TV Program - Pondělí 19. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
TV Barrandov TV Barrandov
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
31.05.2019 v 12:30 (ČT1)
02.06.2019 v 02:45 (ČT1)
03.06.2019 v 12:30 (ČT1)
04.06.2019 v 12:30 (ČT1)
05.06.2019 v 12:30 (ČT1)
06.06.2019 v 12:30 (ČT1)
07.06.2019 v 12:30 (ČT1)
09.06.2019 v 02:50 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
Rodina a já
13:50
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

I 20
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:35
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
30.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
31.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
01.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
02.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
07.08.2018 v 11:05 (TVP 1)

IV 16
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:20
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 19:30 (Prima Cool)
21.07.2019 v 12:25 (Prima Cool)
22.07.2019 v 09:25 (PLUS)
22.07.2019 v 12:25 (Prima Cool)
22.07.2019 v 18:45 (ORF1)
23.07.2019 v 09:25 (PLUS)
23.07.2019 v 12:45 (Prima Cool)
23.07.2019 v 18:45 (ORF1)

XX 6
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
15:45
Věříš si?
12:00
Přes nový práh
12:25
Případ pro ombudsmana 7
12:40minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
13:10
Opera nás baví 6
13:30
Anakonda 7
13:45minih125049minih125049
Král Matěj

Další díl/opakování:
01.01.2019 v 07:25 (Prima)

 
TV program: Král Matěj (Der kleine König Macius - Der Film)
15:05minih72817minih72817
Poklady světa

Další díl/opakování:
03.06.2019 v 12:45 (3SAT)

 
TV program: Poklady světa (Schätze der Welt - Erbe der Menschheit)
15:20
Pobřeží koster
12:45
seriál
minih43632minih43632
Ženatý se závazky

Další díl/opakování:
23.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
24.11.2018 v 08:05 (Nova 2)
25.11.2018 v 07:50 (Nova 2)
26.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
27.11.2018 v 08:30 (Nova 2)
28.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
29.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
30.11.2018 v 08:25 (Nova 2)

212
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
13:15
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 15:30 (Dajto)
30.06.2019 v 15:30 (Dajto)
06.07.2019 v 15:25 (Dajto)
07.07.2019 v 15:25 (Dajto)
13.07.2019 v 15:30 (Dajto)
14.07.2019 v 15:30 (Dajto)

IV 19
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:10
seriál
minih43351minih43351
Odložené případy

Další díl/opakování:
19.05.2019 v 01:45 (NOVA)
25.05.2019 v 09:50 (Markíza)
26.05.2019 v 07:00 (Markíza)
26.05.2019 v 20:15 (Dajto)

II 13
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
15:05
seriál
minih14536minih14536
Superman

Další díl/opakování:
09.03.2013 v 08:55 (KABEL1)
23.03.2013 v 09:05 (KABEL1)

III 14
 
TV program: Superman (Lois & Clark: The New Adventures of Superman)
12:45
seriál
minih52688minih52688
13:10
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

V 12
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
13:40
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

I 7
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:40
seriál
minih48084minih48084
Médium

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 03:30 (KABEL1)
27.07.2019 v 03:30 (KABEL1)
03.08.2019 v 03:20 (KABEL1)

I 2
 
TV program: Médium (Medium)
15:40
seriál
minih44102minih44102
Julie Lescautová

Další díl/opakování:
18.07.2019 v 21:20 (Prima PLUS)
19.07.2019 v 12:45 (Prima PLUS)
20.07.2019 v 12:45 (Prima PLUS)
25.07.2019 v 21:20 (Prima PLUS)
26.07.2019 v 12:45 (Prima PLUS)
27.07.2019 v 12:50 (Prima PLUS)
01.08.2019 v 21:20 (Prima PLUS)
02.08.2019 v 12:45 (Prima PLUS)

III 9
 
TV program: Julie Lescautová (Julie Lescaut)
12:00
seriál
minih49946minih49946
Jeff a Leo

Další díl/opakování:
08.08.2011 v 08:15 (TV Barrandov)
09.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
10.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
11.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
12.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
15.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
16.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
17.08.2011 v 08:40 (TV Barrandov)
18.08.2011 v 08:35 (TV Barrandov)

(2)
13:00minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
14:05
seriál
minih49621minih49621
Sladká Laura

Další díl/opakování:
19.07.2019 v 15:10 (ARD)
22.07.2019 v 09:55 (ARD)
22.07.2019 v 09:55 (ORF2)
23.07.2019 v 09:55 (ORF2)
23.07.2019 v 09:55 (ARD)
24.07.2019 v 08:00 (MDR)
24.07.2019 v 09:55 (ARD)
24.07.2019 v 09:55 (ORF2)

(219, 220)
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
15:55
seriál
minih51613minih51613
Komisařka Diana Carrová

Další díl/opakování:
01.11.2012 v 13:10 (TV Barrandov)
02.11.2012 v 13:15 (TV Barrandov)
08.11.2012 v 13:35 (TV Barrandov)
09.11.2012 v 13:25 (TV Barrandov)
15.11.2012 v 12:55 (TV Barrandov)

(10)
 
TV program: Komisařka Diana Carrová (Diane, Femme Flic)
ČT1
16:10
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
16:25
Zpívánky
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
17.06.2019 v 08:30 (ČT2)
18.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.06.2019 v 08:30 (ČT2)
19.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
19.06.2019 v 08:30 (ČT2)
20.06.2019 v 08:30 (ČT :D)
20.06.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
22.07.2019 v 17:30 (ČT1)
23.07.2019 v 04:50 (ČT1)
24.07.2019 v 00:15 (ČT1)
25.07.2019 v 00:05 (ČT1)
26.07.2019 v 00:30 (ČT1)
27.07.2019 v 01:20 (ČT1)
29.07.2019 v 17:30 (ČT1)
30.07.2019 v 04:50 (ČT1)
31.07.2019 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 18:25 (ČT1)
25.07.2019 v 04:50 (ČT1)
27.07.2019 v 18:25 (ČT1)
01.08.2019 v 04:50 (ČT1)
03.08.2019 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
27.05.2019 v 17:40 (ČT1)
28.05.2019 v 05:15 (ČT1)
29.05.2019 v 05:15 (ČT1)
30.05.2019 v 05:15 (ČT1)
31.05.2019 v 05:15 (ČT1)
03.06.2019 v 17:40 (ČT1)
04.06.2019 v 05:15 (ČT1)
05.06.2019 v 05:15 (ČT1)
06.06.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Tajemství vody: Akvadukty 21.
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
23.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
23.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT2)
24.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
25.03.2019 v 18:45 (ČT2)
26.03.2019 v 18:45 (ČT :D)
26.03.2019 v 18:45 (ČT2)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 18:55 (ČT1)
20.07.2019 v 18:55 (ČT24)
21.07.2019 v 18:55 (ČT1)
21.07.2019 v 18:55 (ČT24)
22.07.2019 v 18:55 (ČT1)
22.07.2019 v 18:55 (ČT24)
23.07.2019 v 18:55 (ČT1)
23.07.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
ČT2
16:15minih106848minih106848
Dobrodružství vědy a techniky

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 16:05 (ČT2)
20.06.2019 v 18:55 (ČT2)
24.06.2019 v 15:50 (ČT2)
27.06.2019 v 18:55 (ČT2)

16:40
Svatováclavská jízda 2009
17:00
FK Baumit Jablonec - FC Viktoria
19:45
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:05
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
13.07.2019 v 05:45 (VOX)
14.07.2019 v 05:00 (VOX)

III 21
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:35
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
18.07.2019 v 17:00 (WAU)
19.07.2019 v 17:00 (WAU)
22.07.2019 v 21:00 (WAU)
23.07.2019 v 17:00 (WAU)
24.07.2019 v 17:00 (WAU)
25.07.2019 v 17:00 (WAU)
26.07.2019 v 17:00 (WAU)
29.07.2019 v 21:00 (WAU)

17
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:30
seriál
minih40634minih40634
Ulice (1461, 1462)

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 11:30 (Nova Gold)
21.07.2019 v 11:30 (Nova Gold)
22.07.2019 v 11:25 (Nova Gold)
22.07.2019 v 13:55 (Nova International)
23.07.2019 v 11:25 (Nova Gold)
23.07.2019 v 13:50 (Nova International)
24.07.2019 v 11:20 (Nova Gold)
24.07.2019 v 13:55 (Nova International)

 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

III 3
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
TV Barrandov
17:45
60 minut
18:50minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

19:00
Letecké katastrofy (1)


ČT1
20:00
seriál
minih54420minih54420
Vyprávěj

Další díl/opakování:
19.05.2015 v 20:00 (ČT1)
20.05.2015 v 11:05 (ČT1)
21.05.2015 v 20:00 (ČT1)
22.05.2015 v 11:05 (ČT1)

8
 
TV program: Vyprávěj
21:00
Na cestě po jihu Černé Hory
21:30minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
21.07.2019 v 00:55 (ČT24)
28.07.2019 v 00:54 (ČT24)
04.08.2019 v 00:53 (ČT24)

22:10
seriál
minih49676minih49676
Tajné akce StB

Další díl/opakování:
21.11.2010 v 20:25 (ČT2)

31
22:30minih4466minih4466
Bonnie a Clyde

Další díl/opakování:
12.01.2019 v 20:00 (ČT2)
15.01.2019 v 23:25 (ČT2)

 
TV program: Bonnie a Clyde (Bonnie and Clyde)
ČT2
20:00
Studená válka v oblacích
20:55
Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy
21:25minih55656minih55656
Krásný ztráty

Další díl/opakování:
27.11.2014 v 05:25 (ČT2)

 
TV program: Krásný ztráty
21:55
seriál
minih51542minih51542
Neskutečné historky

Další díl/opakování:
04.12.2010 v 13:35 (ČT2)
11.12.2010 v 13:35 (ČT2)
18.12.2010 v 13:30 (ČT2)
19.12.2010 v 00:20 (ČT2)

2
 
TV program: Neskutečné historky (Ripping Yarns)
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 18:55 (ČT1)
20.07.2019 v 18:55 (ČT24)
21.07.2019 v 18:55 (ČT1)
21.07.2019 v 18:55 (ČT24)
22.07.2019 v 18:55 (ČT1)
22.07.2019 v 18:55 (ČT24)
23.07.2019 v 18:55 (ČT1)
23.07.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
23:10
* Q
23:40
Film point
reklama
NOVA
20:00minih56915minih56915
20:55minih56469minih56469
Víkend

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 07:45 (Nova Gold)
15.06.2019 v 16:35 (Nova International)
21.06.2019 v 22:20 (VOYO)
28.06.2019 v 22:20 (VOYO)

 
TV program: Víkend
21:40
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:25 (Doma)
18.06.2019 v 17:40 (Doma)
19.06.2019 v 17:30 (Doma)
20.06.2019 v 17:40 (Doma)
21.06.2019 v 17:25 (Doma)
24.06.2019 v 17:25 (Doma)
25.06.2019 v 17:40 (Doma)
26.06.2019 v 17:30 (Doma)

V 7
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
22:35
seriál
minih44422minih44422
Námořní vyšetřovací služba

Další díl/opakování:
19.07.2019 v 14:35 (AXN HD)
19.07.2019 v 16:00 (NOVA)
19.07.2019 v 16:00 (KABEL1)
20.07.2019 v 01:05 (KABEL1)
20.07.2019 v 02:10 (NOVA)
21.07.2019 v 21:00 (AXN)
22.07.2019 v 09:45 (AXN HD)
22.07.2019 v 16:00 (NOVA)

IV 15
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service)
23:35minih54200minih54200
Lži a zrada

Další díl/opakování:
06.08.2016 v 20:15 (Prima LOVE)
07.08.2016 v 14:45 (Prima LOVE)

 
TV program: Lži a zrada (Lies and deception)
Prima
20:00minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
21:20minih74302minih74302
Jak se staví sen

Další díl/opakování:
18.07.2019 v 13:10 (Prima PLUS)
18.07.2019 v 22:55 (Prima LOVE)
19.07.2019 v 08:00 (Prima LOVE)
20.07.2019 v 07:45 (Prima LOVE)
21.07.2019 v 07:55 (Prima LOVE)
21.07.2019 v 10:50 (Prima)
22.07.2019 v 08:00 (Prima LOVE)
22.07.2019 v 21:30 (Prima PLUS)

 
TV program: Jak se staví sen
22:25
seriál
minih43671minih43671
Myšlenky zločince

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 20:10 (WAU)
20.07.2019 v 21:00 (AXN HD)
21.07.2019 v 20:10 (WAU)
21.07.2019 v 23:25 (AXN HD)
21.07.2019 v 23:55 (AXN)
22.07.2019 v 00:20 (AXN HD)
22.07.2019 v 00:50 (AXN)
22.07.2019 v 01:30 (WAU)

III 3
 
TV program: Myšlenky zločince (Criminal Minds)
23:25
seriál
minih53871minih53871
Přešlapy

Další díl/opakování:
03.01.2015 v 09:05 (Prima LOVE)
04.01.2015 v 09:20 (Prima LOVE)

4
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Trpasličí syndrom
21:05
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
21.12.2016 v 00:20 (JOJ Family)
22.12.2016 v 00:45 (JOJ Family)
23.12.2016 v 00:05 (JOJ Family)
24.12.2016 v 00:00 (JOJ Family)
27.12.2016 v 12:50 (JOJ Family)
28.12.2016 v 01:10 (JOJ Family)
29.12.2016 v 00:10 (JOJ Family)
30.12.2016 v 00:25 (JOJ Family)

(15)
22:05minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

22:20minih44966minih44966
Kaw

Další díl/opakování:
13.02.2015 v 22:15 (Prima Cool)
14.02.2015 v 04:05 (Prima Cool)

 
TV program: Černí vrazi (Kaw)
ČT1
00:20
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:25
Politické spektrum
00:50
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

VI 3
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:20
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

I 20
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
02:05
Po stopách
02:20
Události v regionech
02:45minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 18:55 (ČT1)
20.07.2019 v 18:55 (ČT24)
21.07.2019 v 18:55 (ČT1)
21.07.2019 v 18:55 (ČT24)
22.07.2019 v 18:55 (ČT1)
22.07.2019 v 18:55 (ČT24)
23.07.2019 v 18:55 (ČT1)
23.07.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
03:10minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
20.07.2019 v 18:55 (ČT1)
20.07.2019 v 18:55 (ČT24)
21.07.2019 v 18:55 (ČT1)
21.07.2019 v 18:55 (ČT24)
22.07.2019 v 18:55 (ČT1)
22.07.2019 v 18:55 (ČT24)
23.07.2019 v 18:55 (ČT1)
23.07.2019 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
03:35
Regiony ČT24
04:05
Týden v regionech Brno
04:30
Týden v regionech Ostrava
ČT2
00:40
Událost sezony - sázka na kvalitu 2009
01:40
Knižní svět
01:55
Báječná léta bez opony
02:10
Vzkaz Evy Králíkové
02:25minih86478minih86478
Máte slovo

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 01:40 (ČT1)
20.06.2019 v 01:40 (ČT1)
27.06.2019 v 01:30 (ČT1)

03:10
POKR
03:40
Československý filmový týdeník čb 751
03:50
Thom Yorke, Albert Hammond, Jr., Envelop...
reklama
NOVA
01:05
Novashopping
01:25
Bujné fantazie 8
01:55minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
21.07.2019 v 02:25 (Nova Gold)
22.07.2019 v 02:55 (Nova Gold)
22.07.2019 v 05:05 (Nova International)
23.07.2019 v 02:50 (Nova Gold)
23.07.2019 v 04:50 (Nova International)
24.07.2019 v 02:50 (Nova Gold)
24.07.2019 v 04:55 (Nova International)
25.07.2019 v 02:45 (Nova Gold)

 
TV program: Áčko
Prima
TV Barrandov
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.201/0.09