TV Program - Čtvrtek 29. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
Viasat Explorer Viasat Explorer
Viasat History Viasat History
reklama
VOX VOX
VIVA VIVA
05:00
dokument
Auta ze záhrobí (3)
Dok. seriál USA (2011) Darenovy věčné poznámky a rýpání přimějí Marka k tomu, aby mu na týden předal...

Dok. seriál USA (2011) Darenovy věčné poznámky a rýpání přimějí Marka k tomu, aby mu na týden předal vedení nad svým týmem. Daren však místo toho, aby zařídil, že to, co je potřeba, bude hotovo, se připravuje na vánoce. Kvůli záplavě přijde tým o místo, kde by mohli Cudu ponořit a musejí teď čekat další tři až čtyři týdny. Roadrunner však musí být hotov během dvou týdnů. Daren se rozhodne, že chce řídit svůj vůz bez přestávky. Přidejte se k automechanikovi a restaurátorovi, Marku Wormanovi, a jeho bláznivé partě ghúlů v jejich snažení přivést již mrtvé vysoce výkonné americké vozy z 60. a 70. let opět k životu. Vozy jsou restaurovány do původního stavu, a to i s originálním vybavením, což znamená, že každý z nich musí vypadat přesně tak jako před desítkami let, kdy byl vyroben. A to až po ty nejmenší šroubky a drátky. Tento způsob restaurování dovádí dokonalost až do extrému. Aby mohli splnit tento svůj náročný úkol, vydávají se naši hrdinové hledat pohřbené plechy, ztracené motory a zapomenuté legendy.

06:00
dokument
Práce pro opravdové chlapy (5)
Dok. seriál VB (2006) Společnost Crime Scene Cleaners (Uklizeči místa činu) ze San Francisca vedená ...

Dok. seriál VB (2006) Společnost Crime Scene Cleaners (Uklizeči místa činu) ze San Francisca vedená Neilem Smithersem, kterého můžete jen milovat, nebo nenávidět, změnila hrůzy v podnik vydělávající nonstop velké peníze. Slouží národu. Policejním složkám, firmám i jednotlivcům nabízejí úklidové služby tam, kde řádila Smrtka. Jestliže vám prozradíme, že motto Ashleyho mentora Neila zní „modli se za smrt“, uděláte si představu o tom, co od této emocionálně náročné epizody čekat. Náš muž si sáhne na dno v nejhorších situacích, s jakými se kdy setkal. Strašpytel se pokusí změnit v jednoho z nejdrsnějších mužů planety při výkonu nejtvrdších a nejnebezpečnějších profesí planety. Ashley Hames (34 let, svobodný a poněkud nepoužitelný) je malým chlapcem ukrytým v těle štíhlého muže. Chce vyrůst, potíž ovšem je, že neví jak. A tak aby ze sebe udělal chlapa vyráží do světa, aby objevil sám sebe, trávil čas s muži a ženami, kteří vykonávají nejobtížnější a nejnáročnější profese na světě a pokusil se stát jedním z nich. Každá profese prověřuje Ashleyho duševně, fyzicky i emocionálně a nevyhnutelně končí nějakou trýznivou situací, buď hozením do moře z lodi lovící kraby na Aljašce nebo nebezpečným pobytem na obávaných ulicích v Bogotě s kolumbijskou protinarkotickou jednotkou, pro jejíž členy je střelba do srdce nechvalně proslulých drogových kartelů běžnou každodenní pracovní činností.

06:30
dokument
Práce pro opravdové chlapy (6)
Dok. seriál VB (2006) Lightning Ridge hluboko v australském vnitrozemí je místem, kde se snadno ztra...

Dok. seriál VB (2006) Lightning Ridge hluboko v australském vnitrozemí je místem, kde se snadno ztratíte. Tohle město opilců, ztroskotanců a rváčů leží stovky kilometrů od civilizace a za peníze se tu vděčí nepolapitelné a nebezpečné milence, která má podobu opálů. S šarmantním venkovským rádcem Kimem Botfieldem po boku sní Ashley o tom, že se stane boháčem pomocí tradičních metod ve stylu práce, práce, vyhodit něco do vzduchu, dát si pivo a pustit se znovu do práce.

07:00
dokument
Nový Měsíc
Dokument Fr. (2009) Více než 40 let po historických krocích Neila Armstronga se lidstvo chystá vráti...

Dokument Fr. (2009) Více než 40 let po historických krocích Neila Armstronga se lidstvo chystá vrátit na Měsíc s ambiciózním cílem: vybudovat zde trvalou základnu. Ve vývoji jsou nové rakety a kosmické lodě a generace astronautů absolvují výcvik za účelem prvního přistání na Měsíci v prosinci 2019. Během léta 2008 se astronauti zúčastnili generální zkoušky této lunární mise na Devon Islandu poblíž severního pólu. Posádka 30 mužů a žen rozbila tábor na okraji impaktního kráteru Haughton, více než 19 kilometrů široké kotliny, kterou na opuštěném ostrově vytvořila dopadnuvší planetka. Jedná se o plnohodnotnou obdobu Shackletonova kráteru na Měsíci, kde v roce 2019 přistanou američtí, evropští a japonští astronauti.

05:00
dokument
Tajné války CIA (3)
Dok. seriál Fr. (2003) 1990 - 2001 Jedna válka plodí další
06:00
dokument
Utajená pravda (3)
Dok. seriál VB (2009) Milion tři sta tisíc kilometrů čtverečních záhad, mýtů a domněnek. Bermudský t...

Dok. seriál VB (2009) Milion tři sta tisíc kilometrů čtverečních záhad, mýtů a domněnek. Bermudský trojúhelník, zvaný také Ďáblův trojúhelník, je spojován s legendami o zmizeních. Když se o něm zmíníte, každý ví, o čem je řeč. Miliony lidí věří legendám, jiní mají pochybnosti. Avšak jeden fakt je nepopiratelný - zmizely zde stovky letadel a lodí, často beze stopy a mnohdy bez vysvětlení. Jakou pravdu tedy bermudský trojúhelník ukrývá? Někteří viní ze zmizení mimozemské zásahy nebo nadpřirozené síly, jiní přicházejí s realističtějšími, ale přesto šokujícími a odvážnými teoriemi. Mohla by být na vině elektromagnetická pole, časové víry, zlověstné elektronické mlhy nebo bubliny smrtícího metanu? Mnozí tvrdí, že tyto faktory v oblasti skutečně působí a my jednotlivé teorie prověříme, abychom se pokusili odkrýt tajemství trojúhelníku.

07:00
dokument
Time Team - Dobové vykopávky 11 (21)
Dok. seriál VB (2005) Jak pobřeží řeky Severn postupně eroduje, odhaluje ohromující důkazy o nejstar...

Dok. seriál VB (2005) Jak pobřeží řeky Severn postupně eroduje, odhaluje ohromující důkazy o nejstarších obyvatelích země. Podaří se však tyto důkazy - pazourky, zbytky jídla a především zkamenělé stopy - zachránit dřív, než je zničí nemilosrdný proud? Tony Robinson a Time Team se vracejí do doby před 8000 lety, aby poprvé nahlédli do života lovců a sběračů. Jestliže mají tyto důležité důkazy o dávno zapomenutém způsobu života zachránit, musejí svést souboj s bahnem, proudy a počasím. Z archeologie, která může být považována za nudnou, udělal Time Team díky svému nadšení odhalovat tajemství bohaté a dlouhé britské historie oblíbený obor. Odkrýváním všeho od dob paleolitu po nedávnou minulost vás bude bavit a obohacovat vaše vědomosti z oblasti historie.

05:40
Pronajmout, koupit, bydlet
Dok. řada
06:45
Spory mezi pronajímateli a nájemci
Dok. řada
07:45
Pod kamerovým systémem
06:00
Budíček Vivy
Viasat Explorer
08:00
dokument
To je diesel?
Dokument Austr. (2011) Napříč kontinentem na motocyklu, který jezdí na potravinářský olej na smažení...

Dokument Austr. (2011) Napříč kontinentem na motocyklu, který jezdí na potravinářský olej na smažení. Vydejte se s Paulem Carterem na tuto rozpustilou, vysloveně nebezpečnou a často bláznivou výpravu na nízkorozpočtovém motocyklu, který je šetrný k životnímu prostředí. Pro muže, který strávil 20 let v ropném průmyslu, to je úžasná ironie, obzvlášť, když Paulovu cestu kolem světadílu sponzorují ropné společnosti. Je to opravdu pekelná jízda!

09:00
dokument
V utajení (3)
Dok. seriál N. Zél. (2008) Navzdory sporům, soudním řízením a negativní medializaci špionážní progra...

Dok. seriál N. Zél. (2008) Navzdory sporům, soudním řízením a negativní medializaci špionážní program nadále pomáhá usvědčit stovky zločinců ročně. Jde s dobou – v 90. letech se přeorientoval na organizované zločinecké skupiny, včetně smrtících motorkářských gangů a zlodějských part. Poslední díl vypráví příběh současných agentů a změn učiněných v programu za účelem jejich ochrany. Zároveň sleduje čerstvé úspěchy v boji proti gangům a drogovým a zlodějským skupinám. V roce 1974 novozélandská policie vynalezla svou doposud nejúčinnější zbraň – tajného policistu. Agenti mající za úkol žít v roli členů podsvětí se přátelí s narušiteli zákonů společnosti, drogovými dealery, zloději, vrahy, členy gangů – aby zajistili dostatek důkazů k jejich usvědčení. Ovšem pro mnoho agentů se život ve světě zločinu stává závislostí. Tajní policisté se stali předlohou bezpočtu filmů a televizních dramat, a jejich skutečné příběhy jsou stejně poutavé. Seriál sleduje, co se děje s policisty, kteří mají povoleno užívat drogy a dlouhodobě žijí v do detailu propracované lži, aby dopadali zločince. Dokáže jejich svědectví obstát před soudem? Kde vězí zodpovědnost za užívání drog a psychologická traumata tajných agentů? Jejich odpovědi – a příběhy, které vyprávějí – šokují, překvapí a inspirují.

10:00
dokument
Konspirace? (11)
Dok. seriál USA (2004) Co přistálo v lese nedaleko městečka Kecksburg v Pensylvánii 9. prosince 1965...

Dok. seriál USA (2004) Co přistálo v lese nedaleko městečka Kecksburg v Pensylvánii 9. prosince 1965? Někteří obyvatelé tvrdili, že viděli kovový objekt ve tvaru žaludu napůl zabořený v lesním podloží se zvláštním hieroglyfickým nápisem na boku. Dalším důkazem, že něco přistálo, byla podle nich přítomnost místní policie a členů národní gardy, kteří objekt odvezli kvůli prozkoumání. Jiní obyvatelé ospalé vesničky v jihovýchodní Pensylvánii prohlašují, že ohlášená pozorování nejsou ničím jiným než jen fantaskními iluzemi snílků. Nezvratně prokázané se zdá být po zveřejnění vládních dokumentů pouze to, že objekt viděný nad Kecksburgem nebyla ruská sonda. Milovníci UFO, odborníci a lidé z Kecksburgu však stále mají řadu otázek, které zůstávají nezodpovězené. Spiknutí přitahují pozornost veřejnosti snad odjakživa. Tento seriál v každé epizodě prozkoumá zdokumentovaná fakta o známých spiknutích a odhalí nejnovější důkazy, které v jednotlivých kauzách vypluly na povrch. S využitím předem daného kontrolního systému budeme u jednotlivých témat zvažovat ve vztahu k důkazním materiálům pro a proti.

11:00
dokument
Auta ze záhrobí (3)
Dok. seriál USA (2011) Darenovy věčné poznámky a rýpání přimějí Marka k tomu, aby mu na týden předal...

Dok. seriál USA (2011) Darenovy věčné poznámky a rýpání přimějí Marka k tomu, aby mu na týden předal vedení nad svým týmem. Daren však místo toho, aby zařídil, že to, co je potřeba, bude hotovo, se připravuje na vánoce. Kvůli záplavě přijde tým o místo, kde by mohli Cudu ponořit a musejí teď čekat další tři až čtyři týdny. Roadrunner však musí být hotov během dvou týdnů. Daren se rozhodne, že chce řídit svůj vůz bez přestávky.

Viasat History
08:00
dokument
Deníky sochařství (3)
Dok. seriál VB (2008) Waldemar Januszczak uzavírá své bádání o sochařství cestou přes Severní a Jižn...

Dok. seriál VB (2008) Waldemar Januszczak uzavírá své bádání o sochařství cestou přes Severní a Jižní Ameriku, aby shlédl umělecká díla zasazená do krajiny. Britský umělecký kritik Waldemar Januszczak se vydává do nejpůsobivějších sochařských lokalit na světě, včetně Nigérie, Velikonočního ostrova a Litvy, kde zkoumá zahradu se sochami ze sovětské éry. Navštíví některé z nejuznávanějších současných sochařů, včetně Antonyho Gormleyho, Marca Quinna, Jamese Turrella a bratrů Chapmanových. V průběhu tří výpravných cest Januszczak prostřednictvím soch zkoumá postoje k sexu, moci a vesmíru, aby ukázal, proč sochařství bylo, je a nadále bude středobodem našeho kulturního života.

09:00
dokument
Manet: Muž, který vynalezl moderní umění
Dokument VB (2009) Britský umělecký kritik Waldemar Januszczak vypráví dramatický příběh o francouzs...

Dokument VB (2009) Britský umělecký kritik Waldemar Januszczak vypráví dramatický příběh o francouzském malíři z 19. století Édouardovi Manetovi. Manet bývá označován za otce impresionistů, ve skutečnosti s nimi ale tvrdošíjně odmítal vystavovat a od Moneta, Renoira a ostatních si důsledně dodržoval patřičný odstup. Zatímco ho velebili, on na ně hleděl spatra a raději pokračoval ve svém vlastním obdivuhodném odklonu od tradičních uměleckých forem. Proslavil se skandálními obrazy, k nimž se řadí dráždivě svůdná Olympia či neúnavně parafrázovaná Snídaně v trávě - nejvěhlasnější obraz ve francouzském malířství 19. století. Příběh o tom, jak byl Manet vyloučen z oficiálního Salonu a nakonec vystavoval v Salonu odmítnutých, může být chápan jako klíčová kulturní událost tehdejší doby.

10:30
dokument
Jak klip zabil rozhlasovou hvězdu (6)
Dok. seriál VB (2009) George Michael: “Faith”, Guns N' Roses: “November Rain”, Aerosmith: “Hole in M...

Dok. seriál VB (2009) George Michael: “Faith”, Guns N' Roses: “November Rain”, Aerosmith: “Hole in My Soul”. Seriál je věnován nejslavnějším a nejkreativnějším tvůrcům videoklipů a umělcům uplynulých 30 let. David Mallet, Russell Mulcahy, Wayne Isham, Kevin Godley, Steve Barron a Andy Morahan natočili klipy, které patří k nejoslavovanějším a nejsledovanějším videím 80. let. Jestliže umělec prodával desky, tito muži mu natočili videoklipy, které vysílala MTV. Tito tvůrčí průkopníci přepsali pravidla. Sloučení původních klipů s příběhy umělců a také pohledem a vizemi režisérů odhaluje genialitu, šílenství, excesy a myšlenky z doby, kdy hudební klip vládl světu - od A-Ha po ZZ Top. Dokument obsahuje exkluzivní rozhovory se Stingem, Paulem McCartneym, Bryanem Adamsem a mnoha dalšími.

11:00
dokument
Hrdinové, kulty a kuchyně (1)
Dok. seriál Rak. (2009) Vůně z pánve - Smyslnost jednoduché kuchyně. Jídlo a způsoby jeho přípravy j...

Dok. seriál Rak. (2009) Vůně z pánve - Smyslnost jednoduché kuchyně. Jídlo a způsoby jeho přípravy jsou odpradávna úzce spjaty s historickými fakty, mýty a dobrodružstvími. Tento dokumentární seriál zve diváky na kulinářskou cestu od antiky až do současnosti a obratně vytváří z činů a zločinů bojovníků a hrdinů a každodenních zázraků mozaiku pokrmů, legend a historie. Od faraonů ze starého Egypta po Féničany a Římany, křižáky a Benátčany. Od Španělů po Turky a od jednotlivých dobrodruhů antické éry po dnešní mezinárodně propojené skupiny zlodějů umění. Bezpočet různých krajin, autentické zobrazení tamních obyvatel, jejich kuchyně a způsobu myšlení oživuje tajemnou minulost Středomoří v podobě úchvatných obrazů.

reklama
VOX
08:45
Zažaluj mě!
Právnické případy a rady
09:45
Pronajmout, koupit, bydlet
Dok. řada
VIVA
08:00
Vivaskop
09:00
Get the Clip
Interaktivní klipový pořad
10:00
SMS Guru
Odpovědi na divácké dotazy přímo do mobilu
10:30
Viva Sounds
Nejlepší světové videoklipy
11:30
O.C.
Seriál pro mládež


Viasat Explorer
12:00
dokument
Práce pro opravdové chlapy (5)
Dok. seriál VB (2006) Společnost Crime Scene Cleaners (Uklizeči místa činu) ze San Francisca vedená ...

Dok. seriál VB (2006) Společnost Crime Scene Cleaners (Uklizeči místa činu) ze San Francisca vedená Neilem Smithersem, kterého můžete jen milovat, nebo nenávidět, změnila hrůzy v podnik vydělávající nonstop velké peníze. Slouží národu. Policejním složkám, firmám i jednotlivcům nabízejí úklidové služby tam, kde řádila Smrtka. Jestliže vám prozradíme, že motto Ashleyho mentora Neila zní „modli se za smrt“, uděláte si představu o tom, co od této emocionálně náročné epizody čekat. Náš muž si sáhne na dno v nejhorších situacích, s jakými se kdy setkal.

12:30
dokument
Práce pro opravdové chlapy (6)
Dok. seriál VB (2006) Lightning Ridge hluboko v australském vnitrozemí je místem, kde se snadno ztra...

Dok. seriál VB (2006) Lightning Ridge hluboko v australském vnitrozemí je místem, kde se snadno ztratíte. Tohle město opilců, ztroskotanců a rváčů leží stovky kilometrů od civilizace a za peníze se tu vděčí nepolapitelné a nebezpečné milence, která má podobu opálů. S šarmantním venkovským rádcem Kimem Botfieldem po boku sní Ashley o tom, že se stane boháčem pomocí tradičních metod ve stylu práce, práce, vyhodit něco do vzduchu, dát si pivo a pustit se znovu do práce.

13:00
dokument
Nový Měsíc
Dokument Fr. (2009)
14:00
dokument
To je diesel?
Dokument Austr. (2011)
15:00
dokument
V utajení (3)
Dok. seriál N. Zél. (2008) Navzdory sporům, soudním řízením a negativní medializaci špionážní progra...

Dok. seriál N. Zél. (2008) Navzdory sporům, soudním řízením a negativní medializaci špionážní program nadále pomáhá usvědčit stovky zločinců ročně. Jde s dobou – v 90. letech se přeorientoval na organizované zločinecké skupiny, včetně smrtících motorkářských gangů a zlodějských part. Poslední díl vypráví příběh současných agentů a změn učiněných v programu za účelem jejich ochrany. Zároveň sleduje čerstvé úspěchy v boji proti gangům a drogovým a zlodějským skupinám.

Viasat History
12:00
dokument
Když Maurové vládli v Evropě (2)
Dokument VB (2005) Anglická historička Bettany Hughesová zkoumá a oslavuje vliv muslimské říše na dě...

Dokument VB (2005) Anglická historička Bettany Hughesová zkoumá a oslavuje vliv muslimské říše na dějiny, kulturu a identitu Evropy. Veškeré záběry byly pořízeny v oblasti Španělska a Maroka. Dokument popisuje setkávání východu a západu v jižním Španělsku po více než 700 let v době, kdy se zrodilo evropské myšlení. Hughesová odhaluje zapomenuté příběhy z období pozoruhodné tolerance, kdy křesťané a muslimové žili společně a stali se nezávislými.

13:00
dokument
Tajné války CIA (3)
Dok. seriál Fr. (2003) 1990 - 2001 Jedna válka plodí další Třídílný dokumentární seriál se podrobně ...

Dok. seriál Fr. (2003) 1990 - 2001 Jedna válka plodí další Třídílný dokumentární seriál se podrobně zabývá strukturou a fungováním CIA, jejími selháními (Zátoka sviní, aféra Watergate) a chronickou krátkozrakostí (neschopnost předvídat vzestup islámského fundamentalismu a terorismu, pád SSSR či útoky 11. září). Pořad identifikuje a rozebírá skutečnou mocenskou základnu CIA a nabízí nám vzácnou příležitost seznámit se s vnitřním fungováním americké Ústřední zpravodajské služby a americké vlády.

14:00
dokument
Utajená pravda (3)
Dok. seriál VB (2009) Milion tři sta tisíc kilometrů čtverečních záhad, mýtů a domněnek. Bermudský t...

Dok. seriál VB (2009) Milion tři sta tisíc kilometrů čtverečních záhad, mýtů a domněnek. Bermudský trojúhelník, zvaný také Ďáblův trojúhelník, je spojován s legendami o zmizeních. Když se o něm zmíníte, každý ví, o čem je řeč. Miliony lidí věří legendám, jiní mají pochybnosti. Avšak jeden fakt je nepopiratelný - zmizely zde stovky letadel a lodí, často beze stopy a mnohdy bez vysvětlení. Jakou pravdu tedy bermudský trojúhelník ukrývá? Někteří viní ze zmizení mimozemské zásahy nebo nadpřirozené síly, jiní přicházejí s realističtějšími, ale přesto šokujícími a odvážnými teoriemi. Mohla by být na vině elektromagnetická pole, časové víry, zlověstné elektronické mlhy nebo bubliny smrtícího metanu? Mnozí tvrdí, že tyto faktory v oblasti skutečně působí a my jednotlivé teorie prověříme, abychom se pokusili odkrýt tajemství trojúhelníku. Mohou nejtradičnější mýty a nejzvláštnější jevy na světě obstát proti vědecké analýze? Tento podmanivý dokumentární seriál se vydává prověřit různé populární názory a konspirační teorie. Připojte se k odborným vyšetřovatelům v jejich snaze oddělit fakta od smyšlenek - od kruhů v obilí, přes Noemovu archu až po záhadu obestírající bermudský trojúhelník.

15:00
dokument
Garrowův zákon (8)
Drama VB (2010) Garrow se ocitne na lavici obžalovaných poté, co ho sir Arthur Hill obviní ze „zloči...

Drama VB (2010) Garrow se ocitne na lavici obžalovaných poté, co ho sir Arthur Hill obviní ze „zločineckého rozhovoru“ o cizoložství s jeho ženou Sarah. Důkazy proti němu jsou kombinací polopravd, výmyslů a bohapustých lží, avšak vzhledem k morálnímu odsouzení a přísné veřejnosti možná holá pravda nebude k očištění jeho osoby stačit. Garrow musí bojovat za svoji čest, budoucnost i lásku. Drama zasazené do Old Bailey v georgiánském Londýně do prostředí korupce a sociální nespravedlnosti na motivy skutečných právnických případů z konce 18. století. Každá epizoda začíná analýzou kauzy na základě dobových záznamů z archivů v Old Bailey, od znásilnění a vraždy až po velezradu a úplatkářství, a sleduje Williama Garrowa a jeho společníka Johna Southouse při snaze odhalit pravdu či bojovat za spravedlnost. V době, kdy obhájce figuroval v menšině případů, hájil mladý Garrow slabší a zavedl nekompromisní křížový výslech svědků obžaloby, čímž položil základy dnešního moderního právního systému. Obsazení: Andrew Buchan (William Garrow), Alun Armstrong (John Southouse), Lyndsey Marshal (lady Sarah Hillová), Michael Culkin (soudce Buller), Rupert Graves (sir Arthur Hill) další. Režie: Ashley Pearce

reklama
VOX
12:00
Autobus plný nevěst
13:00
Zažaluj mě!
Právnické případy a rady
14:00
Pod kamerovým systémem
Dok. řada
15:00
Autobus plný nevěst
Dok. řada
VIVA
12:30
Je to láska, nebo ne?
Vzkazy a dotazy přes SMS a obrazovku
13:30
Viva Sounds
Nejlepší světové videoklipy
15:55
Degrassi
Reality show
Viasat Explorer
16:00
dokument
Konspirace? (11)
Dok. seriál USA (2004) Co přistálo v lese nedaleko městečka Kecksburg v Pensylvánii 9. prosince 1965...

Dok. seriál USA (2004) Co přistálo v lese nedaleko městečka Kecksburg v Pensylvánii 9. prosince 1965? Někteří obyvatelé tvrdili, že viděli kovový objekt ve tvaru žaludu napůl zabořený v lesním podloží se zvláštním hieroglyfickým nápisem na boku. Dalším důkazem, že něco přistálo, byla podle nich přítomnost místní policie a členů národní gardy, kteří objekt odvezli kvůli prozkoumání. Jiní obyvatelé ospalé vesničky v jihovýchodní Pensylvánii prohlašují, že ohlášená pozorování nejsou ničím jiným než jen fantaskními iluzemi snílků. Nezvratně prokázané se zdá být po zveřejnění vládních dokumentů pouze to, že objekt viděný nad Kecksburgem nebyla ruská sonda. Milovníci UFO, odborníci a lidé z Kecksburgu však stále mají řadu otázek, které zůstávají nezodpovězené.

17:00
dokument
Auta ze záhrobí (4)
Dok. seriál USA (2011) Markovi telefonuje rozčílený majitel Roadrunneru z roku 1970, který tlačí na ...

Dok. seriál USA (2011) Markovi telefonuje rozčílený majitel Roadrunneru z roku 1970, který tlačí na tým mechaniků, aby dokončili poslední úpravy. Josh přiměje tým k jistým novoročním předsevzetím. Marka, který se vydá prověřit Challenger RT ze 70. let, zastaví policie a Royal ukáže svou divokou stránku, když jede po mokré vozovce rychlostí 210 km/h. Všichni kromě Darena, který se toho odmítá zúčastnit, splní svá krátkodobá novoroční předsevzetí. Když je Roadrunner dokončen a předán majiteli, Mark je s vývojem několika posledních týdnů spokojený.

18:00
dokument
Práce pro opravdové chlapy (7)
Dok. seriál VB (2006) Ashley se připojuje k jamajské pobřežní stráži jako kadet a podstupuje zkoušku...

Dok. seriál VB (2006) Ashley se připojuje k jamajské pobřežní stráži jako kadet a podstupuje zkoušku, která má prověřit jeho vůdcovské schopnosti a také duševní a fyzickou odolnost. Poté, co Ashley málem zkolabuje během drilu, kterému ho podrobili velitelé výcviku v táboře Newcastle, musí velet posádce na palubě nejmodernější bojové lodi HMJS Cornwall.

18:30
dokument
Práce pro opravdové chlapy (8)
Dok. seriál VB (2006) Po jednom z nejnamáhavějších a nejtvrdších výcviků v životě dostává Ashley svo...

Dok. seriál VB (2006) Po jednom z nejnamáhavějších a nejtvrdších výcviků v životě dostává Ashley svolení připojit se k první četě hasičského sboru v Edmontonu. Během emocionální cesty, kdy se Ashley a jeho učitel Todd stanou celoživotními přáteli, se Ashley naučí slaňovat hlavou dolů a bojuje s požárem v hořících domech v jedné z nejlepších hasičských škol na světě.

19:00
dokument
Castrol Edge uvádí: Ronaldo v maximálním...
Dokument VB (2011) Sledujte legendární schopnosti, sílu a mrštnost Cristiana Ronalda, tentokrát niko...

Dokument VB (2011) Sledujte legendární schopnosti, sílu a mrštnost Cristiana Ronalda, tentokrát nikoli na zeleném pažitu, nýbrž v moderní laboratoři, kde ho přední sportovní odborníci podrobí s využitím špičkových technologií sérii zkoušek , které odhalí, co přesně ho zvýhodňuje. Prostřednictvím systému ultra slow motion a špičkového CGI a řady rozhovorů s fotbalovými experty, včetně Fabia Capella a Ars?na Wengera, vás tento dokument díky nevídanému přístupu k Ronaldovi zavede hluboko do jeho světa, aby zjistil, zda má sílu podat kvalitní výkon, nebo zda pod tlakem padne.

Viasat History
16:00
dokument
Po stopách Čajkovského
Dokument Fr. (2008) Petr Iljič Čajkovskij je nejznámějším a nejhranějším ruským skladatelem na světě...

Dokument Fr. (2008) Petr Iljič Čajkovskij je nejznámějším a nejhranějším ruským skladatelem na světě. Ve své zemi je symbolem klasické hudby a jeho melodie bývají Rusům hluboce vštěpovány. Mnohé se o něm také napsalo, možná spíš romantického než kritického. Co je tedy skutečnost a co mýtus? Co ho v jeho tvůrčí genialitě motivovalo? Andre Lischke, francouzský muzikolog ruského původu, životopisec a uznávaný odborník na Čajkovského, nás provede jeho životem a dílem. Během natáčení v Petrohradě a Moskvě navštívíme charakteristická místa, která ovlivnila Čajkovského kariéru. Dále se seznámíme s různými překvapivými a zajímavými lidmi, například s mladým Alexem Priorem, studentem Petrohradské konzervatoře, který při dirigování Čajkovského Symfonie č. 1 v pouhých čtrnácti letech prokázal ohromné nadání. Hudebníci, zpěváci, tanečníci a učitelé budou hovořit o svém niterném uměleckém vztahu k Čajkovskému a umožní nám dozvědět se více o jeho genialitě a odkazu, který po sobě zanechal.

17:00
dokument
Řím nebyl vybudován za den (5)
Dok. seriál VB (2011) Je září a vila rychle získává finální podobu. V lázních probíhají dokončovací ...

Dok. seriál VB (2011) Je září a vila rychle získává finální podobu. V lázních probíhají dokončovací práce a ke slovu konečně přichází i omítkář Tim, před kterým stojí mamutí úkol omítnout přes 3 000 metrů čtverečních stěn s využitím experimentální římské receptury. Je odhodlaný zhostit se této práce sám a dostane se do sporu se stavbyvedoucím Jimem, který se domnívá, že by měl přijmout pomoc. Co se stane, když šest novodobých stavitelů zbavíte moderních nástrojů a požádáte je, aby postavili římskou vilu jen na základě Vitruviovy příručky o římském stavitelství z roku 25 před naším letopočtem? Sestavíme pracovní tým dnešních stavitelů - od stavbyvedoucího po zedníka, instalatéra a omítkáře - a dáme jim za úkol vybudovat římskou vilu v životní velikosti. Tento jedinečný zábavný seriál plný vtipu nabízí nový pohled na technologie a projekty našich předků.

18:00
dokument
Stanley Donen: Prostě to udělej
Dokument Fr. (2010) Výpověď o dlouhém životě a kariéře režiséra Stanleyho Donena, jenž byl významnou...

Dokument Fr. (2010) Výpověď o dlouhém životě a kariéře režiséra Stanleyho Donena, jenž byl významnou postavou zlatého věku hollywoodských muzikálů, které režíroval a také hrál v řadě klasických filmů, k nimž se řadí například „Zpívání v dešti“, „Funny Face“, „Pajama Game“ nebo „Ve městě“. Donen vzpomíná na své působení ve studiovém systému a spolupráci s Genem Kellym, Fredem Astairem, Audrey Hepburnovou, Frankem Sinatrou, Judy Garlandovou a dalšími. „Režírování je pro mě jako sex: když je dobrý, je to velmi dobré; když je špatný, je to stále dobré.“ (Stanley Donen)

19:00
dokument
Rovnost pro všechny: Toussaint Louvertur...
Dokument USA (2009) Bylo to jediné úspěšné povstání otroků v dějinách. Vzalo doslova význam myšlenek...

Dokument USA (2009) Bylo to jediné úspěšné povstání otroků v dějinách. Vzalo doslova význam myšlenek Francouzské revoluce - liberté (svoboda), égalité (rovnost), fraternité (bratrství) - a využilo je k vytvoření první černošské republiky na světě. Revoluce změnila směr koloniálního hospodářství a vedla k přechodu Louisiany z francouzských rukou do amerických. To vše dokázala haitská revoluce, hnutí, které je označováno za skutečný okamžik zrodu všeobecných lidských práv. Dnes už si na ni téměř nikdo nevzpomene, na přelomu 19. století však byla hurikánem, který ničil jižanské plantážníky a dodával sílu otrokům a abolicionistům po celém světě.

reklama
VOX
16:00
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
18:00
Pronajmout, koupit, bydlet
Dok. řada
19:00
Perfektní večeře
Kuchařská soutěž
VIVA
16:50
O.C.
Seriál pro mládež
17:40
One Piece
18:30
Detektiv Conan
19:20
seriál
minih44978minih44978
Family Guy

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
20.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
22.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
24.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
28.11.2019 v 23:50 (Prima Comedy Central)


Zábavný seriál
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
19:45
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 15:25 (Prima Cool)
19.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.11.2019 v 11:25 (Prima Cool)
21.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
22.11.2019 v 12:15 (Prima Cool)
23.11.2019 v 12:55 (Prima Cool)
24.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
25.11.2019 v 11:55 (Prima Cool)


Kresl. seriál
 
TV program: Futurama
Viasat Explorer
20:00
dokument
Noc boje
Dokument JAR (2007) Vyrazte na drsnou jízdu do Kapského města v Jihoafrické republice se čtyřmi bojo...

Dokument JAR (2007) Vyrazte na drsnou jízdu do Kapského města v Jihoafrické republice se čtyřmi bojovníky svádějícími v kleci souboje „bez pravidel“ a sledujte, jak se tito novodobí gladiátoři připravují duševně i fyzicky na jednu noc neomezeného boje. Extrémní boj jako jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů na světě prověřuje účastníky v brutálních duelech muže proti muži.

21:00
dokument
11. září: Dvojčata (1)
Dokument USA (2006) 11. září bylo ve Světovém obchodním centru v New Yorku jen dalším obyčejným prac...

Dokument USA (2006) 11. září bylo ve Světovém obchodním centru v New Yorku jen dalším obyčejným pracovním dnem. Pak v osm hodin 46 minut 40 sekund narazil do horní části Severní věže let 11 Amerických aerolinií a prorazil 93. až 99. patro. Začala noční můra... Pořad kombinuje citlivě dramatizované rekonstrukce na základě Zprávy americké komise pro vyšetřování a výpovědí očitých svědků a zachycuje události, které se odehrály 11. září 2001, kdy byly zničeny věže Světového obchodního centra v New Yorku. Dokument vypráví o události z pohledu pohotovostních složek, Federálního úřadu pro letectví, americké vlády a lidí, kteří přežili, a přináší svědectví Chálida Šajcha Muhammada, organizátora útoků a blízkého spolupracovníka Usámy bin Ládina, který byl v roce 2003 dopaden. Každý příběh je prezentován přesně tak, aby vystihl význam událostí z pohledu všech stran.

22:00
dokument
11. září: Dvojčata (2)
Dokument USA (2006) Příslušníci pohotovostních složek sváděli závod s časem, aby zachránili co nejví...

Dokument USA (2006) Příslušníci pohotovostních složek sváděli závod s časem, aby zachránili co nejvíc lidí. Ti, co zůstali uvězněni ve Dvojčatech, se mezitím zoufale pokoušeli uniknout, ale bránily jim v tom chodby plné kouře a zamčené požární schodiště.

23:00
dokument
Závěr vysílání
Viasat History
20:00
dokument
Ztracená města starověku (3)
Dok. seriál VB (2006) Ve ztraceném městě pyramid Túcume se nalézá největší sbírka pyramid v Jižní Am...

Dok. seriál VB (2006) Ve ztraceném městě pyramid Túcume se nalézá největší sbírka pyramid v Jižní Americe - 26 obřích staveb vybudovaných kolem posvátné hory na severním pobřeží Peru. Až donedávna nikdo netušil, proč bylo toto pozoruhodné město vystavěno, kdo tu žil a proč bylo opuštěno. V Túcume se odehrávaly krvavé scény lidských obětin, které vyvrcholily strašlivým krveprolitím, jež vedlo k vymýcení a opuštění města. Některé z největších divů starověkého světa stále leží pohřbené - nespatřené a neprozkoumané - pod našima nohama. Téměř legendární místa, která před tisíciletími zmizela a od té doby se je nepodařilo nalézt. Seriál sleduje dokumentárně-detektivní stopu pečlivých archeologických a historických indicií, aby odkryl některá z nejobdivuhodnějších ztracených měst starověkého světa. Prostřednictvím dramatizací vykročíme po původních objevných cestách a s využitím CGI uvidíme tyto ztracené divy znovu zbudované a zrekonstruované v jejich původní kráse. Některá z těchto záhadných rozpadlých míst jsou tak rozlehlá a úchvatná, že těm, kdo tu kdysi žili, muselo připadat nemyslitelné, že by někdy zmizela. Jako byste si měli představit zatopený Manhattan nebo Paříž pohřbenou pod zemí. Jak ale tento seriál ukazuje, každá civilizace, byť velkolepá, musí nakonec zemřít a stát se ztraceným světem.

21:00
dokument
Ztracená pevnost křižáků
Dokument VB (2006) V roce 1178 se křesťané a muslimové ocitli na pokraji totální války. Krvavé dobyt...

Dokument VB (2006) V roce 1178 se křesťané a muslimové ocitli na pokraji totální války. Krvavé dobytí Jeruzaléma prvními křižáky rozzuřilo kurdského muslima a vojenského velitele Saladina. Tento souboj titánů, kdy muslimští útočníci obléhali významnou pevnost u Jákobova brodu, patří k největším a nejvýznamnějším bitvám tehdejší doby.

22:00
dokument
Mumie, která vzešla z mrazu
Dokument Fr. (2007) V Jakutsku, zapomenuté sibiřské provincii, objevil antropolog Eric Crubezy podiv...

Dokument Fr. (2007) V Jakutsku, zapomenuté sibiřské provincii, objevil antropolog Eric Crubezy podivnou hrobku obsahující tělo ženy se zakrytýma očima a oblečené v oděvu z perel. Co byla zač? Proč měla zašité spodní okraje rukávů? Byla to princezna či šamanka? Pořad vyprávěný formou detektivního filmu dokumentuje vědecké pátrání po identitě této záhadné ženy.

23:00
dokument
Garrowův zákon (8)
Drama VB (2010) Garrow se ocitne na lavici obžalovaných poté, co ho sir Arthur Hill obviní ze „zloči...

Drama VB (2010) Garrow se ocitne na lavici obžalovaných poté, co ho sir Arthur Hill obviní ze „zločineckého rozhovoru“ o cizoložství s jeho ženou Sarah. Důkazy proti němu jsou kombinací polopravd, výmyslů a bohapustých lží, avšak vzhledem k morálnímu odsouzení a přísné veřejnosti možná holá pravda nebude k očištění jeho osoby stačit. Garrow musí bojovat za svoji čest, budoucnost i lásku. Obsazení: Andrew Buchan (William Garrow), Alun Armstrong (John Southouse), Lyndsey Marshal (lady Sarah Hillová), Michael Culkin (soudce Buller), Rupert Graves (sir Arthur Hill) další. Režie: Ashley Pearce

reklama
VOX
20:00minih59845minih59845
Prominenti!

Další díl/opakování:
29.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
30.04.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
01.05.2013 v 00:20 (TV Barrandov)
02.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)
03.05.2013 v 16:55 (TV Barrandov)

 
TV program: Prominenti
20:15
film
minih28504minih28504
Já, robot

Další díl/opakování:
06.07.2019 v 22:30 (SAT1)
07.07.2019 v 02:20 (SAT1)

 
TV program: Já, robot (I, Robot)
22:20
film
minih19254minih19254
Smrtonosná zbraň 3

Další díl/opakování:
12.08.2019 v 20:15 (KABEL1)
13.08.2019 v 01:00 (KABEL1)

 
TV program: Smrtonosná zbraň 3 (Lethal Weapon 3)
VIVA
20:15
Viva Sounds
Nejlepší světové videoklipy
21:15
seriál
minih44978minih44978
Family Guy

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 23:30 (Prima Comedy Central)
20.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
21.11.2019 v 00:00 (Prima Comedy Central)
22.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
23.11.2019 v 00:20 (Prima Comedy Central)
24.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
25.11.2019 v 01:00 (Prima Comedy Central)
28.11.2019 v 23:50 (Prima Comedy Central)


Zábavný seriál
 
TV program: Griffinovi (Family Guy)
21:40
SpongeBob
Kresl. seriál
22:35
Drawn Together
Parodie na reality show
23:00
seriál
minih36780minih36780
Futurama

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 15:25 (Prima Cool)
19.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
20.11.2019 v 11:25 (Prima Cool)
21.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
22.11.2019 v 12:15 (Prima Cool)
23.11.2019 v 12:55 (Prima Cool)
24.11.2019 v 12:10 (Prima Cool)
25.11.2019 v 11:55 (Prima Cool)


Kresl. seriál
 
TV program: Futurama
23:25
Údolí smrti
Horor. seriál
23:50
Todd a kniha zla
Seriál
Viasat Explorer
Viasat History
00:00
dokument
Po stopách Čajkovského
Dokument Fr. (2008)
01:00
dokument
Řím nebyl vybudován za den (5)
Dok. seriál VB (2011) Je září a vila rychle získává finální podobu. V lázních probíhají dokončovací ...

Dok. seriál VB (2011) Je září a vila rychle získává finální podobu. V lázních probíhají dokončovací práce a ke slovu konečně přichází i omítkář Tim, před kterým stojí mamutí úkol omítnout přes 3 000 metrů čtverečních stěn s využitím experimentální římské receptury. Je odhodlaný zhostit se této práce sám a dostane se do sporu se stavbyvedoucím Jimem, který se domnívá, že by měl přijmout pomoc.

02:00
dokument
Stanley Donen: Prostě to udělej
Dokument Fr. (2010)
03:00
dokument
Rovnost pro všechny: Toussaint Louvertur...
Dokument USA (2009)
04:00
dokument
Ztracená města starověku (3)
Dok. seriál VB (2006) Ve ztraceném městě pyramid Túcume se nalézá největší sbírka pyramid v Jižní Am...

Dok. seriál VB (2006) Ve ztraceném městě pyramid Túcume se nalézá největší sbírka pyramid v Jižní Americe - 26 obřích staveb vybudovaných kolem posvátné hory na severním pobřeží Peru. Až donedávna nikdo netušil, proč bylo toto pozoruhodné město vystavěno, kdo tu žil a proč bylo opuštěno. V Túcume se odehrávaly krvavé scény lidských obětin, které vyvrcholily strašlivým krveprolitím, jež vedlo k vymýcení a opuštění města.

reklama
VOX
00:35
Zprávy
00:55
film
minih19254minih19254
Smrtonosná zbraň 3

Další díl/opakování:
12.08.2019 v 20:15 (KABEL1)
13.08.2019 v 01:00 (KABEL1)

 
TV program: Smrtonosná zbraň 3 (Lethal Weapon 3)
02:50
film
Dokonalá manželka
Thriller USA (2000).
04:25
Pozvánka do kina
04:45
Lidé, zvířata a veterináři
Dok. řada
VIVA
00:15
Rude Tube
Nejznámější videa z You Tube
00:40
Kenny vs. Spenny
01:05
One Piece
02:00
Noční hudba pro nespavce
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.276/0.2