TV Program - Neděle 22. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Disney Channel Disney Channel
Dajto Dajto
reklama
CS Horror CS Horror
05:00
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
05:25
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
05:45
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
04.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
05.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(20)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
06:00
děti
minih58206minih58206
Mickeyho klubík

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 06:35 (ČT :D)
06.04.2020 v 06:35 (ČT :D)
07.04.2020 v 06:35 (ČT :D)
08.04.2020 v 06:35 (ČT :D)
09.04.2020 v 06:35 (ČT :D)
10.04.2020 v 06:35 (ČT :D)

(31)
Seriál pro mládež
 
TV program: Mickeyho klubík (Mickey Mouse Clubhouse)
06:25
děti
minih104951minih104951
Doktorka Plyšáková

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 10:30 (ČT :D)
17.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
18.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
19.12.2019 v 10:25 (ČT :D)
20.12.2019 v 10:30 (ČT :D)
23.12.2019 v 07:40 (ČT :D)
24.12.2019 v 07:35 (ČT :D)
25.12.2019 v 07:40 (ČT :D)

(13, 14)
Seriál pro mládež
 
TV program: Doktorka Plyšáková (Doc McStuffins)
06:50
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana

Další díl/opakování:
03.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
04.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
05.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
06.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
07.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
08.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
09.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
10.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)

(82, 83)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
07:40
děti
minih106546minih106546
Sofie První

Další díl/opakování:
25.03.2020 v 18:50 (ČT :D)
26.03.2020 v 18:50 (ČT :D)
27.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
28.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
29.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
30.03.2020 v 18:55 (ČT :D)
31.03.2020 v 18:50 (ČT :D)

(14)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sofie První (Sofia the First)
05:15
seriál
minih70202minih70202
Nikita

Další díl/opakování:
13.09.2018 v 01:30 (Dajto)
14.09.2018 v 01:20 (Dajto)
18.09.2018 v 01:05 (Dajto)
19.09.2018 v 01:20 (Dajto)
20.09.2018 v 01:15 (Dajto)
21.09.2018 v 01:25 (Dajto)
25.09.2018 v 01:15 (Dajto)
27.09.2018 v 01:20 (Dajto)

II (15/23)
Akčný seriál USA (2011). Hrajú: M. Q, S. West, L. Fonsecaová
 
TV program: Nikita
06:00
dokument
112
Neuveriteľné udalosti zachytené na núdzovej linke
07:00
Akčná výhra
05:10
Noční zprávy
Disney Channel
08:05
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
04.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
05.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(69)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
08:35
děti
minih69919minih69919
Na parket! (56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Na parket! (Shake It Up!)
09:00
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 12:30 (Disney Channel)

(47)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
09:30
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 17:00 (Disney Channel)

(72)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
10:00
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 20:45 (Disney Channel)
31.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
02.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
03.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
07.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
08.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)

(13)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
10:30
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 15:20 (ČT :D)
06.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
07.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
08.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
09.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
10.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
13.04.2020 v 07:00 (ČT :D)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
11:00
děti
minih45607minih45607
High school musical 2

Další díl/opakování:
29.12.2015 v 18:00 (Disney Channel)

 
TV program: Muzikál ze střední II (High School Musical II)
Dajto
08:30
seriál
minih35438minih35438
Walker, texaský ranger

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 02:20 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)
10.04.2020 v 01:15 (Prima)

(11/28)
Krimiseriál USA (1993). V hlavnej úlohe Ch. Norris
 
TV program: Walker, Texas Ranger
09:10
seriál
minih111989minih111989
Liga výnimočných (13/13)
Seriál USA (2010). Hrajú: D. Van Acker, R. Pinkston, E. Gatienová, D. Liuová
 
TV program: Tower Prep
10:15
zábava
minih50964minih50964
Top Gear - NOVÉ ČASTI

Další díl/opakování:
07.04.2020 v 17:05 (Prima Cool)
08.04.2020 v 09:15 (Prima Cool)
09.04.2020 v 09:25 (Prima Cool)
10.04.2020 v 08:55 (Prima Cool)
11.04.2020 v 08:20 (Prima Cool)
12.04.2020 v 08:40 (Prima Cool)
13.04.2020 v 08:55 (Prima Cool)
14.04.2020 v 09:05 (Prima Cool)


Kultová show zo sveta rýchlych kolies
 
TV program: Top Gear
11:05
zábava
minih49833minih49833
PEVNOSŤ BOYARD

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 09:25 (Prima Cool)
05.04.2020 v 09:45 (Prima Cool)
11.04.2020 v 09:25 (Prima Cool)
12.04.2020 v 09:45 (Prima Cool)


Súťažno-zábavná relácia, v ktorej slovenské družstvá dobývajú francúzsku pevnosť
 
TV program: Pevnost Boyard (Fort Boyard)
reklama
CS Horror


Disney Channel
12:40
děti
minih69919minih69919
Na parket! (56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Na parket! (Shake It Up!)
13:05
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
13:35
děti
minih66916minih66916
Hodně štěstí, Charlie

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 17:00 (Disney Channel)

(72)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hodně štěstí, Charlie (Good Luck Charlie)
14:00
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
22.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
23.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
24.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
27.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
28.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
29.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
30.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
31.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
14:30
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
04.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
05.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(69)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
14:55
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 20:45 (Disney Channel)
31.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
02.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
03.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
07.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
08.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)

(13)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
15:25
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 15:20 (ČT :D)
06.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
07.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
08.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
09.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
10.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
13.04.2020 v 07:00 (ČT :D)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
15:50
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
Dajto
12:05
film
minih16308minih16308
Jackie Chan: Superpoliš

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 18:45 (AMC)
08.12.2019 v 10:15 (AMC)
11.12.2019 v 13:20 (AMC)

(1)
Akčný film HG (1985). Hrajú: J. Chan, B. Linová, M. Cheung, M. Lo. Réžia J. Chan
 
TV program: Police Story (Ging chat goo si)
13:40
film
minih20891minih20891
Povodeň

Další díl/opakování:
30.11.2019 v 18:15 (Nova Cinema)
01.12.2019 v 08:40 (Nova Cinema)


Film USA (1997). Hrajú: R. Thomas, K. Vernonová, N. Bennett, G. Hogan, M. Bennettová. Réžia B. Pittm...

Film USA (1997). Hrajú: R. Thomas, K. Vernonová, N. Bennett, G. Hogan, M. Bennettová. Réžia B. Pittman

 
TV program: Rozbouřená řeka (Flood: A River's Rampage)
15:25
film
minih77496minih77496
Ľadové tornádo

Další díl/opakování:
03.02.2020 v 00:00 (Kino Barrandov)
08.02.2020 v 00:50 (Kino Barrandov)


Film USA/Kan. (2009). Hrajú: M. Moses, C. Sullivanová, K. Eriksen, A. Zahara, R. Kennedy. Réžia S. R...

Film USA/Kan. (2009). Hrajú: M. Moses, C. Sullivanová, K. Eriksen, A. Zahara, R. Kennedy. Réžia S. R. Monroe

 
TV program: Ledové tornádo (Ice Twisters)
reklama
CS Horror
Disney Channel
16:20
děti
minih72431minih72431
Sladký život na moři

Další díl/opakování:
15.02.2020 v 15:45 (Disney Channel)

(57)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sladký život na moři (The Suite Life On Deck)
16:45
děti
minih69919minih69919
Na parket! (56)
Seriál pro mládež
 
TV program: Na parket! (Shake It Up!)
17:15
děti
minih86722minih86722
Jessie

Další díl/opakování:
02.04.2020 v 15:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)
04.04.2020 v 06:30 (Disney Channel)
05.04.2020 v 06:30 (Disney Channel)
06.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)
07.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)
08.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)
09.04.2020 v 15:00 (Disney Channel)

(21)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jessie
17:40
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 12:30 (Disney Channel)

(47)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
18:10
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
04.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
05.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(69)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
18:35
děti
minih99640minih99640
Městečko Záhad

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
06.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
07.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
08.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Městečko záhad (Gravity Falls)
19:05
děti
minih106642minih106642
Austin a Ally

Další díl/opakování:
03.04.2020 v 15:20 (ČT :D)
06.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
07.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
08.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
09.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
10.04.2020 v 07:00 (ČT :D)
13.04.2020 v 07:00 (ČT :D)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Austin a Ally (Austin & Ally)
19:30
děti
minih67030minih67030
Wendy Wu: Bojovnice proti zlu

Další díl/opakování:
19.07.2019 v 20:30 (Disney Channel)

 
TV program: Wendy Wu – Bojovnice proti zlu (Wendy Wu: Homecoming Warrior)
Dajto
17:10
seriál
minih55442minih55442
NCIS: Los Angeles

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 17:40 (Dajto)
05.04.2020 v 02:50 (Prima Cool)
05.04.2020 v 17:40 (Dajto)
06.04.2020 v 02:35 (Prima Cool)
06.04.2020 v 07:35 (KABEL1)
06.04.2020 v 09:50 (AXN HD)
06.04.2020 v 12:45 (AXN)
07.04.2020 v 07:40 (KABEL1)

III (14/24)
Krimiseriál USA (2011-2012). Hrajú: Ch. O'Donnell, L. C. J, D. Ruahová
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba LA (NCIS: Los Angeles)
18:00
seriál
minih35438minih35438
Walker, texaský ranger

Další díl/opakování:
04.04.2020 v 02:00 (Prima)
06.04.2020 v 14:30 (Prima)
07.04.2020 v 01:50 (Prima)
08.04.2020 v 02:20 (Prima)
09.04.2020 v 02:05 (Prima)
10.04.2020 v 01:15 (Prima)

(12/28)
Krimiseriál USA (1993). V hlavnej úlohe Ch. Norris
 
TV program: Walker, Texas Ranger
19:00
seriál
minih54867minih54867
SCOOBY DOO, KDE SI?!

Další díl/opakování:
12.12.2019 v 19:10 (Nova Gold)
13.12.2019 v 06:25 (Nova 2)
13.12.2019 v 09:35 (Nova Gold)
14.12.2019 v 06:25 (Nova 2)
14.12.2019 v 09:20 (Nova Gold)
15.12.2019 v 06:30 (Nova 2)
15.12.2019 v 09:20 (Nova Gold)
16.12.2019 v 06:55 (Nova 2)


Anim. seriál USA (1970)
 
TV program: Scooby-Doo na stopě (Scooby Doo, Where Are You!)
19:50
seriál
minih39925minih39925
TOM A JERRY

Další díl/opakování:
24.12.2015 v 06:55 (Markíza)
27.12.2015 v 07:15 (Markíza)

 
TV program: Tom a Jerry (Tom and Jerry)
reklama
CS Horror
Disney Channel
21:00
děti
minih106532minih106532
Pes a jeho blog

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 20:45 (Disney Channel)
31.03.2020 v 10:00 (Disney Channel)
01.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
02.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
03.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
07.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)
08.04.2020 v 10:00 (Disney Channel)

(13)
Seriál pro mládež
 
TV program: Pes a jeho blog (Dog with a Blog)
21:30
děti
minih106530minih106530
Nakopni to

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Nakopni to (Kickin' It)
22:00
děti
minih107434minih107434
Královská dvojčata

Další díl/opakování:
22.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
23.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
24.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
27.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
28.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
29.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
30.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)
31.01.2020 v 09:10 (Disney Channel)

(28)
Seriál pro mládež
 
TV program: Královská dvojčata (Pair of Kings)
22:25
děti
minih82241minih82241
Farma R.A.K.

Další díl/opakování:
17.03.2020 v 12:30 (Disney Channel)

(47)
Seriál pro mládež
 
TV program: Farma Rak (A.N.T. Farm)
22:50
děti
minih54902minih54902
Phineas & Ferb

Další díl/opakování:
30.03.2020 v 22:30 (Disney Channel)
31.03.2020 v 08:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)
04.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
05.04.2020 v 09:00 (Disney Channel)
06.04.2020 v 08:30 (Disney Channel)

(69)
Seriál pro mládež
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
23:15
děti
minih99640minih99640
Městečko Záhad

Další díl/opakování:
31.03.2020 v 09:30 (Disney Channel)
01.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
02.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
03.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
06.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
07.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)
08.04.2020 v 09:30 (Disney Channel)

(1)
Seriál pro mládež
 
TV program: Městečko záhad (Gravity Falls)
23:40
děti
minih71333minih71333
Zeke a Luther

Další díl/opakování:
13.12.2016 v 18:30 (Disney Channel)

(42)
Seriál pro mládež
 
TV program: Zeke a Luther (Zeke and Luther)
Dajto
20:10
film
minih16589minih16589
POSLEDNÝ PIRÁT

Další díl/opakování:
26.12.2017 v 08:20 (Dajto)


Dobr. film USA (1983). Hrajú: T. L. Jones, M. O'Keefe, B. Allpress, M. Phipps, J. Seagrovová. Réžia ...

Dobr. film USA (1983). Hrajú: T. L. Jones, M. O'Keefe, B. Allpress, M. Phipps, J. Seagrovová. Réžia F. Fairfax

 
TV program: Poslední pirát (Nate and Hayes)
22:05
film
minih39767minih39767
ONG-BAK

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 22:35 (PLUS)


Akčný film (2003). Hrajú: T. Jaa, M. Jokemok, P. Yodkamolová, S. Pongvilai. Réžia P. Pinkaew
 
TV program: Ong-bak
reklama
CS Horror
Disney Channel
00:05
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
00:30
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana

Další díl/opakování:
03.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
04.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
05.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
06.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
07.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
08.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
09.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
10.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)

(43, 44)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
01:15
děti
minih63308minih63308
Sonny ve velkém světě

Další díl/opakování:
16.10.2015 v 15:00 (Disney Channel)

(34, 35)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sonny ve velkém světě (Sonny With a Chance)
02:00
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(11, 12)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
02:45
děti
minih62572minih62572
Jonas

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
15.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
16.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 00:05 (Disney Channel)

(10)
Seriál pro mládež
 
TV program: Jonas
03:10
děti
minih47045minih47045
Hannah Montana

Další díl/opakování:
03.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
04.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
05.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
06.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
07.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
08.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
09.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)
10.01.2020 v 22:40 (Disney Channel)

(43, 44)
Seriál pro mládež
 
TV program: Hannah Montana
03:55
děti
minih63308minih63308
Sonny ve velkém světě

Další díl/opakování:
16.10.2015 v 15:00 (Disney Channel)

(46, 47)
Seriál pro mládež
 
TV program: Sonny ve velkém světě (Sonny With a Chance)
04:40
děti
minih106542minih106542
Americký drak: Jake Long

Další díl/opakování:
13.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
14.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
17.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
18.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
19.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
20.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
21.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
24.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)
25.03.2014 v 10:05 (Disney Channel)

(11)
Seriál pro mládež
 
TV program: Americký Drak: Jake Long (American Dragon: Jake Long)
Dajto
00:05
film
minih16589minih16589
Posledný pirát

Další díl/opakování:
26.12.2017 v 08:20 (Dajto)


Dobr. film USA (1983). Hrajú: T. L. Jones, M. O'Keefe, B. Allpress, M. Phipps, J. Seagrovová. Réžia ...

Dobr. film USA (1983). Hrajú: T. L. Jones, M. O'Keefe, B. Allpress, M. Phipps, J. Seagrovová. Réžia F. Fairfax

 
TV program: Poslední pirát (Nate and Hayes)
01:50
film
minih39767minih39767
Ong-bak

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 22:35 (PLUS)


Akčný film (2003). Hrajú: T. Jaa, M. Jokemok, P. Yodkamolová, S. Pongvilai. Réžia P. Pinkaew
 
TV program: Ong-bak
03:25
film
minih77496minih77496
Ľadové tornádo

Další díl/opakování:
03.02.2020 v 00:00 (Kino Barrandov)
08.02.2020 v 00:50 (Kino Barrandov)


Film USA/Kan. (2009). Hrajú: M. Moses, C. Sullivanová, K. Eriksen, A. Zahara, R. Kennedy. Réžia S. R...

Film USA/Kan. (2009). Hrajú: M. Moses, C. Sullivanová, K. Eriksen, A. Zahara, R. Kennedy. Réžia S. R. Monroe

 
TV program: Ledové tornádo (Ice Twisters)
04:50
ŠPORTOVÉ NOVINY
reklama
CS Horror
00:00
film
minih54032minih54032
V temném lese

Další díl/opakování:
12.12.2014 v 01:35 (CS Horror)
23.12.2014 v 00:00 (CS Horror)

 
TV program: V temném lese (Bosque de sombras)
01:40
Noční zprávy
01:50
film
minih48042minih48042
Koncert hrůzy

Další díl/opakování:
14.08.2014 v 00:00 (CS Horror)
22.08.2014 v 03:10 (CS Horror)

 
TV program: Koncert hrůzy (Un Gatto nel cervello)
03:25
film
minih58521minih58521
Čepel smrti

Další díl/opakování:
15.03.2019 v 03:30 (CS Horror)
27.03.2019 v 01:40 (CS Horror)

 
TV program: Čepel smrti
04:45
Noční zprávy
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.183/0.116