TV Program - Úterý 22. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
16:00minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 17:20 (ČT :D)
10.12.2019 v 08:30 (ČT2)
10.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
11.12.2019 v 08:30 (ČT2)
11.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
12.12.2019 v 08:30 (ČT2)
12.12.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.12.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
16:30
Věda je zábava
16:55
Tykadlo
17:15minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 17:30 (ČT1)
10.12.2019 v 00:30 (ČT1)
11.12.2019 v 00:35 (ČT1)
12.12.2019 v 00:50 (ČT1)
13.12.2019 v 00:55 (ČT1)
14.12.2019 v 01:20 (ČT1)
16.12.2019 v 11:30 (ČT1)
17.12.2019 v 00:35 (ČT1)
18.12.2019 v 00:15 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:40minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)
29.11.2019 v 05:15 (ČT1)
02.12.2019 v 17:40 (ČT1)
03.12.2019 v 05:15 (ČT1)
04.12.2019 v 05:15 (ČT1)
05.12.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:00
Večerníky
18:15minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
22.12.2019 v 03:30 (ČT1)
23.12.2019 v 02:45 (ČT1)
24.12.2019 v 03:40 (ČT1)
29.12.2019 v 02:20 (ČT1)
30.12.2019 v 03:35 (ČT1)
02.01.2020 v 03:25 (ČT1)
05.01.2020 v 03:30 (ČT1)
06.01.2020 v 04:30 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
18:40
Živé srdce Evropy: Pochybek severní
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
19.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
19.12.2019 v 18:45 (ČT2)
20.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
20.12.2019 v 18:45 (ČT2)
21.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
21.12.2019 v 18:45 (ČT2)
22.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
22.12.2019 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 18:55 (ČT1)
10.12.2019 v 19:00 (ČT24)
11.12.2019 v 18:55 (ČT1)
11.12.2019 v 19:00 (ČT24)
12.12.2019 v 18:55 (ČT1)
12.12.2019 v 19:00 (ČT24)
13.12.2019 v 18:55 (ČT1)
13.12.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:45
Branky, body, vteřiny
16:05
Planeta Věda
16:30
Přidej se
16:40
Rodina, škola a já
17:00
Nedej se
17:15
Sportujeme s Katkou
17:30
Domácí lékař aneb Nic není jen tak
17:35
Diagnóza
17:55
Jádro
18:00
Folklorika
18:30
Musicblok
19:00
Zprávy ve znakové řeči
19:05
Angličtina - Extra
19:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
09.12.2019 v 13:00 (PLUS)
09.12.2019 v 19:30 (ORF1)
10.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)
10.12.2019 v 12:55 (PLUS)
10.12.2019 v 19:30 (ORF1)
11.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
11.12.2019 v 13:05 (PLUS)

II série, díl 10
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
19:50
Buď fit s ČT
16:05
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 14:45 (Prima)
10.12.2019 v 00:50 (Prima)
11.12.2019 v 00:45 (Prima)
12.12.2019 v 00:45 (Prima)
13.12.2019 v 00:50 (Prima)
14.12.2019 v 00:30 (Prima)
16.12.2019 v 14:35 (Prima)
17.12.2019 v 00:45 (Prima)
18.12.2019 v 00:55 (Prima)

V série, díl 25
 
TV program: Walker, Texas Ranger
17:00
Odpolední televizní noviny, Sportovní no...
17:35
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 14:05 (NOVA)
09.12.2019 v 16:35 (Doma)
10.12.2019 v 00:30 (Doma)
10.12.2019 v 00:45 (NOVA)
10.12.2019 v 07:15 (Nova Cinema)
11.12.2019 v 00:25 (Doma)
11.12.2019 v 01:10 (NOVA)
11.12.2019 v 06:05 (Nova Cinema)

III série, díl 9
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
18:25
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 18:25 (NOVA)
09.12.2019 v 18:35 (Nova International)
10.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
10.12.2019 v 09:00 (NOVA)
10.12.2019 v 09:05 (Nova International)
11.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
11.12.2019 v 08:45 (NOVA)
11.12.2019 v 08:50 (Nova International)

díl 478, 479
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
16:00
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

díl 1
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
16:50
seriál
minih39828minih39828
Medicopter 117 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
05.10.2019 v 01:45 (ORF2)
12.10.2019 v 02:30 (ORF2)
19.10.2019 v 02:10 (ORF2)

V série, díl 5
 
TV program: Medicopter 117 (Medicopter 117 - Jedes Leben zählt)
17:45minih83029
18:00
Jan Kraus na Primě
18:10minih56231minih56231
19:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
19:25
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 13:20 (ORF1)
10.12.2019 v 05:35 (ORF1)
11.12.2019 v 13:20 (ORF1)
12.12.2019 v 13:20 (ORF1)
19.12.2019 v 13:25 (ORF1)
20.12.2019 v 13:25 (ORF1)

V série, díl 1
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
ČT1
20:00
seriál
minih49739minih49739
Přežít! díl 2
 
TV program: Přežít! (I Shouldn't Be Alive)
20:55minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 19:40 (ČT2)
10.12.2019 v 19:40 (ČT2)
11.12.2019 v 19:40 (ČT2)
12.12.2019 v 19:40 (ČT2)
13.12.2019 v 11:35 (ČT2)
16.12.2019 v 19:40 (ČT2)
17.12.2019 v 19:40 (ČT2)
19.12.2019 v 19:40 (ČT2)
20.12.2019 v 13:20 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
21:00minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
11.12.2019 v 14:00 (ČT1)
13.12.2019 v 21:55 (ČT1)
14.12.2019 v 11:05 (ČT1)
21.12.2019 v 11:05 (ČT1)
27.12.2019 v 21:25 (ČT1)
28.12.2019 v 11:15 (ČT1)
31.12.2019 v 22:05 (ČT1)
04.01.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
21:45
Deník Ostravaka
22:00
Hlavní podezřelý VII série, díl 2
23:35
Zprávy
23:50
Politické spektrum
23:59minih124821
ČT2
20:00
Kinobox
20:25
Kancl díl 1
21:00
Události, komentáře
21:30minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
22:00
Odpočívej v pokoji V série, díl 9
22:50
Dokumentární klub: Starty
23:10
Velorex a jeskyně
23:35
Alžírsko nablízko
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih40826minih40826
Ordinace v růžové zahradě 2 (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 21:55 (Nova Gold)
10.12.2019 v 00:00 (Nova International)
10.12.2019 v 03:55 (NOVA)
10.12.2019 v 14:40 (Nova Gold)
11.12.2019 v 00:10 (Nova International)
11.12.2019 v 03:55 (NOVA)
11.12.2019 v 14:50 (Nova Gold)
12.12.2019 v 00:25 (Nova International)

díl 147
 
TV program: Ordinace v růžové zahradě 2 (Ordinace v růžové zahradě)
21:20
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 05:15 (VOX)
06.12.2019 v 05:15 (VOX)
07.12.2019 v 20:10 (WAU)
08.12.2019 v 02:00 (WAU)
09.12.2019 v 02:05 (WAU)
09.12.2019 v 05:15 (VOX)
10.12.2019 v 05:10 (VOX)
11.12.2019 v 05:10 (VOX)

díl 12
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
22:10
112
22:50
Chameleon a strašidelný ostrov
Prima
20:00
seriál
minih45232minih45232
Velmi křehké vztahy

Další díl/opakování:
14.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
16.10.2019 v 00:20 (Prima PLUS)
17.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
18.10.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
19.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)
20.10.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
21.10.2019 v 23:50 (Prima PLUS)

 
TV program: Velmi křehké vztahy
21:15
TOP 10
22:30
seriál
minih48437minih48437
Closer

Další díl/opakování:
02.10.2019 v 16:15 (Prima Krimi)
03.10.2019 v 10:25 (Prima Krimi)
04.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)
05.10.2019 v 08:10 (KABEL1)
05.10.2019 v 10:10 (Prima Krimi)
06.10.2019 v 10:10 (Prima Krimi)
07.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)
08.10.2019 v 10:20 (Prima Krimi)

II série, díl 7
 
TV program: Closer (The Closer)
23:30
seriál
minih44303minih44303
TV Barrandov


ČT1
00:20minih67746minih67746
Události, které změnily svět

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 18:55 (ČT1)
10.12.2019 v 19:00 (ČT24)
11.12.2019 v 18:55 (ČT1)
11.12.2019 v 19:00 (ČT24)
12.12.2019 v 18:55 (ČT1)
12.12.2019 v 19:00 (ČT24)
13.12.2019 v 18:55 (ČT1)
13.12.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
01:05minih66217minih66217
Bydlení je hra

Další díl/opakování:
22.12.2019 v 03:10 (ČT1)
23.12.2019 v 02:25 (ČT1)
24.12.2019 v 03:15 (ČT1)
29.12.2019 v 02:45 (ČT1)

 
TV program: Bydlení je hra
01:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
09.12.2019 v 13:00 (PLUS)
09.12.2019 v 19:30 (ORF1)
10.12.2019 v 12:25 (Prima Cool)
10.12.2019 v 12:55 (PLUS)
10.12.2019 v 19:30 (ORF1)
11.12.2019 v 12:45 (Prima Cool)
11.12.2019 v 13:05 (PLUS)

II série, díl 10
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
01:50minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 17:30 (ČT1)
10.12.2019 v 00:30 (ČT1)
11.12.2019 v 00:35 (ČT1)
12.12.2019 v 00:50 (ČT1)
13.12.2019 v 00:55 (ČT1)
14.12.2019 v 01:20 (ČT1)
16.12.2019 v 11:30 (ČT1)
17.12.2019 v 00:35 (ČT1)
18.12.2019 v 00:15 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
02:15
seriál
minih42013minih42013
Ally McBealová (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
21.01.2014 v 14:35 (Prima LOVE)

IV série , díl 17
 
TV program: Ally McBealová (Ally McBeal)
03:00minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 01:50 (ČT1)
15.12.2019 v 09:45 (ČT1)
17.12.2019 v 01:50 (ČT1)
22.12.2019 v 09:45 (ČT1)
24.12.2019 v 02:40 (ČT1)
29.12.2019 v 09:45 (ČT1)
31.12.2019 v 01:55 (ČT1)
05.01.2020 v 09:45 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
03:15
Kosmopolis
03:40
POKR
04:05
Neznalost neomlouvá aneb Kde nás jistí s...
ČT2
00:05
Beethovenovy vlasy
01:25
Sabotáž
01:50
Regiony ČT24
02:20
Planeta Věda
02:40
Přidej se
02:55
Nedej se
03:15
Zajímavosti z regionů
03:40
Poznejme se
04:05
Na vlnách se parník houpá
reklama
NOVA
00:40
Zákon a pořádek V série, díl 8
01:30
Snadná výhra
02:25
Novashopping
03:35
Vždy tě budu milovat díl 45
04:15
seriál
minih46482minih46482
Terra Nostra díl 55
 
TV program: Terra Nostra
Prima
00:25minih51492minih51492
Výtah smrti

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 18:25 (AMC)
20.11.2019 v 11:20 (AMC)
22.11.2019 v 16:30 (AMC)

 
TV program: Výtah smrti (Down)
02:30
Zeptej se osudu
03:30
Teleshopping
03:50minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
10.12.2019 v 11:00 (Prima PLUS)
12.12.2019 v 20:15 (Prima Cool)
13.12.2019 v 11:10 (Prima Cool)
14.12.2019 v 08:30 (Prima)
16.12.2019 v 01:15 (Prima Cool)
16.12.2019 v 20:15 (Prima PLUS)
17.12.2019 v 11:05 (Prima PLUS)

 
TV program: Autosalon
04:30
Svět 2007
04:55
seriál
minih39806minih39806
Rodinná pouta (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
11.12.2019 v 00:15 (Prima PLUS)
12.12.2019 v 23:45 (Prima PLUS)
13.12.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
14.12.2019 v 23:55 (Prima PLUS)
18.12.2019 v 23:15 (Prima PLUS)
20.12.2019 v 23:00 (Prima PLUS)
21.12.2019 v 23:55 (Prima PLUS)
22.12.2019 v 23:30 (Prima PLUS)

II série, díl 82
 
TV program: Rodinná pouta
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.155/0.089