TV Program - Sobota 2. července

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT24 ČT24
ČT sport ČT sport
reklama
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
TV FOOOR TV FOOOR
Nova Gold Nova Gold
05:18
zprávy
Události v regionech
05:43
zprávy
Černé ovce
06:05
zprávy
Interview ČT24
06:32
zprávy
Film 2011
07:05
zprávy
Archiv ČT24
07:31
zprávy
Politické spektrum
05:00
sport
Český streetballový pohár
Reportáž z průběhu 11. ročníku turnaje nejlepších českých týmů
05:15
sport
Auto-rallye-cross
Magazín z domácího i evropského autokrosu a rallyekrosu
05:45
sport
Total ragby
Průvodce světovým ragby
06:20
sport
PGA Tour 2011
Záznam mezinárodního golfového turnaje z USA
05:20
Události ČT
05:50
Zprávy STV
06:15
Zprávy a komentáře
06:35
seriál
minih55428minih55428
Má tlustá Valentýna

Další díl/opakování:
15.04.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
16.04.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
17.04.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
18.04.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
19.04.2019 v 13:45 (Prima LOVE)
20.04.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
21.04.2019 v 13:50 (Prima LOVE)
22.04.2019 v 13:45 (Prima LOVE)

(90/178)
 
TV program: Má tlustá Valentýna (Mi gorda bella)
07:18
Práva cestujících máte po ruce - Lidé s ...
07:20
děti
minih2333minih2333
101 dalmatinů (27/65)
 
TV program: 101 dalmatinů (101 Dalmatians)
07:40
děti
minih18250minih18250
Rychlá rota Chipa a Dalea

Další díl/opakování:
22.06.2019 v 07:50 (JOJ)
23.06.2019 v 06:30 (JOJ)
29.06.2019 v 07:50 (JOJ)
30.06.2019 v 07:20 (JOJ)
01.07.2019 v 08:30 (PLUS)
02.07.2019 v 08:30 (PLUS)
03.07.2019 v 08:30 (PLUS)
04.07.2019 v 08:30 (PLUS)

(27/65)
 
TV program: Rychlá rota (Chip 'n Dale Rescue Rangers)
ČT24
08:05
zprávy
minih89740minih89740
Před půlnocí

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 03:00 (ČT2)
16.06.2019 v 04:15 (ČT2)

08:32
zprávy
Milénium
08:54
zprávy
Před 25 lety
09:05
zprávy
Retro
09:32
zprávy
Fokus ČT24
10:05
zprávy
Prizma
10:32
zprávy
minih83450
Tep 24

Další díl/opakování:
30.03.2013 v 11:05 (ČT24)
31.03.2013 v 06:08 (ČT24)
01.04.2013 v 04:22 (ČT24)
02.04.2013 v 03:40 (ČT24)
06.04.2013 v 11:05 (ČT24)
07.04.2013 v 03:53 (ČT24)
08.04.2013 v 04:30 (ČT24)
13.04.2013 v 11:05 (ČT24)
14.04.2013 v 03:53 (ČT24)

11:05
zprávy
Film 2011
11:32
zprávy
Z metropole
ČT sport
09:25
sport
Basketbal: ME v basketbalu žen 2011/Pols...
Záznam semifinálového utkání
11:30
sport
SP ve střelbě 2011/Německo
reklama
Jednotka
08:05minih62749
Fidlibum

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 18:50 (Dvojka)
21.06.2019 v 18:45 (Dvojka)
22.06.2019 v 08:45 (Jednotka)
22.06.2019 v 18:55 (Dvojka)
23.06.2019 v 18:45 (Dvojka)
24.06.2019 v 18:50 (Dvojka)
25.06.2019 v 18:45 (Dvojka)
26.06.2019 v 18:45 (Dvojka)

08:30
Případy detektiva Kulmena
Soutěž
09:10
seriál
minih48166minih48166
Kouzelné městečko

Další díl/opakování:
10.07.2018 v 07:05 (Dvojka)
11.07.2018 v 07:05 (Dvojka)
12.07.2018 v 07:00 (Dvojka)

(1/13)
09:35
seriál
minih48166minih48166
Kouzelné městečko

Další díl/opakování:
10.07.2018 v 07:05 (Dvojka)
11.07.2018 v 07:05 (Dvojka)
12.07.2018 v 07:00 (Dvojka)

(2/13)
10:10
film
minih72301minih72301
Poslední v abecedě

Další díl/opakování:
17.11.2018 v 12:15 (Jednotka)

11:25
Děti to vědí nejlépe
Dvojka
08:00
Živá Panorama
08:30
Regionální deník
09:00
zábava
Televíkend: Televíkend - soutěž
Magazín SR (2011)
09:25
Extr@espanol (10/13)
09:50
Separé
10:15
dokument
Japonské konničiwa
Dokument SR (2011)
10:40
dokument
Japonská mozaika IV (1/10)
Dokument Jap. (2010)
11:00
film
Gen.sk: Rudolf Urc
Drama SR (2011)
11:10
Medicína: Co víme o celoročních alergiíc...
TV FOOOR
Nova Gold


ČT24
12:00
zprávy
Polední události
12:32
zprávy
Kulturama
13:05
zprávy
Historie.cs
14:31
zprávy
Politické spektrum
15:33
zprávy
Prizma
ČT sport
12:00
sport
Rallye Řecko
Reportáž z 5. podniku MS
12:55
sport
Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek z olympijského světa
13:30
sport
Tour de France
Přímý přenos úvodní etapy prestižního cyklistického etapového závodu
reklama
Jednotka
12:15
dokument
Na cestě: Na cestě po Srí Lance
Cestopisný seriál ČR (2007)
12:40
seriál
Válka volů (1/6)
Seriál SR/Rak./N/ČR (1987)
13:40
seriál
Válka volů (2/6)
Seriál SR/Rak./N/ČR (1987)
14:45
seriál
minih25787minih25787
Sever proti Jihu

Další díl/opakování:
19.02.2015 v 20:10 (Filmbox Plus)
27.02.2015 v 17:30 (Filmbox Plus)

II (2/12)
 
TV program: Sever a Jih (North and South)
15:30
seriál
minih25787minih25787
Sever proti Jihu

Další díl/opakování:
19.02.2015 v 20:10 (Filmbox Plus)
27.02.2015 v 17:30 (Filmbox Plus)

II (3/12)
 
TV program: Sever a Jih (North and South)
Dvojka
12:15
Tour de France
Přímý přenos
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
16:00
zprávy
Odpolední události
16:31
zprávy
DW European journal
17:30
zprávy
Kultura v regionech
17:55
zprávy
Předpověď počasí
18:00
zprávy
Události v regionech
18:27
zprávy
Minuta z přírody
18:34
zprávy
Prizma
19:00
zprávy
Události
19:35
zprávy
Branky, body, vteřiny
19:50
zprávy
Předpověď počasí
ČT sport
17:40
sport
Čtyřka
Pozvánka k vysílání programu ČT4
18:00
sport
Rallye Bohemia
Přímý přenos z rychlostní zkoušky v Sosnové
19:00
sport
Zlatý pohár
Přímý přenos dostihového odpoledne z Pardubic
reklama
Jednotka
16:15
Mini Talent Show
Hudebně-zábavná show s Petrem Marcinem a Mariánem Čekovským
17:50
dokument
Z města do města: Piešťany
Cyklus SR (2010)
18:25
seriál
minih42454minih42454
Dempsey a Makepeaceová: Do ringu bez rukavic

Další díl/opakování:
12.09.2018 v 09:10 (Jednotka)
13.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
14.09.2018 v 09:50 (Jednotka)
15.09.2018 v 01:05 (Jednotka)
17.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
18.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
19.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
20.09.2018 v 10:05 (Jednotka)

 
TV program: Dempsey a Makepeaceová (Dempsey a Makepeace)
19:15
Počasí
19:20
Večerníček: Slimák Maťo a skřítek Klinče...
19:30
Zprávy STV
19:50
Branky, body, vteřiny
Dvojka
17:40
zábava
Farmářská revue
Magazín SR (2011)
17:55
seriál
Chovatelé zvířat (17)
Přírodopisný seriál N (2008)
18:23
Práva cestujících máte po ruce - Lidé s ...
18:25
děti
Večerníček: Co trápí Tomáše (5/8)
18:35
dokument
Sigord
Dokument SR (1999)
19:15
Československý filmový týdeník
19:30
Zprávy STV
19:50
Keno 10
19:55
(Ne)celebrity: Andrej Legutký
Portrét
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
20:00
zprávy
Archiv ČT24
20:30
zprávy
Ekonomika + Víkend
21:05
zprávy
Retro
21:33
zprávy
Tah dámou
22:05
zprávy
Fokus ČT24
22:34
zprávy
Prizma
23:00
zprávy
Noční události
23:30
zprávy
Politické spektrum
ČT sport
20:15
sport
Tour de France
Sestřih nejzajímavějších okamžiků z prvního dne prestižního cyklistického etapového závodu
21:15
sport
PGA Tour 2011
Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA
reklama
Jednotka
20:05
Počasí
20:15minih59544minih59544
21:20
film
minih53886minih53886
Ukradený zázrak

Další díl/opakování:
02.07.2013 v 10:05 (VOYO)
03.07.2013 v 12:30 (VOYO)
08.07.2013 v 12:45 (VOYO)

 
TV program: Ukradený zázrak (Stolen Miracle)
22:50
Branky, body, vteřiny
22:55
film
minih55888minih55888
Kalné vody

Další díl/opakování:
10.09.2016 v 15:55 (PLUS)
11.09.2016 v 05:55 (PLUS)

 
TV program: Kalné vody (Troubled Waters)
Dvojka
20:05
dokument
Zdraví v Evropě: Nadváha - podceněná epi...
Dokument Fr. (2006)
21:00
dokument
Japonská mozaika IV (2/10)
Dokument Jap. (2010)
21:15
zábava
Andělé strážní Eleny Vácvalové
Talk show SR (2011)
21:50
film
minih55328minih55328
23:30
Tour de France
Sestřih 1. dne
23:55
hudba
BJD 2009 Bella Wagner & Band
Záznam koncertu SR (2010)
TV FOOOR
Nova Gold
ČT24
00:10
zprávy
Historie.cs
01:01
zprávy
Prizma
01:23
zprávy
Reportéři ČT
02:00
zprávy
Týden v regionech
02:26
zprávy
Týden v regionech
02:52
zprávy
Před 25 lety
02:58
zprávy
Z metropole
03:24
zprávy
Politické spektrum
03:50
zprávy
Před 25 lety
03:56
zprávy
Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy
04:22
zprávy
Retro
04:48
zprávy
Před 25 lety
04:54
zprávy
Fokus ČT24
ČT sport
00:05
sport
Zlatý pohár
Záznam dostihového odpoledne z Pardubic
01:20
sport
Rallye Bohemia
Záznam z rychlostní zkoušky v Sosnové
02:20
sport
Studio volejbal
To nejlepší z evropského i světového volejbalu
03:15
sport
Tour de France
Sestřih nejzajímavějších okamžiků z prvního dne prestižního cyklistického etapového závodu
04:15
sport
Paralympijský magazín
Výběr reportáží z významných akcí a zajímavostí sportu handicapovaných a medailonky paralympijských ...

Výběr reportáží z významných akcí a zajímavostí sportu handicapovaných a medailonky paralympijských reprezentantů

04:40
sport
Čtyřka
Pozvánka k vysílání programu ČT4
reklama
Jednotka
00:30
seriál
minih42454minih42454
Dempsey a Makepeaceová: Do ringu bez rukavic

Další díl/opakování:
12.09.2018 v 09:10 (Jednotka)
13.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
14.09.2018 v 09:50 (Jednotka)
15.09.2018 v 01:05 (Jednotka)
17.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
18.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
19.09.2018 v 10:05 (Jednotka)
20.09.2018 v 10:05 (Jednotka)

 
TV program: Dempsey a Makepeaceová (Dempsey a Makepeace)
01:25
seriál
minih25787minih25787
Sever proti Jihu

Další díl/opakování:
19.02.2015 v 20:10 (Filmbox Plus)
27.02.2015 v 17:30 (Filmbox Plus)

II (2/12)
 
TV program: Sever a Jih (North and South)
02:10
seriál
minih25787minih25787
Sever proti Jihu

Další díl/opakování:
19.02.2015 v 20:10 (Filmbox Plus)
27.02.2015 v 17:30 (Filmbox Plus)

II (3/12)
 
TV program: Sever a Jih (North and South)
02:55
film
minih53886minih53886
Ukradený zázrak

Další díl/opakování:
02.07.2013 v 10:05 (VOYO)
03.07.2013 v 12:30 (VOYO)
08.07.2013 v 12:45 (VOYO)

 
TV program: Ukradený zázrak (Stolen Miracle)
04:20
film
minih55888minih55888
Kalné vody

Další díl/opakování:
10.09.2016 v 15:55 (PLUS)
11.09.2016 v 05:55 (PLUS)

 
TV program: Kalné vody (Troubled Waters)
Dvojka
00:45
Události ČT
01:15
Zprávy STV
TV FOOOR
Nova Gold
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.203/0.088