TV Program - Neděle 20. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Viasat Explorer Viasat Explorer
Viasat History Viasat History
reklama
VOX VOX
VIVA VIVA
05:00
dokument
Rybář dobrodruh (17)
Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský nadšenec Cyril míří do slunného státu Belize, aby ulovil dravou bar...

Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský nadšenec Cyril míří do slunného státu Belize, aby ulovil dravou barakudu a úžasného robala. Tento dynamický seriál pro milovníky sportovního rybářství a cestování doprovází nadšence Cyrila Chauqueta při jeho dobrodružstvích v nebezpečných neprozkoumaných oblastech. V každé epizodě vás Cyrilova láska k rybaření dovede k neúnavné honbě za úlovkem v podobě různých druhů ryb ze všech koutů světa, kde se seznámíte s dalšími rybáři, kteří sdílejí stejnou vášeň. Lovit ryby se Cyril vydá kamkoli, do slaných i do sladkých vod. Vezměte tedy svůj prut a naviják a vyrazte s Rybářskými dobrodružstvími na ryby.

06:00
dokument
Rybář dobrodruh (18)
Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský fanatik Cyril se vydává do ledových vod arktického Nunaviku, aby se...

Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský fanatik Cyril se vydává do ledových vod arktického Nunaviku, aby se pokusil o královský úlovek v podobě vzácného sivena severního. Podaří se mu rybu proslulou tím, že se nevzdává, skutečně chytit?

06:50
dokument
Rybář dobrodruh (19)
Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský nadšenec Cyril svádí souboj s mečounem a poté přijme jednu z největ...

Dok. seriál Kan. (2009) Rybářský nadšenec Cyril svádí souboj s mečounem a poté přijme jednu z největších rybářských výzev: ulovit makrelu královskou.

07:45
dokument
Extrémní rybáři (1)
Dok. seriál Austr. (2010) Dobrodružný seriál odehrávající se na moři se zaměřuje na unikátní skupinu...

Dok. seriál Austr. (2010) Dobrodružný seriál odehrávající se na moři se zaměřuje na unikátní skupinu drsných chlapů, kteří denně riskují život při lovu obřích ryb u východního pobřeží Austrálie. Kapitáni a posádky různého ražení si vydělávají na živobytí na rušných dopravních trasách za doprovodu obávaných žraloků, včetně žraloků bílých, tygřích a mako. Extrémní rybáři se musejí vydávat i do zimních bouří jižního Tichého oceánu a těsně si vyhýbat s nákladními loděmi, které často proplouvají napříč a trhají rybářské vlasce. Odměnou jsou jim velcí tuňáci, a především vysoce cenění tuňáci australští, kteří se obratem exportují do Japonska. Prvotřídní ryba může mít hodnotu rodinného sedanu. Za průměrného tuňáka lze v aukci získat tisíce dolarů. Přestože mohou vydělávat velmi slušné peníze, někdy přijdou i těžké časy, kdy může vyčerpaná posádka pracovat celé dny a neuloví jedinou rybu. A bez ryb nejsou peníze. Pořad nabízí pozoruhodný a fascinující pohled na vytrvalost a statečnost člověka. V závěru budou diváci žasnout nad nezlomnou odvahou, smyslem pro humor a pevnou vůlí extrémních rybářů.

05:00
dokument
Jak vznikli Monkees
Dokument VB (2007)
06:00
dokument
Hra stínů
Dokument VB (2009)
07:00
dokument
Tatérská odysea
Dokument Kan. (2010) Chris Rainier je světově uznávaným fotografem, který poslední dvě desetiletí do...

Dokument Kan. (2010) Chris Rainier je světově uznávaným fotografem, který poslední dvě desetiletí dokumentuje tatérské kultury ve všech koutech světa. Jeho odysea ho zavede od Yakuzy v Japonsku za horskými kmeny na Nové Guineji a k pouličním gangům v Los Angeles. Při svých cestách zjišťuje, že tetování je vryto do povědomí lidstva jako způsob vyjádření identity. V tomto pořadu se Chris vydává na odlehlý indonéský ostrov Siberut, aby navštívil Mentawaje - pralesní kulturu, jejíž příslušníci mají těla napuštěná inkoustem.

05:00
Vše o jídle
Magazín
05:15
Konečně doma!
06:10
Divočina v obýváku
07:10
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
06:00
Budíček Vivy
Viasat Explorer
08:15
dokument
Extrémní rybáři (2)
Dok. seriál Austr. (2010)
08:40
dokument
Extrémní rybáři (3)
Dok. seriál Austr. (2010)
09:10
dokument
Extrémní rybáři (4)
Dok. seriál Austr. (2010)
09:35
dokument
Extrémní rybáři (5)
Dok. seriál Austr. (2010)
10:05
dokument
Extrémní rybáři (6)
Dok. seriál Austr. (2010)
10:35
dokument
Extrémní rybáři (7)
Dok. seriál Austr. (2010)
11:00
dokument
Extrémní rybáři (8)
Dok. seriál Austr. (2010)
11:25
dokument
Extrémní rybáři (9)
Dok. seriál Austr. (2010)
11:50
dokument
Extrémní rybáři (10)
Dok. seriál Austr. (2010)
Viasat History
08:00
dokument
Vincent – Celý příběh (2)
Dok. seriál VB (2004) Druhý díl vysvětluje pozadí Van Goghova mistrovského díla Jedlíci brambor, jeh...

Dok. seriál VB (2004) Druhý díl vysvětluje pozadí Van Goghova mistrovského díla Jedlíci brambor, jeho úsilí vydělat peníze, spory s jeho bratrem Theem a rozhodnutí nadobro opustit Nizozemsko. Ambiciózní třídílný seriál připomíná život a smrt jednoho z nejznámějších a nejvýjimečnějších světových umělců – Vincenta Van Gogha. Zaměřuje se nejen na Van Goghovy neblaze proslulé měsíce šílenství, během kterých nakreslil ty nejznámější obrazy, ale také na jeho doposud neznámou mladickou minulost školního učitele, lingvisty, náboženského fanatika a člověka posedlého sexem.

09:00
dokument
Rovnost pro všechny: Toussaint Louvertur...
Dokument USA (2009) Bylo to jediné úspěšné povstání otroků v dějinách. Vzalo doslova význam myšlenek...

Dokument USA (2009) Bylo to jediné úspěšné povstání otroků v dějinách. Vzalo doslova význam myšlenek Francouzské revoluce - liberté (svoboda), égalité (rovnost), fraternité (bratrství) - a využilo je k vytvoření první černošské republiky na světě. Revoluce změnila směr koloniálního hospodářství a vedla k přechodu Louisiany z francouzských rukou do amerických. To vše dokázala haitská revoluce, hnutí, které je označováno za skutečný okamžik zrodu všeobecných lidských práv. Dnes už si na ni téměř nikdo nevzpomene, na přelomu 19. století však byla hurikánem, který ničil jižanské plantážníky a dodával sílu otrokům a abolicionistům po celém světě.

10:00
dokument
Kořeny: Vize Wangari Maathaiové
Dokument USA (2008) Příběh o hnutí „Zelený pás“ a jeho zakladatelce Wangari Maathaiové, první enviro...

Dokument USA (2008) Příběh o hnutí „Zelený pás“ a jeho zakladatelce Wangari Maathaiové, první environmentalistce a první africké ženě, která získala Nobelovu cenu za mír. Kvůli problémům venkovských žen pramenícím z poškozeného prostředí Maathaiová navrhla, že vysadí stromy. Tímto jednoduchým činem tyto ženy zahájily úspěšný boj s odlesňováním, bídou a násilným politickým útlakem, až nakonec vytvořily politickou sílu, která pomohla svrhnout diktátorský režim, jenž v Keni panoval 24 let. Sledujte odvážnou, 30 let dlouhou cestu Wangari Maathaiové s cílem ochránit životní prostředí, demokracii a mír.

11:00
dokument
Luisa Pruská: Královna srdcí
Dokument N (2009) Byla pruskou královnou, úhlavním nepřítelem Napoleona Bonaparteho a ženou oblíbeno...

Dokument N (2009) Byla pruskou královnou, úhlavním nepřítelem Napoleona Bonaparteho a ženou oblíbenou mezi evropskými politiky. Její poddaní ji milovali a díky předčasné smrti se stala symbolem odporu své země vůči francouzskému císaři. Německý básník označil Luisu za „Královnu srdcí“ dlouho předtím, než toto přízvisko získala princezna Diana. Jaká ale skutečně byla? Do jaké míry jako žena skutečně ovlivnila politiku své doby? Jak se stala ikonou boje proti Napoleonovi? A jak ji její smrt učinila nesmrtelnou díky kultu, který následně vznikl?

reklama
VOX
08:10
Pesokočkomyš
09:30
Hospodářský faktor - Móda: Mezi masovou ...
11:30
film
minih42965minih42965
John Tucker musí zemřít

Další díl/opakování:
02.06.2019 v 09:00 (JOJ)
02.06.2019 v 15:00 (PLUS)

 
TV program: John Tucker musí zemřít (John Tucker Must Die)
VIVA
08:00
SMS Guru
Odpovědi na divácké dotazy přímo do mobilu
09:00
Nové videoklipy
09:55
Viva Top 100


Viasat Explorer
12:15
dokument
Kasaři (5)
Dok. seriál VB (2011) Svižný, poutavý seriál, který povzbuzuje logické myšlení a schopnost řešit pro...

Dok. seriál VB (2011) Svižný, poutavý seriál, který povzbuzuje logické myšlení a schopnost řešit problémy. Každá epizoda sleduje dva týmy, které mají za úkol postavit dvě vozidla v rámci konstrukčního a stavitelského klání, jež je dožene na hranici jejich možností. Soupeří o výhru 5 000 liber, která je bezpečně uložená v sejfu. Aby týmy peníze získaly, musí sejf otevřít. Jediným problémem je, že sejf se nachází na zdánlivě nepřístupném místě. Týmy mají dva dny na zkonstruování vozidla, které jim umožní dostat se k sejfu. Třetí den k němu soutěžící vyrazí a po cestě získají kombinaci čísel k jeho otevření. Tým, který se k sejfu dostane jako první, se ho pomocí získaných čísel pokusí odemknout. Mezi zkonstruovanými stroji se objeví obojživelné vozidlo, exkavátor, hasičský vůz a tank.

13:05
dokument
Supermateriály (1)
Dok. seriál USA (2006) Tato epizoda postaví diváky tváří v tvář tomuto magickému materiálu, který pr...

Dok. seriál USA (2006) Tato epizoda postaví diváky tváří v tvář tomuto magickému materiálu, který propůjčuje pevnost městské infrastruktuře, epickým mrakodrapům a každodenním předmětům, jež utvářejí náš svět. Naše kamery nahlédnou do továrny U.S. Steel, aby vám ukázaly, jak tento pozoruhodný lidský vynález vzniká a také navštívíme historické ocelové stavby, jako je Brooklynský most, Empire State Building a Gateway Arch. Pořad vyzdvihuje nejdůležitější stavební materiály planety. Každá epizoda představuje jeden z hlavních materiálů, které jsou základním stavebním kamenem nejen nejpozoruhodnějších staveb světa, ale také hrají nezastupitelnou roli v každodenním životě. Seznámíme se se vším, od oceli použité při stavbě Empire State Building po tu, ze které se vyrábí jednorázové holicí čepele a bezpečnostní konstrukce do aut. Každou hodinu se ponoříme do světa supermateriálů, které umožňují inženýrům dosahovat extrémů. Když průměrný rozum řekne, že je něco fyzicky nemožné, ale vědci a inženýři to uskuteční, pak je to extrém.

14:00
dokument
Supermateriály (2)
Dok. seriál USA (2006) V této epizodě diváci uvidí vše od nejstarších lidských staveb až po počiny e...

Dok. seriál USA (2006) V této epizodě diváci uvidí vše od nejstarších lidských staveb až po počiny ekologického stavebního hnutí 21. století a současně se seznámí s fascinujícími budovami a monumenty, jejichž stavbu tento materiál umožnil.

14:55
dokument
Supermateriály (3)
Dok. seriál USA (2006) Jedná se o nejpoužívanější materiál na Zemi. Poznáme jeho historii od dob, kd...

Dok. seriál USA (2006) Jedná se o nejpoužívanější materiál na Zemi. Poznáme jeho historii od dob, kdy sloužil k budování Římské říše až po dnešek, kdy se používá ke stavbě mrakodrapů vzdorujících gravitaci a představuje samotné základy stavebnictví napříč civilizacemi. Jak ale tento umělý materiál vznikl a jak se později stal nepostradatelným při realizaci staveb, o tom toho řada z nás příliš mnoho neví.

15:50
dokument
Neviditelné světy Richarda Hammonda (2)
Dok. seriál VB (2010) Mimo úzké rozmezí světla, které stojí za známými barvami duhy, se nalézá širok...

Dok. seriál VB (2010) Mimo úzké rozmezí světla, které stojí za známými barvami duhy, se nalézá široké světelné spektrum, jež zůstává zcela nepozorované. S pomocí nových přelomových zobrazovacích technologií spatříme svět doslova ve zcela novém světle. Od ultrafialových kamer, které hledají neviditelnou sílu, jež nepozorovaně číhá na elektrických drátech, po infračervená zobrazení, jež odkrývají tajemství uvnitř obyčejného včelího úlu. Lidské oko je pozoruhodně propracovaným orgánem, kolem nás se však nachází úžasný a nádherný svět, který nevidíme. Divy, jež se vyskytují mimo naše viditelné spektrum nebo jsou pro naše oči a mozek příliš rychlé, pomalé, malé či vzdálené, než abychom je dokázali interpretovat, a které se přesto dotýkají všech stránek života na Zemi a neviditelným způsobem ho formují. Tento dokumentární seriál využívá nejmodernější kamerové technologie – některé speciálně přizpůsobené tomuto pořadu – aby odhalil utajené a skryté síly v jejich plné kráse – od světel blesků a tlakových vln po včely udržující v úlu potřebnou teplotu až po krystalickou stavbu pavoučí sítě.

Viasat History
12:00
dokument
Velký Tati
Dokument VB (2009) Tento mezinárodně uznávaný dokument zkoumá život a dílo slavného francouzského ko...

Dokument VB (2009) Tento mezinárodně uznávaný dokument zkoumá život a dílo slavného francouzského komika a režiséra Jacquese Tatiho. Vypráví o jeho vzestupu a pádu ve světě filmu od jeho začátků, kdy vystupoval jako mim na jevištích pařížských kabaretů, po jeho film „Mon Oncle“ oceněný Oscarem. Pro Tatiho fanoušky je tento pořad povinností a pro ty, co zatím nepoznali jeho genialitu, ideálním úvodem do jeho díla.

13:00
dokument
Jak vznikli Monkees
Dokument VB (2007) V roce 1967 čtyři neznámí herci z dětského televizního seriálu vytvořili nejslavn...

Dokument VB (2007) V roce 1967 čtyři neznámí herci z dětského televizního seriálu vytvořili nejslavnější popovou skupinu na světě. V Americe prodali více desek než Elvis a Beatles dohromady. Jmenovali se Monkees. Díky anarchickému televiznímu seriálu a vtíravým popovým písním podnítili vznik kultu, který přetrvává dodnes. Monkees však nebyli obyčejnou skupinou. Jsou označováni za první uměle vytvořené popové uskupení. Za líbeznými úsměvy a přeslazenými songy se skrýval nemilosrdný byznys poháněný penězi, egem a ambicemi těch, jejichž jména patřila v Hollywoodu k nejvýznamnějším. Byznys, který nakonec skončil v slzách.

14:00
dokument
Hra stínů
Dokument VB (2009) Nizozemský fotograf Anton Corbijn vytvořil ze svých subjektů - od Davida Bowieho ...

Dokument VB (2009) Nizozemský fotograf Anton Corbijn vytvořil ze svých subjektů - od Davida Bowieho přes Nirvanu po Nicolase Cagea - ikony a zachytil a pozvedl jejich slávu. Jako jeden z nejvýznamnějších vizuálních umělců minulého století dosáhl Corbijn toho, že jeho dílo zdobí nejen stěny uměleckých muzeí, ale i obálky časopisu Rolling Stone. Co mistra přimělo přesunout se od fotografie k filmu? V předvečer uvedení jeho režijního debutu s názvem Control, který vypráví o kapele Joy Division, se Corbijn ocitl na neznámé půdě vnějšího kruhu hollywoodské elity a riskoval vše, aby zachytil novou vizi.

15:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 10 (13)
Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson míří do starého obchodního města Apoleby v Cumbrii a stane tváří...

Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson míří do starého obchodního města Apoleby v Cumbrii a stane tváří v tvář utrpení charakteristickému pro ranné věznice. Na místě, kde původně stály nejméně tři historické žaláře, se dnes nachází policejní stanice a parkoviště. Při pátrání po starých celách pohřbených pod asfaltem musí Time Team rovněž hledat důkazy o legendárním útěku, k němuž došlo v 18. století, a nechvalně proslulé místnosti, kde se věšelo. Z archeologie, která může být považována za nudnou, udělal Time Team díky svému nadšení odhalovat tajemství bohaté a dlouhé britské historie oblíbený obor. Odkrýváním všeho od dob paleolitu po nedávnou minulost vás bude bavit a obohacovat vaše vědomosti z oblasti historie.

reklama
VOX
13:15
Sbohem, Německo! Vystěhovalci
Dok. řada
15:15
Deník z mého pobytu
Dívky, které se vydaly pracovat a studovat do ciziny
VIVA
12:00
Můj nejlepší přítel
Reality show
13:00
Dokaž to!
Odvážné proměny
13:50
Náctileté maminky
I to je život
14:35
Býval jsem tlustý
Cvičení, výchova a změna zvyků
15:35
Šance na lásku
Pohádkové příběhy
Viasat Explorer
16:50
dokument
Amazonské dobrodružství Jonesových hochů
Dokument VB (2011) Televizní moderátor Steve Jones se vydává do Amazonie za nejkrajnějším chlapským ...

Dokument VB (2011) Televizní moderátor Steve Jones se vydává do Amazonie za nejkrajnějším chlapským dobrodružstvím, na kterém ho doprovázejí i jeho bratři. Společně v pralese provádějí celou řadu nezvyklých činností, jejichž hlavním cílem je boj proti globálnímu oteplování. Nejenže podnikají svoji životní cestu, ale prostřednictvím svých dobrodružství pomáhají zdůraznit, s jakými hrozbami se jedna z nejdůležitějších a nejohroženějších oblastí světa potýká. Steve a jeho bratři, letecký inženýr Jonathan a povýšený velšský soukromý bodyguard Chris, budou v Amazonii prožívat riskantní situace a během pobytu v pralese a snahy o přežití co nejlépe využívat okolní prostředí. Po vysazení v amazonském pralese putují džunglí a vesnicemi, potkávají se s lidmi a příslušníky kmenů a organizují vlastní amazonské hry inspirované hrami brazilských domorodých národů. Svoji pouť ukončí fotbalovým turnajem mezi kmeny, čímž svedou dohromady domorodce, policisty i těžaře dřeva.

17:50
dokument
Extrémní hranice (1)
Dok. seriál VB (2011) Naše putování začíná v nejvýchodnějším výběžku Severní Ameriky na poloostrově ...

Dok. seriál VB (2011) Naše putování začíná v nejvýchodnějším výběžku Severní Ameriky na poloostrově Newfoundland, kde Charley v rozbouřeném Atlantském oceánu objeví obří ledovec a má možnost vyzkoušet si dávnou tradici – Screech In. Poté nasedne na motorku a zamíří přes atlantskou Kanadu na západ. Na hřbitově v Halifaxu navštíví ponuré hroby obětí potopení Titanicu, popere se s jedinečnou přílivovou vlnou a na ostrově Cape Breton se naučí lovit humry. Charley Boorman podnikl s hercem Ewanem McGregorem epickou výpravu v seriálu Dlouhá cesta a nyní se v doprovodu producenta a režiséra Russe Malkina vydává za dalším dobrodružstvím v rámci nové a vzrušující dobrodružné expedice, která se dostane pod kůži celému národu. Budeme Charleyho doprovázet v průběhu jeho impozantní, 26 500 kilometrů dlouhé cesty napříč Kanadou, druhou největší zemí světa. Charley a Russ zdolají tuto trasu převážně na motorkách. Projedou přes všech deset kanadských provincií, dvoje hranice, tři oceány a čtyři extrémní hraniční území od východu na západ a odhalí jedinečný pohled na tuto nádhernou zemi. Nikdy předtím neměl Charley příležitost tak podrobně prozkoumat jeden stát. Každá epizoda mapuje, jak se potýká s řadou nebezpečných, děsivých, podnětných a legračních úkolů – od jízdy na kanoi, rodea, cestování v horách, kam je přepraví vrtulník, až po lední hokej. Nepřijdeme ani o to, jak se Charley postaví působivé 8000 metrů vysoké hoře Mount Fable v Albertě a při potápění k vraku v Huronském jezeře překoná svoji klaustrofobii. Každá zkouška odkrývá úchvatnou kanadskou divočinu, zdejší lid a jeho rozmanitou kulturu. Naši dobrodruzi se noří do tamní bohaté historie a v řadě často obtížných úkolů jsou nuceni sáhnout si na samé dno svých sil.

18:40
dokument
Navzdory osudu (1)
Dok. seriál VB (2007) Parašutistovi se neotevře padák a zřítí se rychlostí 80 km/hod na parkoviště. ...

Dok. seriál VB (2007) Parašutistovi se neotevře padák a zřítí se rychlostí 80 km/hod na parkoviště. Tryskové dopravní letadlo ve výšce 10 000 metrů exploduje a letuška se vrhne k zemi. Paraglidistu vtáhne do výšky 6000 metrů oko bouře. Všichni tito lidé přežili. Tato epizoda zkoumá vědecký základ těchto neuvěřitelných událostí, které se zdají být zvláštnější než fikce. Podrobné zkoumání a rekonstrukce příběhů vyprávěných těmi, kdo přežili havárie, pády z velkých výšek a zásahy bleskem. Zjistěte, co se stane, když dojde k něčemu zjevně nemožnému a poznejte, co dokáže snést lidské tělo.

19:30
dokument
Navzdory osudu (2)
Dok. seriál VB (2007) Horolezec se zachrání uvolněním skály o hmotnosti 225 kg, matka v sobě najde s...

Dok. seriál VB (2007) Horolezec se zachrání uvolněním skály o hmotnosti 225 kg, matka v sobě najde sílu zvednout auto, aby vyprostila svého syna, který pod ním zůstal uvězněný, a hasič odhodí mohutný nosník, aby unikl z hořící budovy. Tato epizoda zkoumá vědecký základ těchto neuvěřitelných událostí, které se zdají být zvláštnější než fikce.

Viasat History
16:00
dokument
Vincent – Celý příběh (3)
Dok. seriál VB (2004) Poslední díl popisuje Van Goghovu bouřlivou spolupráci s Paulem Gauguinem v Ar...

Dok. seriál VB (2004) Poslední díl popisuje Van Goghovu bouřlivou spolupráci s Paulem Gauguinem v Arles ve Francii; proslulý incident s uříznutím ucha a jeho poslední dny na pařížském předměstí Auvers-sur-Oise.

17:00
dokument
Nejzáhadnější vraždy (3)
Drama VB (2005) Na počátku minulého století v odlehlé obci v Suffolku během jedné z nejhorších bouří...

Drama VB (2005) Na počátku minulého století v odlehlé obci v Suffolku během jedné z nejhorších bouří v historii zemřela násilnou smrtí hezká mladá služebná Rose Harsentová. Byla několik měsíců těhotná a svobodná. Julian Fellowes vyšetřuje tragický příběh, v němž zbožnou komunitu rozpoltilo násilí, vášeň a skandál. Klasické seriálové drama vyprávějící příběhy skutečných záhadných vražd. Oscarový scénárista Julian Fellowes v roli historického detektiva zavede diváky do minulosti, aby prozkoumal a vyřešil neobjasněné vraždy. Všech pět případů je záměrně jedinečných a liší se věkem, pohlavím a postavením oběti, společenským prostředím, oblastí, obdobím, kdy k nim došlo, a způsobem provedení.

18:00
dokument
Nejzáhadnější vraždy (4)
Drama VB (2005) Zatímco v západním světě zuřila druhá světová válka, v Keni členové privilegovaného ...

Drama VB (2005) Zatímco v západním světě zuřila druhá světová válka, v Keni členové privilegovaného Happy Valley pořádali večírky v takovém stylu, jako by zítřek neměl nikdy přijít. Pro lorda Errolla však tohle všechno mělo definitivně skončit. Jednoho večera nedaleko Nairobi byl Erroll střelen z bezprostřední blízkosti do hlavy. Julian Fellowes se vydává do Keni, aby prošetřil nechvalně proslulou vraždu, která se odehrála ve spalujícím africkém žáru a narušila atmosféru koloniálního klubu v Muthaize.

19:00
dokument
Boj s Rudým baronem
Dokument VB (2009) Dva bývalí piloti RAF Red Arrows (nyní civilní piloti a členové týmu akrobatickéh...

Dokument VB (2009) Dva bývalí piloti RAF Red Arrows (nyní civilní piloti a členové týmu akrobatického letectví The Blades) se vydávají na cestu za odhalením původu vzdušného boje za první světové války. Zjistí, jak se za pouhé čtyři roky letadla změnila z chatrných létajících strojů ve vojenské letouny, jaké známe dnes. Přijdou na to, že veškeré aspekty moderního vedení letecké války - od sledování po bombardování z velkých výšek - už vybrousili jejich průkopnické protějšky téměř před sto lety. Naši piloti se proletí v dobových letadlech a replikách a budou čelit stejným překážkám jako letci za první světové války. Vyzkoušejí si simulované průzkumné lety za tehdejších podmínek, střelbu i bombardovací mise a vše nakonec vyvrcholí leteckou bitvou v replice dobového letounu vybaveného fotokulomety.

reklama
VOX
16:30
Rychleji než policie dovolí
Dok. řada
17:00
Auto mobil
Motoristický magazín
18:15
Superšéfové Claus a Detlef
Dok. řada
19:15
Vzhůru do záhonů!
Dok. řada
VIVA
16:30
Moje super úžasné šestnáctiny
Nejdůležitější narozeniny
17:20
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
17.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
18.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
19.06.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)
21.06.2019 v 12:05 (Prima Cool)
22.06.2019 v 12:45 (Prima Cool)
23.06.2019 v 12:15 (Prima Cool)
24.06.2019 v 11:55 (Prima Cool)


Kresl. seriál
 
TV program: Futurama
19:35
seriál
minih44978minih44978
Family Guy

Další díl/opakování:
18.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
19.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
20.06.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
22.06.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
24.06.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.06.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)


Zábavný seriál
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
Viasat Explorer
20:25
dokument
Navzdory osudu (3)
Dok. seriál VB (2007) Na 10. jamce je zasažen golfista, kterému se zastaví srdce. Výletník vyhledá z...

Dok. seriál VB (2007) Na 10. jamce je zasažen golfista, kterému se zastaví srdce. Výletník vyhledá za bouře úkryt pod stromem, je sražen k zemi a nemůže dýchat. Sáňkaři se během prudké sněhové bouře zařízne do krku řetěz. Všichni tito lidé přežili zásah blesku. Tato epizoda zkoumá vědecký základ těchto neuvěřitelných událostí, které se zdají být zvláštnější než fikce.

21:20
dokument
Hostina se smrtí (2)
Dok. seriál VB (2009) Lezoucí havěť - nahání nám strach, některým přesto přináší potěšení. Navzdory ...

Dok. seriál VB (2009) Lezoucí havěť - nahání nám strach, některým přesto přináší potěšení. Navzdory své jedovatosti nikdy nezabránila lidem, aby ji hledali, a to ani v těch nejskrytějších prostředích. Pokud v nějakém tvorovi někdo vidí jedovatého živočicha, pro jiné je potravou. Sklípkan je například velmi výživnou každodenní svačinou. Restaurace pátrají po štírech, před kterými vy utíkáte. A odporná stonožka chutná úplně jinak, než jak vypadá. Tito pradávní tvorové obývají Zemi po miliony let. Jsou zjevně odborníky na přežití - zvlášť smrtelně jedovatý - a svoji kořist zabíjejí pomocí jedu. Člověk se naučil jejich toxickou zbraň deaktivovat a jed používat k vlastnímu prospěchu. V této epizodě vám bude naskakovat husí kůže na cestě za jedovatým pavoukem, štírem a stonožkou neznámým terénem a kuchyněmi v Kambodži, Vietnamu, Thajsku a na Taiwanu. Otevřený pořad o jídlech, která vás mohou s konečnou platností uvrhnout do osidel ochromující smrti. Každá epizoda uvede skupinu delikates typických pro několik zemí a seznámí nás s množstvím informací o jejich původu, prostředí, ve kterém žijí a také s analýzou chemických látek či přirozeného chování, díky nimž jsou pro lidi smrtelné. Proslulí šéfkuchaři, strávníci a odborníci v souvislosti s těmito chody vysvětlí co, proč a jak.

22:15
dokument
Akta UFO (2)
Dok. seriál VB (2010) Přes milion lidí nahlásilo, že se stali oběťmi takzvaných mimozemských únosů, ...

Dok. seriál VB (2010) Přes milion lidí nahlásilo, že se stali oběťmi takzvaných mimozemských únosů, setkání s UFO nebo u nich došlo na určitý časový úsek k výpadku paměti či podobným úkazům. Někteří z nich dokonce tvrdí, že jim mimozemšťané zavedli do těla implantáty. Někteří se domnívají, že tu jde o nekalé úmysly bytostí z jiného světa, které chtějí kolonizovat a tajně se zkřížit s lidskou rasou, zatímco jiní tvrdí, že jde ve skutečnosti o utajovaný vládní program k ovládnutí lidské mysli, který využívá představy o mimozemšťanech a UFO jako výhodné krytí. Nebo snad jde jen o čistě lidskou záležitost? Paranoiu či duševní chorobu, jak tvrdí skeptikové? Jedno je ale jisté, pro miliony lidí po celém světě jsou mimozemské únosy skutečností. Promluvíme si s oběťmi, svědky, vědci, těmi, kteří v mimozemské civilizace věří i se skeptiky, abychom se pokusili dostat až na samotný kořen této záhady. Prozkoumáme “implantáty”, navštívíme “podpůrné skupiny” a oběti únosů podrobíme zkoušce na polygrafu, neboli detektoru lži. Od děsivého tvora Chupacabra, který v Portoriku vysává krev kozám, po proslulou tajnou vojenskou základnu v Nevadské poušti. Tohle jsou ty nejdramatičtější příběhy z celého světa, které zpochybňují vše, co jsme si až doposud mysleli, že víme o UFO a mimozemšťanech.

23:05
dokument
Aljašské příšery a záhady
Dokument USA (2010) Aljaška, 230 000 kilometrů čtverečních divoké přírody. Pustá krajina a temná obl...

Dokument USA (2010) Aljaška, 230 000 kilometrů čtverečních divoké přírody. Pustá krajina a temná obloha z ní dělá ideální místo pro pozorování paranormálních jevů. Svědci poprvé vyprávějí příběhy o svých setkáních s neznámem: s Bigfůtem, jezerními příšerami a UFO. Odbornice na mikroexpresi Maggie Pazianová však sleduje mimiku svědků a vysvětluje, jak i ty nejmenší obličejové výrazy mohou odhalit, zda lidé lžou, nebo zda se na Aljašce skutečně setkali s příšerami a záhadami.

23:59
dokument
Závěr vysílání
Viasat History
20:30
dokument
Záchrana Titanicu
Dokument N (2012) Byl pýchou Britského království a nejvěhlasnějším příkladem nejmodernějších strojí...

Dokument N (2012) Byl pýchou Britského království a nejvěhlasnějším příkladem nejmodernějších strojírenských postupů v době přelomových vědeckých a technologických inovací v celosvětovém měřítku: RMS Titanic. Přesto se 14. dubna 1912 potopil necelé tři hodiny po srážce s ledovcem. Všichni víme, že v mrazivých vodách tehdy vyhaslo množství životů a byly zpečetěny osudy bohatých a slavných, kteří se zúčastnili první plavby této lodi a dramat, která se odehrála na palubě Titanicu v jeho posledních hodinách. Méně se však hovoří o tom, jak se tým stavitelů lodí a konstruktérů pokusil poškozené plavidlo zachránit. Devět mužů, včetně 18-letého elektroinženýra Alberta Ervinea z Belfastu a hlavního konstruktéra Josepha Bella, je hrdiny tohoto výpravného filmu natočeného podle svědeckých výpovědí. Statečně bojovali, aby se vzepřeli síle moře a udrželi pohonné systémy v chodu. Ačkoli většina těchto mužů zahynula, svojí statečností přispěli k záchraně mnoha životů.

22:00
dokument
Kdo myslíš, že jsi? (28)
Dok. seriál VB (2010) Jason Donovan se narodil v Austrálii a ke slávě ho katapultovala mýdlová opera...

Dok. seriál VB (2010) Jason Donovan se narodil v Austrálii a ke slávě ho katapultovala mýdlová opera Neighbours. Ve Velké Británii se čtyři jeho singly staly jedničkami hitparád, včetně duetu s Kylie Minogue. Jasonovi rodiče působili v zábavním průmyslu a rozvedli se, když mu bylo pět let. Jeho otec původem z Británie získal opatrovnictví a sám ho vychoval, k Jasonovu australskému odkazu však ukrývá klíč rodová linie jeho matky, která je pro něj naprostou záhadou. Seriál jde po stopách rodokmenů nejoblíbenějších britských celebrit, aby odhalil překvapivé, mimořádné a často dojemné příběhy o jejich předcích. Kromě toho má však i obecnější účel: nabídnout alternativní pohled na historii moderní Británie prostřednictvím minulosti jejích obyvatel.

23:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 10 (13)
Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson míří do starého obchodního města Apoleby v Cumbrii a stane tváří...

Dok. seriál VB (2003) Tony Robinson míří do starého obchodního města Apoleby v Cumbrii a stane tváří v tvář utrpení charakteristickému pro ranné věznice. Na místě, kde původně stály nejméně tři historické žaláře, se dnes nachází policejní stanice a parkoviště. Při pátrání po starých celách pohřbených pod asfaltem musí Time Team rovněž hledat důkazy o legendárním útěku, k němuž došlo v 18. století, a nechvalně proslulé místnosti, kde se věšelo.

reklama
VOX
20:15
Perfektní večeře
Kuchařská soutěž
22:40minih59845minih59845
Prominenti!

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
23:20
Superšéfové Claus a Detlef
VIVA
22:15
Drawn Together
Parodie na reality show
23:35
Beavis & Butthead
Seriál
Viasat Explorer
Viasat History
00:00
dokument
Vincent – Celý příběh (3)
Dok. seriál VB (2004) Poslední díl popisuje Van Goghovu bouřlivou spolupráci s Paulem Gauguinem v Ar...

Dok. seriál VB (2004) Poslední díl popisuje Van Goghovu bouřlivou spolupráci s Paulem Gauguinem v Arles ve Francii; proslulý incident s uříznutím ucha a jeho poslední dny na pařížském předměstí Auvers-sur-Oise.

01:00
dokument
Nejzáhadnější vraždy (3)
Drama VB (2005) Na počátku minulého století v odlehlé obci v Suffolku během jedné z nejhorších bouří...

Drama VB (2005) Na počátku minulého století v odlehlé obci v Suffolku během jedné z nejhorších bouří v historii zemřela násilnou smrtí hezká mladá služebná Rose Harsentová. Byla několik měsíců těhotná a svobodná. Julian Fellowes vyšetřuje tragický příběh, v němž zbožnou komunitu rozpoltilo násilí, vášeň a skandál.

02:00
dokument
Nejzáhadnější vraždy (4)
Drama VB (2005) Zatímco v západním světě zuřila druhá světová válka, v Keni členové privilegovaného ...

Drama VB (2005) Zatímco v západním světě zuřila druhá světová válka, v Keni členové privilegovaného Happy Valley pořádali večírky v takovém stylu, jako by zítřek neměl nikdy přijít. Pro lorda Errolla však tohle všechno mělo definitivně skončit. Jednoho večera nedaleko Nairobi byl Erroll střelen z bezprostřední blízkosti do hlavy. Julian Fellowes se vydává do Keni, aby prošetřil nechvalně proslulou vraždu, která se odehrála ve spalujícím africkém žáru a narušila atmosféru koloniálního klubu v Muthaize.

03:00
dokument
Boj s Rudým baronem
Dokument VB (2009)
04:30
dokument
Záchrana Titanicu
Dokument N (2012)
reklama
VOX
00:25
Sbohem, Německo! Vystěhovalci
02:05
Deník z mého pobytu
03:10
Vzhůru do záhonů!
04:00
Interiéroví designéři
04:55
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
VIVA
00:00
Vražedný souboj celebrit
00:25
Ren & Stimpy
Kresl. seriál
00:50
One Piece
01:15
Mixery Massive Music: Mayday
02:15
Noční hudba pro nespavce
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.189/0.09