TV Program - Pátek 14. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Markíza Markíza
JOJ JOJ
reklama
PLUS PLUS
VOYO VOYO
Nova 2 Nova 2
06:00minih89988minih89988
Teleráno

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 06:00 (Markíza International)
18.06.2019 v 06:00 (Markíza International)
19.06.2019 v 06:00 (Markíza International)
19.06.2019 v 06:00 (Markíza)
20.06.2019 v 06:00 (Markíza International)
21.06.2019 v 06:00 (Markíza International)
21.06.2019 v 06:00 (Markíza)
24.06.2019 v 06:00 (Markíza)

 
TV program: Teleráno
05:45
KRIMI
06:15
Zprávy TV JOJ
07:45minih52381minih52381
Soudní síň

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 09:40 (JOJ Family)
19.06.2019 v 02:00 (WAU)
19.06.2019 v 02:35 (JOJ Family)
19.06.2019 v 06:00 (PLUS)
19.06.2019 v 08:35 (JOJ)
20.06.2019 v 02:00 (WAU)
20.06.2019 v 03:20 (JOJ)
20.06.2019 v 09:35 (JOJ Family)

 
TV program: Súdna sieň
05:05
seriál
Starej (83)
Krimiseriál N (1993-2000)
06:05
Moderní věštění
07:05
seriál
minih44226minih44226
MacGyver

Další díl/opakování:
09.04.2019 v 10:30 (WAU)
10.04.2019 v 10:30 (WAU)
11.04.2019 v 10:30 (WAU)
12.04.2019 v 10:30 (WAU)
15.04.2019 v 10:30 (WAU)
16.04.2019 v 10:30 (WAU)
17.04.2019 v 10:30 (WAU)
18.04.2019 v 10:50 (WAU)

(19)
 
TV program: MacGyver
Markíza
08:20
Bez servítků
09:15
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 16:30 (Nova Action)
19.06.2019 v 06:15 (Nova Action)
20.06.2019 v 06:15 (Nova Action)
21.06.2019 v 06:15 (Nova Action)
22.06.2019 v 06:15 (Nova Action)
23.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
24.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
25.06.2019 v 06:10 (Nova Action)

VIII (12/14)
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
10:10
film
minih57483minih57483
JOJ
08:50
zábava
minih51867minih51867
Dům snů

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 09:40 (Prima MAX)
13.06.2019 v 09:50 (Prima MAX)
14.06.2019 v 08:10 (Prima MAX)
15.06.2019 v 08:45 (Prima MAX)
16.06.2019 v 09:20 (Prima MAX)
17.06.2019 v 09:20 (Prima MAX)
18.06.2019 v 10:05 (Prima MAX)
19.06.2019 v 10:35 (Prima MAX)

III (26)
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
09:50
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 05:50 (WAU)
18.06.2019 v 05:50 (WAU)
19.06.2019 v 05:40 (WAU)
20.06.2019 v 05:50 (WAU)
21.06.2019 v 05:40 (WAU)
24.06.2019 v 08:15 (WAU)
25.06.2019 v 05:35 (WAU)
26.06.2019 v 05:30 (WAU)

 
TV program: Panelák
11:00
Pekelná kuchyně (10/10)
reklama
PLUS
08:00
seriál
minih52379minih52379
Matlock

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
18.06.2019 v 06:15 (Kino Barrandov)
18.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
19.06.2019 v 06:20 (Kino Barrandov)
19.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
20.06.2019 v 06:25 (Kino Barrandov)
20.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
21.06.2019 v 06:30 (Kino Barrandov)

III (4)
 
TV program: Matlock
09:05
seriál
minih54805minih54805
Detektiv Nash Bridges

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
19.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
20.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
21.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
24.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
25.06.2019 v 00:35 (Jednotka)
26.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
27.06.2019 v 09:50 (Jednotka)

II (12, 13)
 
TV program: Detektiv Nash Bridges (Nash Bridges)
11:00
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 05:10 (VOX)
15.06.2019 v 22:00 (WAU)
16.06.2019 v 22:00 (WAU)
17.06.2019 v 02:45 (WAU)
17.06.2019 v 05:10 (VOX)
22.06.2019 v 22:00 (WAU)
23.06.2019 v 22:00 (WAU)
24.06.2019 v 03:20 (WAU)

II (11)
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
VOYO
08:05
film
minih4493minih4493
Bota jménem Melichar

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 07:30 (VOYO)
20.06.2019 v 10:10 (VOYO)
21.06.2019 v 10:35 (VOYO)
22.06.2019 v 14:45 (VOYO)
23.06.2019 v 13:40 (VOYO)
27.06.2019 v 20:00 (Prima MAX)
29.06.2019 v 15:15 (Prima)

 
TV program: Bota jménem Melichar
09:15minih66663minih66663
Gnomeo & Julie

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 09:40 (Filmbox Premium)
29.06.2019 v 11:55 (Filmbox Premium)
03.07.2019 v 11:30 (Filmbox Premium)
09.07.2019 v 06:50 (Filmbox Premium)
28.07.2019 v 11:05 (Filmbox Premium)

 
TV program: Gnomeo & Julie (Gnomeo and Juliet)
10:40
film
minih58326minih58326
Chlupatá odplata

Další díl/opakování:
21.06.2019 v 13:00 (Filmbox)
23.06.2019 v 09:20 (Filmbox Premium)
28.06.2019 v 07:00 (Filmbox Premium)
03.07.2019 v 08:20 (Filmbox Premium)
08.07.2019 v 11:40 (Filmbox Premium)
11.07.2019 v 05:15 (Filmbox)
12.07.2019 v 11:30 (Filmbox Premium)
15.07.2019 v 08:20 (Filmbox Premium)

 
TV program: Chlupatá odplata (Furry Vengeance)
Nova 2


Markíza
12:10
seriál
minih96298minih96298
Horká krev

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 20:30 (Markíza International)
16.06.2019 v 23:55 (Markíza International)
22.06.2019 v 20:30 (Markíza International)
24.06.2019 v 00:00 (Markíza International)
29.06.2019 v 20:30 (Markíza International)
01.07.2019 v 00:00 (Markíza International)
06.07.2019 v 20:30 (Markíza International)
07.07.2019 v 23:55 (Markíza International)


Dram. seriál SR (2012)
 
TV program: Horúca krv
13:10
Rychlé Televizní noviny
13:15
seriál
minih56881minih56881
Mentalista

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 18:25 (Doma)
18.06.2019 v 01:05 (Markíza)
18.06.2019 v 18:35 (Doma)
19.06.2019 v 13:00 (Markíza)
19.06.2019 v 18:25 (Doma)
20.06.2019 v 01:35 (Markíza)
20.06.2019 v 09:05 (KABEL1)
20.06.2019 v 18:35 (Doma)

(18/23)
 
TV program: Mentalista (The Mentalist)
14:10
Rychlé Televizní noviny
14:15
Farma - Den třetí
15:30
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 13:55 (PRO7)
17.06.2019 v 14:00 (Nova 2)
17.06.2019 v 17:25 (Dajto)
18.06.2019 v 00:40 (Dajto)
18.06.2019 v 01:40 (Nova 2)
19.06.2019 v 00:05 (Dajto)
19.06.2019 v 01:35 (Nova 2)
20.06.2019 v 00:15 (Dajto)

VI (18/24)
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
15:55
Rychlé Televizní noviny
JOJ
12:00
Zprávy ve dvanáct
13:00minih52381minih52381
Soudní síň

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 09:40 (JOJ Family)
19.06.2019 v 02:00 (WAU)
19.06.2019 v 02:35 (JOJ Family)
19.06.2019 v 06:00 (PLUS)
19.06.2019 v 08:35 (JOJ)
20.06.2019 v 02:00 (WAU)
20.06.2019 v 03:20 (JOJ)
20.06.2019 v 09:35 (JOJ Family)

 
TV program: Súdna sieň
14:00
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 05:50 (WAU)
18.06.2019 v 05:50 (WAU)
19.06.2019 v 05:40 (WAU)
20.06.2019 v 05:50 (WAU)
21.06.2019 v 05:40 (WAU)
24.06.2019 v 08:15 (WAU)
25.06.2019 v 05:35 (WAU)
26.06.2019 v 05:30 (WAU)

 
TV program: Panelák
15:00
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 15:55 (NOVA)
14.06.2019 v 17:00 (WAU)
15.06.2019 v 01:20 (NOVA)
17.06.2019 v 15:55 (NOVA)
17.06.2019 v 21:00 (WAU)
18.06.2019 v 02:05 (NOVA)
18.06.2019 v 17:00 (WAU)
19.06.2019 v 02:00 (NOVA)

VII (22)
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
reklama
PLUS
12:00
seriál
Pod povrchem (11)
Seriál SR (2012)
13:10
seriál
minih52379minih52379
Matlock

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
18.06.2019 v 06:15 (Kino Barrandov)
18.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
19.06.2019 v 06:20 (Kino Barrandov)
19.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
20.06.2019 v 06:25 (Kino Barrandov)
20.06.2019 v 17:55 (Barrandov plus)
21.06.2019 v 06:30 (Kino Barrandov)

III (5)
 
TV program: Matlock
14:15
zábava
minih75030minih75030
Takešiho hrad

Další díl/opakování:
29.04.2014 v 14:30 (PLUS)
30.04.2014 v 06:15 (PLUS)
01.05.2014 v 06:15 (PLUS)
02.05.2014 v 06:15 (PLUS)
05.05.2014 v 06:00 (PLUS)
06.05.2014 v 05:55 (PLUS)
07.05.2014 v 06:00 (PLUS)
08.05.2014 v 05:55 (PLUS)
09.05.2014 v 06:00 (PLUS)

II (75)
 
TV program: Takešiho hrad (Fûun! Takeshi Jô)
14:45
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 12:25 (Prima Cool)
17.06.2019 v 13:10 (PLUS)
18.06.2019 v 11:10 (Prima Cool)
18.06.2019 v 13:05 (PLUS)
18.06.2019 v 18:40 (ORF1)
19.06.2019 v 12:40 (Prima Cool)
19.06.2019 v 13:00 (PLUS)
20.06.2019 v 12:25 (Prima Cool)

VIII (5)
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
15:15
seriál
minih44978minih44978
Griffinovi

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
19.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
22.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
24.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)

IV (6)
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
15:45
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
18.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
19.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
21.06.2019 v 12:05 (Prima Cool)
22.06.2019 v 12:45 (Prima Cool)
23.06.2019 v 12:15 (Prima Cool)
24.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)

IV (11)
 
TV program: Futurama
VOYO
12:05
film
minih52662minih52662
Šéfe, jsem v tom!

Další díl/opakování:
04.05.2019 v 17:55 (VOYO)

 
TV program: Šéfe, jsem v tom! (Labor Pains)
13:35
film
minih44467minih44467
Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou

Další díl/opakování:
26.06.2019 v 11:35 (AMC)
28.06.2019 v 06:00 (AMC)

 
TV program: Svatba na bitevním poli
15:10
film
minih15387minih15387
Páni Edisoni

Další díl/opakování:
14.05.2019 v 15:50 (VOYO)

 
TV program: Páni Edisoni
Nova 2
Markíza
16:00
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:25 (Doma)
18.06.2019 v 17:40 (Doma)
19.06.2019 v 17:30 (Doma)
20.06.2019 v 17:40 (Doma)
21.06.2019 v 17:25 (Doma)
24.06.2019 v 17:25 (Doma)
25.06.2019 v 17:40 (Doma)
26.06.2019 v 17:30 (Doma)

(2/22)
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
17:00
První Televizní noviny
17:20
Počasí
17:25
Reflex
18:00
Bez servítků
19:00
TELEVIZNÍ NOVINY
JOJ
16:00
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
14.06.2019 v 02:15 (PLUS)
14.06.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
16.06.2019 v 00:25 (Prima Krimi)
17.06.2019 v 21:00 (Prima Krimi)
18.06.2019 v 21:00 (Prima Krimi)
19.06.2019 v 00:30 (RTL)
19.06.2019 v 21:00 (Prima Krimi)

IV (26/26)
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
17:00
Zprávy v sedmnáct
17:30
Riskni milion!
18:00minih52381minih52381
Soudní síň

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 09:40 (JOJ Family)
19.06.2019 v 02:00 (WAU)
19.06.2019 v 02:35 (JOJ Family)
19.06.2019 v 06:00 (PLUS)
19.06.2019 v 08:35 (JOJ)
20.06.2019 v 02:00 (WAU)
20.06.2019 v 03:20 (JOJ)
20.06.2019 v 09:35 (JOJ Family)

 
TV program: Súdna sieň
19:00
KRIMI
19:30
Zprávy TV JOJ
19:55
Sport
reklama
PLUS
16:15
Vyšperkuji mi fáro (12)
16:55
Pekelná kuchyně (10/10)
17:55
zábava
minih56309minih56309
Faktor strachu II (17)
 
TV program: Faktor strachu (Fear Factor)
18:50
zábava
minih92549minih92549
Dům snů

Další díl/opakování:
19.01.2016 v 14:30 (Telka)
23.01.2016 v 15:25 (Telka)
26.01.2016 v 14:25 (Telka)
30.01.2016 v 15:10 (Telka)
02.02.2016 v 14:25 (Telka)

III (26)
19:50
Riskni milion!
VOYO
16:25minih62397minih62397
Zkáza zámku Herm

Další díl/opakování:
29.05.2019 v 20:00 (Prima MAX)
30.05.2019 v 14:45 (Prima MAX)

 
TV program: Zkáza zámku Herm (Jacquou le Croquant)
18:50
film
minih63068minih63068
Super Mac

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 16:45 (VOYO)
29.06.2019 v 22:35 (JOJ)
30.06.2019 v 02:40 (PLUS)

 
TV program: Super Mac (MacGruber)
Nova 2
Markíza
20:00
Sportovní noviny
20:10
Počasí
20:20
Farma - Den čtvrtý
21:30minih95561minih95561
MasterChef

Další díl/opakování:
01.12.2016 v 20:30 (Markíza International)
04.12.2016 v 16:00 (Markíza International)
08.12.2016 v 20:30 (Markíza International)
11.12.2016 v 17:10 (Markíza International)
15.12.2016 v 20:30 (Markíza International)
18.12.2016 v 15:00 (Markíza International)

 
TV program: MasterChef
22:45
film
minih14284minih14284
JOJ
20:10
Nejlepší počasí
20:20
seriál
minih50658minih50658
Panelák

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 05:50 (WAU)
18.06.2019 v 05:50 (WAU)
19.06.2019 v 05:40 (WAU)
20.06.2019 v 05:50 (WAU)
21.06.2019 v 05:40 (WAU)
24.06.2019 v 08:15 (WAU)
25.06.2019 v 05:35 (WAU)
26.06.2019 v 05:30 (WAU)

 
TV program: Panelák
21:30minih97099minih97099
X-Factor USA 2012

Další díl/opakování:
12.10.2014 v 00:35 (WAU)

 
TV program: Americký X Factor (The X Factor)
23:40
film
minih28703minih28703
Cela

Další díl/opakování:
06.05.2019 v 22:30 (Nova Cinema)
08.05.2019 v 03:05 (Nova Cinema)

 
TV program: Cela (The Cell)
reklama
PLUS
20:20minih87181minih87181
Vtip za stovku

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 02:05 (Kino Barrandov)
17.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
18.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
19.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
20.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
21.06.2019 v 06:20 (Barrandov plus)
23.06.2019 v 02:00 (Kino Barrandov)
24.06.2019 v 02:05 (Kino Barrandov)

(5)
 
TV program: Vtip za stovku
21:05
Farmář hledá ženu
22:30
Inkognito
23:30
seriál
minih28527minih28527
VOYO
20:20minih60155minih60155
To byl zítra flám

Další díl/opakování:
29.06.2019 v 08:20 (VOYO)
30.06.2019 v 10:15 (VOYO)

 
TV program: To byl zítra flám (Hot Tube Time Machine)
21:55
film
minih61437minih61437
Království zvěrstev

Další díl/opakování:
21.02.2019 v 22:25 (3SAT)

 
TV program: Království zvěrstev (Animal Kingdom)
Nova 2
Markíza
00:45
film
Elitní jednotka
Akční thriller USA (1999).
02:25
film
minih57483minih57483
03:50
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 17:25 (Doma)
18.06.2019 v 17:40 (Doma)
19.06.2019 v 17:30 (Doma)
20.06.2019 v 17:40 (Doma)
21.06.2019 v 17:25 (Doma)
24.06.2019 v 17:25 (Doma)
25.06.2019 v 17:40 (Doma)
26.06.2019 v 17:30 (Doma)

(2/22)
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
JOJ
01:50
film
minih56320minih56320
Grindstone Road

Další díl/opakování:
24.04.2013 v 04:45 (WAU)

 
TV program: Grindstone Road
03:20
film
Penthouse
Komedie USA (2009).
04:45
film
minih35408minih35408
Sebeobrana

Další díl/opakování:
22.01.2013 v 23:50 (TV Barrandov)

 
TV program: Sebeobrana (One Kill)
reklama
PLUS
00:30
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 12:25 (Prima Cool)
17.06.2019 v 13:10 (PLUS)
18.06.2019 v 11:10 (Prima Cool)
18.06.2019 v 13:05 (PLUS)
18.06.2019 v 18:40 (ORF1)
19.06.2019 v 12:40 (Prima Cool)
19.06.2019 v 13:00 (PLUS)
20.06.2019 v 12:25 (Prima Cool)

VIII (5)
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
01:00
seriál
Nespravedlivě odsouzený (10)
Krimiseriál Švéd. (2008)
02:00
seriál
minih39715minih39715
Kriminálka New York

Další díl/opakování:
14.06.2019 v 05:10 (VOX)
15.06.2019 v 22:00 (WAU)
16.06.2019 v 22:00 (WAU)
17.06.2019 v 02:45 (WAU)
17.06.2019 v 05:10 (VOX)
22.06.2019 v 22:00 (WAU)
23.06.2019 v 22:00 (WAU)
24.06.2019 v 03:20 (WAU)

II (11)
 
TV program: Kriminálka  New  York (CSI: New York)
03:00
seriál
minih54805minih54805
Detektiv Nash Bridges

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
19.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
20.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
21.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
24.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
25.06.2019 v 00:35 (Jednotka)
26.06.2019 v 09:50 (Jednotka)
27.06.2019 v 09:50 (Jednotka)

II (13)
 
TV program: Detektiv Nash Bridges (Nash Bridges)
03:45
seriál
minih49749minih49749
Cyranův ostrov

Další díl/opakování:
05.03.2019 v 23:55 (Barrandov FAMILY)
07.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
08.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
09.03.2019 v 00:25 (Barrandov FAMILY)
12.03.2019 v 01:10 (Barrandov FAMILY)
13.03.2019 v 00:00 (Barrandov FAMILY)
14.03.2019 v 00:10 (Barrandov FAMILY)
15.03.2019 v 00:05 (Barrandov FAMILY)

(18)
 
TV program: Cyranův ostrov
04:15
seriál
minih44226minih44226
MacGyver

Další díl/opakování:
09.04.2019 v 10:30 (WAU)
10.04.2019 v 10:30 (WAU)
11.04.2019 v 10:30 (WAU)
12.04.2019 v 10:30 (WAU)
15.04.2019 v 10:30 (WAU)
16.04.2019 v 10:30 (WAU)
17.04.2019 v 10:30 (WAU)
18.04.2019 v 10:50 (WAU)

(20)
 
TV program: MacGyver
VOYO
Nova 2
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.197/0.092