TV Program - Neděle 25. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Nova Cinema Nova Cinema
TV Barrandov TV Barrandov
reklama
Prima Cool Prima Cool
Prima LOVE Prima LOVE
06:00minih73162minih73162
Drtivá porážka II

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

(4)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
06:45
seriál
minih37925minih37925
Teletubbies

Další díl/opakování:
26.07.2019 v 06:50 (ORF1)
31.07.2019 v 06:50 (ORF1)
05.08.2019 v 06:50 (ORF1)
06.08.2019 v 06:50 (ORF1)
07.08.2019 v 06:50 (ORF1)
08.08.2019 v 06:50 (ORF1)
09.08.2019 v 06:50 (ORF1)

 
TV program: Teletubbies
07:15
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
13.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
13.11.2019 v 09:45 (MINIMAX)
14.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
15.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
16.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
17.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
18.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)

(19)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
07:25
seriál
minih49780minih49780
Požárník Sam

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 06:36 (JIM JAM)
12.11.2019 v 10:10 (MINIMAX)
13.11.2019 v 06:36 (JIM JAM)
13.11.2019 v 10:10 (MINIMAX)
14.11.2019 v 06:36 (JIM JAM)
14.11.2019 v 10:10 (MINIMAX)
15.11.2019 v 06:36 (JIM JAM)
15.11.2019 v 10:10 (MINIMAX)

(30)
 
TV program: Požárník Sam (Fireman Sam)
07:40
seriál
minih53499minih53499
Duchové a přízraky

Další díl/opakování:
05.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
06.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
12.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
13.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
19.12.2009 v 07:40 (TV Barrandov)
20.12.2009 v 07:35 (TV Barrandov)
26.12.2009 v 08:10 (TV Barrandov)
27.12.2009 v 08:00 (TV Barrandov)
02.01.2010 v 07:35 (TV Barrandov)

(25)
 
TV program: Duchové a přízraky (Esprits fantômes)
Nova Cinema
08:30
Informační servis
09:35
seriál
minih55161minih55161
Ned a Stacey

Další díl/opakování:
13.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
14.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
15.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
16.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
17.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
18.09.2010 v 11:25 (Nova Cinema)
19.09.2010 v 10:40 (Nova Cinema)
20.09.2010 v 11:20 (Nova Cinema)
21.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)

I 17
 
TV program: Ned a Stacey (Ned and Stacey)
10:00
Charlie Chaplin
10:35
Kino hororů 11
11:00
Scéna II
11:30
Teleshopping
TV Barrandov
08:15
seriál
minih49723minih49723
Austin Stevens - Pán hadů

Další díl/opakování:
30.09.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
01.10.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
04.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
05.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
06.10.2010 v 15:45 (TV Barrandov)
07.10.2010 v 04:40 (TV Barrandov)

(7)
 
TV program: Austin Stevens - Pán hadů (Snakemaster)
09:10minih16819minih16819
Pozor, vizita!

Další díl/opakování:
29.07.2019 v 16:05 (VOYO)

 
TV program: Pozor, vizita!
10:55
seriál
minih54210minih54210
Odsouzené

Další díl/opakování:
11.11.2019 v 07:50 (WAU)
11.11.2019 v 11:20 (JOJ Family)
12.11.2019 v 01:35 (JOJ Family)
12.11.2019 v 08:10 (WAU)
13.11.2019 v 01:25 (JOJ Family)
13.11.2019 v 08:10 (WAU)
14.11.2019 v 02:45 (WAU)
14.11.2019 v 11:25 (JOJ Family)

(14)
 
TV program: Odsouzené
reklama
Prima Cool
09:05
Teleshopping
09:45
seriál
minih105722
10:05minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 09:25 (Prima MAX)
14.11.2019 v 09:35 (Prima MAX)
15.11.2019 v 08:10 (Prima MAX)
16.11.2019 v 10:10 (Prima MAX)
17.11.2019 v 10:15 (Prima MAX)
18.11.2019 v 10:10 (Prima MAX)
19.11.2019 v 09:50 (Prima MAX)
20.11.2019 v 08:10 (Prima MAX)

II 1
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
10:50
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

III 14
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
11:35
seriál
minih50931minih50931
Jednotka zvláštního určení

Další díl/opakování:
16.11.2013 v 02:00 (PLUS)
23.11.2013 v 02:30 (PLUS)

II 10
 
TV program: Jednotka zvláštního určení (The Unit)
Prima LOVE


Nova Cinema
12:00minih57454minih57454
Koření

Další díl/opakování:
16.11.2019 v 11:20 (NOVA)
16.11.2019 v 12:40 (Nova International)
17.11.2019 v 07:20 (Nova Gold)
17.11.2019 v 09:50 (Nova International)
23.11.2019 v 11:10 (NOVA)

 
TV program: Koření
13:10
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 18:20 (Prima Krimi)
20.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
22.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)

IX 7
 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
14:45minih91996minih91996
15:15
film
minih27414minih27414
Ničitel

Další díl/opakování:
23.02.2018 v 14:30 (Nova Cinema)
24.02.2018 v 06:30 (Nova Cinema)
26.02.2018 v 05:05 (Nova Cinema)


(1997)
 
TV program: Ničitel (Masterminds)
TV Barrandov
12:05minih51169minih51169
Politická střelnice

Další díl/opakování:
24.11.2019 v 22:45 (Barrandov FAMILY)

 
TV program: Politická střelnice aneb Konečně bez cenzury
13:00
seriál
minih51279minih51279
Údolí Divokých růží

Další díl/opakování:
28.12.2016 v 05:05 (Doma)
29.12.2016 v 05:05 (Doma)
30.12.2016 v 05:00 (Doma)

(6)
 
TV program: Údolí Divokých růží (Im Tal der wilden Rosen)
14:50
seriál
minih42385minih42385
Panoptikum města pražského

Další díl/opakování:
27.06.2018 v 20:00 (ČT1)
28.06.2018 v 10:55 (ČT1)
04.07.2018 v 20:10 (ČT1)

 
TV program: Panoptikum Města pražského
reklama
Prima Cool
12:20
seriál
minih48143minih48143
Bostonská střední

Další díl/opakování:
01.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
02.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
03.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
04.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
05.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
08.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
09.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
10.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
11.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)

IV 12
 
TV program: Bostonská střední (Boston Public)
13:10
seriál
minih48143minih48143
Bostonská střední

Další díl/opakování:
01.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
02.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
03.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
04.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
05.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
08.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
09.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
10.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
11.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)

IV 13
 
TV program: Bostonská střední (Boston Public)
13:55
seriál
minih37360minih37360
Xena

Další díl/opakování:
05.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
06.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
07.11.2014 v 07:00 (Prima Cool)
10.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
11.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
12.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
13.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
14.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)
17.11.2014 v 06:50 (Prima Cool)

III 14
 
TV program: Xena (Xena: Warrior Princess)
14:40minih50964minih50964
Top Gear

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 08:25 (Prima Cool)
13.11.2019 v 10:55 (Prima Cool)
15.11.2019 v 17:00 (Prima Cool)
16.11.2019 v 08:20 (Prima Cool)
17.11.2019 v 07:55 (Prima Cool)
18.11.2019 v 08:45 (Prima Cool)
19.11.2019 v 08:50 (Prima Cool)
20.11.2019 v 16:25 (Prima Cool)

VI 3
 
TV program: Top Gear
15:40
seriál
minih51139minih51139
Prima LOVE
Nova Cinema
17:15
seriál
minih41666minih41666
Vraždy v Midsomeru

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 18:20 (Prima Krimi)
20.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)
22.11.2019 v 11:25 (Prima Krimi)

IX 8
 
TV program: Vraždy v Midsomeru (Midsomer Murders)
19:10minih8487minih8487
Hop - a je tu lidoop

Další díl/opakování:
17.11.2019 v 13:30 (NOVA)
18.11.2019 v 01:10 (NOVA)

 
TV program: Hop - a je tu lidoop
TV Barrandov
16:00minih73162minih73162
Drtivá porážka II

Další díl/opakování:
08.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)
09.12.2017 v 06:15 (Barrandov plus)

(4)
 
TV program: Drtivá porážka (Wipeout)
17:00
Rose a Val (3)
18:45
seriál
minih49355minih49355
Lokomotiva Tomáš

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
13.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
13.11.2019 v 09:45 (MINIMAX)
14.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
15.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
16.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
17.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)
18.11.2019 v 06:00 (JIM JAM)

(19)
 
TV program: Lokomotiva Tomáš (Thomas the Tank Engine & Friends)
19:00
seriál
minih49723minih49723
Austin Stevens - Pán hadů

Další díl/opakování:
30.09.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
01.10.2010 v 15:30 (TV Barrandov)
04.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
05.10.2010 v 15:40 (TV Barrandov)
06.10.2010 v 15:45 (TV Barrandov)
07.10.2010 v 04:40 (TV Barrandov)

(7)
 
TV program: Austin Stevens - Pán hadů (Snakemaster)
reklama
Prima Cool
16:30
seriál
minih51266minih51266
Agentura Jasno

Další díl/opakování:
09.07.2017 v 17:00 (WAU)
10.07.2017 v 00:00 (WAU)

I 12
 
TV program: Agentura Jasno (Psych)
17:20
seriál
minih45706minih45706
Žralok

Další díl/opakování:
12.08.2011 v 04:25 (JOJ)
13.08.2011 v 05:15 (JOJ)
16.08.2011 v 05:15 (JOJ)
17.08.2011 v 04:30 (JOJ)
18.08.2011 v 05:20 (JOJ)
19.08.2011 v 05:30 (JOJ)
20.08.2011 v 05:20 (JOJ)
23.08.2011 v 04:00 (JOJ)
24.08.2011 v 04:45 (JOJ)

II 4
 
TV program: Žralok (Shark)
18:10
seriál
minih50931minih50931
Jednotka zvláštního určení

Další díl/opakování:
16.11.2013 v 02:00 (PLUS)
23.11.2013 v 02:30 (PLUS)

II 11
 
TV program: Jednotka zvláštního určení (The Unit)
19:00
seriál
minih44978minih44978
Griffinovi

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
13.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
14.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
15.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
16.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
17.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
18.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
19.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)

IV 15
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
Prima LOVE
Nova Cinema
20:45
seriál
minih44971minih44971
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
14.11.2019 v 23:05 (TV Barrandov)
15.11.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
15.11.2019 v 23:40 (TV Barrandov)
16.11.2019 v 12:25 (Barrandov plus)
16.11.2019 v 22:05 (TV Barrandov)
17.11.2019 v 12:55 (Barrandov plus)
17.11.2019 v 23:00 (TV Barrandov)

VI 18
 
TV program: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit)
21:40
seriál
minih55161minih55161
Ned a Stacey

Další díl/opakování:
13.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
14.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
15.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
16.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
17.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)
18.09.2010 v 11:25 (Nova Cinema)
19.09.2010 v 10:40 (Nova Cinema)
20.09.2010 v 11:20 (Nova Cinema)
21.09.2010 v 11:30 (Nova Cinema)

I 18
 
TV program: Ned a Stacey (Ned and Stacey)
22:10minih29497minih29497
Zuřivost

Další díl/opakování:
19.01.2010 v 21:40 (Nova Cinema)

 
TV program: Zuřivost (All the Rage)
TV Barrandov
20:00minih89914minih89914
20:05minih59219minih59219
22:00
seriál
minih28290minih28290
Třicet případů majora Zemana

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 13:15 (JOJ Family)
09.11.2019 v 20:15 (Dajto)
10.11.2019 v 13:10 (JOJ Family)
13.11.2019 v 20:20 (JOJ Family)
16.11.2019 v 12:55 (JOJ Family)
16.11.2019 v 20:15 (Dajto)
17.11.2019 v 02:50 (Dajto)
17.11.2019 v 13:20 (JOJ Family)

 
TV program: Třicet případů majora Zemana
23:00minih103237minih103237
HLAVNÍ ZPRÁVY

Další díl/opakování:
24.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
25.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
26.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
27.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
28.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
29.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
30.06.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
01.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)
02.07.2013 v 18:30 (TV Barrandov)

23:15
seriál
minih49749minih49749
Cyranův ostrov

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 20:45 (Barrandov FAMILY)
16.11.2019 v 20:50 (Barrandov FAMILY)

(18)
 
TV program: Cyranův ostrov
23:45minih38075minih38075
reklama
Prima Cool
20:15minih6855minih6855
Drak přichází

Další díl/opakování:
07.10.2019 v 03:30 (Film+)
09.10.2019 v 23:35 (Film+)

 
TV program: Drak přichází (Enter the Dragon)
22:00minih27658minih27658
Poprava

Další díl/opakování:
29.10.2019 v 22:40 (PLUS)

 
TV program: Poprava (Return to Paradise)
23:55
seriál
minih44978minih44978
Griffinovi

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
13.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
14.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
15.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
16.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
17.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
18.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
19.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)

IV 15
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
Prima LOVE
Nova Cinema
00:25
Cordierovi, soudce a policajt 8
TV Barrandov
00:30minih59476minih59476
EZO.TV

Další díl/opakování:
15.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
16.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
17.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
18.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
19.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
20.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
21.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)
23.06.2015 v 06:15 (Barrandov plus)

 
TV program: EZO.TV
02:00
Rose a Val (3)
reklama
Prima Cool
00:20
seriál
minih48143minih48143
Bostonská střední

Další díl/opakování:
01.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
02.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
03.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
04.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
05.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
08.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
09.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
10.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)
11.03.2010 v 12:25 (Prima Cool)

IV 13
 
TV program: Bostonská střední (Boston Public)
01:05minih51867minih51867
Vítejte doma!

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 09:25 (Prima MAX)
14.11.2019 v 09:35 (Prima MAX)
15.11.2019 v 08:10 (Prima MAX)
16.11.2019 v 10:10 (Prima MAX)
17.11.2019 v 10:15 (Prima MAX)
18.11.2019 v 10:10 (Prima MAX)
19.11.2019 v 09:50 (Prima MAX)
20.11.2019 v 08:10 (Prima MAX)

II 1
 
TV program: Vítejte doma! (Extreme Makeover: Home Edition)
Prima LOVE
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.176/0.111