Cerven

TV Program - Neděle 6. srpna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:05
Portugalsko na talíři (11)
Tento seriál není jen obvyklou kulinářskou podívanou věnovanou Portugalsku, protože je zároveň velko...

Tento seriál není jen obvyklou kulinářskou podívanou věnovanou Portugalsku, protože je zároveň velkou oslavnou ódou na všechno, co zkrášluje a zlepšuje náš pozemský život. Zdravice nejzápadnější evropské země. Ljubomir Stanišič má v zásobě ty nejspeciálnější recepty, díky kterým nám bude moci předvést a uvařit nejvýtečnější pochoutky, které tato někdejší mořeplavecká velmoc světu může nabídnout. Připravte se na mimořádně poutavou cestu plnou chutí, která nás provede všemi spletitými stezkami portugalské gastronomiet!

06:00
Bratři pekaři: Ochutnávka Británie (1)
Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, ab...

Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, aby dokázal, že také britská jídla právem patří k nejlepším na světě. Bratři provozující rodinný podnik tvrdí, že malá oblíbenost britské kuchyně je naprosto neopodstatněná. Nyní pátrají po původu tohoto omylu a po důkazech, které blud uvádějí na pravou míru. Cestují po své vlasti od úžasné říše jezer v severozápadní Anglii přes bujně zelený Wales, méně známé mořské pobřeží v Kentu až po kouzelnou hornatou krajinu Derbyshiru. Navštíví šest různých míst, na kterých se setkávají s nadšenými příznivci britské kuchyně. Tom a Henry si vyhrnou rukávy a vrhají se na zemědělskou činnost, pouštějí se do rybaření a krmení dobytka, aby potom všechny tyto úkony korunovali vařením unikátních pokrmů inspirovaných fantastickými ingrediencemi typickými pro jednotlivé navštívené regiony. Recpty zhotovují pod širým nebem na grilu, na ohništi nebo na plynovém vařiči, podle možností, načež finální výsledek podávají místním nadšencům, s nimiž se cestou seznámili, ve formě pravé a nefalšované venkovské hostiny. Když nakonec hladoví strávníci -- a zároveň porotci -- zasednou k talíři s Tomovým nebo Henryho jídlem, můžeme být svědky tradiční zdravé soutěže mezi sourozenci; oba bratři totiž vaří samostatně a na porotě je, aby rozhodla, který z obou pokrmů je chutnější.

07:00
Teleshop
05:00
Doma v cizině (5)
Nový pořad televize Spektrum Home nás zavede mezi cizince, kteří dlouhodobě žijí v Maďarsku, již se ...

Nový pořad televize Spektrum Home nás zavede mezi cizince, kteří dlouhodobě žijí v Maďarsku, již se tu zařídili nastálo, ale svoje domácí mikroprostředí a gastronomické nároky přesto podřizují autentickým zvyklostem své původní vlasti. Mohou to být Švédi, Italové, Angličané, Číňané. Jak je zařízen jejich byt a co vaří? Jaké předměty jsou pro ně nezbytné, protože si na ně zvykli už kdysi na „rodné hroudě”? Seriálem diváky provází frontman skupiny Quimby a moderátor pořadu Celebyty, Líviusz Varga.

05:30
Proklepnuto - odklepnuto (2)
06:00
Teleshop
06:15
Ars Vaticana
Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
06:30
Hrdinové víry (9)
Štěpán Trochta
07:35
Cvrlikání (48)
Kofe@Vlna
05:50
zábava
Karavan šou
06:15
film
minih147627minih147627
Katie Ffordová: Splnené želanie

Další díl/opakování:
22.08.2020 v 20:00 (Doma)
23.08.2020 v 02:20 (Doma)


Romant. film N (2016).
 
TV program: Katie Fforde: První láska (Katie Fforde - Das Schweigen der Männer)
TV Paprika
08:00
James Martin - doma v kuchyni III (9)
Chytré vaření
09:00
Šetřete s Jamiem II (5)
Druhá řada cyklu, ve kterém Jamie předvádí, jak se dá při vaření ušetřit, čerpá z úspěchu první séri...

Druhá řada cyklu, ve kterém Jamie předvádí, jak se dá při vaření ušetřit, čerpá z úspěchu první série. Seriál nás ohromí suverénními, ba až „bezohlednými” a odvážnými chutěmi, nápaditými recepty, jakož i výtečnou a výživnou stravou – která přitom nijak nezatíží naši peněženku, neboť se naučíme aplikovat vynikající šetřílkovské triky. Jamie se svým týmem pro každou epizodu pečlivě naplánuje, co se bude ze surovin, jež má k dispozici, vařit. Přitom dává dobrý pozor, aby jídlo vyšlo co nejlevněji, ale nesmí to vůbec být znát na jeho kvalitě a chuťových vlastnostech. Jamie nám dokáže, že při dodržení několika jednoduchých základních principů – chytré využití zbytků, šikovné nakupování, díky kterému nám po zpracování surovin zbude co nejméně odpadu – se každý může královsky najíst, i ten, kdo nemá peníze na zbytečné rozhazování.

10:00
Babiččino cukroví II (7)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

10:30
Babiččino cukroví II (8)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

11:00
Mimina francouzská kuchyně (3)
Mimi miluje vaření a chutná jídla -- a teď je dokonce ochotná podělit se s námi o tajemství přípravy...

Mimi miluje vaření a chutná jídla -- a teď je dokonce ochotná podělit se s námi o tajemství přípravy... například fantastického rodinného oběda nebo romantické večeře. Hotová jídla přijdou na překrásně prostřený stůl, protože v jedné věci je Mimi jistě nepřekonatelná. Dokáže při vaření přemýšlet i o tom, jaké prostředí bude k danému jídu nejvhodnější.

11:30
Vaříme s Nickem Stellinem II (13)
Nick se tentokrát vrací na startovní čáru, aby z gastronomické nabídky své rodné vlasti, Itálie, vyk...

Nick se tentokrát vrací na startovní čáru, aby z gastronomické nabídky své rodné vlasti, Itálie, vykouzlil rustické, ale zároveň neobyčejně velkorysé hostiny. V jeho nabídce figurují tradiční italská jídla vylepšená americkými chutěmi, jako je šťavnatá hřebenatka, krabí karbanátky kořeněné tequilou, fantastické teriny a makaróny s humrovým masem a se sýrem. Snadno pochopitelnou metodou, krok za krokem diváky naučí připravovat nejlepší italské pokrmy tak, jak to dělají opravdoví mistři. Všechny předváděné recepty si vyžadují zcela jednoduché ingredience, ale jejich kombinace má za následek neuvěřitelnou chuťovou orgii. Lákavé chody bohatých hostin usadí k jednomu stolu všechny členy rodiny.

Spektrum Home
09:00
Green Team (19)
Mark McMenemy a Tibi Tauner, dva zahradničtí fenoméni z oblíbeného pořadu Zelenáč, jsou opět mezi ná...

Mark McMenemy a Tibi Tauner, dva zahradničtí fenoméni z oblíbeného pořadu Zelenáč, jsou opět mezi námi. Ve svém novém seriálu, který má 80 dílů a vysílá se pod titulem Green Team, vám předvedou celou plejádu zahradnických prací, které je třeba za sezónu vykonat. Ať už zahradničíme v malém či velkém, na zahradě nebo v bytě, ve skleníku nebo na terase městského domu, Mark a Tibor pomohou, poradí a svým zábavným, a přesto informativním stylem nám vysvětlí, jak se máme o své milované rostlinky starat, aby byly neustále zdravé a krásné.Jaro:Náš původní zahradnický seriál se začne vysílat v dubnu a hned vám poslouží spoustou praktických rad; mimo jiné vám také připomene, jaké práce je nutno na jaře v zahradě vykonat.Léto:Všechno už pěkně roste, rostlinky se mají k světu, ale zahradník má i tak ještě plné ruce práce. Experti seriálu z naší vlastní produkce, Mark a Tibi, jsou s vámi a udělí vám další užitečné rady. Naučí vás správně zalévat a mnoho dalších věcí – dozvíte se například i to, jak se staví zahradní besídka!Podzim:Na podzim mají zahradníci nejvíce napilno: Mark a Tibor, zkušení odborníci vystupující v seriálu z naší vlastní produkce, se diváků ujmou a pomohou jim se všemi pracemi, které si podzimní zahrada vyžaduje.Zima:Venku je čím dál tím chladněji, ale seznam činností, které se týkají pokojových rostlin a květin, je pořádně dlouhý. Mark a Tibi vám ukáží, jak si můžete na zimu přeměnit obývák v opravdovou rajskou zahradu a jak docílíte toho, aby i v tom nejstudenějším ročním období byly vaše rostlinky ve vynikající formě.

09:15
Zahradníkův svět (10)
Monty Don a jeho společníci v každém dílu tohoto seriálu udílejí praktické rady majitelům zahrad a p...

Monty Don a jeho společníci v každém dílu tohoto seriálu udílejí praktické rady majitelům zahrad a poskytují jim inspirující nápady, které mohou pro své potřeby využít jak zahradníci začátečníci, tak zkušení profesionálové. Protagonisty tohoto pořadu navzájem spojuje nejen mnoholetá praxe, ale i nekonečné nadšení a radost z prospívajících rostlinek a pěkně a pečlivě ošetřovaných zahrad.

09:50
Skvělé nápady pro malé zahrady (1)
Dobře známý odborník na zahrady stanice Spektrum Home, Monty Don, tentokrát navštěvuje nadšené zahra...

Dobře známý odborník na zahrady stanice Spektrum Home, Monty Don, tentokrát navštěvuje nadšené zahradníky amatéry, kteří všichni usilují o to, aby malý pozemek, jenž jim říká pane, přeměnili v zelený ostrůvek svých snů. Monty poskytne divákům další nápady k co nejlepšímu využití malých ploch -- ať už jde o uzoučké balkony, miniaturní předzahrádky nebo třeba střešní terasy.

11:00
Úžasné prostory George Clarka - Speciál (11)
Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a za...

Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a zařízených malých obytných prostor. Mohou to být domovy na čtyřech kolech, malé lesní chýše, obytné přívěsy, domečky umístěné ve větvích stromů nebo byty, které disponují všemi atributy řádného obydlí, ačkoli navenek připomínají obyčejnou kůlnu.

TV Noe
08:45
Putování modrou planetou
Island
09:30
Zachraňme kostely (5)
Poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
09:55
Večeře u Slováka
Svátek Proměnění Páně
10:30
Mše svatá
Sněžné v Orlických horách
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín (35)
Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim
Doma
08:25
zábava
Karavan šou
09:00
zábava
Šperkománia
10:40
zábava
minih143279
Hra o Niké

Další díl/opakování:
03.12.2017 v 17:05 (Markíza International)
03.12.2017 v 17:05 (Markíza)
03.12.2017 v 23:50 (Doma)
10.12.2017 v 10:30 (Doma)
17.12.2017 v 17:05 (Markíza International)
17.12.2017 v 17:05 (Markíza)
18.12.2017 v 00:05 (Doma)

11:55
seriál
minih73248minih73248
Roztomilé mrchy

Další díl/opakování:
09.08.2019 v 07:15 (Doma)
12.08.2019 v 07:15 (Doma)
13.08.2019 v 07:15 (Doma)
14.08.2019 v 07:15 (Doma)
15.08.2019 v 07:15 (Doma)
16.08.2019 v 07:20 (Doma)
19.08.2019 v 07:40 (Doma)
20.08.2019 v 07:20 (Doma)

IV (5, 6/25)
Seriál USA (2013-2014).
 
TV program: Prolhané krásky (Pretty Little Liars)
TV Paprika
12:00
Gerard Depardieu ochutnává Evropu (10)
Gérard Depardieu, jeden z nejslavnějších francouzských filmových herců, je po celý život provázen na...

Gérard Depardieu, jeden z nejslavnějších francouzských filmových herců, je po celý život provázen nadšenou láskou ke kulinářskému umění, která v jeho životě soupeří s neméně silnou vášní pro biograf. Připojte se k němu na jeho okružní cestě, na které v různých evropských regionech od Bavorska po Bretagne hledá lokální speciality, identitu a historii. Gérard Depardieu zve všechny diváky, aby ho následovali na jeho grandiózní kulinářské pouti po Evropě. Jeho mise je nelehká; chce najít nejčerstvější ústřice a nejlepší a nejzralejší sýr. Mezitím ochutnává lososy z přírodních vod, měkounké hovězí maso, domácí vína a jiné speciální krajové pochoutky. Jako společníka má s sebou kuchařského mistra Laurenta Audiota, s kterým se přátelí už dvacet let a za tu dobu s ním zažil mnoho nezapomenutelných gastronomických radostí. Proto není divu, že na začátku své společné cesty doufají, že se mohou těšit na nová neobvyklá dobrodružství.

13:00
Heston Blumenthal: Mission Impossible (1)
Heston Blumenthal se pokouší reformovat kuchyni čtyř největších a nejznámějších britských značek s ú...

Heston Blumenthal se pokouší reformovat kuchyni čtyř největších a nejznámějších britských značek s úmyslem zvýšit jejich příjmy. Snad se mu to nakonec podaří. Heston totiž v každé epizodě nasazuje všechny své nenapodobitelné kulinářské schopnosti, aby přemohl nemalé potíže, s nimiž musí zápasit například v kuchyních společnosti British Airways nebo Královské vojenské flotily.

14:00
Bratři pekaři: Ochutnávka Británie (1)
Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, ab...

Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, aby dokázal, že také britská jídla právem patří k nejlepším na světě. Bratři provozující rodinný podnik tvrdí, že malá oblíbenost britské kuchyně je naprosto neopodstatněná. Nyní pátrají po původu tohoto omylu a po důkazech, které blud uvádějí na pravou míru. Cestují po své vlasti od úžasné říše jezer v severozápadní Anglii přes bujně zelený Wales, méně známé mořské pobřeží v Kentu až po kouzelnou hornatou krajinu Derbyshiru. Navštíví šest různých míst, na kterých se setkávají s nadšenými příznivci britské kuchyně. Tom a Henry si vyhrnou rukávy a vrhají se na zemědělskou činnost, pouštějí se do rybaření a krmení dobytka, aby potom všechny tyto úkony korunovali vařením unikátních pokrmů inspirovaných fantastickými ingrediencemi typickými pro jednotlivé navštívené regiony. Recpty zhotovují pod širým nebem na grilu, na ohništi nebo na plynovém vařiči, podle možností, načež finální výsledek podávají místním nadšencům, s nimiž se cestou seznámili, ve formě pravé a nefalšované venkovské hostiny. Když nakonec hladoví strávníci -- a zároveň porotci -- zasednou k talíři s Tomovým nebo Henryho jídlem, můžeme být svědky tradiční zdravé soutěže mezi sourozenci; oba bratři totiž vaří samostatně a na porotě je, aby rozhodla, který z obou pokrmů je chutnější.

15:00
Zaměřeno na polskou kuchyni IV (12)
Vášnivý kuchař, hlavní postava tohoto pořadu, vychází z dobře známých polských specialit, na základě...

Vášnivý kuchař, hlavní postava tohoto pořadu, vychází z dobře známých polských specialit, na základě kterých připravuje nové pochoutky, představující divákům objevný svět dosud neznámých chutí. Tomek Jakubiak, úspěšný mistr kuchař a autor gastronomických článků předvádí emblematické pokrmy své vlasti, a to od sklizně potřebných surovin až po jejich zpracování. Vydává se na cestu, aby objevoval dávno zapomenuté potraviny, ale i kulinářské novinky, a zatímco se toulá rozličnými kouty Polska, seznamuje se s metodami výroby či pěstování řady potravin, například sýrů, masných výrobků, ovoce, zeleniny a mnoha druhů koření. Regionální speciality, na něž narazí, jsou ale pouhým začátkem dlouhého řetězce zbrusu nových kulinářských kompozic. Tomek totiž ve svém seriálu divákům předvede, jak vypadá příprava polévek, hlavních jídel i dezertů podle jeho představ. Seznamte se i vy se všemi jeho šikovnými triky, díky kterým vykouzlíte z běžných potravin hotové zázraky, vždyť kuchyňská kreativita nezná hranic.

15:30
Bocuse d’Or - Nejlepší moderní gastronom... (2)
V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podl...

V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podle všeobecného mínění i nejnapínavější kuchařskou soutěží na světě, která se pořádá pod názvem Bocuse d’Or. Uděláme to tím způsobem, že budeme sledovat cestu maďarského soutěžícího od domácího kvalifikačního kola přes jeho všestrannou přípravu na světové závody kuchařských mistrů, jež trvala několik měsíců, až do evropského výběrového kola, na jehož konci se ukáže, zdali si maďarský účastník vybojuje cestu do Lyonu. V pořadu dostanou také slovo nejvýznamnější a neznámější představitelé světa maďarské gastronomie a budou hovořit nejen o konkrétním domácím závodníkovi, ale i o celé soutěži. Do regionálního finále se dostane ten maďarský reprezentant, kterému se 18. února 2016 podařilo vyhrát celostátní finále. V tomto bodě začíná náš film. Dnes už víme, že má slibné pokračování, ale prozatím nepředbíhejme...

Spektrum Home
12:00
Jaro na chalupě (4)
V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období n...

V River Cottage nastalo jaro. Hugh na chalupě divákům ukáže, kolik dobrot se v tomto ročním období najde v kuchyňské zahradě, a protože k tomuto úkolu přistupuje svým svérázným stylem, zabere mu to čtyři díly. Na základě výsledku porovnává čtyři různé recepty na totéž jídlo a na vlastní oči uvidíme, že i z vegetariána se může stát řeznický učedník. Podle Hughových pokynů začne pět bristolských rodin ve městě hospodařit na hektarovém pozemku, ke kterému se nikdo nehlásí, a na přetřes přijde samozřejmě i oblíbená součást britského jídelníčku, kuřecí maso.

13:00
Jak si zpříjemnit bydlení (6)
Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický n...

Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický nebo prostě není dost hezký, ale stěhování nepřichází v úvahu, pomůže nám moderátor tohoto seriálu, Peter Fallico, který se svým týmem expertů přeladí náš oblíbený příbytek podle nových potřeb rodiny. Sledujte užitečné rady a tipy, jak se dá drobnými nápady dosáhnout obrovských změn a zlepšení v našem bydlení!

13:30
Jak si zpříjemnit bydlení (7)
Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický n...

Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický nebo prostě není dost hezký, ale stěhování nepřichází v úvahu, pomůže nám moderátor tohoto seriálu, Peter Fallico, který se svým týmem expertů přeladí náš oblíbený příbytek podle nových potřeb rodiny. Sledujte užitečné rady a tipy, jak se dá drobnými nápady dosáhnout obrovských změn a zlepšení v našem bydlení!

14:00
Interiéroví návrháři III (20)
Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvoř...

Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvořit fungující tým? Protože jejich smysl pro krásu, zkušenosti interiérových návrhářů a jejich kreativita je dovede stmelit. Do každé zakázky se tato trojice pouští tak, že má před očima jediný cíl. Realizovat vždy co nejvkusnější bytové prostory!

14:30
Interiéroví návrháři III (21)
Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvoř...

Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvořit fungující tým? Protože jejich smysl pro krásu, zkušenosti interiérových návrhářů a jejich kreativita je dovede stmelit. Do každé zakázky se tato trojice pouští tak, že má před očima jediný cíl. Realizovat vždy co nejvkusnější bytové prostory!

15:00
Interiéroví návrháři III (22)
Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvoř...

Tři charismatičtí muži. Trojí různé prostředí, tři různé charaktery. Jak to, že přesto dokáží vytvořit fungující tým? Protože jejich smysl pro krásu, zkušenosti interiérových návrhářů a jejich kreativita je dovede stmelit. Do každé zakázky se tato trojice pouští tak, že má před očima jediný cíl. Realizovat vždy co nejvkusnější bytové prostory!

15:30
Souboj dekoratérů II (11)
V jednotlivých epizodách tohoto televizního cyklu budou spolu soupeřit nejtalentovanější bytoví arch...

V jednotlivých epizodách tohoto televizního cyklu budou spolu soupeřit nejtalentovanější bytoví architekti amatéři Velké Británie. Každý ze tří soutěžících dostane jednu místnost, 48 hodin a tisíc liber, což jim musí stačit k tomu, aby přidělený prostor přetvořili podle vkusu majitelů. Dva finalisty odmění porota ještě větší výzvou -- budou muset od střechy po půdu zařídit a zkrášlit celý rodinný dům. Budou sice mít velkorysejší rozpočet, ale na splnění úkolu dostanou pouze tři dny. Sledujte, co dovedou, protože od nich můžete odkoukat opravdu úsporná a snadno proveditelná řešení!

TV Noe
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
12:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
13:10
Muzikanti, hrajte
Střihový pořad pro milovníky dechovky
13:40
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotko...
Vedoucí slunečního oddělení Astronomického ústavu AVČR přibližuje naši nejbližší hvězdu
14:25
Můj Bůh a Walter
Poslední věci
15:00
A veď sme my boli u Gazdu dobrého ...
Jánošíkove dni v Terchovej 2017
Doma
14:15
seriál
minih127442minih127442
Doktori

Další díl/opakování:
02.03.2021 v 20:30 (Markíza International)
09.03.2021 v 20:30 (Markíza International)


Seriál SR (2014).
 
TV program: Doktori
15:45
film
minih72189minih72189
Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu

Další díl/opakování:
03.05.2024 v 20:00 (Prima LOVE)
06.05.2024 v 09:40 (Prima STAR)
08.05.2024 v 12:00 (Prima LOVE)


Romant. film N (2009).
 
TV program: Moře lásky: Shledání v Eriksbergu (Inga Lindström - Wiedersehen in Eriksberg)
TV Paprika
16:00
Babiččino cukroví II (7)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

16:30
Babiččino cukroví II (8)
Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výborným...

Mistr kuchař stanice TV Paprika navštěvuje babičky a venkovské tetičky, které se proslavily výbornými moučníky a cukrovím a které se s námi rády podělí i o své tajné recepty. Společné pečení vynikajícího domácího cukroví reprezentujícího nejkrásnější kraje tří zemí.

17:00
Šlechtické hodování (4)
Tento seriál zve diváky na cestu do historie, kde mohou oslavit minulost obdivem k jídlům a chválou ...

Tento seriál zve diváky na cestu do historie, kde mohou oslavit minulost obdivem k jídlům a chválou poctivého vaření. Pořad uvádějí tři největší irské kuchařské hvězdy, Derry Clarke, Catherine Fulvio a Paul Flynn. Kuchařská trojice každý týden navštíví nějaký proslulý irský venkovský dům a s využitím prvků z jeho dějin rekonstruuje vynikající starobylou večeři. Než se pustí do práce, budou vždycky losovat - neboť jeden z kuchařů obstará ingredience, druhý vaří a třetí bude nakonec spolu s panstvem stolovat.

18:00
Portugalsko na talíři (12)
Tento seriál není jen obvyklou kulinářskou podívanou věnovanou Portugalsku, protože je zároveň velko...

Tento seriál není jen obvyklou kulinářskou podívanou věnovanou Portugalsku, protože je zároveň velkou oslavnou ódou na všechno, co zkrášluje a zlepšuje náš pozemský život. Zdravice nejzápadnější evropské země. Ljubomir Stanišič má v zásobě ty nejspeciálnější recepty, díky kterým nám bude moci předvést a uvařit nejvýtečnější pochoutky, které tato někdejší mořeplavecká velmoc světu může nabídnout. Připravte se na mimořádně poutavou cestu plnou chutí, která nás provede všemi spletitými stezkami portugalské gastronomiet!

19:00
Škola vaření Marthy Stewartové III (1)
Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným ...

Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným suverénní vládkyní všech kuchyní, která má v zásobě hromadu tipů a kuchyňských triků pro amatérské kuchaře, ať už jde o úplné začátečníky, nebo o ty, které se kolem sporáku pohybují již o něco zkušeněji. Vzor všech hospodyněk začíná klasickými recepty, jejichž prostřednictvím uvede velevážené publikum do světa hřejivě domácích, ale zároveň neuvěřitelně dráždivých pokrmů, ve kterém již bezmála tři desetiletí sklízí královskou slávu a úspěchy na mezinárodní úrovni.

19:30
Škola vaření Marthy Stewartové III (2)
Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným ...

Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným suverénní vládkyní všech kuchyní, která má v zásobě hromadu tipů a kuchyňských triků pro amatérské kuchaře, ať už jde o úplné začátečníky, nebo o ty, které se kolem sporáku pohybují již o něco zkušeněji. Vzor všech hospodyněk začíná klasickými recepty, jejichž prostřednictvím uvede velevážené publikum do světa hřejivě domácích, ale zároveň neuvěřitelně dráždivých pokrmů, ve kterém již bezmála tři desetiletí sklízí královskou slávu a úspěchy na mezinárodní úrovni.

Spektrum Home
16:40
Souboj dekoratérů II (12)
V jednotlivých epizodách tohoto televizního cyklu budou spolu soupeřit nejtalentovanější bytoví arch...

V jednotlivých epizodách tohoto televizního cyklu budou spolu soupeřit nejtalentovanější bytoví architekti amatéři Velké Británie. Každý ze tří soutěžících dostane jednu místnost, 48 hodin a tisíc liber, což jim musí stačit k tomu, aby přidělený prostor přetvořili podle vkusu majitelů. Dva finalisty odmění porota ještě větší výzvou -- budou muset od střechy po půdu zařídit a zkrášlit celý rodinný dům. Budou sice mít velkorysejší rozpočet, ale na splnění úkolu dostanou pouze tři dny. Sledujte, co dovedou, protože od nich můžete odkoukat opravdu úsporná a snadno proveditelná řešení!

17:50
Daleko od mlžného Albionu II (20)
Co může dělat Angličan, pakliže se chce jednou provždy zbavit útrap vyvolaných mlhami a vlhkým počas...

Co může dělat Angličan, pakliže se chce jednou provždy zbavit útrap vyvolaných mlhami a vlhkým počasím? V seriálu se ukáže, že za cenu, kterou dostane za svůj dům v Anglii, si může pohodlně vybrat z nejrůznějších nemovitostí situovaných v doslova nejkrásnějších koutech Evopy. Od Francie po Chorvatsko, od Německa po Itálii, respektive až po Španělsko, uvidíme celou plejádu krásných domů, usedlostí, ba dokonce i zámků, a zároveň prožijeme s anglickými dobrodruhy toužícími po slunečních paprscích vzrušující chvíle vyplněné hledáním vhodného obydlí.

19:00
Já to tady nepoznávám (2)
Známá televizní osobnost, specialista na malé prostory a velkolepé nápady George Clarke nyní navštěv...

Známá televizní osobnost, specialista na malé prostory a velkolepé nápady George Clarke nyní navštěvuje rodinné příbytky, jejichž obyvatelé se v nich už dávno necítí dobře, ale nemají možnost se odstěhovat jinam. George nasadí všechny své odborné znalosti a zkušenosti, aby rodinám ukázal, jaké cenné skryté vlastnosti jejich byty mají a jak se dají využít. S pomocí šikovné rekonstrukce takový dům může dost brzy prokouknout a stát se útulným hnízdečkem na celý život. Otázkou je, nakolik se našemu architektovi podaří majitele přesvědčit, aby investovali čas a peníze do přestavby domova, ke kterému už dlouho nemají příznivý vztah.

TV Noe
17:55
Sedmihlásky (101)
Ševče, ševče
18:00
Cirkus Noeland (28)
Roberto, Kekulín a robot
18:30
Dávní hrdinové
Rozbouřené vody
19:00
Léta letí k andělům (75)
Ivan Hubač – scenárista a dramaturg
19:30
Exit 316 (7)
Zklamání
Doma
17:45
film
minih51705minih51705
Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Další díl/opakování:
24.03.2024 v 13:15 (Nova Cinema)
27.03.2024 v 12:20 (Nova Cinema)


Romant. film USA/Kan. (2008).
 
TV program: Tanec s vášní: Rozbal to (Center stage: Turn it up)
TV Paprika
20:00
Šest měst na talíři (3)
Paříž
21:00
Vaříme s Nickem Stellinem II (13)
Nick se tentokrát vrací na startovní čáru, aby z gastronomické nabídky své rodné vlasti, Itálie, vyk...

Nick se tentokrát vrací na startovní čáru, aby z gastronomické nabídky své rodné vlasti, Itálie, vykouzlil rustické, ale zároveň neobyčejně velkorysé hostiny. V jeho nabídce figurují tradiční italská jídla vylepšená americkými chutěmi, jako je šťavnatá hřebenatka, krabí karbanátky kořeněné tequilou, fantastické teriny a makaróny s humrovým masem a se sýrem. Snadno pochopitelnou metodou, krok za krokem diváky naučí připravovat nejlepší italské pokrmy tak, jak to dělají opravdoví mistři. Všechny předváděné recepty si vyžadují zcela jednoduché ingredience, ale jejich kombinace má za následek neuvěřitelnou chuťovou orgii. Lákavé chody bohatých hostin usadí k jednomu stolu všechny členy rodiny.

21:30
Vaříme s Nigelem Slaterem (3)
Nigel Slater nám ukáže, jak se dají s troškou kulinářské kreativity přetvořit potraviny uložené ve s...

Nigel Slater nám ukáže, jak se dají s troškou kulinářské kreativity přetvořit potraviny uložené ve skříňkách, v ledničkách nebo mrazácích našich domovů ve vynikající pokrmy, a to ve svátek i ve všední den. Je také velkým příznivcem „malých obchodů” v nejbližším okolí, a tak v každé epizodě nějaký takový obchůdek navštíví, aby získal inspiraci od jejich majitelů a prodavačů, kteří jsou nejlepšími znalci lokální potravinové nabídky. Každý týden se Nigel vydává na větší nákup, aby televizním divákům dokázal, že jsme-li dostatečně kreativní, z jakýchkoli surovin a ze všeho, co je k snědku, můžeme vytvořit něco prvotřídního.

22:00
Bocuse d’Or - Nejlepší moderní gastronom... (2)
V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podl...

V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podle všeobecného mínění i nejnapínavější kuchařskou soutěží na světě, která se pořádá pod názvem Bocuse d’Or. Uděláme to tím způsobem, že budeme sledovat cestu maďarského soutěžícího od domácího kvalifikačního kola přes jeho všestrannou přípravu na světové závody kuchařských mistrů, jež trvala několik měsíců, až do evropského výběrového kola, na jehož konci se ukáže, zdali si maďarský účastník vybojuje cestu do Lyonu. V pořadu dostanou také slovo nejvýznamnější a neznámější představitelé světa maďarské gastronomie a budou hovořit nejen o konkrétním domácím závodníkovi, ale i o celé soutěži. Do regionálního finále se dostane ten maďarský reprezentant, kterému se 18. února 2016 podařilo vyhrát celostátní finále. V tomto bodě začíná náš film. Dnes už víme, že má slibné pokračování, ale prozatím nepředbíhejme...

22:30
Bratři pekaři: Ochutnávka Británie (1)
Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, ab...

Pekař Tom Herbert se svým bratrem Henrym, který je řezník a zároveň kuchař, vyvíjí veškeré úsilí, aby dokázal, že také britská jídla právem patří k nejlepším na světě. Bratři provozující rodinný podnik tvrdí, že malá oblíbenost britské kuchyně je naprosto neopodstatněná. Nyní pátrají po původu tohoto omylu a po důkazech, které blud uvádějí na pravou míru. Cestují po své vlasti od úžasné říše jezer v severozápadní Anglii přes bujně zelený Wales, méně známé mořské pobřeží v Kentu až po kouzelnou hornatou krajinu Derbyshiru. Navštíví šest různých míst, na kterých se setkávají s nadšenými příznivci britské kuchyně. Tom a Henry si vyhrnou rukávy a vrhají se na zemědělskou činnost, pouštějí se do rybaření a krmení dobytka, aby potom všechny tyto úkony korunovali vařením unikátních pokrmů inspirovaných fantastickými ingrediencemi typickými pro jednotlivé navštívené regiony. Recpty zhotovují pod širým nebem na grilu, na ohništi nebo na plynovém vařiči, podle možností, načež finální výsledek podávají místním nadšencům, s nimiž se cestou seznámili, ve formě pravé a nefalšované venkovské hostiny. Když nakonec hladoví strávníci -- a zároveň porotci -- zasednou k talíři s Tomovým nebo Henryho jídlem, můžeme být svědky tradiční zdravé soutěže mezi sourozenci; oba bratři totiž vaří samostatně a na porotě je, aby rozhodla, který z obou pokrmů je chutnější.

23:30
Catherin Fulviová a prázdniny v Římě (2)
Catherine v tomto svém pořadu navštěvuje italské rodiny, aby od nich získala tajemství rodinné kuchy...

Catherine v tomto svém pořadu navštěvuje italské rodiny, aby od nich získala tajemství rodinné kuchyně, receptů dědících se v rodině z generace na generaci. Snaží se najít patřičnou inspiraci, vždyť je ve městě, které se proslavilo “vynálezem” moderní kuchyně a zároveň se může pyšnit prvenstvím co do počtu restaurací, které si vysloužily Michelinovy hvězdičky. Jistě není náhoda, že Řím je prakticky odnepaměti středem světa gastronomie. Catherine objíždí věčné město na mopedu a setkává se s přáteli, kuchaři a svými někdejšími učiteli. Důležitým zdrojem inspirace jsou pro ni trhy, restauranty a pochopitelně domovy obyčejných Římanů.

Spektrum Home
20:00
Sarah Beenyová prodává domy (3)
Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sar...

Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sarah. Před příchodem potenciálního kupce si tři majitelé bytů smějí navzájem prohlédnout příbytky soupeřů, aby tak mohli přesněji odhadnout své šance v soutěži a získali reálnou představu o konkurenční nabídce. Po vzájemných návštěvách ještě není nic ztraceno; každý prodejce dostane určitou částku, týdenní termín a hodně dobrých rad a názorů, aby mohl dát před příchodem kupce do pořádku ty nejnápadnější nedostatky.

21:00
Sarah Beenyová prodává domy (4)
Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sar...

Jsou dáni tři prodejci a jeden kupující. A hostitelka, zkušená makléřka obchodující s realitami, Sarah. Před příchodem potenciálního kupce si tři majitelé bytů smějí navzájem prohlédnout příbytky soupeřů, aby tak mohli přesněji odhadnout své šance v soutěži a získali reálnou představu o konkurenční nabídce. Po vzájemných návštěvách ještě není nic ztraceno; každý prodejce dostane určitou částku, týdenní termín a hodně dobrých rad a názorů, aby mohl dát před příchodem kupce do pořádku ty nejnápadnější nedostatky.

22:00
Netradiční bydlení? II (3)
Převoznická loď. Železniční stanice. Zrušená továrna na zmrzlinu, polárky a nanuky. Šikovní chlapíci...

Převoznická loď. Železniční stanice. Zrušená továrna na zmrzlinu, polárky a nanuky. Šikovní chlapíci s patřičnou dávkou fantazie a nezdolné vytrvalosti, ale také s náležitými odbornými znalostmi, přestavěli na skvělé obytné „paláce” takové prostory, o nichž si snad vůbec nikdo nemyslel, že by se v nich dalo řádně bydlet. V každém dílu našeho nového seriálu se setkáte s obrovskými snílky, kteří si vysnili pohádkový domov v těch nejzanedbanějších budovách a jiných místech – a aby měla pohádka šťastný konec, jejich sen se stal skutečností; nezůstalo jen u plánu, došlo i na realizaci.

23:00
Netradiční bydlení? II (4)
Převoznická loď. Železniční stanice. Zrušená továrna na zmrzlinu, polárky a nanuky. Šikovní chlapíci...

Převoznická loď. Železniční stanice. Zrušená továrna na zmrzlinu, polárky a nanuky. Šikovní chlapíci s patřičnou dávkou fantazie a nezdolné vytrvalosti, ale také s náležitými odbornými znalostmi, přestavěli na skvělé obytné „paláce” takové prostory, o nichž si snad vůbec nikdo nemyslel, že by se v nich dalo řádně bydlet. V každém dílu našeho nového seriálu se setkáte s obrovskými snílky, kteří si vysnili pohádkový domov v těch nejzanedbanějších budovách a jiných místech – a aby měla pohádka šťastný konec, jejich sen se stal skutečností; nezůstalo jen u plánu, došlo i na realizaci.

TV Noe
20:00
Slezská Lilie 2016
Koncert skupiny TGD - Trzecia Godzina Dnia
21:00
Hovory z Rekovic
Naďa Urbášková
21:15
Ars Vaticana
Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
21:30
Na pořadu rodina (13)
Pěstounská rodina
22:35
Noční univerzita
Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
Doma
20:00
seriál
minih135630minih135630
Dáma v závoji

Další díl/opakování:
24.02.2018 v 15:30 (TVP 1)

(5, 6/12)
Romant. seriál Tal. (2014).
 
TV program: La dama velata
22:10
seriál
minih131760minih131760
Nesmrteľný

Další díl/opakování:
21.12.2018 v 08:10 (AXN HD)
02.01.2019 v 11:10 (AXN HD)
03.01.2019 v 11:05 (AXN HD)
04.01.2019 v 11:00 (AXN HD)
07.01.2019 v 11:05 (AXN HD)
08.01.2019 v 11:10 (AXN HD)
09.01.2019 v 11:05 (AXN HD)
10.01.2019 v 11:00 (AXN HD)

(11, 12, 13/22)
Krimiseriál USA (2014-2015).
 
TV program: Forever
TV Paprika
00:00
Šlechtické hodování (4)
Tento seriál zve diváky na cestu do historie, kde mohou oslavit minulost obdivem k jídlům a chválou ...

Tento seriál zve diváky na cestu do historie, kde mohou oslavit minulost obdivem k jídlům a chválou poctivého vaření. Pořad uvádějí tři největší irské kuchařské hvězdy, Derry Clarke, Catherine Fulvio a Paul Flynn. Kuchařská trojice každý týden navštíví nějaký proslulý irský venkovský dům a s využitím prvků z jeho dějin rekonstruuje vynikající starobylou večeři. Než se pustí do práce, budou vždycky losovat - neboť jeden z kuchařů obstará ingredience, druhý vaří a třetí bude nakonec spolu s panstvem stolovat.

01:00
Vaříme s Nigelem Slaterem (3)
Nigel Slater nám ukáže, jak se dají s troškou kulinářské kreativity přetvořit potraviny uložené ve s...

Nigel Slater nám ukáže, jak se dají s troškou kulinářské kreativity přetvořit potraviny uložené ve skříňkách, v ledničkách nebo mrazácích našich domovů ve vynikající pokrmy, a to ve svátek i ve všední den. Je také velkým příznivcem „malých obchodů” v nejbližším okolí, a tak v každé epizodě nějaký takový obchůdek navštíví, aby získal inspiraci od jejich majitelů a prodavačů, kteří jsou nejlepšími znalci lokální potravinové nabídky. Každý týden se Nigel vydává na větší nákup, aby televizním divákům dokázal, že jsme-li dostatečně kreativní, z jakýchkoli surovin a ze všeho, co je k snědku, můžeme vytvořit něco prvotřídního.

01:30
Gerard Depardieu ochutnává Evropu (10)
Gérard Depardieu, jeden z nejslavnějších francouzských filmových herců, je po celý život provázen na...

Gérard Depardieu, jeden z nejslavnějších francouzských filmových herců, je po celý život provázen nadšenou láskou ke kulinářskému umění, která v jeho životě soupeří s neméně silnou vášní pro biograf. Připojte se k němu na jeho okružní cestě, na které v různých evropských regionech od Bavorska po Bretagne hledá lokální speciality, identitu a historii. Gérard Depardieu zve všechny diváky, aby ho následovali na jeho grandiózní kulinářské pouti po Evropě. Jeho mise je nelehká; chce najít nejčerstvější ústřice a nejlepší a nejzralejší sýr. Mezitím ochutnává lososy z přírodních vod, měkounké hovězí maso, domácí vína a jiné speciální krajové pochoutky. Jako společníka má s sebou kuchařského mistra Laurenta Audiota, s kterým se přátelí už dvacet let a za tu dobu s ním zažil mnoho nezapomenutelných gastronomických radostí. Proto není divu, že na začátku své společné cesty doufají, že se mohou těšit na nová neobvyklá dobrodružství.

02:29
Mimina francouzská kuchyně (3)
Mimi miluje vaření a chutná jídla -- a teď je dokonce ochotná podělit se s námi o tajemství přípravy...

Mimi miluje vaření a chutná jídla -- a teď je dokonce ochotná podělit se s námi o tajemství přípravy... například fantastického rodinného oběda nebo romantické večeře. Hotová jídla přijdou na překrásně prostřený stůl, protože v jedné věci je Mimi jistě nepřekonatelná. Dokáže při vaření přemýšlet i o tom, jaké prostředí bude k danému jídu nejvhodnější.

02:57
Polévka je grunt (4)
Polévka je výživná. Svět jejích chutí je bohatý a pestrý. Příjemně hřeje. Praví labužníci dávno vědí...

Polévka je výživná. Svět jejích chutí je bohatý a pestrý. Příjemně hřeje. Praví labužníci dávno vědí, že dobrá polévka nemusí být jen předehrou k opeře dalších chodů, ale často zcela sama zastane funkci hlavního jídla. Andrea Lakatosová (která už naše diváky provázela seriály Na zdraví a Jíme, co smíme) vám teď prozradí a ukáže všechno, co je třeba vědět o polévkách; vyjde najevo, jaký je rozdíl mezi hnědými a bílými polévkami, jak se polévky správně obohacují všelijakými ingrediencemi a jak si je máme připravit, v čem spočívá tajemství chutné krémové polévky, které polévky se nejlépe hodí k té či oné roční době, ale pořad samozřejmě pojedná i o blahodárných účincích, jež může mít plně nalitý talíř dobré polévky na náš organismus. Na počátku každého dílu se seznámíme se surovinami, které je třeba vhodně vybrat. To je i v případě „pouhé” polévky klíčovým krokem k úspěchu. Poté, co na trhu nakoupíme potřebné potraviny, přemístí se naše moderátorka do kuchyně, aby aktuální tekuté veledílo jaksepatří odborně uvařila. V nově natočeném polévkovém televizním cyklu bude figurovat úctyhodně široká škála představitelek tohoto gastronomického žánru, od klasických receptů z kategorie bílých polévek vařených bez jakéhokoli zahuštění přes vývar z kostí a „těžkotonážní” polévku ze zvěřinového ragů s estragonem až po maďarskou rybí polévku a španělské gazpacho, které patří k rodu polévek podávaných zastudena. Každý lžíci do ruky a následujte nás!

03:10
Škola vaření Marthy Stewartové III (1)
Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným ...

Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným suverénní vládkyní všech kuchyní, která má v zásobě hromadu tipů a kuchyňských triků pro amatérské kuchaře, ať už jde o úplné začátečníky, nebo o ty, které se kolem sporáku pohybují již o něco zkušeněji. Vzor všech hospodyněk začíná klasickými recepty, jejichž prostřednictvím uvede velevážené publikum do světa hřejivě domácích, ale zároveň neuvěřitelně dráždivých pokrmů, ve kterém již bezmála tři desetiletí sklízí královskou slávu a úspěchy na mezinárodní úrovni.

03:37
Škola vaření Marthy Stewartové III (2)
Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným ...

Škola vaření, jak ji prezentuje Martha Stewart, je unikátním kulinářským mistrovským kurzem vedeným suverénní vládkyní všech kuchyní, která má v zásobě hromadu tipů a kuchyňských triků pro amatérské kuchaře, ať už jde o úplné začátečníky, nebo o ty, které se kolem sporáku pohybují již o něco zkušeněji. Vzor všech hospodyněk začíná klasickými recepty, jejichž prostřednictvím uvede velevážené publikum do světa hřejivě domácích, ale zároveň neuvěřitelně dráždivých pokrmů, ve kterém již bezmála tři desetiletí sklízí královskou slávu a úspěchy na mezinárodní úrovni.

04:04
Zaměřeno na polskou kuchyni IV (12)
Vášnivý kuchař, hlavní postava tohoto pořadu, vychází z dobře známých polských specialit, na základě...

Vášnivý kuchař, hlavní postava tohoto pořadu, vychází z dobře známých polských specialit, na základě kterých připravuje nové pochoutky, představující divákům objevný svět dosud neznámých chutí. Tomek Jakubiak, úspěšný mistr kuchař a autor gastronomických článků předvádí emblematické pokrmy své vlasti, a to od sklizně potřebných surovin až po jejich zpracování. Vydává se na cestu, aby objevoval dávno zapomenuté potraviny, ale i kulinářské novinky, a zatímco se toulá rozličnými kouty Polska, seznamuje se s metodami výroby či pěstování řady potravin, například sýrů, masných výrobků, ovoce, zeleniny a mnoha druhů koření. Regionální speciality, na něž narazí, jsou ale pouhým začátkem dlouhého řetězce zbrusu nových kulinářských kompozic. Tomek totiž ve svém seriálu divákům předvede, jak vypadá příprava polévek, hlavních jídel i dezertů podle jeho představ. Seznamte se i vy se všemi jeho šikovnými triky, díky kterým vykouzlíte z běžných potravin hotové zázraky, vždyť kuchyňská kreativita nezná hranic.

04:35
Bocuse d’Or - Nejlepší moderní gastronom... (2)
V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podl...

V tomto našem seriálu seznámíme diváky stanice TV Paprika s jednou z nejprestižnějších, a navíc podle všeobecného mínění i nejnapínavější kuchařskou soutěží na světě, která se pořádá pod názvem Bocuse d’Or. Uděláme to tím způsobem, že budeme sledovat cestu maďarského soutěžícího od domácího kvalifikačního kola přes jeho všestrannou přípravu na světové závody kuchařských mistrů, jež trvala několik měsíců, až do evropského výběrového kola, na jehož konci se ukáže, zdali si maďarský účastník vybojuje cestu do Lyonu. V pořadu dostanou také slovo nejvýznamnější a neznámější představitelé světa maďarské gastronomie a budou hovořit nejen o konkrétním domácím závodníkovi, ale i o celé soutěži. Do regionálního finále se dostane ten maďarský reprezentant, kterému se 18. února 2016 podařilo vyhrát celostátní finále. V tomto bodě začíná náš film. Dnes už víme, že má slibné pokračování, ale prozatím nepředbíhejme...

Spektrum Home
00:00
Úžasné prostory George Clarka - Speciál (11)
Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a za...

Architekt George Clarke nás ve svém tematickém pásmu zavede do světa nejkreativněji vytvořených a zařízených malých obytných prostor. Mohou to být domovy na čtyřech kolech, malé lesní chýše, obytné přívěsy, domečky umístěné ve větvích stromů nebo byty, které disponují všemi atributy řádného obydlí, ačkoli navenek připomínají obyčejnou kůlnu.

01:00
Kutiholka (1)
Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epi...

Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epizodách seriálu začnou žít novým životem takové předměty, které se sice běžně vyskytují v každé domácnosti, ale na první pohled by nikoho nenapadlo, že mohou mít také dekorační funkci. Ovšem naše moderátorka, populární maďarská herečka Mónika Ullmannová, divákům dokáže nejen to, že se jí honí hlavou nepřeberné množství kreativních nápadů, díky kterým i tu nejvšednější věc umí změnit v pěkný, nápaditý a praktický doplněk domácnosti, ale i to, že kutilská dovednost není nic složitého, co by si nemohl osvojit kdokoli z nás. Seriál z vlastní produkce naší televize se vysílá denně, každý den uvidíte nový díl, který vám poslouží praktickými tipy a originálními nápady, na jejichž základě se potom sami můžete pustit do kutilských a dekoračních prací. Uvidíte, jak si můžete za málo peněz vyzdobit byt, a to třeba v každé roční době v jiném duchu. Podněcuje kreativitu, inspiruje, ale zároveň ke všemu přistupuje z praktického hlediska.

01:30
Kutiholka (2)
Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epi...

Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epizodách seriálu začnou žít novým životem takové předměty, které se sice běžně vyskytují v každé domácnosti, ale na první pohled by nikoho nenapadlo, že mohou mít také dekorační funkci. Ovšem naše moderátorka, populární maďarská herečka Mónika Ullmannová, divákům dokáže nejen to, že se jí honí hlavou nepřeberné množství kreativních nápadů, díky kterým i tu nejvšednější věc umí změnit v pěkný, nápaditý a praktický doplněk domácnosti, ale i to, že kutilská dovednost není nic složitého, co by si nemohl osvojit kdokoli z nás. Seriál z vlastní produkce naší televize se vysílá denně, každý den uvidíte nový díl, který vám poslouží praktickými tipy a originálními nápady, na jejichž základě se potom sami můžete pustit do kutilských a dekoračních prací. Uvidíte, jak si můžete za málo peněz vyzdobit byt, a to třeba v každé roční době v jiném duchu. Podněcuje kreativitu, inspiruje, ale zároveň ke všemu přistupuje z praktického hlediska.

TV Noe
00:10
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
00:50
Noční repríza dopoledních pořadů
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
Doma
00:55
film
minih51705minih51705
Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Další díl/opakování:
24.03.2024 v 13:15 (Nova Cinema)
27.03.2024 v 12:20 (Nova Cinema)


Romant. film USA/Kan. (2008).
 
TV program: Tanec s vášní: Rozbal to (Center stage: Turn it up)
02:30
film
minih57228minih57228
Správcovia osudu

Další díl/opakování:
24.06.2023 v 12:20 (JOJ)


Triler USA (2011).
 
TV program: Správci osudu (The Adjustment Bureau)
04:05
seriál
minih73248minih73248
Roztomilé mrchy

Další díl/opakování:
09.08.2019 v 07:15 (Doma)
12.08.2019 v 07:15 (Doma)
13.08.2019 v 07:15 (Doma)
14.08.2019 v 07:15 (Doma)
15.08.2019 v 07:15 (Doma)
16.08.2019 v 07:20 (Doma)
19.08.2019 v 07:40 (Doma)
20.08.2019 v 07:20 (Doma)

IV (6/25)
Seriál USA (2013-2014).
 
TV program: Prolhané krásky (Pretty Little Liars)