TV Program - Pátek 26. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT24 ČT24
ČT sport ČT sport
reklama
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
TV FOOOR TV FOOOR
Nova Gold Nova Gold
05:17
zprávy
Před půlnocí
05:45
zprávy
minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
27.05.2019 v 17:40 (ČT1)
28.05.2019 v 05:15 (ČT1)
29.05.2019 v 05:15 (ČT1)
30.05.2019 v 05:15 (ČT1)
31.05.2019 v 05:15 (ČT1)
03.06.2019 v 17:40 (ČT1)
04.06.2019 v 05:15 (ČT1)
05.06.2019 v 05:15 (ČT1)
06.06.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
05:59
zprávy
Studio 6
06:00
sport
SP ve střelbě a v brokové střelbě 2013
Záznam závodu světové série ze Španělska
06:30
sport
M ČR v nohejbalu dvojic
Záznam domácího šampionátu z Českého Brodu
07:10
sport
Zlatý Superpohár 2013
Ohlédnutí za Českým Pohárem mladších žáků v t-ballu
05:25
Počasí
05:30
seriál
Dvě tváře Anny (60/60)
Romant. seriál Rus. (2009).
06:15
seriál
minih49621minih49621
Síla lásky

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 15:10 (ARD)
25.06.2019 v 15:10 (ORF2)
25.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)
26.06.2019 v 08:00 (MDR)
26.06.2019 v 09:55 (ARD)
26.06.2019 v 15:10 (ORF2)
26.06.2019 v 17:50 (Kino Barrandov)
27.06.2019 v 03:25 (ORF2)

VI (166)
Romant. seriál N (2012).
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
07:05
seriál
minih131163
Řeka naděje

Další díl/opakování:
12.04.2015 v 23:45 (Jednotka)
20.04.2015 v 00:35 (Jednotka)
26.04.2015 v 23:45 (Jednotka)

(4/18)
Rodinná sága Fr. (1994).
 
TV program: La rivière Espérance
07:55
seriál
Tajemný ostrov (20/44)
Dobr. seriál Kan./N. Zél. (1995).
07:20
zprávy
Správy - Hírek
SR (2013)
07:30
zprávy
Živá panoráma
SR (2013)
05:45
zábava
minih57247minih57247
Partička

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:40 (Dajto)
26.06.2019 v 11:45 (Dajto)
27.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 22:15 (Markíza International)
29.06.2019 v 04:10 (Markíza International)
05.07.2019 v 22:30 (Markíza International)
06.07.2019 v 16:40 (Markíza International)


Sprievodca jedinečným humorom
 
TV program: Partička (SK) (Partička)
06:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VII (1/24)
Seriál USA (1999-2000)
 
TV program: Frasier
06:40
seriál
minih90271minih90271
Kým nás smrť nerozdelí

Další díl/opakování:
30.11.2018 v 08:25 (Doma)
01.12.2018 v 08:30 (Doma)
02.12.2018 v 08:25 (Doma)
03.12.2018 v 04:20 (Doma)
04.12.2018 v 08:30 (Doma)
05.12.2018 v 08:25 (Doma)
06.12.2018 v 08:30 (Doma)
07.12.2018 v 08:25 (Doma)

I (20, 21/22)
Seriál USA (2006-2010). Hrajú: B. Garrett, J. Fisher, E. K. Thomas, K. Foster
 
TV program: V dobrém i zlém (Til Death)
07:20
seriál
minih43632minih43632
Ženatý so záväzkami

Další díl/opakování:
23.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
24.11.2018 v 08:05 (Nova 2)
25.11.2018 v 07:50 (Nova 2)
26.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
27.11.2018 v 08:30 (Nova 2)
28.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
29.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
30.11.2018 v 08:25 (Nova 2)

X (6, 7/26)
Sitkom USA (1995-1996). Hrajú: E. O'Neill, K. Sagalová, Ch. Applegateová, D. Faustino
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
ČT24
08:30
zprávy
Studio 6 II
10:00
zprávy
Zprávy v 10
10:28
zprávy
Studio ČT24
ČT sport
08:00
sport
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
08:30
Památná utkání Wimbledonu
Martina Hingisová versus Jana Novotná - finále 1997
08:55
Kouzlo jachtingu
NVVC’S Invitational Cup. Newyorský jachtařský klub hostí amatérskou regatu. Všechny posádky však maj...

NVVC’S Invitational Cup. Newyorský jachtařský klub hostí amatérskou regatu. Všechny posádky však mají ten nejprofesionálnější přístup, jaký si lze představit. Cyklus VB

09:20
Sport v regionech
Nejen vrcholovým sportem žije Česko
09:50
sport
Spurt
Magazín o dění v domácím i zahraničním cyklistickém světě
10:15
sport
Martinický šampionát mladých koní
Ohlédnutí za domácím šampionátem
10:45
sport
FIVB Swatch World Tour 2013/Švýcarsko
Nejdůležitější události z grandslamového turnaje mužů a žen v beach volejbalu ze švýcarského Gstaadu...

Nejdůležitější události z grandslamového turnaje mužů a žen v beach volejbalu ze švýcarského Gstaadu

11:20
sport
Panorama
Aktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
11:35
Setkání fotbalových a hokejových legend
Reportáž ze setkání legend našich dvou nejpopulárnějších sportů, které se uskutečnilo v červnu v Sen...

Reportáž ze setkání legend našich dvou nejpopulárnějších sportů, které se uskutečnilo v červnu v Senohrabech u Prahy

11:45
sport
Golf Minute Magazine
Magazín o světovém i domácím golfu, informace, rady, rozhovory
reklama
Jednotka
08:20
Zprávy RTVS
09:05
Branky, body, vteřiny
09:15
Počasí
09:30
S Italem v kuchyni: Tartare
10:10
seriál
minih42454minih42454
Dempsey a Makepeaceová

Další díl/opakování:
12.09.2018 v 09:10 (Jednotka)
13.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
14.09.2018 v 09:50 (Jednotka)
15.09.2018 v 01:05 (Jednotka)
17.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
18.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
19.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
20.09.2018 v 10:05 (Jednotka)


Krimiseriál VB (1985).
 
TV program: Dempsey a Makepeaceová (Dempsey a Makepeace)
11:05
seriál
minih49621minih49621
Síla lásky

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 15:10 (ARD)
25.06.2019 v 15:10 (ORF2)
25.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)
26.06.2019 v 08:00 (MDR)
26.06.2019 v 09:55 (ARD)
26.06.2019 v 15:10 (ORF2)
26.06.2019 v 17:50 (Kino Barrandov)
27.06.2019 v 03:25 (ORF2)

V (155)
Romant. seriál N (2009).
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
Dvojka
08:00
seriál
Neporaziteľná Vilma
Pozor na nepremokavé plášte. Seriál SR (1976)
08:20
seriál
Vynálezy hodinára Aurela: Chytračenie
Seriál SR (1984). Hrajú: E. Romančík, E. Krížiková, O. Zöllnerová, A. Šulajová, S. Záhradník. Réžia ...

Seriál SR (1984). Hrajú: E. Romančík, E. Krížiková, O. Zöllnerová, A. Šulajová, S. Záhradník. Réžia J. Chudík

08:45
Pesničky z Hviezdičky: UFO
Danielka Jochmanová: UFO
08:50
Medicína: Medicína - Srdcová nedostatočn...
Diskusia na aktuálnu zdravotnú tému
09:45
dokument
Super-život: Super-potraviny
Dokument Fr./Jap./Kan. (2012)
10:35
seriál
minih121904minih121904
Nech žije deduško

Další díl/opakování:
17.02.2019 v 09:05 (Jednotka)
24.02.2019 v 09:00 (Jednotka)

(4/7)
Prieskum. Seriál SR (1978). Deduška - obľúbeného človeka, kováča a veľkého výmyselníka stvárnil neme...

Prieskum. Seriál SR (1978). Deduška - obľúbeného človeka, kováča a veľkého výmyselníka stvárnil nemenej obľúbený herec Jozef Kroner. Hrajú: J. Kroner, A. Grissová, E. Kristínová, J. Mrocek. Réžia J. Medveď

 
TV program: Nech žije deduško
11:10
dokument
Cena prírody I: Šikmé svahy
Dokument Fr. (2009)
11:35
Tempo
11:50
dokument
V zakázanom kráľovstve
Dokument SR (2012)
TV FOOOR
08:25
zábava
minih62634minih62634
Aj múdry schybí

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 05:45 (Dajto)
26.06.2019 v 08:40 (Markíza International)
27.06.2019 v 05:40 (Dajto)
28.06.2019 v 05:40 (Dajto)
28.06.2019 v 08:40 (Markíza International)
29.06.2019 v 13:50 (Markíza International)
01.07.2019 v 05:40 (Dajto)
02.07.2019 v 05:40 (Dajto)


Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym
 
TV program: Aj múdry schybí
09:30
zábava
Slávici na ulici
Súťaž, v ktorej nejde len o spev, ale aj o odvahu
10:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VII (1/24)
Seriál USA (1999-2000)
 
TV program: Frasier
10:35
zábava
minih57247minih57247
Partička

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:40 (Dajto)
26.06.2019 v 11:45 (Dajto)
27.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 22:15 (Markíza International)
29.06.2019 v 04:10 (Markíza International)
05.07.2019 v 22:30 (Markíza International)
06.07.2019 v 16:40 (Markíza International)


Sprievodca jedinečným humorom
 
TV program: Partička (SK) (Partička)
11:25
zábava
Anderov rebrinák
Zábavná šou Andera z Košíc
11:50
zábava
minih62634minih62634
Aj múdry schybí

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 05:45 (Dajto)
26.06.2019 v 08:40 (Markíza International)
27.06.2019 v 05:40 (Dajto)
28.06.2019 v 05:40 (Dajto)
28.06.2019 v 08:40 (Markíza International)
29.06.2019 v 13:50 (Markíza International)
01.07.2019 v 05:40 (Dajto)
02.07.2019 v 05:40 (Dajto)


Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym
 
TV program: Aj múdry schybí
Nova Gold


ČT24
12:00
zprávy
Zprávy ve 12
12:20
zprávy
BBV, Předpověď počasí
12:35
zprávy
Studio ČT24
13:05
zprávy
Studio ČT24
13:35
zprávy
Studio ČT24
14:05
zprávy
Studio ČT24
14:35
zprávy
Studio ČT24
15:05
zprávy
Studio ČT24
15:35
zprávy
Studio ČT24
ČT sport
12:10
sport
Svět motorů
Nejdůležitější motoristické akce uplynulého týdne
13:00
sport
Welzlův kvadriatlon
Reportáž ze 4. ročníku závodu pro širokou veřejnost
13:30
sport
Téma pro hosty ČT sport
Diskusní pořad Michala Dusíka. Tentokrát na téma: Fotbal v Kazachstánu
14:00
sport
FC Slovan Liberec - FC Tiraspol/Skonto R...
Záznam 2. předkola Evropské ligy UEFA
reklama
Jednotka
12:00
Zprávy RTVS
12:15
seriál
Maigret
Krimiseriál Švýc./Belg./ČR/Fr. (1991).
13:40
zábava
Hurá do zahrady
Magazín SR (2013)
14:10
seriál
minih49621minih49621
Síla lásky

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 15:10 (ARD)
25.06.2019 v 15:10 (ORF2)
25.06.2019 v 17:45 (Kino Barrandov)
26.06.2019 v 08:00 (MDR)
26.06.2019 v 09:55 (ARD)
26.06.2019 v 15:10 (ORF2)
26.06.2019 v 17:50 (Kino Barrandov)
27.06.2019 v 03:25 (ORF2)

VI (167)
Romant. seriál N (2012).
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
15:00
seriál
Dvě tváře Anny (60/60)
Romant. seriál Rus. (2009).
15:45
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:25 (Doma)
18.06.2019 v 17:40 (Doma)
19.06.2019 v 17:30 (Doma)
20.06.2019 v 17:40 (Doma)
21.06.2019 v 17:25 (Doma)
24.06.2019 v 17:25 (Doma)
25.06.2019 v 17:40 (Doma)
26.06.2019 v 17:30 (Doma)

VII (19/23)
Seriál USA (2011).
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
Dvojka
12:20
zprávy
Živá panoráma
SR (2013)
12:50
Horehronie
Pásmo ľudovej hudby, piesní a tancov z Horehronia, Heľpy a Čierneho Baloga v podaní folklórneho súbo...

Pásmo ľudovej hudby, piesní a tancov z Horehronia, Heľpy a Čierneho Baloga v podaní folklórneho súboru Mostár z Brezna

13:40
zábava
Siesta: Senior klub-magazín
Magazín SR (2013)
14:05
zábava
Chalupárium alebo Keď v meste padla...
Zábavný program ako stretnutie s Michalom Dočolomanským a jeho hosťami. Táto časť cyklu je venovaná ...

Zábavný program ako stretnutie s Michalom Dočolomanským a jeho hosťami. Táto časť cyklu je venovaná téme trampovania a trampských osád,akýchsi prapôvodných,čistých chalupárov a milovníkov prírody

14:50
film
Nabudúce sa to podarí
Príbeh SR (1998)
15:30
Šlágerparáda
Hitparáda šlágrov
TV FOOOR
13:15
zábava
Smiechoty
Čo sa nemalo stať a stalo sa - zachyté domácim videom
14:25
seriál
minih43632minih43632
Ženatý so záväzkami

Další díl/opakování:
23.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
24.11.2018 v 08:05 (Nova 2)
25.11.2018 v 07:50 (Nova 2)
26.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
27.11.2018 v 08:30 (Nova 2)
28.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
29.11.2018 v 08:25 (Nova 2)
30.11.2018 v 08:25 (Nova 2)

X (6, 7/26)
Sitkom USA (1995-1996). Hrajú: E. O'Neill, K. Sagalová, Ch. Applegateová, D. Faustino
 
TV program: Ženatý se závazky (Married with Children)
15:15
seriál
minih110780minih110780
Ver mi

Další díl/opakování:
31.07.2013 v 15:15 (TV FOOOR)
01.08.2013 v 15:10 (TV FOOOR)
02.08.2013 v 15:10 (TV FOOOR)
05.08.2013 v 15:05 (TV FOOOR)

(7/13)
Komed. seriál USA (2010). Hrajú: E. McCormack, T. Cavanagh, S. Clarkeová, M. Potterová, G. Arend
 
TV program: Trust Me
Nova Gold
ČT24
16:00
zprávy
Zprávy v 16
16:35
zprávy
Studio ČT24
17:05
zprávy
Studio ČT24
17:35
zprávy
Studio ČT24
17:55
zprávy
Předpověď počasí
18:00
zprávy
Události v regionech
18:28
zprávy
Počasí
18:35
zprávy
Interview ČT24
18:59
zprávy
Počasí
19:00
zprávy
Události
19:48
zprávy
Počasí v letoviscích
19:50
zprávy
Branky, body, vteřiny
ČT sport
16:10
sport
Silk Way Rally 2013
Ohlédnutí za průběhem 5. ročníku závodu terénních automobilů po legendární Hedvábné stezce
17:00
sport
MS freestyle motokros 2013/Švýcarsko
Záznam závodu světového šampionátu ze švýcarské Basileje
18:00
sport
RunTour 2013/Liberec
Reportáž z podniku seriálu běžeckých závodů pro širokou veřejnost
18:10
sport
MS juniorů v orientačním běhu 2013/Česko
Ohlédnutí za světovým šampionátem z Hradce Králové
19:10
sport
MM ČR v rallyecrossu 2013
Záznam mezinárodního šampionátu ze Sedlčan
19:55
sport
Studio fotbal extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Gambrinus ligy
reklama
Jednotka
16:30
Zprávy RTVS
16:55
Počasí
17:05
S Italem v kuchyni
17:45
Duel
18:15minih103299minih103299
5 proti 5

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
26.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
27.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
28.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
01.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
02.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
03.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
04.07.2019 v 11:20 (Jednotka)

 
TV program: 5 proti 5 (SK) (5 proti 5)
19:00
Zprávy RTVS
19:45
Počasí
19:50
Branky, body, vteřiny
Dvojka
16:15
seriál
Návraty k Bratislavským pondelkom: Strat... (5/5)
Seriál SR (1975). Príbeh mladého začínajúceho lekára Petra Oberuča. Hrajú: M. Kňažko, J. Kukura, V. ...

Seriál SR (1975). Príbeh mladého začínajúceho lekára Petra Oberuča. Hrajú: M. Kňažko, J. Kukura, V. Muller, S. Turbová, M. Vášáryová, J. Plichtová. Réžia S. Párnický

17:20
dokument
Trezor: Obchodné epištoly
Z korešpondencie slovenských podnikateľov 2.polovice 19.storočia
17:50
dokument
Stopy dávnej minulosti: Stratená Gerulat...
Dok. film SR (1999)
18:20
Televíkend
18:45
seriál
Petrík a Lucka v krajine púpav
Anim. seriál SR (1982)
19:00
zprávy
Správy RTVS "N"
19:40
zprávy
Správy - Hírek
SR (2013)
19:50
zprávy
Počasie
TV FOOOR
16:00
zábava
minih57247minih57247
Partička

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:40 (Dajto)
26.06.2019 v 11:45 (Dajto)
27.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 22:15 (Markíza International)
29.06.2019 v 04:10 (Markíza International)
05.07.2019 v 22:30 (Markíza International)
06.07.2019 v 16:40 (Markíza International)


Sprievodca jedinečným humorom
 
TV program: Partička (SK) (Partička)
16:35
seriál
minih74999minih74999
Fotrove husté hlášky (17/18)
Sitkom USA (2010)
 
TV program: Shit My Dad Says
17:00
seriál
minih101284minih101284
Mike a Molly

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 05:15 (PRO7)
27.06.2019 v 05:15 (PRO7)
28.06.2019 v 05:15 (PRO7)
01.07.2019 v 10:25 (PRO7)
05.07.2019 v 05:15 (PRO7)

II (21/23)
Sitkom USA (2011-2012). Hrajú: M. McCarthy, B. Gardell, R. Wilson
 
TV program: Mike a Molly (Mike & Molly)
17:20
seriál
minih29320minih29320
Priatelia

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 19:10 (Nova 2)
26.06.2019 v 00:05 (Nova 2)
26.06.2019 v 13:35 (Dajto)
27.06.2019 v 00:00 (Nova 2)
27.06.2019 v 13:30 (Dajto)
28.06.2019 v 00:00 (Nova 2)
28.06.2019 v 13:35 (Dajto)
29.06.2019 v 00:05 (Nova 2)

V (6/24)
Sitkom USA (1998-1999)
 
TV program: Přátelé (Friends)
17:45
seriál
minih39383minih39383
Joey

Další díl/opakování:
03.04.2019 v 03:30 (Nova 2)
04.04.2019 v 04:15 (Nova 2)
05.04.2019 v 04:10 (Nova 2)
06.04.2019 v 04:10 (Nova 2)
09.04.2019 v 03:45 (Nova 2)
10.04.2019 v 03:30 (Nova 2)
11.04.2019 v 03:30 (Nova 2)
12.04.2019 v 03:30 (Nova 2)

II (6/22)
Sitkom USA (2004-2005). Hrajú: M. Le Blanc, D. de Matteo, P. Costazo
 
TV program: Joey
18:00
seriál
minih110780minih110780
Ver mi

Další díl/opakování:
31.07.2013 v 15:15 (TV FOOOR)
01.08.2013 v 15:10 (TV FOOOR)
02.08.2013 v 15:10 (TV FOOOR)
05.08.2013 v 15:05 (TV FOOOR)

(8/13)
Komed. seriál USA (2010). Hrajú: E. McCormack, T. Cavanagh, S. Clarkeová, M. Potterová, G. Arend
 
TV program: Trust Me
19:00
seriál
minih90271minih90271
Kým nás smrť nerozdelí

Další díl/opakování:
30.11.2018 v 08:25 (Doma)
01.12.2018 v 08:30 (Doma)
02.12.2018 v 08:25 (Doma)
03.12.2018 v 04:20 (Doma)
04.12.2018 v 08:30 (Doma)
05.12.2018 v 08:25 (Doma)
06.12.2018 v 08:30 (Doma)
07.12.2018 v 08:25 (Doma)

I (22/22)
Seriál USA (2006-2010). Hrajú: B. Garrett, J. Fisher, E. K. Thomas, K. Foster
 
TV program: V dobrém i zlém (Til Death)
19:25
seriál
minih90271minih90271
Kým nás smrť nerozdelí

Další díl/opakování:
30.11.2018 v 08:25 (Doma)
01.12.2018 v 08:30 (Doma)
02.12.2018 v 08:25 (Doma)
03.12.2018 v 04:20 (Doma)
04.12.2018 v 08:30 (Doma)
05.12.2018 v 08:25 (Doma)
06.12.2018 v 08:30 (Doma)
07.12.2018 v 08:25 (Doma)

II (1/19)
Seriál USA (2006-2010). Hrajú: B. Garrett, J. Fisher, E. K. Thomas, K. Foster
 
TV program: V dobrém i zlém (Til Death)
19:50
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VII (2/24)
Seriál USA (1999-2000)
 
TV program: Frasier
Nova Gold
ČT24
20:03
zprávy
Hyde Park Civilizace
21:10
zprávy
Ekonomika ČT24
22:00
zprávy
Události, komentáře
22:50
zprávy
BBV, Předpověď počasí
23:00
zprávy
Zprávy ve 23
23:30
zprávy
Před půlnocí
ČT sport
20:30
sport
IAAF Athletix Magazine 2013
Týdeník nabízející přehled vrcholných atletických událostí i pohled do zákulisí královny sportu
21:00
sport
IAAF Diamond League 2013 - Londýn 1
Přímý přenos 11. závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
23:00
sport
PGA Tour 2013
Záznam mezinárodního golfového turnaje z USA
reklama
Jednotka
20:10minih103299minih103299
5 proti 5 - Letní speciál

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
26.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
27.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
28.06.2019 v 11:20 (Jednotka)
01.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
02.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
03.07.2019 v 11:20 (Jednotka)
04.07.2019 v 11:20 (Jednotka)

 
TV program: 5 proti 5 (SK) (5 proti 5)
21:00
dokument
Top Star Extra
Dokument ČR (2010)
21:55
film
Mrtví se nevracejí
Thriller It. (2009).
23:35
seriál
minih42454minih42454
Dempsey a Makepeaceová

Další díl/opakování:
12.09.2018 v 09:10 (Jednotka)
13.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
14.09.2018 v 09:50 (Jednotka)
15.09.2018 v 01:05 (Jednotka)
17.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
18.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
19.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
20.09.2018 v 10:05 (Jednotka)


Krimiseriál VB (1985).
 
TV program: Dempsey a Makepeaceová (Dempsey a Makepeace)
Dvojka
20:00
dokument
Himaláje: Skákajúce tigre a nahí Nágovia
Dokument VB (2004)
20:55
dokument
Família: Família - Ako stromy...
Dokument SR (2012). O rodine, ktorá si zobrala rómskeho chlapčeka
21:25
film
Ďalší rok
Dráma VB (2010). Hrajú: J. Broadbent, L. Manville, R. Sheen. Réžia M. Leigh
23:30
sport
Góly - body - sekundy
SR (2013)
23:35
zprávy
Počasie
23:40
seriál
Slovenský bigbít (3)
Cyklus SR (2006)
TV FOOOR
20:10
zábava
Nehanební penzisti
Kanadské žartíky seniorov uťahujúcich si z teenagerov
20:35
film
minih25472minih25472
Pieseň pre nevestu

Další díl/opakování:
10.03.2019 v 19:00 (Film+)
13.03.2019 v 16:20 (Film+)
15.03.2019 v 13:20 (Film+)
06.04.2019 v 20:30 (AMC)
08.04.2019 v 18:55 (AMC)
09.04.2019 v 13:15 (AMC)


Romant. komédia USA (1998). Hrajú: A. Sandler, D. Barrymoreová, Ch. Taylorová, M. Glave. Réžia F. Co...

Romant. komédia USA (1998). Hrajú: A. Sandler, D. Barrymoreová, Ch. Taylorová, M. Glave. Réžia F. Coraci

 
TV program: Píseň pro nevěstu (The Wedding Singer)
22:20
zábava
minih57247minih57247
Partička

Další díl/opakování:
25.06.2019 v 11:40 (Dajto)
26.06.2019 v 11:45 (Dajto)
27.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 11:40 (Dajto)
28.06.2019 v 22:15 (Markíza International)
29.06.2019 v 04:10 (Markíza International)
05.07.2019 v 22:30 (Markíza International)
06.07.2019 v 16:40 (Markíza International)


Sprievodca jedinečným humorom
 
TV program: Partička (SK) (Partička)
22:55
zábava
minih57051minih57051
Tele Tele

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 04:30 (Nova 2)
27.06.2019 v 04:30 (Nova 2)
28.06.2019 v 04:25 (Nova 2)
29.06.2019 v 04:30 (Nova 2)
29.06.2019 v 23:30 (Nova International)
30.06.2019 v 03:10 (Nova International)
30.06.2019 v 03:50 (Nova 2)
01.07.2019 v 01:05 (Nova Gold)


Zábavná show známych českých komikov Michala Suchánka a Richarda Genzera
 
TV program: Tele Tele
Nova Gold
ČT24
00:10
zprávy
Události v regionech
00:36
zprávy
Události v regionech
01:02
zprávy
Události, komentáře
01:50
zprávy
Události v regionech
02:16
zprávy
Události v regionech
02:42
zprávy
Interview ČT24
03:06
zprávy
Události v regionech
03:32
zprávy
Události v regionech
03:58
zprávy
Před půlnocí
04:24
zprávy
Události v regionech
04:50
zprávy
Události v regionech
ČT sport
02:00
Branky, body, vteřiny
02:10
sport
MS juniorů v orientačním běhu 2013/Česko
Ohlédnutí za světovým šampionátem z Hradce Králové
03:10
sport
ČP horských kol 2013/Bedřichov
Reportáž ze čtvrtého závodu v cross country
03:35
sport
M ČR v olympijském triatlonu 2013
Ohlédnutí za domácím šampionátem z Telče
04:00
sport
MM ČR automobilů do vrchu 2013/Dobšiná
04:20
sport
Česká pokerová tour
Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti
reklama
Jednotka
00:25
seriál
Maigret
Krimiseriál Švýc./Belg./ČR/Fr. (1991).
01:50
Dámský klub
03:10
seriál
minih131163
Řeka naděje

Další díl/opakování:
12.04.2015 v 23:45 (Jednotka)
20.04.2015 v 00:35 (Jednotka)
26.04.2015 v 23:45 (Jednotka)

(4/18)
Rodinná sága Fr. (1994).
 
TV program: La rivière Espérance
04:00
film
Mrtví se nevracejí
Thriller It. (2009).
Dvojka
00:20
zábava
Polnočný ateliér: Ateliér
Magazín SR (2001)
00:50
zprávy
Správy RTVS "N"
TV FOOOR
00:00
FOOORMANIA
02:00
FOOOR DO RÁNA
Nova Gold
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.265/0.155