TV Program - Neděle 6. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00
Deset století architektury
05:15
Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou
05:35
Zajímavosti z regionů
06:00
Zpívánky
06:05
Rok má dvanáct měsíců
06:30
seriál
minih48400minih48400
Mumínci

Další díl/opakování:
23.02.2018 v 12:10 (ČT :D)
26.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
27.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
28.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
01.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
02.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
05.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
06.03.2018 v 08:00 (ČT :D)

díl 14
 
TV program: Mumínci (Moomin)
06:50
seriál
minih29355minih29355
Včelka Mája

Další díl/opakování:
23.01.2020 v 07:05 (Dvojka)
24.01.2020 v 07:10 (Dvojka)

 
TV program: Včelka Mája (Mitsubachi Maya no boken)
07:15
Raníček s Dádou
07:30
Jeníček a Mařenka
05:40
Grotesky - Charlie Chaplin
05:55
Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem
06:50
Zprávy STV
07:10
Nenechte si ujít
07:15
City Folk - Barcelona
07:40minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 05:15 (ČT art)
04.04.2020 v 12:50 (ČT1)
05.04.2020 v 05:15 (ČT art)
06.04.2020 v 19:40 (ČT2)
07.04.2020 v 04:45 (ČT art)
07.04.2020 v 19:40 (ČT2)
08.04.2020 v 19:40 (ČT2)
10.04.2020 v 14:15 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
07:50
Panorama
05:45minih15185minih15185
Ošklivé káčátko (?)

Další díl/opakování:
27.06.2009 v 10:00 (Nova Cinema)

 
TV program: Ošklivé káčátko (The Ugly Duckling)
06:15
Rudi a Trudi díl 3, 4
06:45
W.I.T.C.H. díl 34
07:10
Walt Disney a jeho kouzelný svět
06:10
seriál
minih51461minih51461
Štěně jménem Scooby Doo

Další díl/opakování:
22.02.2020 v 19:10 (Nova Gold)
23.02.2020 v 06:45 (Nova 2)
23.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
24.02.2020 v 06:55 (Nova 2)
24.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
25.02.2020 v 06:50 (Nova 2)
25.02.2020 v 09:50 (Nova Gold)
26.02.2020 v 06:50 (Nova 2)

III série, díl 1
 
TV program: Štěně jménem Scooby-doo (A Pup Named Scooby-Doo)
06:35
seriál
minih54858minih54858
Tazmania

Další díl/opakování:
22.01.2015 v 07:25 (Nova Cinema)
23.01.2015 v 07:30 (Nova Cinema)
27.01.2015 v 06:20 (Nova Cinema)
28.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
29.01.2015 v 06:50 (Nova Cinema)
30.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
03.02.2015 v 06:15 (Nova Cinema)

III série, díl 13
 
TV program: Taz-mánie (Taz-Mania)
07:00
Scooby a Scrappy Doo IV série , díl 9
07:20minih20066minih20066
07:30
seriál
minih48641minih48641
Fresh Prince

Další díl/opakování:
09.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
10.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
11.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
12.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
13.10.2015 v 08:50 (Smíchov)
14.10.2015 v 08:55 (Smíchov)
15.10.2015 v 08:45 (Smíchov)
16.10.2015 v 08:55 (Smíchov)

I série, díl 20
 
TV program: Fresh Prince (The Fresh Prince of Bel-Air)
ČT1
08:10
Teď vedou babička s dědou
08:20
Knížka do batůžku
08:25minih41090minih41090
Pravda a lež (?) [TV inscenace]

Další díl/opakování:
31.01.2020 v 14:00 (ČT1)

09:45minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 09:45 (ČT1)
07.04.2020 v 01:50 (ČT1)
12.04.2020 v 09:45 (ČT1)
14.04.2020 v 02:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
10:00minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 00:25 (ČT1)
05.04.2020 v 10:00 (ČT1)
10.04.2020 v 00:50 (ČT1)
12.04.2020 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
10:30minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 01:00 (ČT1)
05.04.2020 v 03:52 (ČT24)
05.04.2020 v 10:35 (ČT1)
06.04.2020 v 02:05 (ČT24)
11.04.2020 v 03:38 (ČT24)
12.04.2020 v 03:51 (ČT24)
12.04.2020 v 10:35 (ČT1)
13.04.2020 v 05:09 (ČT24)

 
TV program: Objektiv
11:00
seriál
minih36006minih36006
Jana Eyrová (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.05.2011 v 11:00 (ČT1)
09.05.2011 v 05:00 (ČT1)
15.05.2011 v 11:00 (ČT1)
16.05.2011 v 05:00 (ČT1)
22.05.2011 v 10:55 (ČT1)

díl 1
 
TV program: Jana Eyrová
11:50
Počesku
ČT2
08:30
Úsměvy Josefa Náhlovského a Josefa Mladé...
09:05minih70327minih70327
Hledání ztraceného času

Další díl/opakování:
01.03.2020 v 09:15 (ČT2)

 
TV program: Hledání ztraceného času
09:30
Exit 316: Závislost
09:45
Čtenářský deník: Pavel Kohout
10:00
Eurosong 2008
10:55
Za generací Národního divadla s prof. Fr...
11:10
Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pó...
reklama
NOVA
08:00
seriál
minih43964minih43964
Sue Thomas: Agentka FBI (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.12.2019 v 20:00 (Nova Gold)
14.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
16.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)
17.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
19.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
20.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)

II série, díl 4
 
TV program: Sue Thomas: Agentka FBI (Sue Thomas: F.B.Eye)
08:55minih16963minih16963
Princezna ze mlejna II. (?)

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 08:40 (NOVA)

díl 6
 
TV program: Princezna ze mlejna II.
09:35minih42497minih42497
Zeměmoří (?) [TV film]

Další díl/opakování:
24.04.2016 v 14:20 (Filmbox Premium)
26.04.2016 v 13:50 (Filmbox Premium)
28.04.2016 v 08:40 (Filmbox Premium)
04.05.2016 v 08:55 (Filmbox Premium)
06.05.2016 v 15:00 (Filmbox Premium)
09.05.2016 v 13:10 (Filmbox Premium)

díl 2
 
TV program: Zeměmoří (Earthsea)
11:05
seriál
minih42044minih42044
On je žena! (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.08.2018 v 09:50 (Nova Gold)
05.08.2018 v 16:15 (Nova Gold)
11.08.2018 v 09:50 (Nova Gold)

díl 8
 
TV program: On je žena!
Prima
08:00
Datel Woody
08:20
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 12:10 (Nova 2)
04.04.2020 v 13:15 (Dajto)
05.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
05.04.2020 v 13:20 (Dajto)
06.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
06.04.2020 v 13:20 (Dajto)
07.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
07.04.2020 v 13:20 (Dajto)

III série, díl 6
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:45
Neuvěřitelné životy: Dvojčata se společn...
09:45
Svět 2008
10:20
seriál
minih100367minih100367
Zločiny v zahradách

Další díl/opakování:
22.08.2017 v 16:55 (Jednotka)
23.08.2017 v 09:00 (Jednotka)
24.08.2017 v 09:00 (Jednotka)
25.08.2017 v 08:35 (Jednotka)

III série, díl 1
 
TV program: Zločiny v zahradách (Rosemary & Thyme)
11:50minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 11:15 (Prima LOVE)
05.04.2020 v 11:40 (Prima PLUS)
05.04.2020 v 11:45 (Prima)
07.04.2020 v 22:50 (Prima PLUS)
11.04.2020 v 11:20 (Prima LOVE)
12.04.2020 v 11:50 (Prima PLUS)
12.04.2020 v 11:55 (Prima)

 
TV program: Receptář prima nápadů
TV Barrandov


ČT1
12:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 12:00 (ČT24)
13.04.2020 v 00:10 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
13:00
Zprávy
13:05minih47238minih47238
Stříbrný a Ryšavec

Další díl/opakování:
06.07.2018 v 08:20 (ČT1)

14:10
Cesty víry
14:30minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 19:20 (ČT2)
02.04.2020 v 14:55 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
14:45
Sváteční slovo synodního seniora Joela R...
14:50
Strážnice 2008
15:25minih33949minih33949
Ohnivé ženy se vracejí (?) [TV film]

Další díl/opakování:
24.08.2019 v 16:25 (ČT1)
26.08.2019 v 13:40 (ČT1)

 
TV program: Ohnivé ženy se vracejí
ČT2
12:00
Otevřený kruh
13:30
Svět umění: Alec Guinness
14:15
Síla a duch olympijských her
14:45
Jak se žije s historií podle Roberta Sed...
15:00
Slavnostní bohoslužba k uctění Jana Husa
reklama
NOVA
12:10minih56352minih56352
Výměna manželek

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 22:15 (NOVA)
04.04.2020 v 14:10 (NOVA)

 
TV program: Výměna manželek
13:30
VC Velké Británie
Prima
12:55
seriál
minih46336minih46336
14:10minih18288minih18288
Řeka (?)

Další díl/opakování:
01.04.2020 v 17:50 (Nova Cinema)
02.04.2020 v 08:45 (Nova Cinema)
03.04.2020 v 04:40 (Nova Cinema)

 
TV program: Řeka (The River)
TV Barrandov
ČT1
16:30minih105773minih105773
Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem

Další díl/opakování:
02.02.2020 v 04:40 (ČT2)

 
TV program: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
16:50
Divnopis - Tuněchody
16:55minih72632minih72632
17:15
O poklad Anežky České
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Zprávy
18:05
seriál
minih39306minih39306
Etiketa

Další díl/opakování:
28.12.2019 v 05:15 (ČT1)
29.12.2019 v 05:15 (ČT1)
30.12.2019 v 05:15 (ČT1)
31.12.2019 v 05:15 (ČT1)
03.01.2020 v 05:15 (ČT1)
04.01.2020 v 05:15 (ČT1)
05.01.2020 v 05:15 (ČT1)
06.01.2020 v 05:20 (ČT1)

 
TV program: Etiketa
18:15
Štíty království českého
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT1)
07.04.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Předpověď počasí
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:30
Znamení a rituály
16:45
Světci a svědci
17:00
Zlínské festivalový týden
17:30minih31243minih31243
Podporujte svého šerifa (?)

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 20:00 (ČT2)
25.06.2019 v 23:50 (ČT2)

 
TV program: Podporujte svého šerifa (Support Your Locall Sheriff)
19:00
Hudební laboratoř
19:30
Obrázky z Evropy
reklama
NOVA
16:20
seriál
minih50500minih50500
Mr. Bean

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 09:20 (ČT2)
28.12.2019 v 09:15 (ČT2)
29.12.2019 v 09:35 (ČT2)
30.12.2019 v 09:30 (ČT2)
31.12.2019 v 09:10 (ČT2)
01.01.2020 v 08:45 (ČT2)
02.01.2020 v 18:15 (ČT2)
03.01.2020 v 08:30 (ČT2)
04.01.2020 v 09:15 (ČT2)

 
TV program: Mr. Bean
16:55minih10710minih10710
Robin Hood: Král zbojníků (?)

Další díl/opakování:
21.03.2020 v 11:40 (Filmbox)
23.03.2020 v 19:35 (Film+)
26.03.2020 v 17:35 (Film+)
27.03.2020 v 17:10 (Filmbox)
28.03.2020 v 12:25 (Film+)

 
TV program: Robin Hood: Král zbojníků (Robin Hood - Prince of Thieves)
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:40
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.01.2020 v 21:50 (Prima)

V série
 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 12:10 (Nova 2)
04.04.2020 v 13:15 (Dajto)
05.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
05.04.2020 v 13:20 (Dajto)
06.04.2020 v 00:20 (Nova 2)
06.04.2020 v 13:20 (Dajto)
07.04.2020 v 00:00 (Nova 2)
07.04.2020 v 13:20 (Dajto)

III série, díl 7
 
TV program: Přátelé (Friends)
19:55
Počasí
TV Barrandov
ČT1
20:00
Neděle s Hvězdou vašeho srdce
21:35
Festivalové vteřiny 2008
21:45
Zprávy
21:50
Branky, body, vteřiny
21:55
Losování Sportky a Šance
22:00
Dalziel a Pascoe XI série, díl 5
23:45
Losování Šťastných deset a Šance milion
23:50
seriál
minih42006minih42006
Odpočívej v pokoji (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
10.07.2018 v 13:30 (HBO2)
11.07.2018 v 12:05 (HBO2)
12.07.2018 v 13:10 (HBO2)
13.07.2018 v 12:25 (HBO2)
16.07.2018 v 13:10 (HBO2)
17.07.2018 v 13:00 (HBO2)
18.07.2018 v 12:30 (HBO2)
19.07.2018 v 12:50 (HBO2)

V série, díl 12
 
TV program: Odpočívej v pokoji (Six Feet Under)
ČT2
20:00
Jak já to neslyším
20:55
Verše pro dvě ruce
21:15
Obyčejný den
21:40
Do poslední kapky
22:05minih59723minih59723
22:30
Divadlo žije!
22:55
Tour de France 2008
23:25minih37185minih37185
Ztraceno v překladu (?)

Další díl/opakování:
18.11.2017 v 00:35 (ČT2)

 
TV program: Ztraceno v překladu (Lost in Translation)
reklama
NOVA
20:00minih28567minih28567
22:20
seriál
minih38201minih38201
24 hodin (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.12.2014 v 22:50 (FANDA)
03.12.2014 v 02:10 (FANDA)
04.12.2014 v 02:00 (FANDA)
05.12.2014 v 02:05 (FANDA)
07.12.2014 v 22:45 (FANDA)
08.12.2014 v 03:25 (FANDA)
09.12.2014 v 02:10 (FANDA)
10.12.2014 v 02:05 (FANDA)

IV série , díl 1, 2
 
TV program: 24 hodin (24)
Prima
20:00minih58532minih58532
21:20minih6640minih6640
Dokonalý svět (?)

Další díl/opakování:
23.08.2019 v 22:10 (ČT2)

 
TV program: Dokonalý svět (A Perfect World)
TV Barrandov
ČT1
01:00
Svět umění: Alec Guinness
01:45minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
02:25
Festivalové ozvěny
03:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
12.04.2020 v 12:00 (ČT24)
13.04.2020 v 00:10 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
ČT2
01:05
Jazz club
02:00
Obrázky z Evropy
02:30
Objevování planety: Oceán
03:15
Kamera na cestách: Rozdělená země
04:10minih105773minih105773
Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem

Další díl/opakování:
02.02.2020 v 04:40 (ČT2)

 
TV program: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
04:30minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
reklama
NOVA
00:00
film
minih62142minih62142
Smrtelné setkání

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 03:20 (Filmbox Plus)

 
TV program: Smrtelné setkání (A Deadly Encounter)
01:30
Da Vinciho případy VI série, díl 6
02:15
Novashopping
03:40
Láska nad lásky díl 19, 20
Prima
00:10
seriál
minih41974minih41974
01:05
Devět rukojmí díl 8
01:50minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:35
Vraždy na předměstí II série, díl 3
04:20
Vraždy na předměstí II série, díl 4
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.204/0.136