TV Program - Neděle 2. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Markíza Markíza
JOJ JOJ
reklama
PLUS PLUS
VOYO VOYO
Nova 2 Nova 2
06:05
film
Flintstoneovi: Hollyrockská ukolébavka
Anim. film USA (1993).
07:35
film
minih13246minih13246
Muži v černém

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 17:20 (AXN HD)
14.11.2019 v 02:05 (AXN HD)

 
TV program: Muži v černém (Men in Black)
05:10
film
minih15653minih15653
Periskop nahoru a dolů!

Další díl/opakování:
23.11.2019 v 15:55 (Prima Cool)
25.11.2019 v 10:20 (Prima MAX)

 
TV program: Periskop nahoru a dolů (Down Periscope)
06:35
film
minih32688minih32688
Baba na zabití

Další díl/opakování:
15.12.2019 v 18:50 (Film+)

 
TV program: Baba na zabití (Duplex)
05:25
film
minih51197minih51197
07:00
film
minih14596minih14596
O zapomnětlivém černokněžníkovi

Další díl/opakování:
28.09.2019 v 12:20 (VOYO)
29.09.2019 v 10:40 (VOYO)
30.09.2019 v 08:55 (VOYO)

 
TV program: O zapomnětlivém černokněžníkovi
Markíza
09:00
film
minih69944minih69944
Tisíc a jedna noc

Další díl/opakování:
12.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE)
13.06.2019 v 00:05 (Prima LOVE)
14.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE)
15.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE)
16.06.2019 v 00:35 (Prima LOVE)
17.06.2019 v 00:30 (Prima LOVE)
18.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE)
19.06.2019 v 00:00 (Prima LOVE)


Dobr. film USA/N (1999).
 
TV program: Tisíc a jedna noc (1001 gece)
JOJ
08:10
film
Fallen (1/3)
Akční minisérie USA (2007).
09:45
film
Fallen (2/3)
Akční minisérie USA (2007).
11:20
film
Fallen (3/3)
Akční minisérie USA (2007).
reklama
PLUS
08:30
seriál
minih11792minih11792
Magnum

Další díl/opakování:
05.05.2018 v 13:10 (Barrandov plus)
06.05.2018 v 03:00 (Barrandov plus)
07.05.2018 v 03:00 (Barrandov plus)
09.05.2018 v 13:45 (Barrandov plus)
10.05.2018 v 13:45 (Barrandov plus)
11.05.2018 v 13:50 (Barrandov plus)
12.05.2018 v 14:05 (Barrandov plus)
13.05.2018 v 14:20 (Barrandov plus)

 
TV program: Magnum (Magnum, P.I.)
10:00
seriál
minih50856minih50856
Siska

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
18.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
19.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
20.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
22.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
23.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
24.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)

 
TV program: Siska
11:00
film
minih17630minih17630
Pytlákova schovanka... aneb Šlechetný milionář

Další díl/opakování:
14.09.2019 v 14:05 (Prima)
15.09.2019 v 11:15 (Prima MAX)

 
TV program: Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
VOYO
Nova 2


Markíza
12:00
film
minih26452minih26452
Poslední čarodějka

Další díl/opakování:
03.08.2015 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Posledná bosorka
13:45
film
minih51752minih51752
29 a ještě panna

Další díl/opakování:
12.05.2019 v 15:40 (Kino Barrandov)

 
TV program: Katie Fforde: 29 a ještě panna (29 und noch Jungfrau)
15:15
film
minih28183minih28183
Smlouva s ďáblem

Další díl/opakování:
28.04.2018 v 00:40 (TVP 2)
29.04.2018 v 01:55 (TVP 2)

 
TV program: Smlouva s ďáblem (Bedazzled)
JOJ
12:50
film
minih46403minih46403
12 podmínek dědictví

Další díl/opakování:
02.11.2019 v 11:05 (JOJ Cinema)
03.11.2019 v 16:05 (JOJ Cinema)
12.11.2019 v 20:25 (PLUS)

 
TV program: 12 podmínek k dědictví (The Ultimate Gift)
15:00
film
minih34908minih34908
Proud času

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 20:00 (Prima MAX)
11.12.2019 v 15:25 (Prima MAX)

 
TV program: Proud času (Timeline)
reklama
PLUS
13:00
60 minut
14:00
film
minih18525minih18525
Scarlett (1/4)
 
TV program: Scarlett
15:30
film
minih18525minih18525
Scarlett (2/4)
 
TV program: Scarlett
VOYO
Nova 2
Markíza
16:35
Rychlé Televizní noviny
16:40
film
minih46095minih46095
Bratz

Další díl/opakování:
05.01.2013 v 12:05 (Markíza)

 
TV program: Bratz (Bratz: The Movie)
18:10
Rychlé Televizní noviny
18:25
Smetánka
19:00
TELEVIZNÍ NOVINY
19:45
Počasí
19:50
Sportovní noviny
JOJ
17:00
film
minih35388minih35388
Dvanáct do tuctu

Další díl/opakování:
01.07.2019 v 20:00 (Prima MAX)
02.07.2019 v 15:45 (Prima MAX)

 
TV program: Dvanáct  do tuctu (Cheaper by the Dozen)
19:00
Krimi zprávy
19:30
Zprávy TV JOJ
19:59
Nejlepší počasí
reklama
PLUS
17:00
film
minih11923minih11923
Malý unavený Joe

Další díl/opakování:
13.12.2019 v 18:35 (Film+)
15.12.2019 v 15:20 (Film+)

 
TV program: Malý unavený Joe (...continuavano a chiamarlo Trinità)
19:00
Popcorn TV
19:45
film
Julia navždy (5)
Romant. minisérie Šp./It. (1988).
VOYO
Nova 2
Markíza
20:00
film
minih46224minih46224
Kronika rodu Spiderwicků

Další díl/opakování:
05.01.2019 v 08:25 (Markíza)

 
TV program: Kronika rodu Spiderwicků (The Spiderwick Chronicles)
21:25
film
minih19252minih19252
23:20
film
minih16612minih16612
Poslední skaut

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 22:35 (KABEL1)
12.11.2019 v 02:40 (KABEL1)

 
TV program: Poslední skaut (The Last Boy Scout)
JOJ
20:00
film
Pilíře Země (3/4)
Dobr. histor. minisérie N/Kan. (2010).
22:00
film
Pilíře Země (4/4)
Dobr. histor. minisérie N/Kan. (2010).
reklama
PLUS
21:30
film
minih7103minih7103
Dva v tom

Další díl/opakování:
17.08.2019 v 17:45 (Prima MAX)
18.08.2019 v 13:20 (Prima MAX)

 
TV program: Dva v tom (Nine Months)
23:15
seriál
minih50856minih50856
Siska

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
18.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
19.11.2019 v 09:15 (Prima Krimi)
20.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
22.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
23.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)
24.11.2019 v 09:20 (Prima Krimi)

 
TV program: Siska
VOYO
Nova 2
Markíza
01:00
film
minih4289minih4289
Bláznivý exorcista

Další díl/opakování:
05.12.2018 v 22:30 (Dajto)
08.12.2018 v 00:25 (Dajto)
09.12.2018 v 02:55 (Dajto)

 
TV program: Bláznivý exorcista (Repossessed)
02:20
film
Já, můj otec a Lochnesská příšera
Dobr. film N/Rak. (2008).
03:50
film
minih28183minih28183
Smlouva s ďáblem

Další díl/opakování:
28.04.2018 v 00:40 (TVP 2)
29.04.2018 v 01:55 (TVP 2)

 
TV program: Smlouva s ďáblem (Bedazzled)
JOJ
00:00
film
Fallen (1/3)
Akční minisérie USA (2007).
01:25
film
Fallen (2/3)
Akční minisérie USA (2007).
02:55
film
Fallen (3/3)
Akční minisérie USA (2007).
04:15
film
minih46403minih46403
12 podmínek dědictví

Další díl/opakování:
02.11.2019 v 11:05 (JOJ Cinema)
03.11.2019 v 16:05 (JOJ Cinema)
12.11.2019 v 20:25 (PLUS)

 
TV program: 12 podmínek k dědictví (The Ultimate Gift)
reklama
PLUS
00:15
film
Julia navždy (5)
Romant. minisérie Šp./It. (1988).
02:00
Noční program
VOYO
Nova 2
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.151/0.086