TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Ian Wright: Cesty bez hranic (1)
07:05
Jak vznikla Země (22)
|
06:00
Báječní a bohatí Seriál USA
06:25
Báječní a bohatí Seriál USA
06:50
Báječní a bohatí Seriál USA
|
05:50
Ďábel v arše Dok. film N (2008)
06:25
Flintstoneovi (12) Anim. seriál USA
07:00
Festival čarovných písní Reportáž
07:30
L jako láska Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Správy
08:30
Správy
08:40
Ekonomika Repríza, a šport
09:00
Správy
09:15
Slovensko dnes Repríza
09:30
Šport + Repríza, súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
10:00
Správy
10:10
24 hodín vo svete Repríza
10:30
Bago Repríza
10:45
Zdravie Repríza
11:00
Správy
11:30
Dobré správy Repríza
|
Spektrum
08:05
Odkrytý Řím (1)
09:10
Krev, pot a přepych (2)
10:20
Odvěká cesta lidstva (5)
11:20
Deratizátor III (9)
11:50
Deratizátor III (10)
|
TVP 1
08:00
Našearmáda.pl Magazín
09:00
Animované seriály pro děti
09:20
Hannah Montana (56) Seriál USA
09:50
Jonas Brothers - Koncert Hudební film USA (2009)
11:15
Jak to funguje Populárně-naučný pořad
11:55
Láska ve znamení draka Romant. drama N (2008).
|
TVP 2
10:40
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:10
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:45
UEFA EURO 2012 Sportovní magazín
|
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Sú Cestopis, premiéra
13:00
Správy
13:15
Spektrum Repríza
13:30
Týždeň vo filme Premiéra
14:00
Správy
14:30
...a just! Repríza
15:00
Správy
15:10
Štúdio TA3
15:30
Správy
|
Spektrum
12:25
Jídlo je detektivka (1)
13:00
Vášnivý jedlík uvádí (5)
13:30
Vášnivý jedlík uvádí (6)
14:00
Jak žijí Jonesovi (11)
14:30
Jak žijí Jonesovi (12)
15:00
Putování dinosaurů (1)
|
TVP 1
13:35
Víkendový filmový magazín
14:00
Ruská divočina (2) Dok. seriál USA
15:10
Otec Matouš Krimiseriál Pol.
|
TVP 2
12:25
S nasazením života (9/18) Seriál Pol.
13:25
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
14:30
Mám to ale štěstí! Oblíbené skeče
14:50
Zamilovaní Romant. komedie Pol. (2000).
|
|
TA3
17:00
Správy
17:10
Štúdio TA3
17:30
Týždeň v kultúre Premiéra
18:00
13 komnata Premiéra, rozhovory s významnými osobnosťami zo Slovenska a zahraničia
18:30
Správy
18:45
Šport
19:00
Správy
19:10
Štúdio TA3
19:30
Biznis Repríza
19:45
Svet technológií Repríza
|
Spektrum
16:00
Putování dinosaurů (2)
17:00
Hodování se smrtí II (3)
18:00
Vášnivý jedlík uvádí (3)
18:30
Vášnivý jedlík uvádí (4)
19:00
Deratizátor (13)
19:30
Deratizátor II (1)
|
TVP 1
16:05
Lednica 2012 - setkání mládeže
16:35
Bílo-červení Magazín
16:45
Fotbal - Přátelské utkání: Polsko - Ando...
18:00
Fotbal - Přátelské utkání: Polsko - Ando...
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:50
Kabaretní klub Dvojky Zábavné představení
18:55
Vsaď si na milion Soutěž
|
|
TA3
20:00
Žurnál
20:30
Showbiz Premiéra
21:00
Správy
21:10
Show Jana Krausa Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
23:00
Správy
23:10
24 hodín vo svete Premiéra
23:30
Žurnál
|
Spektrum
20:00
Sedm divů sluneční soustavy (4)
21:00
Největší loupeže Británie (6)
22:00
Pravdivé příběhy (6)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (7)
23:55
Oživlé dějiny (7)
|
TVP 1
20:10
Rozhovor s kardinálem Nyczem
20:25
Opole 2012 - Super Premiéry 2012
21:40
Opole 2012 - Super Jedničky 2012
22:55
Opole 2012 - Kabaret
|
TVP 2
20:05
Rukojmí Akční drama USA/N (2005).
22:10
Válka policajtů Krimikomedie VB (2001).
23:55
Tajemný ostrov Romant. drama USA (2001).
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:55
Jak vznikla Země (17)
01:50
Jak vznikla Země (18)
02:45
Deratizátor III (9)
03:15
Deratizátor III (10)
03:50
Hodování se smrtí II (3)
04:50
Odvěká cesta lidstva (5)
|
TVP 1
00:20
Fotbal - Cesta na EURO: Polsko - Andora
00:40
Merlin a kniha kouzel Fantasy film Kan. (2009).
02:20
Kašlu na lásku Romant. komedie USA/N (2003).
|
TVP 2
01:35
Rukojmí Akční drama USA/N (2005).
|
|