TV Program - Středa 25. června

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59
Dobré ráno s Českou televizí
05:00
Vermeer: Ateliér aneb Umění malby
05:50
V zajetí železné opony
06:10
Zprávy STV
06:30
Večerníky
06:45
Jihomoravský večerník
07:00
Report
07:15
Události v regionech
07:50
Panorama
05:10
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:55 (Nova International)
18.11.2019 v 05:55 (NOVA)
19.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
19.11.2019 v 02:50 (Nova International)
19.11.2019 v 05:55 (NOVA)
20.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
20.11.2019 v 03:00 (Nova International)
20.11.2019 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:30
Tabaluga II série, díl 7
07:05
Scooby a Scrappy Doo III série, díl 5
07:30
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VI série, díl 21
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih40723minih40723
Velké sedlo (?) [TV minisérie]

Další díl/opakování:
15.08.2018 v 06:00 (ČT1)
19.08.2018 v 11:00 (ČT1)
22.08.2018 v 06:00 (ČT1)
26.08.2018 v 11:05 (ČT1)
29.08.2018 v 06:00 (ČT1)

díl 4
 
TV program: Velké sedlo
09:50minih44281minih44281
Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna

Další díl/opakování:
11.08.2016 v 22:15 (ČT art)

 
TV program: Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna
10:35minih26765minih26765
Král a žena (?) [TV film]

Další díl/opakování:
03.03.2019 v 20:50 (ČT art)

10:55
Josefina
ČT2
08:30
Babylon
09:00
Dobré ráno z Moravy a Slezska
11:25minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
11:50
Živé srdce Evropy: Kosatec sibiřský
reklama
NOVA
08:30
Juanin zázrak díl 60
09:25
Nezvěstná Molly
11:10
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 23:55 (Nova Gold)
17.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
17.11.2019 v 12:45 (Nova International)
18.11.2019 v 08:55 (NOVA)
18.11.2019 v 09:00 (Nova International)
18.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 09:00 (NOVA)
19.11.2019 v 09:05 (Nova International)

díl 213
 
TV program: Ulice
11:55
Ohnivé léto díl 6
Prima
08:00
Datel Woody
08:10
Můžu u Vás přespat?
08:50
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 18:50 (Nova 2)
17.11.2019 v 00:10 (Nova 2)
17.11.2019 v 13:15 (Dajto)
18.11.2019 v 00:15 (Nova 2)
18.11.2019 v 13:10 (Dajto)
19.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
19.11.2019 v 13:10 (Dajto)
20.11.2019 v 00:00 (Nova 2)

II série, díl 19
 
TV program: Přátelé (Friends)
09:20
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

I série, díl 11
 
TV program: Knight Rider
10:15
Sedmé nebe V série, díl 12
11:05
Hercule Poirot
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Buď fit s ČT
13:40
Bleděmodrý svět
14:05
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV série , díl 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:50
Cesta vzhůru díl 11
15:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 12:45 (Prima Cool)
18.11.2019 v 12:25 (Prima Cool)
18.11.2019 v 13:10 (PLUS)
18.11.2019 v 18:40 (ORF1)
19.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
19.11.2019 v 13:00 (PLUS)
19.11.2019 v 18:40 (ORF1)
20.11.2019 v 05:05 (PLUS)

XIV série díl 2
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:30
Černé ovce
12:50minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 01:05 (ČT24)
18.11.2019 v 21:40 (ČT1)
22.11.2019 v 14:25 (ČT1)
24.11.2019 v 01:05 (ČT24)
25.11.2019 v 21:40 (ČT1)

13:30
Věříš si?
13:55
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:10
Věda je zábava
14:35
Tykadlo
14:55
Tragedie parníku Andrea Doria
15:55
Tibet v Nepálu: Slavnost
reklama
NOVA
12:50
Lenssen & spol.
13:45
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 20:15 (Nova 2)
17.11.2019 v 01:05 (Nova 2)
17.11.2019 v 04:20 (PRO7)
17.11.2019 v 12:35 (Dajto)
18.11.2019 v 01:10 (Nova 2)
18.11.2019 v 12:30 (Dajto)
18.11.2019 v 13:20 (PRO7)
19.11.2019 v 01:20 (Nova 2)

IV série , díl 5
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
14:10
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

díl 9
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
15:05
seriál
minih39561minih39561
Ztraceni (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.05.2017 v 02:35 (JOJ)
26.05.2017 v 01:00 (JOJ)
30.05.2017 v 01:25 (JOJ)
31.05.2017 v 00:10 (JOJ)
01.06.2017 v 02:35 (JOJ)
02.06.2017 v 01:00 (JOJ)
06.06.2017 v 01:10 (JOJ)
08.06.2017 v 01:10 (JOJ)

díl 16
 
TV program: Ztraceni (Lost)
Prima
12:05
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

V série, díl 10
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
13:00
seriál
minih44133minih44133
Hunter (?) [TV seriál] III série, díl 9
 
TV program: Hunter
13:55
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

III série, díl 18
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
14:50
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 10:40 (ORF1)

III série, díl 16
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
15:45
seriál
minih49291minih49291
Zločiny ze sousedství

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 10:50 (Prima Krimi)
16.06.2019 v 11:10 (Prima Krimi)
17.06.2019 v 12:00 (Prima Krimi)
18.06.2019 v 11:40 (Prima Krimi)
19.06.2019 v 11:45 (Prima Krimi)
20.06.2019 v 11:35 (Prima Krimi)
21.06.2019 v 11:35 (Prima Krimi)
22.06.2019 v 12:00 (Prima Krimi)

II série, díl 6
 
TV program: Zločiny ze sousedství (Close to Home)
TV Barrandov
ČT1
16:00
Omeleta
16:15
Hrůzostrašný dějepis
16:45minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT2)
19.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.11.2019 v 08:30 (ČT2)
21.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
21.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:15minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:40minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Večerníky
18:15
Pod pokličkou
18:40
Živé srdce Evropy: Žofínský prales
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 18:55 (ČT1)
17.11.2019 v 19:00 (ČT24)
18.11.2019 v 18:55 (ČT24)
18.11.2019 v 18:55 (ČT1)
19.11.2019 v 18:55 (ČT24)
19.11.2019 v 18:55 (ČT1)
20.11.2019 v 18:55 (ČT1)
20.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:25
Události v regionech
19:40
Předpověď počasí
19:45
Branky, body, vteřiny
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:00
Prizma
16:20
Planeta Věda
16:45
Videoatlas naší přírody
16:55
Jádro
17:00
Zoom
17:25
PORT
18:00
Nemám práci
18:25
Příběhy domů: Fojtství Velké Karlovice
18:45minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
26.11.2019 v 12:15 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
19:00
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Real Chinese
19:20
Allright? Allright?
19:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 12:45 (Prima Cool)
18.11.2019 v 12:25 (Prima Cool)
18.11.2019 v 13:10 (PLUS)
18.11.2019 v 18:40 (ORF1)
19.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
19.11.2019 v 13:00 (PLUS)
19.11.2019 v 18:40 (ORF1)
20.11.2019 v 05:05 (PLUS)

XIV série díl 2
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
16:00
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 03:55 (Dajto)
17.11.2019 v 06:35 (Nova Action)
18.11.2019 v 03:35 (Dajto)
18.11.2019 v 06:50 (Nova Action)
18.11.2019 v 11:30 (Markíza)
19.11.2019 v 00:40 (Markíza)
19.11.2019 v 06:50 (Nova Action)
19.11.2019 v 17:55 (Dajto)

II série, díl 9
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:40
Zákon a pořádek. Zločinné úmysly VI série, díl 21
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 23:55 (Nova Gold)
17.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
17.11.2019 v 12:45 (Nova International)
18.11.2019 v 08:55 (NOVA)
18.11.2019 v 09:00 (Nova International)
18.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
19.11.2019 v 09:00 (NOVA)
19.11.2019 v 09:05 (Nova International)

díl 957, 958
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:40
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

III série, díl 5
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
17:40
To je Prima!
17:45minih83029
18:05
Milionář
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 18:50 (Nova 2)
17.11.2019 v 00:10 (Nova 2)
17.11.2019 v 13:15 (Dajto)
18.11.2019 v 00:15 (Nova 2)
18.11.2019 v 13:10 (Dajto)
19.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
19.11.2019 v 13:10 (Dajto)
20.11.2019 v 00:00 (Nova 2)

II série, díl 20
 
TV program: Přátelé (Friends)
19:55
Počasí
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih47081minih47081
Robin Hood (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.05.2018 v 10:15 (Jednotka)
20.05.2018 v 04:45 (Jednotka)
26.05.2018 v 09:55 (Jednotka)
27.05.2018 v 04:30 (Jednotka)
02.06.2018 v 09:30 (Jednotka)
03.06.2018 v 04:50 (Jednotka)

díl 25
 
TV program: Robin Hood
20:45minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:40minih82815minih82815
Na stopě

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 22:45 (ČT1)
22.11.2019 v 01:45 (ČT1)
25.11.2019 v 23:20 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
22:05
Podle práva díl 26
22:35
Café X
23:00
Musicblok
23:30
Losování Sportky a Šance
23:35
Pětka v Pomeranči
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30minih22996minih22996
Vtáčkovia, siroty a blázni (?)

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 22:00 (CS Film)
14.11.2019 v 14:00 (CS Film)

 
TV program: Vtáčkovia, siroty a blázni (Les oiseaux, les orphelins et les fous)
21:50minih59723minih59723
Na plovárně s Jiřím Krejčíkem

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 10:40 (ČT2)

 
TV program: Na plovárně
22:15
Film o filmu: Renesance
22:30
Události, komentáře
23:05
Branky, body, vteřiny
23:10
Q
23:40minih38320minih38320
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
18.11.2019 v 23:15 (NOVA)
19.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
19.11.2019 v 23:20 (NOVA)
20.11.2019 v 04:20 (KABEL1)
20.11.2019 v 23:30 (NOVA)
21.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
22.11.2019 v 05:50 (KABEL1)

VI série, díl 9
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
20:55
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 05:20 (Doma)
18.11.2019 v 14:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:05 (NOVA)
19.11.2019 v 00:40 (Doma)
19.11.2019 v 07:20 (Nova Cinema)
20.11.2019 v 00:15 (NOVA)
20.11.2019 v 00:45 (Doma)
20.11.2019 v 05:30 (Nova Cinema)

V série, díl 8
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
21:50minih64120minih64120
Na vlastní oči

Další díl/opakování:
29.11.2013 v 02:45 (NOVA)
04.12.2013 v 22:05 (NOVA)
06.12.2013 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Na vlastní oči
22:40
seriál
minih44038minih44038
4400 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
02.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
04.05.2015 v 06:00 (CBS Drama)
05.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
06.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
07.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
08.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)
09.05.2015 v 05:10 (CBS Drama)

II série, díl 8
 
TV program: 4400 (The 4400)
23:30
Poldové z Rosenheimu III série, díl 4
Prima
20:00
Euforie
20:05
Minuta fanoušků
20:10
UEFA EURO 2008
23:10
seriál
minih41842minih41842
Specialisté na vraždy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.07.2018 v 22:20 (JOJ Family)
05.07.2018 v 22:30 (JOJ Family)
06.07.2018 v 04:05 (JOJ Family)
10.07.2018 v 22:20 (JOJ Family)
12.07.2018 v 22:20 (JOJ Family)

IV série , díl 5
 
TV program: Specialisté na vraždy (Die Cleveren)
TV Barrandov
ČT1
00:30
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:35
Sabotáž
01:00
Móda - Extravagance - Manýry
01:25
Co týden vzal
01:55
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV série , díl 16
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
02:40
Blues ze staré pekárny
03:20
Regiony ČT24
03:50
Na plovárně s Patrickem Moorem
04:15
V zajetí železné opony
04:30
Kultura v regionech
ČT2
01:05
Nemám práci
01:30
Divadlo žije!
01:55
My zděs
03:15
JOO! To je cirkus
03:40
Znamení a rituály
03:55
Světci a svědci
04:10
Ve dveřích je A.G.
reklama
NOVA
00:20
Novashopping
00:50
112
01:20minih105268minih105268
Lucie na bílo

Další díl/opakování:
06.04.2019 v 22:30 (Nova International)
13.04.2019 v 22:30 (Nova International)

02:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
22.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
25.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)
26.11.2019 v 05:55 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
03:40
Štěstí na dosah II série, díl 10. 11
Prima
00:05
seriál
minih41916minih41916
Nemocnice Chicago Hope (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
01.09.2014 v 12:05 (Nova Cinema)
02.09.2014 v 08:05 (Nova Cinema)
03.09.2014 v 08:00 (Nova Cinema)
04.09.2014 v 07:00 (Nova Cinema)
05.09.2014 v 07:10 (Nova Cinema)

V série, díl 18
 
TV program: Nemocnice Chicago Hope (Chicago Hope)
00:55minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:40
40. okrsek III série, díl 5
03:30
Benefice Jiřiny Jiráskové
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.244/0.174