TV Program - Úterý 22. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)
28.11.2019 v 12:30 (ČT1)
29.11.2019 v 12:30 (ČT1)
01.12.2019 v 02:05 (ČT1)
02.12.2019 v 12:30 (ČT1)
03.12.2019 v 12:30 (ČT1)
04.12.2019 v 12:30 (ČT1)
05.12.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59
Dobré ráno
05:00minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 01:50 (ČT1)
08.12.2019 v 10:30 (ČT1)
14.12.2019 v 01:50 (ČT1)
15.12.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Objektiv
05:25
Na moll...
06:10
Zprávy STV
06:30
Večerníky
07:00
Report
07:15minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 18:55 (ČT1)
05.12.2019 v 19:00 (ČT24)
06.12.2019 v 18:55 (ČT1)
06.12.2019 v 19:00 (ČT24)
07.12.2019 v 18:55 (ČT1)
07.12.2019 v 19:00 (ČT24)
08.12.2019 v 18:55 (ČT1)
08.12.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
07:50
Panorama
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 01:55 (Nova Gold)
05.12.2019 v 03:30 (Nova International)
05.12.2019 v 05:55 (NOVA)
06.12.2019 v 01:45 (Nova Gold)
06.12.2019 v 02:35 (Nova International)
06.12.2019 v 05:55 (NOVA)
07.12.2019 v 01:55 (Nova Gold)
07.12.2019 v 03:10 (Nova International)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:10
Teleshopping
06:30minih26527minih26527
Princezna Fantaghiro (?) [TV film]

Další díl/opakování:
26.12.2018 v 10:00 (Jednotka)
27.12.2018 v 10:10 (Jednotka)

díl 17
 
TV program: Princezna Fantaghiro (Fantaghirò)
07:00
Nekonečná šance
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
04.12.2019 v 08:30 (ČT2)
05.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
05.12.2019 v 08:30 (ČT2)
06.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
06.12.2019 v 08:30 (ČT2)
09.12.2019 v 08:30 (ČT2)
09.12.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
Zpívánky
09:05
Raníček
09:15
Kostičky
09:30
Videoatlas naší přírody
09:40
Odhalené souvislosti
10:00
Zprávy
10:05
seriál
minih31648minih31648
Místo nahoře (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
23.08.2010 v 11:05 (ČT1)
30.08.2010 v 10:55 (ČT1)

díl 7
 
TV program: Místo nahoře
11:00minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
11:40
V zajetí železné opony
11:55
Stop - rady řidičům
ČT2
08:30minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 14:25 (ČT1)
08.12.2019 v 01:05 (ČT24)
09.12.2019 v 21:40 (ČT1)
13.12.2019 v 12:55 (ČT1)
15.12.2019 v 01:05 (ČT24)

09:00
Dobré ráno
11:25minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 11:25 (ČT1)
04.12.2019 v 01:00 (ČT1)
05.12.2019 v 01:05 (ČT1)
06.12.2019 v 00:20 (ČT1)
07.12.2019 v 01:25 (ČT1)
09.12.2019 v 11:25 (ČT1)
10.12.2019 v 00:30 (ČT1)
11.12.2019 v 00:35 (ČT1)
12.12.2019 v 00:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
11:45
Živé srdce Evropy: Jeřáb popelavý
reklama
NOVA
08:35
Láska nad lásky díl 98
09:35
Téměř smrtonosná past
11:30
Kojak II série, díl 6
Prima
08:45
Jsi můj život díl 50
09:50
Plameny vášně díl 85
10:50
seriál
minih45332minih45332
Doktor z hor

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 08:05 (Relax)
06.12.2019 v 08:05 (Relax)
07.12.2019 v 05:55 (Relax)
09.12.2019 v 08:05 (Relax)
10.12.2019 v 08:05 (Relax)
11.12.2019 v 08:05 (Relax)
12.12.2019 v 08:05 (Relax)
13.12.2019 v 08:05 (Relax)

III série, díl 8
 
TV program: Doktor z hor (Der Bergdoktor)
11:50
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov plus)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

II série, díl 24
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
TV Barrandov


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)
28.11.2019 v 12:30 (ČT1)
29.11.2019 v 12:30 (ČT1)
01.12.2019 v 02:05 (ČT1)
02.12.2019 v 12:30 (ČT1)
03.12.2019 v 12:30 (ČT1)
04.12.2019 v 12:30 (ČT1)
05.12.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:25
Buď fit s ČT
13:35minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 04:45 (ČT1)
07.12.2019 v 18:25 (ČT1)
12.12.2019 v 05:00 (ČT1)
14.12.2019 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
14:00
Móda - Extravagance - Manýry
14:25
13. Komnata Zuzany Bubílkové
15:00
Zprávy
15:05
seriál
minih132385
Okouzlení VII série, díl 25
 
TV program: Okouzlení VII (Incantesimo 7)
ČT2
12:00minih73741minih73741
Auto Moto Revue

Další díl/opakování:
14.06.2016 v 12:00 (ČT2)
18.06.2016 v 12:45 (ČT2)
21.06.2016 v 11:40 (ČT2)
25.06.2016 v 12:35 (ČT2)
28.06.2016 v 13:00 (ČT2)

 
TV program: Auto-moto-revue
12:25
Styl
12:50
Babylon
13:20
Game page
13:40
Hřiště 7
15:50
Knižní svět
reklama
NOVA
12:35
seriál
minih60882minih60882
Stefanie

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 09:05 (Relax)
05.12.2019 v 09:05 (Relax)
06.12.2019 v 09:05 (Relax)
09.12.2019 v 09:05 (Relax)
10.12.2019 v 09:05 (Relax)
11.12.2019 v 09:05 (Relax)
12.12.2019 v 09:05 (Relax)
13.12.2019 v 09:05 (Relax)

VIII série, díl 63
 
TV program: Stefanie (Für alle Fälle Stefanie)
13:35
Ranaři III série, díl 7
14:35
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 10:00 (Nova 2)
05.12.2019 v 08:35 (Nova 2)
06.12.2019 v 08:35 (Nova 2)
07.12.2019 v 08:40 (Nova 2)
08.12.2019 v 08:40 (Nova 2)
09.12.2019 v 07:00 (PRO7)
09.12.2019 v 08:40 (Nova 2)
10.12.2019 v 02:30 (PRO7)

díl 98
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
15:10
seriál
minih26523minih26523
Hvězdná brána

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 02:25 (PLUS)

IX serie, díl 6
 
TV program: Hvězdná brána (Stargate SG-1)
Prima
12:55
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

III série, díl 8
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:25
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 12:25 (NOVA)
05.12.2019 v 08:20 (Doma)
05.12.2019 v 12:25 (NOVA)
06.12.2019 v 02:40 (NOVA)
06.12.2019 v 08:20 (Doma)
08.12.2019 v 02:25 (NOVA)
09.12.2019 v 02:35 (NOVA)
09.12.2019 v 08:20 (Doma)

III série, díl 8
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
13:55
seriál
minih10463minih10463
Komisař Rex (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 09:55 (ORF2)
05.12.2019 v 09:55 (ORF2)
06.12.2019 v 09:55 (ORF2)
09.12.2019 v 09:55 (ORF2)
10.12.2019 v 09:55 (ORF2)
11.12.2019 v 09:55 (ORF2)
12.12.2019 v 09:55 (ORF2)
13.12.2019 v 09:55 (ORF2)

IV série , díl 10
 
TV program: Komisař Rex (Kommissar Rex)
14:55
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

díl 7
 
TV program: Knight Rider
TV Barrandov
ČT1
16:00minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
04.12.2019 v 08:30 (ČT2)
05.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
05.12.2019 v 08:30 (ČT2)
06.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
06.12.2019 v 08:30 (ČT2)
09.12.2019 v 08:30 (ČT2)
09.12.2019 v 08:30 (ČT :D)

 
TV program: Kouzelná školka
16:30
Věda je zábava
16:55
Tykadlo
17:15minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 11:25 (ČT1)
04.12.2019 v 01:00 (ČT1)
05.12.2019 v 01:05 (ČT1)
06.12.2019 v 00:20 (ČT1)
07.12.2019 v 01:25 (ČT1)
09.12.2019 v 11:25 (ČT1)
10.12.2019 v 00:30 (ČT1)
11.12.2019 v 00:35 (ČT1)
12.12.2019 v 00:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:40minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)
29.11.2019 v 05:15 (ČT1)
02.12.2019 v 17:40 (ČT1)
03.12.2019 v 05:15 (ČT1)
04.12.2019 v 05:15 (ČT1)
05.12.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:00
Večerníky
18:15minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 03:50 (ČT1)
09.12.2019 v 04:45 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
18:40
Živé srdce Evropy: Pochybek severní
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 18:55 (ČT1)
05.12.2019 v 19:00 (ČT24)
06.12.2019 v 18:55 (ČT1)
06.12.2019 v 19:00 (ČT24)
07.12.2019 v 18:55 (ČT1)
07.12.2019 v 19:00 (ČT24)
08.12.2019 v 18:55 (ČT1)
08.12.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:45
Branky, body, vteřiny
ČT2
16:05
Planeta Věda
16:30
Přidej se
16:40
Rodina, škola a já
17:00
Nedej se
17:15
Sportujeme s Katkou
17:30
Domácí lékař aneb Nic není jen tak
17:35
Diagnóza
17:55
Jádro
18:00
Folklorika
18:30
Musicblok
19:00
Zprávy ve znakové řeči
19:05
Angličtina - Extra
19:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 12:20 (Prima Cool)
06.12.2019 v 12:55 (PLUS)
07.12.2019 v 12:50 (Prima Cool)
08.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)
09.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
09.12.2019 v 13:00 (PLUS)
09.12.2019 v 19:30 (ORF1)
10.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)

II série, díl 10
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
19:50
Buď fit s ČT
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 14:30 (Prima)
04.12.2019 v 01:45 (Prima)
05.12.2019 v 01:55 (Prima)
06.12.2019 v 00:50 (Prima)
07.12.2019 v 00:35 (Prima)
09.12.2019 v 14:45 (Prima)
10.12.2019 v 00:50 (Prima)
11.12.2019 v 00:45 (Prima)
12.12.2019 v 00:45 (Prima)

V série, díl 25
 
TV program: Walker, Texas Ranger
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 00:30 (Doma)
05.12.2019 v 01:15 (NOVA)
05.12.2019 v 07:20 (Nova Cinema)
06.12.2019 v 00:15 (NOVA)
06.12.2019 v 00:25 (Doma)
06.12.2019 v 06:05 (Nova Cinema)
07.12.2019 v 00:15 (NOVA)
07.12.2019 v 01:10 (Doma)

III série, díl 9
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
18:25
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 17:05 (Nova Gold)
05.12.2019 v 17:45 (Nova International)
05.12.2019 v 18:25 (NOVA)
06.12.2019 v 00:00 (Nova Gold)
06.12.2019 v 08:45 (NOVA)
06.12.2019 v 08:50 (Nova International)
07.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
07.12.2019 v 08:45 (Nova International)

díl 478, 479
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
16:00
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

díl 1
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
16:50
seriál
minih39828minih39828
Medicopter 117 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.10.2019 v 01:45 (ORF2)
12.10.2019 v 02:30 (ORF2)
19.10.2019 v 02:10 (ORF2)

V série, díl 5
 
TV program: Medicopter 117 (Medicopter 117 - Jedes Leben zählt)
17:45minih83029
18:00
Jan Kraus na Primě
18:10minih56231minih56231
19:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
19:25
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 13:20 (ORF1)
05.12.2019 v 13:20 (ORF1)
06.12.2019 v 13:20 (ORF1)
09.12.2019 v 13:20 (ORF1)
10.12.2019 v 05:35 (ORF1)
11.12.2019 v 13:20 (ORF1)
12.12.2019 v 13:20 (ORF1)

V série, díl 1
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
ČT1
20:00
seriál
minih49739minih49739
Přežít! díl 2
 
TV program: Přežít! (I Shouldn't Be Alive)
20:55minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 19:40 (ČT2)
05.12.2019 v 19:40 (ČT2)
06.12.2019 v 10:40 (ČT2)
07.12.2019 v 12:50 (ČT1)
09.12.2019 v 19:40 (ČT2)
10.12.2019 v 19:40 (ČT2)
11.12.2019 v 19:40 (ČT2)
12.12.2019 v 19:40 (ČT2)
13.12.2019 v 11:35 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
21:00minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 22:00 (ČT1)
07.12.2019 v 11:05 (ČT1)
11.12.2019 v 14:00 (ČT1)
13.12.2019 v 21:55 (ČT1)
14.12.2019 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:45
Deník Ostravaka
22:00
Hlavní podezřelý VII série, díl 2
23:35
Zprávy
23:50
Politické spektrum
23:59minih124821
ČT2
20:00
Kinobox
20:25
Kancl díl 1
21:00
Události, komentáře
21:30minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
22:00
Odpočívej v pokoji V série, díl 9
22:50
Dokumentární klub: Starty
23:10
Velorex a jeskyně
23:35
Alžírsko nablízko
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 15:50 (Nova International)
05.12.2019 v 15:55 (Nova Gold)
05.12.2019 v 20:20 (NOVA)
06.12.2019 v 00:45 (Nova International)
06.12.2019 v 03:55 (NOVA)
06.12.2019 v 14:55 (Nova Gold)
07.12.2019 v 00:15 (Nova International)
07.12.2019 v 03:55 (NOVA)

díl 147
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 05:15 (VOX)
06.12.2019 v 05:15 (VOX)
07.12.2019 v 20:10 (WAU)
08.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 02:05 (WAU)
09.12.2019 v 05:15 (VOX)
10.12.2019 v 05:10 (VOX)
11.12.2019 v 05:10 (VOX)

díl 12
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
22:10
112
22:50
Chameleon a strašidelný ostrov
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:15
TOP 10
22:30
seriál
minih48437minih48437
Closer

Další díl/opakování:
02.10.2019 v 16:15 (Prima Krimi)
03.10.2019 v 10:25 (Prima Krimi)
04.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)
05.10.2019 v 08:10 (KABEL1)
05.10.2019 v 10:10 (Prima Krimi)
06.10.2019 v 10:10 (Prima Krimi)
07.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)
08.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)

II série, díl 7
 
TV program: Closer (The Closer)
23:30
seriál
minih44303minih44303
TV Barrandov
ČT1
00:20minih67746minih67746
Události, které změnily svět

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 18:55 (ČT1)
05.12.2019 v 19:00 (ČT24)
06.12.2019 v 18:55 (ČT1)
06.12.2019 v 19:00 (ČT24)
07.12.2019 v 18:55 (ČT1)
07.12.2019 v 19:00 (ČT24)
08.12.2019 v 18:55 (ČT1)
08.12.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
01:05minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
01.12.2019 v 04:45 (ČT1)
02.12.2019 v 04:40 (ČT1)
09.12.2019 v 04:25 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
01:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 12:20 (Prima Cool)
06.12.2019 v 12:55 (PLUS)
07.12.2019 v 12:50 (Prima Cool)
08.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)
09.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
09.12.2019 v 13:00 (PLUS)
09.12.2019 v 19:30 (ORF1)
10.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)

II série, díl 10
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
01:50minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 11:25 (ČT1)
04.12.2019 v 01:00 (ČT1)
05.12.2019 v 01:05 (ČT1)
06.12.2019 v 00:20 (ČT1)
07.12.2019 v 01:25 (ČT1)
09.12.2019 v 11:25 (ČT1)
10.12.2019 v 00:30 (ČT1)
11.12.2019 v 00:35 (ČT1)
12.12.2019 v 00:50 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
02:15
seriál
minih42013minih42013
Ally McBealová (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
21.01.2014 v 14:35 (Prima LOVE)

IV série , díl 17
 
TV program: Ally McBealová (Ally McBeal)
03:00minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 09:45 (ČT1)
10.12.2019 v 01:50 (ČT1)
15.12.2019 v 09:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
03:15
Kosmopolis
03:40
POKR
04:05
Neznalost neomlouvá aneb Kde nás jistí s...
ČT2
00:05
Beethovenovy vlasy
01:25
Sabotáž
01:50
Regiony ČT24
02:20
Planeta Věda
02:40
Přidej se
02:55
Nedej se
03:15
Zajímavosti z regionů
03:40
Poznejme se
04:05
Na vlnách se parník houpá
reklama
NOVA
00:40
Zákon a pořádek V série, díl 8
01:30
Snadná výhra
02:25
Novashopping
03:35
Vždy tě budu milovat díl 45
04:15
seriál
minih46482minih46482
Terra Nostra díl 55
 
TV program: Terra Nostra
Prima
00:25minih51492minih51492
Výtah smrti

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 18:25 (AMC)
20.11.2019 v 11:20 (AMC)
22.11.2019 v 16:30 (AMC)

 
TV program: Výtah smrti (Down)
02:30
Zeptej se osudu
03:30
Teleshopping
03:50minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 10:35 (Prima Cool)
07.12.2019 v 08:45 (Prima)
09.12.2019 v 01:55 (Prima Cool)
09.12.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
10.12.2019 v 11:00 (Prima PLUS)
12.12.2019 v 20:15 (Prima Cool)
13.12.2019 v 11:10 (Prima Cool)
14.12.2019 v 08:30 (Prima)

 
TV program: Autosalon
04:30
Svět 2007
04:55
seriál
minih39806minih39806
Rodinná pouta (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 23:45 (Prima PLUS)
06.12.2019 v 22:55 (Prima PLUS)
08.12.2019 v 00:10 (Prima PLUS)
09.12.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
11.12.2019 v 00:15 (Prima PLUS)
12.12.2019 v 23:45 (Prima PLUS)
13.12.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
15.12.2019 v 23:10 (Prima PLUS)

II série, díl 82
 
TV program: Rodinná pouta
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.238/0.168