TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
06:00
Ranné správy
06:30
Ranné správy
07:00
Ranné správy
07:30
Ranné správy
|
05:00
Podzemí měst II (8)
06:00
Současná architektura v Budapešti (20)
06:30
Krásný jedlý svět (3)
07:05
On the Spot
|
05:10
Daleká cesta za domovem (12) Anim. seriál Kan./VB
|
06:10
Zlatopolští (99) Seriál Pol.
06:40
Muddle Earth (13) Anim. seriál VB
07:05
L jako láska Seriál Pol.
|
05:05
Opravdové příběhy z pohotovosti Dok. seriál
06:00
Příběhy z ordinace Dok. seriál
06:50
Lékař v boji s tukem Dok. seriál
07:40
Lékařští detektivové Dok. seriál
|
TA3
08:00
Ranné správy
08:30
Ranné správy
09:00
Správy
09:30
Šport+ Repríza
10:00
Správy
10:30
Správy
11:00
Správy
11:20
Téma dňa Repríza
|
Spektrum
08:00
Jimova továrna na jídlo (1)
08:35
Jimova továrna na jídlo (2)
09:10
Zvláštní jedlíci II (4)
10:15
Sběrači (1) Linda a Steven
11:05
Utajený šéf IV (6)
|
TVP 1
08:25
Kocour Billy (6) Anim. seriál Fr.
09:30
Anna a zvířata: umění komunikace Dok. film JAR (2012)
11:30
Báječní a bohatí Seriál USA
|
TVP 2
10:40
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:15
V dobrém i ve zlém (37) Seriál Pol.
|
CBS Reality
08:05
Lékařští detektivové Dok. seriál
08:30
Rychlá záchranka Dok. seriál
08:55
Městská nemocnice Dok. seriál
09:45
Je to zázrak! Dok. seriál
10:35
Policejní jednotky Dok. seriál
11:00
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:25
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:50
Inspektoři Dok. seriál
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Ekonomika
12:45
Biznis Repríza
13:00
Správy
13:30
Správy
13:40
Ekonomika a šport
14:00
Správy
14:30
Debata Repríza
15:00
Správy
15:30
Správy
15:40
Ekonomika a šport
|
Spektrum
12:00
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (7)
12:30
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (8)
13:00
Predátoři pod lupou (1)
13:35
Predátoři pod lupou (2)
14:10
Jak vznikla Země (6)
15:05
Objevy starověku (11)
|
TVP 1
12:25
Můj kamarád krokodýl Dok. film JAR (2012)
13:25
Jaká je to melodie? Soutěž
13:55
Klan Telenovela Pol.
14:25
Komparz Komed. seriál VB/USA
15:25
Já vám ukážu! (8/13) Romant. seriál Pol.
|
TVP 2
12:50
Mám to ale štěstí Oblíbené skeče
13:00
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
13:40
Vsaď si na milion Soutěž
14:40
Mám to ale štěstí (3) Komed. seriál Pol.
15:05
Rodinka.pl (35) Komed. seriál Pol.
|
CBS Reality
12:15
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
12:40
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
13:05
Lékař v boji s tukem Dok. seriál
13:55
Rychlá záchranka Dok. seriál
14:20
Lékařští detektivové Dok. seriál
14:45
Lékařští detektivové Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
15:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Labyrint Repríza
17:00
Správy
17:30
Správy
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy a Šport
19:00
Správy
19:30
Ekonomika
19:50
Téma dňa Premiéra
|
Spektrum
16:00
Objevy starověku (12)
17:00
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (9)
17:30
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (10)
18:00
Podzemí měst II (10) Dublin
19:00
Zvířecí rekordmani III (6) Šílení sběratelé
|
TVP 1
16:20
Báječní a bohatí Seriál USA
17:25
Jaká je to melodie? Soutěž
17:55
Klan Telenovela Pol.
18:25
Skutečný život Dok. cyklus
18:40
Komparz Komed. seriál VB/USA
19:30
Zprávy, Sport, Kronika z rallye ERC, Poč...
|
TVP 2
16:10
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:05
Castle na zabití (42/58) Krimiseriál USA
18:50
Jeden z deseti Soutěž
19:25
Patent na výchovu (89) Komed. seriál Pol.
|
CBS Reality
16:00
Městská nemocnice Dok. seriál
16:50
Je to zázrak! Dok. seriál
17:40
Inspektoři Dok. seriál
18:05
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:30
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:55
Policejní jednotky Dok. seriál
19:20
Opravdové příběhy z pohotovosti Dok. seriál
|
TA3
20:30
Správy
20:45
Motoring Repríza
21:00
24 hodín vo svete Premiéra
21:30
Analýzy a trendy Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport+ Premiéra
22:45
Golf Premiéra
23:00
Správy
|
Spektrum
20:00
Jak vznikla Země (7)
21:00
Boj o život (3)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (10)Mingové a mušketýři
22:55
On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny (1)
|
TVP 1
20:30
Otec Matouš Krimiseriál Pol.
21:25
Případ pro reportéra
22:15
Elzbieta Jaworowiczová. Tak bylo, tak je Magazín
Ve službách FBIDalší díl/opakování: 19.12.2018 v 22:20 (PLUS) 20.12.2018 v 02:20 (PLUS) 26.12.2018 v 11:55 (WAU) 27.12.2018 v 04:55 (WAU)
(4/15)Krimiseriál USA
23:30
Ztraceni VI (17/18) Dobr. seriál USA
|
TVP 2
20:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:40
Dr. House VIII Lékařský seriál USA
21:35
Dr. House VIII Lékařský seriál USA
22:35
Fryderyki 2013 - gala Hudební představení
|
CBS Reality
20:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
20:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
21:00
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
21:50
Podvodníci Zábavný dok. seriál
22:40
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
23:30
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|
TA3
00:00
24 hodín vo svete Repríza
00:30
Žurnál a ekonomika
01:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:00
Vrať se tam, odkud jsi přišel (3)
01:10
Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zl... II (1)
02:00
Boj o život (3)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (10)Mingové a mušketýři
03:40
Archeolog bez tajemství (58)
04:05
On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny (1)
|
TVP 1
00:40
Recepce pro deset plus tři Komedie Pol. (1973).
01:55
Případ pro reportéra
|
TVP 2
00:00
Čas serfařů Komedie Pol. (2005).
01:35
Egoisti Drama Pol. (2000).
03:20
Art Noc: Kvartet Szukalski, Skrzek, Rysz... Mezinárodní festival jazzové hudby Jazz Jamboree '81
|
CBS Reality
00:25
Lékařští detektivové Dok. seriál
00:50
Pachateli na stopě Dok. seriál
01:40
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
02:35
Podvodníci Zábavný dok. seriál
03:25
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
04:15
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|