Vážení uživatelé, Seznam DVD je dočasně nedostupný. Na odstranění chyb se pracuje. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé, pokud jste si žádali o obnovu hesla v době 12/2020 - 2/2021 je nutné znovu požádat o zaslání hesla. Děkujeme za pochopení.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

TV Program - Sobota 23. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
12:00
Polední události
12:05
Z metropole (Praha),
12:35minih91508minih91508
13:05
Chcete je?
13:10
Devatero řemesel
13:30
Kouzlo Afriky
14:00minih23598minih23598
Zapomeň na Paříž

Další díl/opakování:
01.06.2020 v 23:30 (ČT2)

 
TV program: Zapomeň na Paříž (Forget Paris)
15:40
seriál
minih47081minih47081
Robin Hood

Další díl/opakování:
19.05.2018 v 10:15 (Jednotka)
20.05.2018 v 04:45 (Jednotka)
26.05.2018 v 09:55 (Jednotka)
27.05.2018 v 04:30 (Jednotka)
02.06.2018 v 09:30 (Jednotka)
03.06.2018 v 04:50 (Jednotka)

4
 
TV program: Robin Hood
12:00
Game Page
12:25minih54249minih54249
Medúza

Další díl/opakování:
22.12.2012 v 01:40 (ČT2)
29.12.2012 v 01:00 (ČT2)
05.01.2013 v 02:05 (ČT2)

 
TV program: Medúza
13:05
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
28.02.2021 v 13:20 (Prima Cool)
28.02.2021 v 18:10 (PRO7)
01.03.2021 v 00:55 (Prima Cool)
01.03.2021 v 14:05 (PLUS)
01.03.2021 v 14:05 (PLUS HD)
01.03.2021 v 16:05 (ORF1)
01.03.2021 v 18:10 (PRO7)
02.03.2021 v 00:25 (Prima Cool)

XX 20
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
13:25
Musicblok
13:55
seriál
minih43992minih43992
Ajťáci

Další díl/opakování:
01.03.2021 v 20:45 (Prima Cool)
04.03.2021 v 08:55 (Prima Cool)
08.03.2021 v 20:45 (Prima Cool)

4
 
TV program: Ajťáci (The IT Crowd)
14:25
Ladí neladí
15:20
Obsluhovala jsem Karla Čapka
15:50
Království divočiny: Předivo
12:00minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 06:10 (Nova International)
27.02.2021 v 12:30 (NOVA)
27.02.2021 v 12:30 (NOVA HD)
01.03.2021 v 03:00 (NOVA HD)
01.03.2021 v 03:00 (NOVA)
06.03.2021 v 06:25 (Nova International)
06.03.2021 v 12:10 (NOVA HD)
06.03.2021 v 12:10 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
12:30minih11769minih11769
Madla z cihelny čb

Další díl/opakování:
03.10.2020 v 16:25 (Prima)
04.10.2020 v 08:45 (Prima MAX)
07.10.2020 v 11:55 (Prima MAX)

 
TV program: Madla z cihelny
14:20minih16855minih16855
12:50
seriál
minih56089minih56089
14:45minih13145minih13145
12:35
Eva a Max
14:25minih35419minih35419
Pekelná kuchyně

Další díl/opakování:
19.02.2013 v 03:30 (TV Barrandov)
20.02.2013 v 03:45 (TV Barrandov)
21.02.2013 v 03:15 (TV Barrandov)
22.02.2013 v 03:40 (TV Barrandov)
23.02.2013 v 03:30 (TV Barrandov)

(5)
 
TV program: Pekelná kuchyně (One Eyed King)
15:15
seriál
minih52327minih52327
Melrose Place (9,10)
 
TV program: Melrose Place
ČT1
16:30
seriál
minih32833minih32833
Profesionálové

Další díl/opakování:
25.02.2021 v 15:05 (ČT1)
26.02.2021 v 22:25 (ČT1)
04.03.2021 v 15:05 (ČT1)
05.03.2021 v 22:25 (ČT1)

8
 
TV program: Profesionálové (The Profesionals)
17:25
film
minih5453minih5453
Čekání na déšť

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 20:20 (Československo HD)
11.12.2019 v 11:20 (Československo HD)

 
TV program: Čekání na déšť
18:40
seriál
minih61053minih61053
Dějiny udatného českého národa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
17.11.2020 v 09:00 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Dějiny udatného českého národa
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
28.02.2021 v 19:25 (Dvojka)
01.03.2021 v 18:30 (Dvojka)
02.03.2021 v 18:30 (Dvojka)
03.03.2021 v 18:30 (Dvojka)
04.03.2021 v 19:30 (Dvojka)
08.03.2021 v 18:30 (Dvojka)
09.03.2021 v 18:30 (Dvojka)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 18:55 (ČT 3)
27.02.2021 v 18:55 (ČT1)
27.02.2021 v 18:55 (ČT24)
28.02.2021 v 18:55 (ČT 3)
28.02.2021 v 18:55 (ČT1)
28.02.2021 v 18:55 (ČT24)
01.03.2021 v 18:55 (ČT24)
01.03.2021 v 18:55 (ČT1)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:20
Rajské zahrady II 4
16:35
Zasvěcení: Karmelitky
17:05
Úsměvy Terezy Brodské
17:45
Za domy milovníků umění s
18:00
Památky na prodej
18:20
O češtině
18:35
Kultura.cz
19:00
seriál
minih48380minih48380
Moje rodina

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
15.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)
16.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
17.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
18.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
19.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
20.12.2019 v 12:30 (Prima Comedy Central)
21.12.2019 v 15:00 (Prima Comedy Central)

V 3
 
TV program: Moje rodina (My Family)
19:35
Devatero řemesel
reklama
NOVA
16:10
Dlouho hledaný syn
17:55minih57668minih57668
Babicovy dobroty

Další díl/opakování:
01.03.2021 v 08:45 (Nova International)
02.03.2021 v 12:35 (Nova International)
03.03.2021 v 08:40 (Nova International)
04.03.2021 v 12:40 (Nova International)
05.03.2021 v 08:30 (Nova International)
06.03.2021 v 06:00 (Nova International)
07.03.2021 v 05:55 (Nova International)
08.03.2021 v 08:40 (Nova International)

 
TV program: Babicovy dobroty
18:30minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 11:35 (NOVA)
27.02.2021 v 11:35 (NOVA HD)
27.02.2021 v 12:20 (Nova International)
28.02.2021 v 07:30 (Nova Gold)
28.02.2021 v 08:00 (Nova International)
06.03.2021 v 11:15 (NOVA)
06.03.2021 v 11:15 (NOVA HD)
06.03.2021 v 12:40 (Nova International)

 
TV program: Koření
19:30
Televizní noviny
Prima
16:40minih22695minih22695
Vojín Benjaminová

Další díl/opakování:
02.01.2021 v 06:50 (AMC)
04.01.2021 v 14:50 (AMC)

 
TV program: Vojín Benjaminová (Private Benjamin)
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima (Velké zprávy)
19:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 9
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
TV Barrandov
17:05
12 znamení (3)
18:45minih92596minih92596
19:00minih98416minih98416


ČT1
20:00
Slavné parodie
21:00
Taneční skupina roku 2009
22:10
Dokonalý přítel
23:55
Losování Šťastných deset a Šance
ČT2
20:00minih59865minih59865
21:25
Divadlo žije!
21:55
Artmix
22:45
Pozdní sběr L
reklama
NOVA
20:00
film
minih41690minih41690
Agent v sukni 2

Další díl/opakování:
10.01.2021 v 17:40 (NOVA HD)
10.01.2021 v 17:40 (NOVA)
11.01.2021 v 00:30 (NOVA)
11.01.2021 v 00:30 (NOVA HD)
14.01.2021 v 18:10 (Nova Cinema)

 
TV program: Agent v sukni 2 (Big Momma's House 2)
21:55
film
minih42059minih42059
Elita armády

Další díl/opakování:
15.08.2019 v 18:55 (AXN HD)
18.08.2019 v 21:00 (AXN HD)
24.08.2019 v 16:55 (AXN HD)

 
TV program: Elita Armády (The Hard Corps)
23:55
Bloudění v temnotách
Prima
20:00minih39643minih39643
Slečna Drsňák 2

Další díl/opakování:
02.10.2020 v 20:30 (Doma)
03.10.2020 v 15:50 (Markíza)

 
TV program: Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2:Armed and Fabulos)
22:25minih20840minih20840
Těžko ho zabít

Další díl/opakování:
26.02.2021 v 22:45 (NOVA HD)
26.02.2021 v 22:45 (NOVA)
28.02.2021 v 00:25 (Nova Cinema)

 
TV program: Těžko ho zabít (Hard to Kill)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Krvavé diamanty
21:45minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:00minih70434minih70434
Z moře není návratu

Další díl/opakování:
02.07.2012 v 13:30 (JOJ)
03.07.2012 v 01:05 (JOJ)
09.07.2012 v 22:20 (TV Barrandov)

 
TV program: Z moře není návratu (Deguchi no nai umi)
ČT1
00:05
13. komnata Kateřiny Kornové
00:30minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
28.02.2021 v 17:25 (ČT1)
02.03.2021 v 10:30 (ČT1)
07.03.2021 v 17:25 (ČT1)
09.03.2021 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
01:20minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
01.03.2021 v 15:10 (ČT1)
05.03.2021 v 21:35 (ČT1)
06.03.2021 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
02:05
Folklorní magazín
02:25
Na cestě po Bamjánu
02:55
Za obzorem 3
03:10minih53994minih53994
Kuchařská pohotovost

Další díl/opakování:
28.02.2021 v 04:20 (ČT1)
01.03.2021 v 05:00 (ČT1)
08.03.2021 v 04:30 (ČT1)

 
TV program: Kuchařská pohotovost
03:40
Domácí štěstí
04:05
Údolí lidí
ČT2
00:15
Erik Truffaz rockuje na Seině 2007
01:10
Sešli se...
01:55
Na Kloboučku
02:35
ČT Live - Věra Špinarová
03:25
Ladí neladí
04:20minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 01:50 (ČT1)
28.02.2021 v 00:45 (ČT1)
05.03.2021 v 01:40 (ČT1)
06.03.2021 v 01:50 (ČT1)
07.03.2021 v 02:35 (ČT1)
08.03.2021 v 00:20 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
04:50
Grotesky čb - T-
reklama
NOVA
01:35
Novashopping
01:55minih56233minih56233
Volejte Novu

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 06:10 (Nova International)
27.02.2021 v 12:30 (NOVA)
27.02.2021 v 12:30 (NOVA HD)
01.03.2021 v 03:00 (NOVA HD)
01.03.2021 v 03:00 (NOVA)
06.03.2021 v 06:25 (Nova International)
06.03.2021 v 12:10 (NOVA HD)
06.03.2021 v 12:10 (NOVA)

 
TV program: Volejte Novu
02:20minih54264minih54264
Zlatíčka

Další díl/opakování:
01.03.2021 v 01:20 (Nova Gold)
08.03.2021 v 01:15 (Nova Gold)

 
TV program: Zlatíčka
03:15minih105266minih105266
Horoskopičiny

Další díl/opakování:
01.01.2020 v 06:15 (Nova Gold)

 
TV program: Horoskopičiny
04:30minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
27.02.2021 v 06:40 (Nova International)
28.02.2021 v 01:30 (Nova International)
01.03.2021 v 01:50 (Nova International)
06.03.2021 v 07:00 (Nova International)
07.03.2021 v 01:30 (Nova International)
08.03.2021 v 01:40 (Nova International)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:25minih38994minih38994
Lebky 3

Další díl/opakování:
10.09.2010 v 23:00 (Prima Cool)
11.09.2010 v 02:20 (Prima Cool)

 
TV program: Lebky 3
02:15minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:55
seriál
minih47586minih47586
Helicops

Další díl/opakování:
24.03.2014 v 07:25 (Jednotka)
25.03.2014 v 07:10 (Jednotka)
26.03.2014 v 07:25 (Jednotka)
27.03.2014 v 08:15 (Jednotka)
28.03.2014 v 00:05 (Jednotka)
29.03.2014 v 01:15 (Jednotka)
31.03.2014 v 07:15 (Jednotka)

III 4
 
TV program: Helicops (HeliCops - Einsatz über Berlin)
04:45
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 07:30 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 14:40 (Barrandov Krimi)
08.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 07:40 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 14:40 (Barrandov Krimi)
15.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
TV Barrandov
00:30
EZO. TV
02:00
12 znamení (3)
03:39
Konec vysílání
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení