřská pohádka (?) [TV inscenace]

Další díl/opakování:
14.01.2017 v 13:05 (ČT1)
21.01.2017 v 17:50 (ČT :D)

09:50
Muzikanti, hrejte
10:10
Co tomu říkáte, pane Werich?
10:25
Za vesnickými muzikanty
11:00
Album
11:40
Proč bychom se nebavili
ČT2
08:30
Adresa: Střední Evropa
09:00
Dobré ráno z Moravy a Slezska
11:25minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
Juanin zázrak díl 77
09:20
Kroniky divočiny
09:55
Žena na útěku - Příběh Lawrencie Bembene... díl 2
11:40
Julie Lescaut II série, díl 2
Prima
08:00
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VII série, díl 16
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
08:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

III série, díl 18
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:55
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

II série, díl 6
 
TV program: Knight Rider
09:55
Sedmé nebe VI série, díl 7
10:50
Hercule Poirot
11:50
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

VI série, díl 2
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30
Domácí štěstí
13:25
Bleděmodrý svět
13:55
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

V série, díl 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:40
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 13:20 (Prima Cool)
28.03.2020 v 17:55 (ORF1)
29.03.2020 v 12:55 (Prima Cool)
30.03.2020 v 12:45 (Prima Cool)
30.03.2020 v 19:30 (ORF1)
31.03.2020 v 12:55 (Prima Cool)
31.03.2020 v 19:30 (ORF1)
01.04.2020 v 12:45 (Prima Cool)

XIV série díl 17
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
15:00
Garfield a přátelé II série, díl 15
15:25
Zbojníci díl 8
15:50minih29636minih29636
Svět Elmo

Další díl/opakování:
10.03.2018 v 06:20 (ČT2)
11.03.2018 v 06:20 (ČT2)

 
TV program: Svět Elmo (Elmo's World: Pets!)
ČT2
12:00
Zahrada je hra
12:30
Černé ovce
12:45
Ta naše povaha česká
13:15
seriál
minih94669minih94669
Martin Snílek

Další díl/opakování:
04.02.2019 v 08:00 (ČT :D)
05.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
06.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
07.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
08.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
11.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
12.02.2019 v 08:05 (ČT :D)
13.02.2019 v 08:05 (ČT :D)

díl 6
 
TV program: Martin Snílek (Martin Matin)
13:25
seriál
minih44009minih44009
Jack Holborn (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.08.2008 v 13:25 (ČT2)
05.08.2008 v 16:05 (ČT1)
06.08.2008 v 14:50 (ČT2)
06.08.2008 v 16:05 (ČT1)

díl 6
 
TV program: Jack Holborn
13:50
Výpravy
14:10
seriál
minih30772minih30772
Přátelé zeleného údolí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.06.2018 v 13:20 (ČT1)
26.06.2018 v 13:30 (ČT1)
27.06.2018 v 13:20 (ČT1)
28.06.2018 v 13:25 (ČT1)
29.06.2018 v 13:25 (ČT1)
02.07.2018 v 13:25 (ČT1)
03.07.2018 v 13:20 (ČT1)
04.07.2018 v 13:25 (ČT1)

díl 1
 
TV program: Přátelé zeleného údolí
14:45
Olympijská Atlanta 1996
15:45
Alchymie bytí
reklama
NOVA
13:20
Lékařské záhady díl 13
14:10
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

II série, díl 5
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
15:05
seriál
minih39561minih39561
Ztraceni (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.05.2017 v 02:35 (JOJ)
26.05.2017 v 01:00 (JOJ)
30.05.2017 v 01:25 (JOJ)
31.05.2017 v 00:10 (JOJ)
01.06.2017 v 02:35 (JOJ)
02.06.2017 v 01:00 (JOJ)
06.06.2017 v 01:10 (JOJ)
08.06.2017 v 01:10 (JOJ)

II série, díl 9
 
TV program: Ztraceni (Lost)
Prima
12:50
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.03.2020 v 13:25 (ORF1)
13.03.2020 v 13:20 (ORF1)
16.03.2020 v 13:25 (ORF1)
17.03.2020 v 13:25 (ORF1)
18.03.2020 v 13:30 (ORF1)
19.03.2020 v 13:45 (ORF1)

I série, díl 8
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
13:20
seriál
minih44133minih44133
Hunter (?) [TV seriál] IV série , díl 4
 
TV program: Hunter
14:20
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

IV série , díl 13
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
15:15
seriál
minih48150minih48150
Will & Grace

Další díl/opakování:
07.02.2020 v 16:15 (Nova 2)
08.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
09.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
10.02.2020 v 03:35 (Nova 2)
11.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
12.02.2020 v 03:50 (Nova 2)
13.02.2020 v 03:55 (Nova 2)
14.02.2020 v 03:55 (Nova 2)

I série, díl 8
 
TV program: Will a Grace (Will & Grace)
15:40
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

IV série , díl 9
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
TV Barrandov
ČT1
16:05
Ferda II série, díl 23
16:30
seriál
minih30772minih30772
Přátelé zeleného údolí (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.06.2018 v 13:20 (ČT1)
26.06.2018 v 13:30 (ČT1)
27.06.2018 v 13:20 (ČT1)
28.06.2018 v 13:25 (ČT1)
29.06.2018 v 13:25 (ČT1)
02.07.2018 v 13:25 (ČT1)
03.07.2018 v 13:20 (ČT1)
04.07.2018 v 13:25 (ČT1)

díl 2
 
TV program: Přátelé zeleného údolí
17:00
Nenechte si ujít
17:05minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 00:25 (ČT1)
30.03.2020 v 11:30 (ČT1)
31.03.2020 v 00:25 (ČT1)
01.04.2020 v 00:55 (ČT1)
02.04.2020 v 00:10 (ČT1)
03.04.2020 v 00:00 (ČT1)
04.04.2020 v 00:30 (ČT1)
06.04.2020 v 11:30 (ČT1)
07.04.2020 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 03:30 (ČT1)
05.04.2020 v 03:55 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 17:40 (ČT1)
31.03.2020 v 05:15 (ČT1)
01.04.2020 v 05:15 (ČT1)
02.04.2020 v 05:15 (ČT1)
03.04.2020 v 05:15 (ČT1)
06.04.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 18:55 (ČT24)
28.03.2020 v 18:55 (ČT1)
29.03.2020 v 18:55 (ČT24)
29.03.2020 v 18:55 (ČT1)
30.03.2020 v 18:55 (ČT24)
30.03.2020 v 18:55 (ČT1)
31.03.2020 v 18:55 (ČT24)
31.03.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:40
Předpověď počasí
19:43
Losování loterie Euromiliony
19:45
Branky, body, vteřiny
ČT2
16:10
Svět zázraků: Kašmír a Ladakh
16:30
Kvarteto
16:55
Bílá místa
17:10
Muzeum techniky a řemesel
17:20
Přidej se
17:35
Nedej se
18:00
Kosmopolis
18:30
City Folk - Praha
19:00
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
To nejlepší z klasiky
19:25
Buď fit s ČT
19:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 13:20 (Prima Cool)
28.03.2020 v 17:55 (ORF1)
29.03.2020 v 12:55 (Prima Cool)
30.03.2020 v 12:45 (Prima Cool)
30.03.2020 v 19:30 (ORF1)
31.03.2020 v 12:55 (Prima Cool)
31.03.2020 v 19:30 (ORF1)
01.04.2020 v 12:45 (Prima Cool)

XIV série díl 17
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
16:00
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:40 (Nova Action)
29.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
30.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
31.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
01.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
02.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
03.04.2020 v 01:25 (RTL)
03.04.2020 v 07:15 (Nova Action)

III série, díl 4
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:20
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 21:05 (Nova 2)
28.03.2020 v 01:20 (Nova 2)
28.03.2020 v 02:15 (Dajto)
28.03.2020 v 06:30 (PRO7)
29.03.2020 v 01:15 (Nova 2)
29.03.2020 v 05:55 (PRO7)
29.03.2020 v 12:25 (Dajto)
30.03.2020 v 01:15 (Nova 2)

IV série , díl 22
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
17:45
seriál
minih39170minih39170
Redakce (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.07.2018 v 17:30 (Nova International)
07.07.2018 v 07:52 (Nova International)
08.07.2018 v 09:45 (Nova International)
09.07.2018 v 08:55 (Nova International)
10.07.2018 v 08:55 (Nova International)
11.07.2018 v 08:50 (Nova International)
12.07.2018 v 08:50 (Nova International)
13.07.2018 v 08:50 (Nova International)

II série, díl 2
 
TV program: Redakce
18:40
seriál
minih43183minih43183
Dr. House (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 02:20 (NOVA)
30.03.2020 v 15:55 (NOVA)
31.03.2020 v 00:35 (NOVA)
01.04.2020 v 00:55 (NOVA)
02.04.2020 v 01:10 (NOVA)
03.04.2020 v 00:30 (NOVA)
06.04.2020 v 02:05 (NOVA)
07.04.2020 v 00:35 (NOVA)

díl 15
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:35
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 17:55 (Dajto)
26.03.2020 v 17:55 (Dajto)
27.03.2020 v 17:55 (Dajto)
28.03.2020 v 02:55 (Dajto)
29.03.2020 v 04:20 (Dajto)
30.03.2020 v 03:20 (Dajto)
01.04.2020 v 17:55 (Dajto)
02.04.2020 v 01:40 (Dajto)

II série
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
17:40
To je Prima!
17:45minih83029
18:05minih56231minih56231
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 22:45 (Nova 2)
28.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
28.03.2020 v 13:20 (Dajto)
29.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
29.03.2020 v 13:20 (Dajto)
30.03.2020 v 00:00 (Nova 2)
30.03.2020 v 13:20 (Dajto)
31.03.2020 v 00:00 (Nova 2)

III série, díl 19
 
TV program: Přátelé (Friends)
19:55
Počasí
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih34001minih34001
Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
29.09.2015 v 20:00 (ČT1)
01.10.2015 v 20:00 (ČT1)
06.10.2015 v 20:00 (ČT1)
08.10.2015 v 20:00 (ČT1)
13.10.2015 v 20:00 (ČT1)

díl 4
 
TV program: Nemocnice na kraji města po dvaceti letech
21:00
13. Komnata Jana Saudka
21:30minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
22:15
seriál
minih31673minih31673
Sex ve městě (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

I série, díl 12
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
22:45
Losování Šťastných deset a Šance milion
22:50minih39742minih39742
Saw: Hra o přežití (?)

Další díl/opakování:
14.02.2020 v 23:15 (Polsat)

 
TV program: Saw: Hra o přežití (Saw)
ČT2
20:00
Golden League Paříž
22:05
Olympijská pohlednice
22:15
Nenechte si ujít
22:30
Události, komentáře
23:05
Branky, body, vteřiny
23:10
Tour de France 2008
23:35
Golfmagazín
23:55
Buchty a Loutky uvádějí
reklama
NOVA
20:00minih21281minih21281
Trhala fialky dynamitem (?)

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 14:10 (Nova Cinema)
04.12.2019 v 06:35 (Nova Cinema)

 
TV program: Trhala fialky dynamitem
21:55minih43750minih43750
Na poslední chvíli (?)

Další díl/opakování:
11.02.2019 v 20:00 (VOYO)
12.02.2019 v 21:20 (VOYO)

 
TV program: Na poslední chvíli (The Last Time)
23:50
Red Bull X-Fighters 2008
Prima
20:00minih3466minih3466
Báječná Angelika (?)

Další díl/opakování:
10.08.2019 v 21:10 (ČT1)
13.08.2019 v 14:20 (ČT1)

 
TV program: Báječná Angelika (Merveilleuse Angélique)
22:20minih27797minih27797
Hra snů (?)

Další díl/opakování:
26.11.2011 v 03:45 (KABEL1)

 
TV program: Hra snů (For Love of the Game)
TV Barrandov
ČT1
00:30
Losování loterie Euromiliony
00:35
Divnopis - Felbabka
00:40minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 21:40 (ČT1)
28.03.2020 v 11:05 (ČT1)
03.04.2020 v 21:45 (ČT1)
04.04.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
01:25minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 02:30 (ČT1)
31.03.2020 v 04:45 (ČT1)
03.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 01:25 (ČT1)
06.04.2020 v 04:00 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
01:50minih53989minih53989
Zahrada je hra

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 04:00 (ČT1)

02:15
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

V série, díl 1
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
03:00
Regiony ČT24
03:25
O poklad Anežky České
04:00
film
Hospodská
04:30
Historky od krbu
ČT2
00:45
Historky od krbu
01:15
Cyrus Chestnut
02:15
Má šťastná hvězda
03:10
Výzva
04:05
Bílá místa
04:20
Kvarteto
04:45
Muzeum techniky a řemesel
reklama
NOVA
01:10
Da Vinciho případy VI série, díl 11
01:55
Novashopping
02:30
S potápěči kolem světa
03:15
Láska nad lásky díl 38, 39
04:50
Novashopping
Prima
01:10
Vize zločinu díl 4
02:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:45
Klinika I série, díl 13
04:35
Horečka II série, díl 9
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.17/0.136