TV Program - Úterý 17. června

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:30 (ČT1)
15.11.2019 v 12:30 (ČT1)
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59
Dobré ráno s Českou televizí
05:25minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 01:05 (ČT1)
17.11.2019 v 10:00 (ČT1)
22.11.2019 v 01:10 (ČT1)
24.11.2019 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
05:50
Přírodní krásy Japonska: Kvetoucí sakury...
06:10
Zprávy STV
06:30
Večerníky
07:00
Report
07:15
Události v regionech
07:50
Panorama
05:10
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
13.11.2019 v 03:10 (Nova International)
13.11.2019 v 05:55 (NOVA)
14.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
14.11.2019 v 03:30 (Nova International)
14.11.2019 v 05:55 (NOVA)
15.11.2019 v 01:40 (Nova Gold)
15.11.2019 v 02:45 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:30
Tabaluga II série, díl 1
07:05
Scooby a Scrappy Doo II série, díl 10
07:30
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

VI série, díl 15
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Záhady starého Egypta
09:10
Zeměpis světa
09:30
Země úsměvů a snů
10:40
Decentní večer
11:25
Hrady a zámky - bílá místa naší historie
ČT2
08:30
Kosmopolis
09:00
Dobré ráno z Moravy a Slezska
11:25minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
11:50
Živé srdce Evropy: Mravenec lužní
reklama
NOVA
08:30
Juanin zázrak díl 54
09:30
film
minih88955minih88955
11:35
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 09:35 (Nova International)
14.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
14.11.2019 v 18:25 (NOVA)
15.11.2019 v 08:45 (NOVA)
15.11.2019 v 08:50 (Nova International)
15.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
16.11.2019 v 08:45 (Nova International)
16.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)

díl 207
 
TV program: Ulice
Prima
08:00
Datel Woody
08:15
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 10:55 (Nova 2)
14.11.2019 v 13:10 (Dajto)
15.11.2019 v 00:25 (Nova 2)
15.11.2019 v 13:05 (Dajto)
16.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
16.11.2019 v 13:10 (Dajto)
17.11.2019 v 00:10 (Nova 2)
17.11.2019 v 13:15 (Dajto)

II série, díl 11
 
TV program: Přátelé (Friends)
08:45
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

díl 5
 
TV program: Knight Rider
09:45
Sedmé nebe V série, díl 6
10:40
Hercule Poirot
11:40
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

V série, díl 4
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:30 (ČT1)
15.11.2019 v 12:30 (ČT1)
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Buď fit s ČT
13:40
Bleděmodrý svět
14:05
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV série , díl 10
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:50
Cesta vzhůru díl 6
15:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
14.11.2019 v 13:00 (PLUS)
14.11.2019 v 18:40 (ORF1)
15.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
15.11.2019 v 12:55 (PLUS)
15.11.2019 v 18:40 (ORF1)
16.11.2019 v 13:20 (Prima Cool)
16.11.2019 v 17:50 (ORF1)

XIII série, díl 18
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci (?) [TV pořad]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 04:45 (ČT1)
16.11.2019 v 18:25 (ČT1)
21.11.2019 v 04:50 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:30
Černé ovce
12:45
Hřiště 7
15:00
Mýty a fakta historie: Artuš, král minul...
reklama
NOVA
12:20
Láska a moře díl 10
13:10
Lenssen & spol.
13:40
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:30 (Dajto)
14.11.2019 v 13:10 (Nova 2)
14.11.2019 v 13:20 (PRO7)
15.11.2019 v 00:20 (Dajto)
15.11.2019 v 01:20 (Nova 2)
15.11.2019 v 06:10 (PRO7)
16.11.2019 v 00:05 (Dajto)
16.11.2019 v 01:25 (Nova 2)

III série, díl 23
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
14:10
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

díl 3
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
15:05
seriál
minih39561minih39561
Ztraceni (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.05.2017 v 02:35 (JOJ)
26.05.2017 v 01:00 (JOJ)
30.05.2017 v 01:25 (JOJ)
31.05.2017 v 00:10 (JOJ)
01.06.2017 v 02:35 (JOJ)
02.06.2017 v 01:00 (JOJ)
06.06.2017 v 01:10 (JOJ)
08.06.2017 v 01:10 (JOJ)

díl 10
 
TV program: Ztraceni (Lost)
Prima
12:45
seriál
minih44133minih44133
Hunter (?) [TV seriál] III série, díl 3
 
TV program: Hunter
13:50
seriál
minih44919minih44919
Odpadlík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
19.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
20.08.2019 v 09:40 (Prima Krimi)
21.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
22.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
23.08.2019 v 09:45 (Prima Krimi)
24.08.2019 v 09:50 (Prima Krimi)
25.08.2019 v 09:55 (Prima Krimi)

III série, díl 12
 
TV program: Odpadlík (Renegade)
14:45
seriál
minih43594minih43594
Chirurgové (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
08.11.2019 v 00:00 (Polsat)
15.11.2019 v 00:35 (Polsat)

III série, díl 10
 
TV program: Chirurgové (Grey's Anatomy)
15:40
seriál
minih49291minih49291
Zločiny ze sousedství

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 10:50 (Prima Krimi)
16.06.2019 v 11:10 (Prima Krimi)
17.06.2019 v 12:00 (Prima Krimi)
18.06.2019 v 11:40 (Prima Krimi)
19.06.2019 v 11:45 (Prima Krimi)
20.06.2019 v 11:35 (Prima Krimi)
21.06.2019 v 11:35 (Prima Krimi)
22.06.2019 v 12:00 (Prima Krimi)

díl 22
 
TV program: Zločiny ze sousedství (Close to Home)
TV Barrandov
ČT1
16:00
Věda je zábava
16:25
Pomáhejme si
16:25minih77916
16:45minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:15minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:40minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 05:15 (ČT1)
14.11.2019 v 05:15 (ČT1)
15.11.2019 v 05:15 (ČT1)
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:00
Večerníky
18:15minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 02:10 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
18:40
Živé srdce Evropy: Vstavač bledý
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)
16.11.2019 v 18:55 (ČT1)
16.11.2019 v 19:00 (ČT24)
17.11.2019 v 18:55 (ČT1)
17.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:25
Události v regionech
19:40
Předpověď počasí
19:45
Branky, body, vteřiny
ČT2
16:00
Výroční ceny Nadace Český literární fond
16:15
Delacroix - Svoboda vede lid na barikády
17:05
Střípky času
17:25
Zpět k pramenům
17:45
Dvaasedmdesát jmen české historie
18:00
Televizní klub neslyšících
18:30
Babylon
19:00
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Adult English Zone
19:25
Buď fit s ČT
19:35
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
14.11.2019 v 13:00 (PLUS)
14.11.2019 v 18:40 (ORF1)
15.11.2019 v 12:40 (Prima Cool)
15.11.2019 v 12:55 (PLUS)
15.11.2019 v 18:40 (ORF1)
16.11.2019 v 13:20 (Prima Cool)
16.11.2019 v 17:50 (ORF1)

XIII série, díl 18
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
16:00
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 11:50 (Markíza)
14.11.2019 v 16:45 (Nova Action)
14.11.2019 v 17:55 (Dajto)
14.11.2019 v 20:15 (RTL)
15.11.2019 v 00:15 (Markíza)
15.11.2019 v 00:30 (RTL)
15.11.2019 v 06:40 (Nova Action)
15.11.2019 v 17:55 (Dajto)

II série, díl 3
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:35
Zákon a pořádek. Zločinné úmysly VI série, díl 15
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 09:35 (Nova International)
14.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
14.11.2019 v 18:25 (NOVA)
15.11.2019 v 08:45 (NOVA)
15.11.2019 v 08:50 (Nova International)
15.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
16.11.2019 v 08:45 (Nova International)
16.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)

díl 945, 946
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:40
seriál
minih47001minih47001
Drzá Jordan (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
13.02.2018 v 06:50 (VOX)
14.02.2018 v 06:50 (VOX)
15.02.2018 v 06:50 (VOX)
16.02.2018 v 06:50 (VOX)
19.02.2018 v 05:10 (VOX)
20.02.2018 v 05:10 (VOX)

II série, díl 21
 
TV program: Drzá Jordan (Crossing Jordan)
17:40
To je Prima!
17:45minih83029
18:05
Milionář
18:55
Zprávy TV Prima, Sport TV Prima
19:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 10:55 (Nova 2)
14.11.2019 v 13:10 (Dajto)
15.11.2019 v 00:25 (Nova 2)
15.11.2019 v 13:05 (Dajto)
16.11.2019 v 00:00 (Nova 2)
16.11.2019 v 13:10 (Dajto)
17.11.2019 v 00:10 (Nova 2)
17.11.2019 v 13:15 (Dajto)

II série, díl 12
 
TV program: Přátelé (Friends)
TV Barrandov
ČT1
20:00
Kritické okamžiky: Potopení Estonie
20:55minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 22:05 (ČT1)
16.11.2019 v 11:05 (ČT1)
20.11.2019 v 14:00 (ČT1)
22.11.2019 v 22:05 (ČT1)
23.11.2019 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:40
Co týden vzal
22:10
Retro
22:35
Pavlač Ester Kočičkové
23:05
Na moll...
23:55minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 14:25 (ČT1)
17.11.2019 v 01:05 (ČT24)
18.11.2019 v 21:40 (ČT1)
22.11.2019 v 14:25 (ČT1)
24.11.2019 v 01:05 (ČT24)

ČT2
20:00
Osud č. A2026
20:30minih33893minih33893
21:45
Car Men
22:15
Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2008
22:30
Události, komentáře
23:10
Kinobox
23:40
Dokumentární klub: Mizející láska
reklama
NOVA
20:00
Deset a půl stupně. Apokalypsa díl 1
21:45
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 11:20 (PLUS)
14.11.2019 v 22:00 (WAU)
18.11.2019 v 21:00 (WAU)
19.11.2019 v 10:10 (PLUS)
19.11.2019 v 21:00 (WAU)
20.11.2019 v 10:10 (PLUS)
20.11.2019 v 21:00 (WAU)
21.11.2019 v 00:30 (RTL)

IV série , díl 19
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
22:40
112
23:15minih32819minih32819
Prima
20:00
Euforie
20:05
Minuta fanoušků
20:10
UEFA EURO 2008
23:05
UEFA EURO 2008
TV Barrandov
ČT1
00:35
Na cestě po srdci Nového Jižního Walesu
01:00minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
01:30
Dobrá rada nad zlato
02:00
Příběhy domů: Vila Primavesi
02:15
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV série , díl 10
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
03:00
Regiony ČT24
03:15
Regiony ČT24
ČT2
01:15
Diagnóza na R
01:40
Nika
02:20
Srdce nejen pro Markétku
02:40
Kde končí naděje, začíná peklo
03:10
Severní Korea - zoufalá či klamající
03:55
Náš venkov
04:15
Sváteční slovo
reklama
NOVA
01:15
Da Vinciho případy V série, díl 11
01:55
Novashopping
02:30minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 05:55 (Nova Gold)
16.11.2019 v 12:45 (NOVA)
16.11.2019 v 14:00 (Nova International)
17.11.2019 v 08:20 (Nova International)
18.11.2019 v 05:45 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:00 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
03:40
Štěstí na dosah díl 10, 11
Prima
01:10minih57208minih57208
Nikdo není dokonalý

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 11:10 (Prima LOVE)
15.11.2019 v 11:10 (Prima LOVE)
18.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
18.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)
19.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
19.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)
20.11.2019 v 11:20 (Prima LOVE)
20.11.2019 v 16:00 (Prima PLUS)

 
TV program: Nikdo není dokonalý
02:00minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:05
40. okrsek II série, díl 7
03:55minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 11:30 (Prima LOVE)
17.11.2019 v 11:45 (Prima PLUS)
17.11.2019 v 11:55 (Prima)
19.11.2019 v 22:40 (Prima PLUS)
20.11.2019 v 13:20 (Prima PLUS)
23.11.2019 v 11:30 (Prima LOVE)
24.11.2019 v 11:55 (Prima)
24.11.2019 v 12:05 (Prima PLUS)

 
TV program: Receptář prima nápadů
04:45
Svět 2008
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.237/0.171