TV Program - Pátek 6. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:15
Náš venkov
05:35
Jáhnové, služba pro 3.tisíciletí
06:35
Hovory H ještě po dvaceti letech
07:30
film
minih53476minih53476
Jak se Kuba stal mlynářem

Další díl/opakování:
25.08.2018 v 13:05 (ČT1)

06:25
film
Princezna na hrášku
07:55
Snídaně s Einsteinem
06:10
Teleshopping
06:30
Sandokan díl 24
07:00
seriál
minih54858minih54858
Tazmania

Další díl/opakování:
22.01.2015 v 07:25 (Nova Cinema)
23.01.2015 v 07:30 (Nova Cinema)
27.01.2015 v 06:20 (Nova Cinema)
28.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
29.01.2015 v 06:50 (Nova Cinema)
30.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
03.02.2015 v 06:15 (Nova Cinema)

III série, díl 4
 
TV program: Taz-mánie (Taz-Mania)
07:20
Petr Pan a piráti díl 30
07:45minih20066minih20066
ČT1
08:35minih34038minih34038
Kožené slunce (?) [TV film]

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 16:00 (ČT1)

 
TV program: Kožené slunce
10:00minih43433minih43433
Ať přiletí čáp, královno! (?) [TV film]

Další díl/opakování:
01.01.2020 v 13:20 (ČT1)

 
TV program: Ať přiletí čáp, královno!
11:35
Svět očima Hanzelky a Zikmunda
ČT2
08:30
seriál
minih48400minih48400
Mumínci

Další díl/opakování:
23.02.2018 v 12:10 (ČT :D)
26.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
27.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
28.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
01.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
02.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
05.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
06.03.2018 v 08:00 (ČT :D)

II série, díl 12
 
TV program: Mumínci (Moomin)
08:55
seriál
minih91501minih91501
Moudronos

Další díl/opakování:
23.01.2015 v 09:15 (ČT :D)
30.01.2015 v 09:15 (ČT :D)

 
TV program: Moudronos
09:15
seriál
minih53693minih53693
Willy Fog na cestě za dobrodružstvím

Další díl/opakování:
21.10.2017 v 17:00 (ČT :D)
22.10.2017 v 16:55 (ČT :D)
23.10.2017 v 13:00 (ČT :D)
24.10.2017 v 13:00 (ČT :D)
28.10.2017 v 17:00 (ČT :D)
29.10.2017 v 17:00 (ČT :D)
30.10.2017 v 13:00 (ČT :D)
31.10.2017 v 13:00 (ČT :D)

 
TV program: Willy Fog na cestě za dobrodružstvím (Willy Fog 2)
09:40
Návštěva u Jaroslava Foglara
10:00minih37203minih37203
Talár a ptačí zob (?) [TV inscenace]

Další díl/opakování:
04.10.2018 v 22:30 (ČT2)

10:55
Karlův most paprsek staletími
11:25
Pražské proměny
11:50
Zlínský festivalový týden
reklama
NOVA
09:40minih4547minih4547
Brácha za všechny peníze (?)

Další díl/opakování:
09.03.2020 v 20:00 (Filmbox)
11.03.2020 v 16:00 (Filmbox)

 
TV program: Brácha za všechny peníze
11:20minih28109minih28109
Prima
08:15minih7011minih7011
Dunston: Sám v hotelu (?)

Další díl/opakování:
04.01.2020 v 04:35 (TVP 2)

 
TV program: Dunston: Sám v hotelu (Dunston Checks In)
10:00
Souboj s oceánem
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:05
Ta naše kapela
12:35minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 01:00 (ČT1)
04.04.2020 v 01:25 (ČT1)
06.04.2020 v 04:00 (ČT1)
10.04.2020 v 00:15 (ČT1)
11.04.2020 v 03:15 (ČT1)
12.04.2020 v 01:40 (ČT1)
13.04.2020 v 02:25 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
13:00minih24780minih24780
Už zase skáču přes kaluže (?)

Další díl/opakování:
09.02.2020 v 16:00 (CS Film)

 
TV program: Už zase skáču přes kaluže
14:30minih41275minih41275
5 dětí a To (?)

Další díl/opakování:
23.08.2012 v 20:00 (Filmbox Plus)
25.08.2012 v 16:10 (Filmbox Plus)
27.08.2012 v 07:55 (Filmbox Plus)
29.08.2012 v 14:55 (Filmbox Plus)
01.09.2012 v 18:35 (Filmbox Plus)
02.09.2012 v 14:05 (Nova Cinema)
03.09.2012 v 09:30 (Nova Cinema)
04.09.2012 v 08:05 (Filmbox Plus)
06.09.2012 v 17:40 (Filmbox Plus)

 
TV program: 5 dětí a To (Five Children and It)
15:00
Slavnostní bohoslužba k uctění Jana Husa
ČT2
12:20
Byl jednou jeden...vynálezce
12:45
Sezamová angličtina
13:00
Ježíšova rodina díl 2
13:50
Hlavolam jménem Jaroslav Foglar
14:45
Jihočeský zedník Jakub Bursa
15:00minih36021minih36021
Nebožtíci na bále (?) [TV hra]

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 22:45 (ČT art)

 
TV program: Nebožtíci na bále
15:45minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
05.04.2020 v 05:25 (ČT2)
08.04.2020 v 18:15 (ČT2)
12.04.2020 v 05:25 (ČT2)

reklama
NOVA
13:00minih8546minih8546
Hoří, má panenko! (?)

Další díl/opakování:
24.02.2020 v 20:00 (Filmbox)
26.02.2020 v 16:15 (Filmbox)

 
TV program: Hoří, má panenko!
14:15
Julie, žena s tajemstvím díl 2
Prima
12:00minih9362minih9362
Jan Žižka (?)

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 12:00 (CS Film)

 
TV program: Jan Žižka
13:50minih33956minih33956
Fanfán Tulipán (?)

Další díl/opakování:
02.01.2020 v 02:45 (JOJ)

 
TV program: Fanfán Tulipán (Fanfan la Tulipe)
TV Barrandov
ČT1
16:30
Mistrovská díla z českých sbírek
16:40
Nenechte si ujít
16:45minih45511minih45511
Dvě z Paříže

Další díl/opakování:
23.03.2014 v 07:55 (ČT1)

18:00
Zprávy
18:05
Podfuk
18:05minih46152minih46152
Podfuk (?) [TV inscenace]

Další díl/opakování:
25.07.2010 v 20:50 (ČT1)

18:40
Živé srdce Evropy: Kuřička Smejkalova
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
08.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
08.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT2)
09.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
10.04.2020 v 18:45 (ČT2)
11.04.2020 v 18:45 (ČT :D)
11.04.2020 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 18:55 (ČT24)
03.04.2020 v 18:55 (ČT1)
04.04.2020 v 18:55 (ČT24)
04.04.2020 v 18:55 (ČT1)
05.04.2020 v 18:55 (ČT24)
05.04.2020 v 18:55 (ČT1)
06.04.2020 v 18:55 (ČT24)
06.04.2020 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:25
Události v regionech
19:45
Branky, body, vteřiny
ČT2
16:10
Kamera na cestách: Brána do dospělosti
17:00
Lea Vivot všude a nikde
17:30
Jan Hus
17:50
Eurofondue
18:00
Babylon
18:25
Sólo pro...
18:30
SuperPomeranč
18:55
Po Karlově mostě s prof. Františkem Dvoř...
19:10
Letopísně
19:15
Lapidárium
19:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:20 (Prima Cool)
02.04.2020 v 19:30 (ORF1)
03.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
03.04.2020 v 19:30 (ORF1)
04.04.2020 v 13:25 (Prima Cool)
04.04.2020 v 17:55 (ORF1)
05.04.2020 v 13:45 (Prima Cool)
06.04.2020 v 12:40 (Prima Cool)

III série, díl 16
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
reklama
NOVA
16:05minih10961minih10961
Křtiny (?)

Další díl/opakování:
06.02.2020 v 20:00 (Prima MAX)
08.02.2020 v 21:30 (Prima)
09.02.2020 v 14:50 (Prima)

 
TV program: Křtiny
17:30minih10820minih10820
Krokodýl Dundee 2 (?)

Další díl/opakování:
28.12.2019 v 13:25 (Polsat)

 
TV program: Krokodýl Dundee 2 (Crocodile Dundee II)
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:00minih40263minih40263
Krakatice (?) [TV film]

Další díl/opakování:
27.01.2020 v 20:15 (Dajto)

díl 2
 
TV program: Krakatice (The Beast)
18:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
18:05minih56231minih56231
19:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
19:25
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 08:10 (Doma)
04.04.2020 v 08:20 (Doma)
05.04.2020 v 08:10 (Doma)
06.04.2020 v 08:55 (Doma)
07.04.2020 v 08:10 (Doma)
08.04.2020 v 08:10 (Doma)
09.04.2020 v 08:10 (Doma)
10.04.2020 v 08:15 (Doma)

IV série , díl 22
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih28532minih28532
Četnické humoresky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.05.2018 v 20:00 (ČT1)
18.05.2018 v 20:00 (ČT1)
25.05.2018 v 20:00 (ČT1)
26.05.2018 v 20:00 (ČT1)

díl 19
 
TV program: Četnické humoresky
21:30
13. Komnata Jana Potměšila
22:05minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
22:50
Festivalové vteřiny 2007
23:00
Zprávy
23:15
Taggart
ČT2
20:00
Golden League Paříž
22:00
Eurosong aneb Kabát jde do Evropy
22:50
Třistatřicettři
23:45
seriál
minih28753minih28753
Červený trpaslík (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
03.04.2020 v 22:40 (ČT art)
03.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
06.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
07.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
08.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
09.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)
10.04.2020 v 23:00 (Prima Comedy Central)

díl 5, 6
 
TV program: Červený trpaslík (Red Dwarf)
reklama
NOVA
20:00minih16311minih16311
21:55minih32821minih32821
Prostě sexy (?)

Další díl/opakování:
20.02.2019 v 21:55 (Nova Cinema)
22.02.2019 v 01:15 (Nova Cinema)
23.02.2019 v 03:15 (Nova Cinema)

 
TV program: Prostě sexy (The Sweetest Thing)
23:30minih9821minih9821
Prima
20:00
Cornwallská romance
22:00minih17404minih17404
Přichází Satan! (?)

Další díl/opakování:
10.01.2013 v 03:25 (Prima Cool)

 
TV program: Přichází Satan! (The Omen)
TV Barrandov
ČT1
00:55minih42500minih42500
Kanóni (?)

Další díl/opakování:
23.12.2018 v 13:05 (KABEL1)

 
TV program: Kanóni (Great Guns)
02:05
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 18:20 (Prima Cool)
02.04.2020 v 19:30 (ORF1)
03.04.2020 v 12:50 (Prima Cool)
03.04.2020 v 19:30 (ORF1)
04.04.2020 v 13:25 (Prima Cool)
04.04.2020 v 17:55 (ORF1)
05.04.2020 v 13:45 (Prima Cool)
06.04.2020 v 12:40 (Prima Cool)

III série, díl 16
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
02:30
Pod pokličkou
02:50
Spirituál kvintet U svatého Salvátora
03:50
Nenechte si ujít
ČT2
00:45
Historky od krbu
01:05
Kinetická encyklopedie všehomíra
01:30
Dvaadvacítka
02:00
Sonic Youth
02:50
Jihočeský zedník Jakub Bursa
03:05
Kultura.cz
03:25minih8722minih8722
Hrdina jedné noci (?)

Další díl/opakování:
25.12.2019 v 22:00 (CS Film)

 
TV program: Hrdina jedné noci
reklama
NOVA
00:30
Snadná výhra
02:00
Novashopping
03:00
Vždy tě budu milovat díl 81
03:40
seriál
minih46482minih46482
Terra Nostra díl 94
 
TV program: Terra Nostra
Prima
00:25
Obezřetný cizinec
02:15
Zeptej se osudu
03:15
Teleshopping
03:35
Titáni díl 5
04:20
Dvojčata díl 9, 10
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.253/0.168