TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Ian Wright: Cesty bez hranic (2)
07:05
Jak vznikla Země (23)
|
06:25
Báječní a bohatí Seriál USA
06:50
Báječní a bohatí Seriál USA
07:15
Po cestě s Jedničkou Magazín
|
05:45
Superšikula a Chytráci (1) Anim. seriál Kan.
06:20
Flintstoneovi (15) Anim. seriál USA
06:50
Flintstoneovi (16) Anim. seriál USA
07:30
L jako láska Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Správy
08:30
Správy
08:40
Ekonomika Repríza, a šport
09:00
Správy
09:15
Slovensko dnes Repríza
09:30
Šport + Repríza, súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
10:00
Správy
10:10
24 hodín vo svete Repríza
10:30
Bago Repríza
10:45
Zdravie Repríza
11:00
Správy
11:30
Dobré správy Repríza
|
Spektrum
08:05
Odkrytý Řím (2)
09:10
Krev, pot a přepych (3)
10:20
Život (1)
11:20
Deratizátor III (11)
11:50
Deratizátor III (12)
|
TVP 1
08:00
Našearmáda.pl Magazín
08:35
EURO 2012: Polsko - Řecko
10:45
Bílo-červení Magazín
11:00
Jenom hity! Opole 2012
11:35
Jak to funguje Populárně-naučný pořad
|
TVP 2
10:40
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:10
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:40
Kabaretní souboj gigantů Kabaretní pořad
|
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Študentskou kamerou Z tvorby dokumentaristov VŠMU, premiéra
13:00
Správy
13:15
Spektrum Repríza
13:30
Týždeň vo filme Premiéra
14:00
Správy
14:30
...a just! Repríza
15:00
Správy
15:10
Štúdio TA3
15:30
Správy
|
Spektrum
12:25
Jídlo je detektivka (2)
13:00
Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle
13:55
Jak žijí Jonesovi (13)
14:25
Jak žijí Jonesovi (14)
15:00
Rekonstrukce tyranosaura
|
TVP 1
12:10
Babí léto Romant. komedie Kan./USA (1993).
14:00
Opičí gang II Dok. seriál Niz.
15:10
Knight Rider - Legenda se vrací (1) Akční seriál USA
|
TVP 2
12:25
S nasazením života (10/18) Seriál Pol.
13:25
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
14:35
Mám to ale štěstí! (26) Komed. seriál Pol.
15:20
Souboj hlasů II Představení
|
|
TA3
17:00
Správy
17:10
Štúdio TA3
17:30
Týždeň v kultúre Premiéra
18:00
13 komnata Premiéra, rozhovory s významnými osobnosťami zo Slovenska a zahraničia
18:30
Správy
18:45
Šport
19:00
Správy
19:10
Štúdio TA3
19:30
Biznis Repríza
19:45
Svet technológií Repríza
|
Spektrum
16:00
Zánik megazvířat
17:05
Hodování se smrtí II (4)
18:00
Vášnivý jedlík uvádí (5)
18:30
Vášnivý jedlík uvádí (6)
19:00
Deratizátor II (3)
19:30
Deratizátor II (4)
|
TVP 1
16:00
Milionový lékař (1) Komed. seriál USA
17:25
Galerie (92) Seriál Pol.
17:50
Galerie (93) Seriál Pol.
18:25
Galerie (94) Seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
17:35
EURO 2012: Nizozemsko - Dánsko
|
|
TA3
20:00
Žurnál
20:30
Showbiz Premiéra
21:00
Správy
21:10
Show Jana Krausa Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
23:00
Správy
23:10
24 hodín vo svete Premiéra
23:30
Žurnál
|
Spektrum
20:00
Sedm divů sluneční soustavy (5)
21:05
Vzestup a pád Římské říše (1)
22:00
On The Spot Reportéři v akci: Ukřižování
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (8)
|
TVP 1
20:20
EURO 2012: Německo - Portugalsko
23:05
EURO 2012: Sestřih z utkání
23:20
EURO 2012: Míč ve hře
23:50
07, hlas se Krimiseriál Pol.
|
TVP 2
20:25
Kabaretní listopadová noc Tarnow 2011 Představení
21:30
Kabaretní listopadová noc Tarnow 2011 Představení
22:30
Kráska mezi muži Romant. komedie USA (2010).
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:00
Oživlé dějiny (8)
00:55
Jak vznikla Země (19)
01:50
Jak vznikla Země (20)
02:45
Deratizátor III (11)
03:15
Deratizátor III (12)
03:50
Hodování se smrtí II (4)
04:50
Život (1)
|
TVP 1
01:20
Terminátor: Příběh Sáry Connorové (1) Akční seriál USA
02:10
Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2) Akční seriál USA
03:00
Ztraceni V (1) Dobr. seriál USA
03:40
Ztraceni V (2) Dobr. seriál USA
|
TVP 2
00:10
EURO 2012: Nizozemsko - Dánsko
02:20
Dědictví Drama Pol./VB (2005).
|
|