TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Planeta mláďat (2)
07:05
Pravda, povinnost, udatnost (4)
|
05:50
Dvě strany medaile (84) Seriál Pol.
06:20
Všeobecný soupis zemědělské půdy 2010
|
05:35
Tajemství údolí Nilu 3 – dok. seriál Pol.
06:10
Jenom Kačka 6 – seriál Pol. 1980
06:45
Prázdniny u jezera 3 – seriál Pol.
07:20
Dobrodružství psa Civila 4/7 – krimiseriál Pol. 1970
07:50
Sedm přání 4/7 – seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Zprávy
09:00
Zprávy
09:30
Sport
10:00
Zprávy
10:30
Týden ve filmu
11:00
Zprávy
11:25
Téma dne
|
Spektrum
08:05
Znovuobjevitelé (15)
08:40
Znovuobjevitelé (16)
09:15
Zvířecí rekordmani (42) Kočky zabijáci
10:25
Co Darwin nemohl vědět (1)
11:40
Zázračné smysly (3)
|
TVP 1
08:15
Les blíže nás Magazín
08:40
Zrno Katolický magazín pro děti a rodiče
09:10
Mickey Mouse Clubhouse Seriál USA
09:40
Handy Manny Anim. seriál USA
10:10
Hannah Montana (38) Seriál USA
10:40
Sedmé nebe IX (14) Seriál USA 2005
|
TVP 2
09:15
Kemping klub: Park Soline v Chorvatsku
09:30
Miluji tě, Polsko Kvíz
11:00
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
11:30
Maklowicz na cestách Kulinářství
|
|
|
TA3
12:00
Polední žurnál
12:30
Bago
12:45
Management / Reality
13:00
Zprávy
14:30
Křídla slávy
15:00
Zprávy
|
Spektrum
12:50
Cesta za změnou: Asie (1) Energie
13:55
Budoucnost vody (3) Věk vody
15:05
Zvířecí rekordmani (9)
|
TVP 1
12:10
Mořští savci 4 – dok. film Fr. 1999
12:50
Rytíři a loupežníci 7/7 – dobr. seriál Pol. 1984
13:45
Sen na pokraji smrti Dok. film VB 2005
14:50
Poslední zvonění Drama Pol. 1989,
|
TVP 2
12:10
Tajná pevnost Dobr. komedie Kan. 2001,
|
|
TA3
16:30
Made In Japan
17:00
Zprávy
18:00
Zprávy
18:40
Hlavní zprávy
19:00
Sport
19:15
Třináctá komnata
19:45
Bez komentáře
19:55
Svět+
|
Spektrum
16:05
Do muzea zadním vchodem (6) Život po smrti
16:45
Mistři švindlu v Las Vegas (1)
17:25
Mistři švindlu (25)
18:00
Mistři švindlu (26)
18:35
Nejpřísnější rodiče na světě (15) Můj život se změnil
19:50
Dítě génius (3) Mladí a nadaní
|
TVP 1
17:20
Letní Grand Prix ve skocích na lyžích - ...
19:30
Zprávy, Sport, Kronika Rallye Německo, P...
|
TVP 2
16:45
Malí tlouštíci Dok. film VB 2008
17:35
Chopin a jeho Evropa - Vstup volný Kulturní magazín
18:30
Bulionisté (44) Komed. seriál Pol.
19:10
Tak to letělo! TV soutěž
|
|
TA3
20:30
Zprávy
20:45
Svet technológií
21:00
Zprávy
21:30
Showbiz
22:00
Noční žurnál
22:30
Sport
23:00
Zprávy
23:30
Noční žurnál +
|
Spektrum
21:00
Tuningmánie (29)
21:40
Tuningmánie (30)
22:25
Pohledy z kosmu (5) Skryté ráje
23:05
Pohledy z kosmu (6) Vesmírná střelnice
23:45
Je na Marsu život? (1)
|
TVP 1
20:20
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže Dobr. film USA 2006,
22:55
Káva nebo čaj? - Parádní prázdniny
23:10
Ikona (1) Thriller USA 2005,
|
TVP 2
20:15
Neo - Nówka veselých zpráv Zábavný pořad
21:15
Laskowik & Malicki Zábavné představení
22:15
Čas serfařů Komedie Pol. 2005,
23:55
44. festival baltských písní - Karlshamn... Koncert
|
|
TA3
00:00
Závěr vysílání
|
Spektrum
00:55
Jednotka pro vyšetřování nehod (5)
01:25
Jednotka pro vyšetřování nehod (6)
01:55
O2 Molekula, která stvořila svět
02:55
Tajemství smrti
03:45
Místa ve Středomoří (3) Costa Brava
04:50
Nejpřísnější rodiče na světě (15) Můj život se změnil
|
TVP 1
00:45
Láska, lži a krev 2 – krimidrama VB 2006
02:05
Na mou paměť Drama It. 2007,
|
TVP 2
00:55
Za rozbřesku 11, 12/13 – akční seriál USA 2006
|
|