TV Program - Úterý 5. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
20:00
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

II. 14
 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
20:50minih59643minih59643
Přísně tajné vraždy

Další díl/opakování:
10.10.2018 v 02:40 (ČT2)
11.10.2018 v 02:45 (ČT2)
12.10.2018 v 02:45 (ČT2)
13.10.2018 v 02:40 (ČT2)

1
 
TV program: Přísně tajné vraždy
21:10minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
24.10.2019 v 09:45 (ČT1)
25.10.2019 v 22:00 (ČT1)
26.10.2019 v 11:05 (ČT1)
01.11.2019 v 22:00 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:55
Den D 1
22:45minih15761minih15761
20:00minih16901minih16901
Prázdniny v Římě čb

Další díl/opakování:
07.04.2019 v 15:40 (Jednotka)
08.04.2019 v 00:10 (Jednotka)

 
TV program: Prázdniny v Římě (Roman Holiday)
22:00
Odepsaní ze života
22:30
Bolavá místa jižního Kavkazu 1
22:55
* Q
23:25
film
minih17034minih17034
Browningův překlad

Další díl/opakování:
15.08.2017 v 20:30 (Cinemax2)
16.08.2017 v 10:40 (Cinemax2)
21.08.2017 v 08:20 (Cinemax2)

 
TV program: Profesor odchází (The Browning Version)
20:00minih58152minih58152
Invaze žraloků

Další díl/opakování:
18.08.2013 v 15:25 (Markíza)
19.08.2013 v 20:10 (Dajto)

1
 
TV program: Invaze žraloků (Shark Swarm)
21:35
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
23.10.2019 v 10:15 (PLUS)
23.10.2019 v 21:00 (WAU)
24.10.2019 v 10:10 (PLUS)
24.10.2019 v 21:00 (WAU)
25.10.2019 v 10:10 (PLUS)
28.10.2019 v 21:00 (WAU)
29.10.2019 v 10:10 (PLUS)
29.10.2019 v 21:00 (WAU)

VI 18
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
22:25
film
minih4797minih4797
Bumerang

Další díl/opakování:
08.01.2018 v 00:20 (Doma)

 
TV program: Bumerang (Boomerang)
20:00
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru

Další díl/opakování:
16.10.2019 v 18:20 (Prima Krimi)
17.10.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
18.10.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
19.10.2019 v 11:20 (Prima Krimi)
19.10.2019 v 12:45 (Prima)
26.10.2019 v 13:10 (Prima)
27.10.2019 v 03:45 (Prima)

XII
 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
22:00
seriál
minih55662minih55662
Na doživotí

Další díl/opakování:
17.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
18.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
19.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
20.05.2016 v 03:35 (Prima LOVE)
24.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
25.05.2016 v 03:40 (Prima LOVE)
26.05.2016 v 22:10 (Prima LOVE)
27.05.2016 v 03:55 (Prima LOVE)

II 5
 
TV program: Na doživotí (Life)
22:55
seriál
minih60770minih60770
23:50
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 14:50 (Barrandov plus)
26.10.2019 v 14:55 (Barrandov plus)
27.10.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

IV 16
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
20:00minih89914minih89914
20:05minih43271minih43271
Pomsta Černého korzára

Další díl/opakování:
01.11.2019 v 15:20 (PLUS)

 
TV program: Pomsta Černého korzára (Il Corsaro nero)
22:00minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:15
seriál
minih50810minih50810
Adresa neznámá

Další díl/opakování:
20.06.2011 v 10:55 (TV Barrandov)
21.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
22.06.2011 v 10:55 (TV Barrandov)
23.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
24.06.2011 v 10:50 (TV Barrandov)
27.06.2011 v 10:30 (TV Barrandov)
28.06.2011 v 03:55 (TV Barrandov)

(1)
23:10
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
20.10.2019 v 12:55 (JOJ Family)
23.10.2019 v 20:20 (JOJ Family)
26.10.2019 v 13:15 (JOJ Family)
26.10.2019 v 20:15 (Dajto)
27.10.2019 v 13:10 (JOJ Family)
30.10.2019 v 20:20 (JOJ Family)

(14)
 
TV program: Třicet případů majora Zemana
ČT1
00:20
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:25
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

I 1
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
00:55
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 26
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:40
Vltava v obrazech 49
02:00
Události v regionech
02:25minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
23.10.2019 v 18:55 (ČT24)
23.10.2019 v 18:55 (ČT1)
24.10.2019 v 18:55 (ČT1)
24.10.2019 v 18:55 (ČT24)
25.10.2019 v 18:55 (ČT1)
25.10.2019 v 19:00 (ČT24)
26.10.2019 v 18:55 (ČT1)
26.10.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
02:50minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
23.10.2019 v 18:55 (ČT24)
23.10.2019 v 18:55 (ČT1)
24.10.2019 v 18:55 (ČT1)
24.10.2019 v 18:55 (ČT24)
25.10.2019 v 18:55 (ČT1)
25.10.2019 v 19:00 (ČT24)
26.10.2019 v 18:55 (ČT1)
26.10.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
03:15
Zajímavosti z regionů
03:40
Zajímavosti z regionů Brno
04:05
Zajímavosti z regionů Ostrava
04:30
Svět Ludvíka Bluma
ČT2
01:05
Retro
01:30
seriál
minih49700minih49700
V odborné péči

Další díl/opakování:
19.03.2010 v 01:25 (ČT2)
20.03.2010 v 01:20 (ČT2)
23.03.2010 v 01:05 (ČT2)
24.03.2010 v 01:35 (ČT2)
26.03.2010 v 01:50 (ČT2)
27.03.2010 v 01:25 (ČT2)
30.03.2010 v 01:30 (ČT2)
31.03.2010 v 01:30 (ČT2)

3
 
TV program: V odborné péči (In treatment)
01:55
MIG-25: Hon na lišku
02:45minih36153minih36153
Terra musica

Další díl/opakování:
16.10.2019 v 03:55 (ČT art)
17.10.2019 v 04:15 (ČT art)
18.10.2019 v 03:50 (ČT art)
20.10.2019 v 04:10 (ČT art)
23.10.2019 v 04:35 (ČT art)
25.10.2019 v 04:35 (ČT art)

 
TV program: Terra musica
03:10
Náš venkov
03:30
Sváteční slovo ředitele hospice
03:35
Cesty víry
03:55minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
03.10.2019 v 12:45 (ČT2)
06.10.2019 v 12:30 (ČT2)
08.10.2019 v 05:00 (ČT2)
10.10.2019 v 12:45 (ČT2)
13.10.2019 v 12:15 (ČT2)
15.10.2019 v 05:00 (ČT2)
17.10.2019 v 12:55 (ČT2)
20.10.2019 v 12:20 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
04:10
Putovali hudci
04:45
Čtení na dobrou noc
reklama
NOVA
00:30
VIP Poker show
01:25
Novashopping
01:50minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
20.10.2019 v 08:20 (Nova International)
21.10.2019 v 06:05 (Nova Gold)
22.10.2019 v 06:20 (Nova Gold)
23.10.2019 v 06:05 (Nova Gold)
25.10.2019 v 06:05 (Nova Gold)
26.10.2019 v 12:40 (NOVA)
26.10.2019 v 13:50 (Nova International)
27.10.2019 v 08:25 (Nova International)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
02:25minih105266minih105266
Horoskopičiny

Další díl/opakování:
14.07.2019 v 07:35 (Nova Gold)

 
TV program: Horoskopičiny
03:15minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
23.10.2019 v 02:45 (Nova Gold)
23.10.2019 v 04:45 (Nova International)
24.10.2019 v 02:45 (Nova Gold)
24.10.2019 v 04:55 (Nova International)
25.10.2019 v 04:20 (Nova International)
26.10.2019 v 02:50 (Nova Gold)
26.10.2019 v 04:50 (Nova International)
29.10.2019 v 04:45 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
23.10.2019 v 06:45 (Nova Gold)
24.10.2019 v 06:45 (Nova Gold)
25.10.2019 v 06:45 (Nova Gold)
28.10.2019 v 06:50 (Nova Gold)
29.10.2019 v 06:50 (Nova Gold)
30.10.2019 v 06:50 (Nova Gold)
31.10.2019 v 06:50 (Nova Gold)
01.11.2019 v 06:35 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:45minih83154minih83154
Volejte věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:35
Výklad snů
03:30
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
21.10.2019 v 09:30 (RTL)
31.10.2019 v 09:30 (RTL)

7
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:00minih57670minih57670
S Italem v kuchyni

Další díl/opakování:
01.09.2019 v 06:25 (Prima LOVE)
02.09.2019 v 06:35 (Prima LOVE)

 
TV program: S Italem v kuchyni
04:35minih57208minih57208
Nikdo není dokonalý

Další díl/opakování:
22.10.2019 v 11:00 (Prima LOVE)
22.10.2019 v 15:40 (Prima PLUS)
23.10.2019 v 11:05 (Prima LOVE)
23.10.2019 v 15:40 (Prima PLUS)
24.10.2019 v 11:00 (Prima LOVE)
24.10.2019 v 15:45 (Prima PLUS)
25.10.2019 v 15:45 (Prima PLUS)
26.10.2019 v 15:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Nikdo není dokonalý
TV Barrandov
00:35
EZO. TV
02:05
seriál
minih59094minih59094
Maigret (37)
 
TV program: Maigret
03:52
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.129/0.071