TV Program - Neděle 6. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Nova Cinema Nova Cinema
TV Barrandov TV Barrandov
reklama
Prima Cool Prima Cool
Prima LOVE Prima LOVE
06:00minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

II (16)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
06:45
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 06:50 (ORF1)
25.06.2019 v 06:50 (ORF1)
26.06.2019 v 06:50 (ORF1)
27.06.2019 v 06:50 (ORF1)
28.06.2019 v 06:50 (ORF1)
01.07.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:10
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
26.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
26.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
27.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
27.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(31)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:20
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:11 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
25.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)
25.06.2019 v 10:25 (RiK)
26.06.2019 v 01:00 (RiK)
26.06.2019 v 06:12 (JIM JAM)
26.06.2019 v 10:00 (MINIMAX)

(42)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:35
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(37)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
Nova Cinema
08:30
Informační servis
09:35
seriál
minih55161minih55161
Ned a Stacey

Další díl/opakování:
13.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
14.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
15.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
16.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
17.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
18.09.2010 v 11:25 (Nova Cinema)
19.09.2010 v 10:40 (Nova Cinema)
20.09.2010 v 11:20 (Nova Cinema)
21.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)

II 5
 
TV program: Ned a Stacey (Ned and Stacey)
09:55
Charlie Chaplin
10:30
Kino hororů 19
11:00
Premiéra
11:30
Teleshopping
TV Barrandov
08:10
Hladoví lvi
09:05minih24540minih24540
Výstřely v Mariánských Lázních

Další díl/opakování:
20.06.2019 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Výstřely v Mariánských Lázních
10:35minih24462minih24462
Claim na Hluchém potoku

Další díl/opakování:
14.03.2010 v 14:50 (CS Film)

11:35
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
21.12.2016 v 00:20 (JOJ Family)
22.12.2016 v 00:45 (JOJ Family)
23.12.2016 v 00:05 (JOJ Family)
24.12.2016 v 00:00 (JOJ Family)
27.12.2016 v 12:50 (JOJ Family)
28.12.2016 v 01:10 (JOJ Family)
29.12.2016 v 00:10 (JOJ Family)
30.12.2016 v 00:25 (JOJ Family)

(26)
reklama
Prima Cool
09:25
Teleshopping
10:05minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 10:35 (Prima MAX)
20.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
21.06.2019 v 10:25 (Prima MAX)
22.06.2019 v 09:50 (Prima MAX)
23.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
24.06.2019 v 09:30 (Prima MAX)
25.06.2019 v 09:35 (Prima MAX)
26.06.2019 v 08:50 (Prima MAX)

II 13
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
10:50
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

IV 4
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
11:35
seriál
minih50931minih50931
Jednotka zvláštního určení

Další díl/opakování:
16.11.2013 v 02:00 (PLUS)
23.11.2013 v 02:30 (PLUS)

II 22
 
TV program: Jednotka zvláštního určení (The Unit)
Prima LOVE


Nova Cinema
12:00minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 09:35 (Nova International)
30.06.2019 v 09:40 (Nova International)
07.07.2019 v 09:30 (Nova International)

 
TV program: Koření
13:10
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
25.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
26.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
27.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
28.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
29.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
30.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
01.07.2019 v 06:40 (Nova Action)

VIII (7, 8)
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
14:45minih91996minih91996
15:15
Svět šoubyznysu
15:30minih97828minih97828
Budu pořád s tebou

Další díl/opakování:
29.07.2017 v 21:50 (CBS Drama)

 
TV program: Zločiny podle Mary Higgins Clarkové: Budu pořád s tebou (He Sees You When You're Sleeping)
TV Barrandov
12:40minih51169minih51169
Politická střelnice

Další díl/opakování:
23.06.2019 v 23:50 (Barrandov FAMILY)
30.06.2019 v 22:50 (Barrandov FAMILY)
07.07.2019 v 22:50 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: Politická střelnice aneb Konečně bez cenzury
13:35minih49752minih49752
Táta na útěku

Další díl/opakování:
26.02.2011 v 12:50 (TV Barrandov)
28.02.2011 v 08:15 (TV Barrandov)

15:15
seriál
minih51613minih51613
Komisařka Diana Carrová

Další díl/opakování:
01.11.2012 v 13:10 (TV Barrandov)
02.11.2012 v 13:15 (TV Barrandov)
08.11.2012 v 13:35 (TV Barrandov)
09.11.2012 v 13:25 (TV Barrandov)
15.11.2012 v 12:55 (TV Barrandov)

(16)
 
TV program: Komisařka Diana Carrová (Diane, Femme Flic)
reklama
Prima Cool
12:20
seriál
minih48207minih48207
Kancl

Další díl/opakování:
22.04.2014 v 17:35 (ČT2)
23.04.2014 v 05:35 (ČT2)
24.04.2014 v 05:35 (ČT2)
25.04.2014 v 05:35 (ČT2)
26.04.2014 v 05:35 (ČT2)
28.04.2014 v 17:25 (ČT2)
29.04.2014 v 05:35 (ČT2)
30.04.2014 v 05:35 (ČT2)
01.05.2014 v 05:35 (ČT2)

31
 
TV program: Kancl (The Office)
12:45
seriál
minih56952minih56952
13:10
seriál
minih50882minih50882
Usvědčeni

Další díl/opakování:
07.12.2009 v 01:25 (Prima Cool)
13.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
14.12.2009 v 02:30 (Prima Cool)
20.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
21.12.2009 v 00:40 (Prima Cool)
27.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)

5
 
TV program: Usvědčeni (Conviction)
13:55
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

IV 4
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
14:40minih50964minih50964
Top Gear

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
19.06.2019 v 11:00 (Prima Cool)
25.06.2019 v 20:15 (Prima Cool)
26.06.2019 v 10:50 (Prima Cool)
02.07.2019 v 20:15 (Prima Cool)
03.07.2019 v 11:10 (Prima Cool)

VI 9
 
TV program: Top Gear
15:40
seriál
minih51139minih51139
Prima LOVE
Nova Cinema
17:20
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
25.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
26.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
27.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
28.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
29.06.2019 v 06:05 (Nova Action)
30.06.2019 v 06:10 (Nova Action)
01.07.2019 v 06:40 (Nova Action)

VIII (9, 10)
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
19:10
film
minih6907minih6907
Druhý tah pěšcem

Další díl/opakování:
14.02.2019 v 20:00 (CS Film)

 
TV program: Druhý tah pěšcem
TV Barrandov
16:20minih73162minih73162
Drtivá porážka

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

II (16)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
17:15
Bojovnice (2)
18:35
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
24.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
24.06.2019 v 11:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
25.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
26.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
26.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)
27.06.2019 v 06:00 (JIM JAM)
27.06.2019 v 09:45 (MINIMAX)

(31)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
18:50minih92596minih92596
19:00
Hladoví lvi
reklama
Prima Cool
16:30
seriál
minih48207minih48207
Kancl

Další díl/opakování:
22.04.2014 v 17:35 (ČT2)
23.04.2014 v 05:35 (ČT2)
24.04.2014 v 05:35 (ČT2)
25.04.2014 v 05:35 (ČT2)
26.04.2014 v 05:35 (ČT2)
28.04.2014 v 17:25 (ČT2)
29.04.2014 v 05:35 (ČT2)
30.04.2014 v 05:35 (ČT2)
01.05.2014 v 05:35 (ČT2)

32
 
TV program: Kancl (The Office)
16:55
seriál
minih56952minih56952
17:20
seriál
minih45706minih45706
Žralok

Další díl/opakování:
12.08.2011 v 04:25 (JOJ)
13.08.2011 v 05:15 (JOJ)
16.08.2011 v 05:15 (JOJ)
17.08.2011 v 04:30 (JOJ)
18.08.2011 v 05:20 (JOJ)
19.08.2011 v 05:30 (JOJ)
20.08.2011 v 05:20 (JOJ)
23.08.2011 v 04:00 (JOJ)
24.08.2011 v 04:45 (JOJ)

II 10
 
TV program: Žralok (Shark)
18:10
seriál
minih50931minih50931
Jednotka zvláštního určení

Další díl/opakování:
16.11.2013 v 02:00 (PLUS)
23.11.2013 v 02:30 (PLUS)

II 23
 
TV program: Jednotka zvláštního určení (The Unit)
19:00
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
18.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
19.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
21.06.2019 v 12:05 (Prima Cool)
22.06.2019 v 12:45 (Prima Cool)
23.06.2019 v 12:15 (Prima Cool)
24.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)

I 8
 
TV program: Futurama
Prima LOVE
Nova Cinema
20:40
seriál
minih51164minih51164
Unesený

Další díl/opakování:
05.02.2013 v 01:30 (Doma)

7
 
TV program: Unesený (Kidnapped)
21:30
seriál
minih55161minih55161
Ned a Stacey

Další díl/opakování:
13.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
14.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
15.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
16.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
17.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
18.09.2010 v 11:25 (Nova Cinema)
19.09.2010 v 10:40 (Nova Cinema)
20.09.2010 v 11:20 (Nova Cinema)
21.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)

II 6
 
TV program: Ned a Stacey (Ned and Stacey)
21:55
Hádův faktor 2
23:55
seriál
minih55595minih55595
Cordierovi, soudce a policajt

Další díl/opakování:
21.05.2014 v 08:55 (TV Barrandov)
22.05.2014 v 09:05 (TV Barrandov)
23.05.2014 v 09:10 (TV Barrandov)

14
 
TV program: Cordierovi, soudce a policajt (Les cordier, juge et flic)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05
Smrt na počkání
21:50
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
15.07.2018 v 20:20 (Kino Barrandov)
22.07.2018 v 20:20 (Kino Barrandov)
29.07.2018 v 20:20 (Kino Barrandov)

(10)
 
TV program: Třicet případů majora Zemana
23:00minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY, Jak bude

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:15
seriál
minih50462minih50462
Satisfakce (1)
 
TV program: Satisfakce (Satisfaction)
reklama
Prima Cool
20:15minih36813minih36813
Catwoman

Další díl/opakování:
14.04.2019 v 22:30 (Markíza)
15.04.2019 v 02:45 (Markíza)

 
TV program: Catwoman
22:05minih8658minih8658
Hra se smrtí

Další díl/opakování:
31.10.2012 v 22:25 (ČT1)

 
TV program: Hra se smrtí (Clockers)
Prima LOVE
Nova Cinema
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
Bojovnice (2)
reklama
Prima Cool
00:15
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
18.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
19.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
21.06.2019 v 12:05 (Prima Cool)
22.06.2019 v 12:45 (Prima Cool)
23.06.2019 v 12:15 (Prima Cool)
24.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)

I 8
 
TV program: Futurama
00:40
seriál
minih45706minih45706
Žralok

Další díl/opakování:
12.08.2011 v 04:25 (JOJ)
13.08.2011 v 05:15 (JOJ)
16.08.2011 v 05:15 (JOJ)
17.08.2011 v 04:30 (JOJ)
18.08.2011 v 05:20 (JOJ)
19.08.2011 v 05:30 (JOJ)
20.08.2011 v 05:20 (JOJ)
23.08.2011 v 04:00 (JOJ)
24.08.2011 v 04:45 (JOJ)

II 10
 
TV program: Žralok (Shark)
01:25
seriál
minih50882minih50882
Usvědčeni

Další díl/opakování:
13.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
14.12.2009 v 02:30 (Prima Cool)
20.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)
21.12.2009 v 00:40 (Prima Cool)
27.12.2009 v 13:10 (Prima Cool)

5
 
TV program: Usvědčeni (Conviction)
02:10minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
19.06.2019 v 10:35 (Prima MAX)
20.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
21.06.2019 v 10:25 (Prima MAX)
22.06.2019 v 09:50 (Prima MAX)
23.06.2019 v 09:45 (Prima MAX)
24.06.2019 v 09:30 (Prima MAX)
25.06.2019 v 09:35 (Prima MAX)
26.06.2019 v 08:50 (Prima MAX)

II 13
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
Prima LOVE
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.181/0.079