TV Program - Neděle 6. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Disney Channel Disney Channel
Dajto Dajto
reklama
CS Horror CS Horror
05:00
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(1)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
05:25
děti
minih115367minih115367
Medvídek Mouk

Další díl/opakování:
21.12.2018 v 07:40 (ČT :D)
24.12.2018 v 13:05 (ČT :D)
25.12.2018 v 13:00 (ČT :D)
26.12.2018 v 13:20 (ČT :D)
27.12.2018 v 06:50 (ČT :D)
28.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
31.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
01.01.2019 v 06:50 (ČT :D)

(12)
Seriál pro mládež
 
TV program: Medvídek Mouk (Mouk)
05:45
děti
minih67068minih67068
Příběhy z úlu

Další díl/opakování:
23.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
24.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
25.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
26.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
27.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
28.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
29.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
30.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
31.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)

(5)
Seriál pro mládež
 
TV program: Příběhy z úlu (The Hive)
06:00
děti
minih67068minih67068
Příběhy z úlu

Další díl/opakování:
23.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
24.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
25.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
26.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
27.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
28.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
29.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
30.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)
31.07.2016 v 04:15 (Disney Channel)

(2)
Seriál pro mládež
 
TV program: Příběhy z úlu (The Hive)
06:10
děti
minih115367minih115367
Medvídek Mouk

Další díl/opakování:
21.12.2018 v 07:40 (ČT :D)
24.12.2018 v 13:05 (ČT :D)
25.12.2018 v 13:00 (ČT :D)
26.12.2018 v 13:20 (ČT :D)
27.12.2018 v 06:50 (ČT :D)
28.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
31.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
01.01.2019 v 06:50 (ČT :D)

(6)
Seriál pro mládež
 
TV program: Medvídek Mouk (Mouk)
06:25
děti
minih104951minih104951
Doktorka Plyšáková

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 10:30 (ČT :D)
17.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
18.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
19.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
20.12.2019 v 10:30 (ČT :D)
23.12.2019 v 07:40 (ČT :D)
24.12.2019 v 07:35 (ČT :D)
25.12.2019 v 07:40 (ČT :D)

(3, 4)
Seriál pro mládež
 
TV program: Doktorka Plyšáková (Doc McStuffins)
06:55
děti
minih106546minih106546
Sofie První

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 18:50 (ČT :D)
26.03.2020 v 18:50 (ČT :D)
27.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
28.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
29.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
30.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
31.03.2020 v 18:50 (ČT :D)

(2)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sofie První (Sofia the First)
07:25
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
26.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
27.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
28.03.2020 v 09:00 (Disney Channel)
29.03.2020 v 09:00 (Disney Channel)
30.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
07:55
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
22.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
23.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
24.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
27.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
28.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
29.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
30.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
31.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)

(40)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
05:15
seriál
minih57934minih57934
Neznáme obete

Další díl/opakování:
07.06.2014 v 22:05 (Dajto)
14.06.2014 v 22:15 (Dajto)
15.06.2014 v 04:40 (Dajto)

(8/17)
Seriál USA (2009-2010). Hrajú: Ch. Slater, M. Borthová, A. C. Nedeľa 06. 04. 2014
 
TV program: Zapomenuti (The Forgotten)
06:00
zábava
minih62634minih62634
Aj múdry schybí

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 05:45 (Dajto)
31.03.2020 v 05:45 (Dajto)
01.04.2020 v 05:50 (Dajto)
02.04.2020 v 05:45 (Dajto)
03.04.2020 v 05:45 (Dajto)
06.04.2020 v 05:50 (Dajto)
07.04.2020 v 05:45 (Dajto)


Zábavná relácia s Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym
 
TV program: Aj múdry schybí
06:45
Akčná výhra
Disney Channel
08:25
děti
minih115798minih115798
Myšák Mickey (3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Myšák Mickey (Mickey Mouse)
08:35
děti
minih117975minih117975
Laboratorní krysy (11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Laboratorní krysy (Lab Rats)
09:00
děti
minih86722minih86722
Jessie

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 19:45 (Disney Channel)
26.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
27.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
28.03.2020 v 19:00 (Disney Channel)
29.03.2020 v 19:00 (Disney Channel)
30.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
31.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)

(56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jessie
09:30
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 17:00 (Disney Channel)

(91)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
10:00
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 20:45 (Disney Channel)
26.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
27.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
30.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
31.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
02.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
03.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
10:30
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 07:00 (ČT :D)
31.03.2020 v 07:00 (ČT :D)
01.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
02.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
03.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
06.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
07.04.2020 v 07:00 (ČT :D)

(20)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
10:55
děti
minih115798minih115798
Myšák Mickey (9)
Seriál pro mládež
 
TV program: Myšák Mickey (Mickey Mouse)
11:00
děti
minih47903minih47903
Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

Další díl/opakování:
18.08.2018 v 09:35 (NOVA)
19.08.2018 v 09:20 (Nova Cinema)
20.08.2018 v 06:35 (Nova Cinema)


Film pro mládež
 
TV program: Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (High School Musical 3: Senior Year)
Dajto
08:15
dokument
112
Neuveriteľné udalosti zachytené na núdzovej linke
09:55
film
minih56360minih56360
Besniace peklo
Film Kan. (2008). Hrajú: B. Burnsová, R. Ravanello, V. Rekert, W. Cannonová, E. Karpluková. Réžia J....

Film Kan. (2008). Hrajú: B. Burnsová, R. Ravanello, V. Rekert, W. Cannonová, E. Karpluková. Réžia J. Terlesky

 
TV program: Běsníci peklo (Trial by fire)
11:45
film
minih40505minih40505
Sila dopadu

Další díl/opakování:
14.03.2015 v 09:15 (Dajto)
15.03.2015 v 12:30 (Dajto)


Film USA/Kan. (2005). Hrajú: A. Sabato Jr., R. D. Chongová, M. Boisvert, D. Zamprogna, R. LaBelle. R...

Film USA/Kan. (2005). Hrajú: A. Sabato Jr., R. D. Chongová, M. Boisvert, D. Zamprogna, R. LaBelle. Réžia S. Irvin

 
TV program: Síla dopadu (Deadly Skies)
reklama
CS Horror


Disney Channel
13:00
děti
minih115794minih115794
Mako Mermaids

Další díl/opakování:
12.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
13.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
14.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
15.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
16.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
17.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
18.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
19.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
20.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)

(8)
Seriál pro mládež
 
TV program: Mako Mermaids
13:30
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(34)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
14:00
děti
minih118149minih118149
Wander na cestách

Další díl/opakování:
07.07.2018 v 11:30 (ČT :D)
14.07.2018 v 11:35 (ČT :D)
21.07.2018 v 11:40 (ČT :D)
28.07.2018 v 11:30 (ČT :D)

(1)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wander na cestách (Wander Over Yonder)
14:30
děti
minih115789minih115789
Liv a Maddie

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 11:30 (Disney Channel)

(13)
Seriál pro mládež
 
TV program: Liv a Maddie (Liv and Maddie)
15:00
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 12:30 (Disney Channel)

(56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
15:30
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 17:00 (Disney Channel)

(91)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
Dajto
13:40
seriál
minih55442minih55442
NCIS: Los Angeles

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:15 (KABEL1)
28.03.2020 v 03:35 (KABEL1)
28.03.2020 v 07:10 (Prima Cool)
28.03.2020 v 17:40 (Dajto)
29.03.2020 v 03:45 (Prima Cool)
29.03.2020 v 17:40 (Dajto)
30.03.2020 v 02:35 (Prima Cool)
30.03.2020 v 07:35 (KABEL1)

II (21/24)
Krimiseriál USA (2010-2011). Hrajú: Ch. O'Donnell, L. C. J, D. Ruahová
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba LA (NCIS: Los Angeles)
14:35
seriál
minih55442minih55442
NCIS: Los Angeles

Další díl/opakování:
27.03.2020 v 23:15 (KABEL1)
28.03.2020 v 03:35 (KABEL1)
28.03.2020 v 07:10 (Prima Cool)
28.03.2020 v 17:40 (Dajto)
29.03.2020 v 03:45 (Prima Cool)
29.03.2020 v 17:40 (Dajto)
30.03.2020 v 02:35 (Prima Cool)
30.03.2020 v 07:35 (KABEL1)

IV (19/24)
Krimiseriál USA (2012-2013). Hrajú: Ch. O'Donnell, L. C. J
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba LA (NCIS: Los Angeles)
15:25
zábava
minih50964minih50964
Top Gear

Další díl/opakování:
29.03.2020 v 07:25 (Prima Cool)
07.04.2020 v 17:05 (Prima Cool)


Kultová show zo sveta rýchlych kolies
 
TV program: Top Gear
reklama
CS Horror
Disney Channel
16:00
děti
minih115798minih115798
Myšák Mickey (3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Myšák Mickey (Mickey Mouse)
16:10
děti
minih64966minih64966
Camp Rock 2: Velký koncert

Další díl/opakování:
26.12.2019 v 16:25 (Disney Channel)


Film pro mládež
 
TV program: Camp Rock 2: Velký koncert (Camp Rock 2: The Final Jam)
18:10
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
22.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
23.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
24.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
27.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
28.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
29.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
30.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
31.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)

(40)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
18:35
děti
minih117975minih117975
Laboratorní krysy (11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Laboratorní krysy (Lab Rats)
19:05
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 07:00 (ČT :D)
31.03.2020 v 07:00 (ČT :D)
01.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
02.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
03.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
06.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
07.04.2020 v 07:00 (ČT :D)

(19)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
19:30
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 20:45 (Disney Channel)
26.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
27.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
30.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
31.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
02.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
03.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
Dajto
16:30
sport
FORMULA 1: Veľká cena Bahrajnu
Priamy prenos pretekov F1 zo Sakhiru
19:05
seriál
minih44529minih44529
Ninja korytnačky

Další díl/opakování:
22.09.2016 v 09:15 (Dajto)
23.09.2016 v 09:15 (Dajto)
26.09.2016 v 09:15 (Dajto)
27.09.2016 v 09:15 (Dajto)
28.09.2016 v 09:15 (Dajto)
29.09.2016 v 09:15 (Dajto)
30.09.2016 v 09:15 (Dajto)


Anim. seriál USA (1992)
 
TV program: Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)
19:30
seriál
minih105641minih105641
Kung Fu Panda

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 06:00 (Prima Comedy Central)
29.03.2020 v 06:30 (Prima Comedy Central)
31.03.2020 v 06:00 (Prima Comedy Central)
01.04.2020 v 06:00 (Prima Comedy Central)
02.04.2020 v 06:00 (Prima Comedy Central)
03.04.2020 v 06:00 (Prima Comedy Central)


Anim. seriál USA (2011)
 
TV program: Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness)
19:50
seriál
minih69893minih69893
Tučniaky z Madagaskaru

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:05 (Nova 2)
28.03.2020 v 09:15 (Nova Gold)
29.03.2020 v 06:20 (Nova 2)
29.03.2020 v 07:00 (Prima Comedy Central)
29.03.2020 v 09:15 (Nova Gold)
30.03.2020 v 06:10 (Nova 2)
30.03.2020 v 09:30 (Nova Gold)
31.03.2020 v 06:00 (Nova 2)


Anim. seriál USA (2008)
 
TV program: Tučňáci z Madagaskaru (The Penguins of Madagascar)
reklama
CS Horror
Disney Channel
20:00
děti
minih115794minih115794
Mako Mermaids

Další díl/opakování:
12.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
13.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
14.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
15.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
16.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
17.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
18.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
19.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)
20.07.2016 v 14:30 (Disney Channel)

(8)
Seriál pro mládež
 
TV program: Mako Mermaids
20:30
děti
minih86722minih86722
Jessie

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 19:45 (Disney Channel)
26.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
27.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
28.03.2020 v 19:00 (Disney Channel)
29.03.2020 v 19:00 (Disney Channel)
30.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
31.03.2020 v 15:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)

(56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jessie
21:00
děti
minih106534minih106534
Dokonalý Spiderman

Další díl/opakování:
08.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
09.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
15.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
16.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
22.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
23.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
29.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)
30.07.2017 v 06:30 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Dokonalý Spiderman (Ultimate Spider-Man)
21:25
děti
minih118149minih118149
Wander na cestách

Další díl/opakování:
07.07.2018 v 11:30 (ČT :D)
14.07.2018 v 11:35 (ČT :D)
21.07.2018 v 11:40 (ČT :D)
28.07.2018 v 11:30 (ČT :D)

(1)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wander na cestách (Wander Over Yonder)
21:55
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
22.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
23.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
24.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
27.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
28.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
29.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
30.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
31.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)

(31)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
22:25
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(34)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
22:50
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(23, 24)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
23:40
děti
minih112436minih112436
Wolfblood

Další díl/opakování:
20.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
21.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
22.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
23.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
24.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
25.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
26.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
27.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
28.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)

(11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wolfblood
Dajto
20:15
seriál
minih82482minih82482
Strážca poriadku

Další díl/opakování:
24.08.2019 v 03:35 (ORF1)
31.08.2019 v 03:20 (ORF1)

II (8, 9)
Krimiseriál USA (2011). Hrajú: T. Olyphant, N. Searcy, J. Carterová, E. Tazelová
 
TV program: Strážce pořádku (Justified)
22:05
seriál
minih61719minih61719
Spartakus: Vojna zatratených

Další díl/opakování:
24.10.2018 v 04:00 (PRO7 Maxx)

(3)
Seriál USA (2013). Hrajú: L. cIntyre, M. Bennett, D. Clare, D. Feuerriegel, C. Addai-Robinsonová
 
TV program: Spartacus: Krev a písek (Spartacus: Blood and Sand)
23:15
film
minih35837minih35837
Legenda o Červenom drakovi

Další díl/opakování:
18.11.2016 v 22:25 (Dajto)
20.11.2016 v 03:40 (Dajto)


Akčný film HG (2000). Hrajú: J. Li, Y. S. Ching, D. Ipová, L. Ch. Yan. Réžia W. Jin
 
TV program: Legenda o červeném draku (Legend of Red Dragon)
reklama
CS Horror
Disney Channel
00:05
děti
minih115367minih115367
Medvídek Mouk

Další díl/opakování:
21.12.2018 v 07:40 (ČT :D)
24.12.2018 v 13:05 (ČT :D)
25.12.2018 v 13:00 (ČT :D)
26.12.2018 v 13:20 (ČT :D)
27.12.2018 v 06:50 (ČT :D)
28.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
31.12.2018 v 06:45 (ČT :D)
01.01.2019 v 06:50 (ČT :D)

(13)
Seriál pro mládež
 
TV program: Medvídek Mouk (Mouk)
00:30
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(2, 3)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
01:15
děti
minih105285minih105285
Středo-džungle (5, 6)
Seriál pro mládež
 
TV program: Středo-džungle (Jungle junction)
02:00
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(4, 5)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
02:45
děti
minih112436minih112436
Wolfblood

Další díl/opakování:
20.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
21.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
22.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
23.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
24.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
25.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
26.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
27.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)
28.10.2015 v 23:00 (Disney Channel)

(11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Wolfblood
03:10
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(6, 7)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
03:55
děti
minih105285minih105285
Středo-džungle (7, 8)
Seriál pro mládež
 
TV program: Středo-džungle (Jungle junction)
04:40
děti
minih54967minih54967
Monster Buster Club

Další díl/opakování:
07.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
08.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
09.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
10.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
11.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
12.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
13.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
14.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)
15.05.2014 v 00:30 (Disney Channel)

(8)
Seriál pro mládež
 
TV program: Monster Buster Club
Dajto
00:45
film
minih51371minih51371
Dom hrôzy

Další díl/opakování:
26.02.2020 v 22:00 (Film+)
28.02.2020 v 01:15 (Film+)


Horor USA/Kan. (2009). Hrajú: V. Madsenová, K. Gallner, M. Donovan, A. Crewová, E. Koteas. Réžia P. ...

Horor USA/Kan. (2009). Hrajú: V. Madsenová, K. Gallner, M. Donovan, A. Crewová, E. Koteas. Réžia P. Cornwell

 
TV program: Hrůza v Connecticutu (The Haunting in Connecticut)
02:20
seriál
minih82482minih82482
Strážca poriadku

Další díl/opakování:
24.08.2019 v 03:35 (ORF1)
31.08.2019 v 03:20 (ORF1)

II (8, 9/13)
Krimiseriál USA (2011). Hrajú: T. Olyphant, N. Searcy, J. Carterová, E. Tazelová
 
TV program: Strážce pořádku (Justified)
03:45
seriál
minih61719minih61719
Spartakus: Vojna zatratených

Další díl/opakování:
24.10.2018 v 04:00 (PRO7 Maxx)

(3/10)
Seriál USA (2013). Hrajú: L. cIntyre, M. Bennett, D. Clare, D. Feuerriegel, C. Addai-Robinsonová
 
TV program: Spartacus: Krev a písek (Spartacus: Blood and Sand)
04:35
seriál
minih42031minih42031
Kobra 11

Další díl/opakování:
28.03.2020 v 06:40 (Nova Action)
29.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
30.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
31.03.2020 v 06:45 (Nova Action)
01.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
02.04.2020 v 07:15 (Nova Action)
03.04.2020 v 01:25 (RTL)
03.04.2020 v 07:15 (Nova Action)


Krimiseriál N (1998). Hrajú: J. Brandrup, R. Strecker, A. Eggertová
 
TV program: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)
reklama
CS Horror
00:00
film
minih103690minih103690
Oko ďábla

Další díl/opakování:
08.08.2014 v 00:00 (CS Horror)
12.08.2014 v 01:40 (CS Horror)

 
TV program: Oko ďábla (La Ragazza che sapeva troppo)
01:25
Noční zprávy
01:35
film
minih46996minih46996
Bunkr smrti

Další díl/opakování:
18.04.2015 v 01:35 (CS Horror)
27.04.2015 v 00:00 (CS Horror)

 
TV program: Bunkr smrti (Outpost)
03:05
film
minih50883minih50883
Někdo tam dole mě má rád

Další díl/opakování:
19.03.2020 v 03:00 (CS Horror)
26.03.2020 v 01:25 (CS Horror)

 
TV program: Někdo tam dole mě má rád
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.237/0.158