Vážení uživatelé, Seznam DVD je dočasně nedostupný. Na odstranění chyb se pracuje. Děkujeme za pochopení.
Vážení uživatelé, pokud jste si žádali o obnovu hesla v době 12/2020 - 2/2021 je nutné znovu požádat o zaslání hesla. Děkujeme za pochopení.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

TV Program - Sobota 15. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT24 ČT24
ČT sport ČT sport
reklama
Jednotka Jednotka
Dvojka Dvojka
TV FOOOR TV FOOOR
Nova Gold Nova Gold
Jihočeská Televize Jihočeská Televize
05:20
Události v regionech
05:46
Černé ovce
05:59
Před 25 lety
06:08
Politické spektrum krajské volby
06:34
Politické spektrum krajské volby
07:00
zprávy
Studio 6 Víkend
05:25
sport
Turf
Magazín o domácím dostihovém sportu
06:00
sport
Tahače 2012 - Mistrovství Evropy
Mezi Nürburgringem a Smolenskem
06:15
sport
LifeInLine Tour/Opava
Záznam z podniku domácího seriálu pro všechny vyznavače in-line bruslení
06:55
sport
Beskydská 7
Extrémní přechod Beskyd aneb vylez si svou Ká-dvojku v Beskydech
07:25
sport
MM ČR supermoto 2012/Písek
Záznam čtvrtého závodu mezinárodního šampionátu motocyklů na okruhu
07:45
sport
Auto-rallye-cross
Magazín z domácího i evropského autokrosu a rallyekrosu
05:10
seriál
minih49621minih49621
Síla lásky

Další díl/opakování:
26.02.2021 v 08:05 (MDR)
26.02.2021 v 14:25 (ORF2)
26.02.2021 v 15:10 (ARD)
26.02.2021 v 16:50 (Kino Barrandov)
01.03.2021 v 08:05 (MDR)
01.03.2021 v 14:25 (ORF2)
01.03.2021 v 15:10 (ARD)
01.03.2021 v 16:50 (Kino Barrandov)

V (237)
Romant. seriál N (2010).
 
TV program: Sladká Laura (Sturm der Liebe)
06:00
Reportéři
06:25
Zprávy STV
07:05
Branky, body, vteřiny
07:15
seriál
minih59798minih59798
Zbojník Jurošík

Další díl/opakování:
06.03.2018 v 18:30 (Dvojka)
07.03.2018 v 11:25 (Dvojka)
08.03.2018 v 11:30 (Dvojka)
09.03.2018 v 11:30 (Dvojka)

 
TV program: Jurošík
07:25
seriál
minih29355minih29355
Včelka Mája: Nevítaná návštěva

Další díl/opakování:
03.03.2021 v 19:15 (Dvojka)
04.03.2021 v 07:15 (Dvojka)
05.03.2021 v 07:25 (Dvojka)
08.03.2021 v 07:20 (Dvojka)

 
TV program: Včelka Mája (Mitsubachi Maya no boken)
07:50
seriál
minih104377minih104377
Garfield: Šťastný modrý ptáček

Další díl/opakování:
12.05.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
13.05.2020 v 16:05 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Garfieldova show (The Garfield Show)
07:25
Komentáře
07:50
Zprávy - Hírek
ČT24
10:34
Film 2012
11:05minih83450
Tep 24

Další díl/opakování:
30.03.2013 v 11:05 (ČT24)
31.03.2013 v 06:08 (ČT24)
01.04.2013 v 04:22 (ČT24)
02.04.2013 v 03:40 (ČT24)
06.04.2013 v 11:05 (ČT24)
07.04.2013 v 03:53 (ČT24)
08.04.2013 v 04:30 (ČT24)
13.04.2013 v 11:05 (ČT24)
14.04.2013 v 03:53 (ČT24)

11:32
Z metropole
ČT sport
08:15
sport
FIFA magazín MS 2014
Informace o přípravách pořadatelské země, průběhu kvalifikací a dalším dění okolo fotbalového MS 201...

Informace o přípravách pořadatelské země, průběhu kvalifikací a dalším dění okolo fotbalového MS 2014

08:40
sport
Magazín bojových sportů
09:10
sport
Magazín Buly - hokej živě
Ohlédnutí za 1. kolem Tipsport extraligy v ledním hokeji
09:40
sport
Cyklotoulky
Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Šumavu v okol...

Vydejte se s námi za těmi nejkrásnějšími místy v České republice. Tentokrát navštívíme Šumavu v okolí Čertovy stěny. Tak neváhejte a pojeďte s námi!

09:50
sport
Stolní tenis: DTJ Hradec Králové - StenM...
Přímý přenos utkání Extraligy ve stolním tenisu
10:40
sport
Svátek raftinfu v Česku
Ohlédnutí za MS, ME a SP v raftingu
11:45
sport
Házená: Česko - Island
Přímý přenos mezinárodního turnaje v Chebu
reklama
Jednotka
08:05minih62749minih62749
Fidlibumovy pohádky

Další díl/opakování:
26.02.2021 v 18:55 (Dvojka)
27.02.2021 v 08:00 (Jednotka)
01.03.2021 v 18:55 (Dvojka)
02.03.2021 v 18:55 (Dvojka)
03.03.2021 v 18:55 (Dvojka)
08.03.2021 v 18:55 (Dvojka)

08:35
Superchyty
09:00
Hádej, kdo nás pozval
09:30
seriál
Dům plný zvířátek (5/26)
Rodinný seriál N (2009).
10:00
Řeči, to zvířatům svědčí
10:30
Svatá mše k svátku Sedmibolestné Panny M...
Dvojka
08:00
Živá Panorama
08:35
zábava
Televíkend: Turistické inspirace
Magazín SR (2012)
09:00
seriál
Planeta mláďat (2/5)
Seriál VB (2009)
09:55
dokument
Občan za dveřmi
Dokument SR (2012)
10:20
dokument
Dunajská zákoutí: V ramenech staré řeky
Dokument SR (1994)
10:40
Cesta
11:10
Senior klub
11:35
dokument
Sedmibolestná
Dokument SR (2002)
TV FOOOR
Nova Gold
Jihočeská Televize


ČT24
12:00
Zprávy ve 12
12:32
zprávy
Kultura v regionech
13:05
Historie.cs
14:32
Politické spektrum krajské volby
15:32
Politické spektrum krajské volby
ČT sport
13:35
sport
Magazín ligy mistrů UEFA
To nejlepší z nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěže
14:05
sport
We Run Prague
Záznam desetikilometrového běžeckého závodu historickým centrem Prahy
14:20
sport
Čtyřka
Pozvánka k vysílání programu ČT4
14:40
sport
Studio fotbal: Gambrinus liga
Přímý přenos utkání fotbalové Gambrinus ligy
reklama
Jednotka
12:20
Na vysoké skále: Zbojnická nevěsta
13:20
zábava
minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
26.02.2021 v 08:25 (Prima Cool)
27.02.2021 v 09:10 (Prima)
28.02.2021 v 11:15 (Prima Cool)
03.03.2021 v 20:15 (Prima Cool)
05.03.2021 v 08:25 (Prima Cool)
07.03.2021 v 10:45 (Prima Cool)

 
TV program: Autosalon
13:45
On Air
14:10
seriál
Sokol a holubice (2/6)
Romant. seriál It. (2009).
15:50
film
minih13478minih13478
Náhradník

Další díl/opakování:
03.10.2015 v 13:40 (Jednotka)

 
TV program: Náhradník (La Course à l'échalote)
Dvojka
12:05
Pět minut po dvanácté
13:05
dokument
Poutní místo Marianka
Dokument SR (2005)
13:30
Film o filmu : Dom
13:50
Tenis: Davis Cup
TV FOOOR
Nova Gold
Jihočeská Televize
ČT24
16:00
zprávy
Zprávy v 16
16:32
DW European journal
17:29
Kulturama
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech víkend
18:28
Retro
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:45
Branky, body, vteřiny
ČT sport
17:15
sport
Tenis: Argentina - Česko
Přímý přenos druhého dne semifinále DavisCupu
reklama
Jednotka
17:30
zábava
Postav dům, zasaď strom
Magazín SR (2012)
18:00minih73816minih73816
Taxík

Další díl/opakování:
07.11.2013 v 18:25 (ČT1)
11.11.2013 v 18:25 (ČT1)
12.11.2013 v 18:25 (ČT1)
13.11.2013 v 18:25 (ČT1)
14.11.2013 v 18:25 (ČT1)
18.11.2013 v 18:25 (ČT1)
19.11.2013 v 18:25 (ČT1)
20.11.2013 v 18:25 (ČT1)
21.11.2013 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Taxík
18:25
Nebíčko v pusince
19:00
Zprávy STV
19:45
Počasí
19:50
Branky, body, vteřiny
Dvojka
17:10
film
minih82335
Doktor Bencúr

Další díl/opakování:
01.02.2021 v 09:05 (Trojka)

 
TV program: Doktor Bencúr
18:05
dokument
minih73230
Nízké Tatry: srdce Slovenska

Další díl/opakování:
21.10.2019 v 12:30 (Dvojka)

18:30
Večerníček: Co vyprávěla teta Srna
18:40
Říkánky: Zoo
18:50
Košice - Evropské hlavní město kultury
19:00
Zprávy STV
19:40
Národnostní zprávy
19:50
Počasí
19:53
(Ne)celebrity: MUDr. Peter Krcho
TV FOOOR
Nova Gold
Jihočeská Televize
ČT24
20:05
zprávy
Hyde Park Civilizace
21:05
Historie.cs
22:05
1992: rozpad Československa
22:31
Politické spektrum krajské volby
23:00
zprávy
Zprávy ve 23
23:30
Kulturama
ČT sport
21:00
sport
4. kvalifikace na Velkou pardubickou
Záznam dostihového odpoledne z Pardubic
22:25
sport
Czech Open K1
23:25
sport
Studio fotbal: Gambrinus liga
Záznam utkání fotbalové Gambrinus ligy
reklama
Jednotka
20:10minih59544minih59544
21:15
film
minih96577
22:45
Branky, body, vteřiny
22:55
film
minih96579
Člen poroty

Další díl/opakování:
08.03.2014 v 22:50 (Jednotka)
09.03.2014 v 03:40 (Jednotka)

 
TV program: Il sorteggio
Dvojka
20:00
dokument
Domov daleko od domova
Dokument Kan. (2012)
21:25
dokument
Fotografové: Igor Grossman
Dokument SR (2011)
21:50
Andělé strážní Pavla Bršlíka
Talksow Aleny Heribanové
22:20
film
minih21681minih21681
Umberto D.

Další díl/opakování:
22.07.2020 v 22:00 (Dvojka)

 
TV program: Umberto D.
23:45
Retro zprávy
TV FOOOR
Nova Gold
Jihočeská Televize
ČT24
00:10
zprávy
Hyde Park Civilizace
01:05
Reportéři ČT
01:42
Týden v regionech
02:08
Týden v regionech
02:34
Z metropole
03:00
Politické spektrum krajské volby
03:26
Objektiv
03:54
zprávy
Kultura v regionech
04:19
Retro
04:46
zprávy
Hyde Park Civilizace
ČT sport
01:55
sport
Magazín ligy mistrů UEFA
To nejlepší z nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěže
02:20
sport
Samsung Diamond League 2012/Brusel
Záznam čtrnáctého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
04:20
sport
Stolní tenis: DTJ Hradec Králové - StenM...
Záznam utkání Extraligy ve stolním tenisu
reklama
Jednotka
00:35
On Air
01:00
film
minih96577
02:30
film
minih96579
Člen poroty

Další díl/opakování:
08.03.2014 v 22:50 (Jednotka)
09.03.2014 v 03:40 (Jednotka)

 
TV program: Il sorteggio
04:10
Branky, body, vteřiny
04:25
Slovensko v obrazech
04:50
Svět v obrazech
Dvojka
00:00
Československý filmový týdeník
00:10
Události ČT
00:55
Zprávy STV
TV FOOOR
Nova Gold
Jihočeská Televize
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení