TV Program - Sobota 7. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Mlýnek na recepty extra (25) (25 min)
05:35
Rychlovky na můj způsob s Jacquesem Pepi...
06:00
Teleshop (120 min)
05:00
Dej mi Pokoj extra! (19) (30 min)
05:30
Naše malé městečko (6)
06:00
Teleshop
06:05
Zprávy z Věčného města
06:15
Viac než diaspora
Portrét apoštolského exarchy Ladislava Hučka
06:30
Ich bin: Já jsem
Čtveřice mladých Evropanů se vydává po stopách událostí 2. světové války v Německu, ve Francii a Rus...

Čtveřice mladých Evropanů se vydává po stopách událostí 2. světové války v Německu, ve Francii a Rusku. Vydávají se za dosud žijícími svědky naší vlastní minulosti

07:30
Bet Lechem - vnitřní domov (35)
Pavel Mráček – o zjevení Panny Marie Guadalupské v Mexiku
07:45
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova
Proměnění Páně
05:45
seriál
minih40277minih40277
Úbohá Nasťa

Další díl/opakování:
12.12.2015 v 04:20 (Doma)
13.12.2015 v 04:25 (Doma)

(17)
Telenovela Rus. (2003-2004).
 
TV program: Anastázie (Bednaya Nastja)
06:30
film
minih113820minih113820
Emilie Richardsová: Ostrov lásky

Další díl/opakování:
15.02.2020 v 17:55 (Kino Barrandov)


Romant. film N (2011).
 
TV program: Emilie Richards - Nový Zéland, nový začátek (Emilie Richards - Der Zauber von Neuseeland)
TV Paprika
08:00
Sladké babičky (1) (30 min)
08:30
Spojené dorty americké Jamese Martina (1...
09:00
Domov dokonalých dortů (1) (60 min)
10:00
Sweet Boy (1) (30 min)
10:30
Rachel Allen: Jednoduchá jídla (1) (30 m...
11:00
Miguelova rajská kuchyně (2) (30 min)
11:30
Vždycky s noblesou (2) (15 min)
11:45
Majstrštyky hvězdných šéfkuchařů (5) (30...
Spektrum Home
08:00
Zařiď to! (1)
08:30
Top 3 (9)
09:00
Zahradníkův svět (11)
09:35
Zahradníkův svět (12)
10:10
Dvorní metamorfózy VI (6)
10:35
Bytové metamorfózy IV (10)
11:00
Pokojové metamorfózy II (10)
11:30
Koupelnové metamorfózy III (10)
11:55
Koupelnové metamorfózy IV (2)
reklama
TV Noe
08:25
Noeland (35)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí, hrají si a poznávají nová dobrodružství
08:55
Sedmihlásky (70)
Stávaj, stávaj, hospodářu
09:00
Animované biblické příběhy: Šalomoun
Bible pro nejmenší
09:25
Můj Bůh a Walter
Vtělení
09:45
Zachraňme kostely (4)
Kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
10:05
Plnou parou do srdce Beskyd
Film vypráví o historii, tak současnosti podhorské obce Ostravice
10:45
Po cestách víry (5)
HADŽ – životní cesta
11:40
Video Journal české vědy
Zajímavosti z pracovišť Akademie věd České republiky
Doma
08:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

II (10/24)
Komed. seriál USA (1994). V hlavnej úlohe K. Grammer
 
TV program: Frasier
08:45
seriál
minih67452minih67452
Taká obyčajná rodinka

Další díl/opakování:
13.02.2020 v 14:35 (PRO7)
14.02.2020 v 05:20 (PRO7)
15.02.2020 v 05:40 (PRO7)
16.02.2020 v 08:05 (PRO7)
17.02.2020 v 14:40 (PRO7)
18.02.2020 v 05:30 (PRO7)
19.02.2020 v 05:30 (PRO7)
20.02.2020 v 05:30 (PRO7)

III (17/24)
Komed. seriál USA (2011-2012).
 
TV program: Průměrňákovi (The Middle)
09:30
zábava
Veštiareň
Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci
10:35
seriál
minih81877minih81877
Sultán

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(17, 18/126)
Romant. seriál Tur. (2011-2012).
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)


TV Paprika
12:15
Někdo to rád studené (7) (15 min)
12:30
Sweet Boy (7) (15 min)
12:45
A la Mode (7) (15 min)
13:00
Velké zahájení (5) (30 min)
13:30
Hodný kuchař, zlý kuchař (42) (30 min)
14:00
Tajnosti pod pokličkou (2) (30 min)
14:30
Grilované pochoutky (2) (30 min)
15:00
Bratři pekaři (2) (30 min)
15:30
Středomořská kuchyně s Yotamem Ottolengh...
Spektrum Home
12:20
Tak se pěstí domácí štěstí (5)
12:50
Cesta kolem světa za 80 zahrad (1)
14:00
Historie britských zahrad (1)
15:00
Velkolepé plány (8)
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
Polední modlitba se Svatým otcem
12:15
P. S.
Duchovní promluva
12:25
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
12:45
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
13:00
Charita ve středu (10)
14:00
Terra Santa News
14:25
Zprávy z Věčného města
14:35
Jak potkávat svět (36)
Komorní pořad s Jiřím Pavlicou a jeho hosty:
Doma
14:10
seriál
minih84502minih84502
Šiesty zmysel

Další díl/opakování:
13.02.2020 v 04:10 (ORF1)
20.02.2020 v 03:25 (ORF1)

(7/22)
Krimiseriál USA (2011-2012).
 
TV program: Vzpomínky (Unforgettable)
15:05
seriál
minih93232minih93232
Bostonské vraždy (9/10)
Krimiseriál USA (2010).
 
TV program: Rizzoli & Isles - Vraždy na pitevně (Rizzoli & Isles)
TV Paprika
16:30
S Nigellou v kuchyni (2) (35 min)
17:05
Jamieho a Jimmyho Gastronomický bojový k...
18:00
Supermarkety - fabrika na potraviny (2) ...
18:30
Indické hody (1) (30 min)
19:00
Vše o čokoládě (9) (30 min)
19:30
River Cottage: K jádru (4) (60 min)
Spektrum Home
16:00
Přešité bydlení IV (3)
16:30
Přešité bydlení IV (4)
17:00
Dům snů III (16)
18:00
Dům snů III (17)
19:00
Rekonstrukční projekty (1)
reklama
TV Noe
16:00
Krásné slovo otce Špidlíka (8)
Cyklus přednášek s otcem Špidlíkem, které natočilo Studio Velehrad Olomouc v letech 1994 – 1995 pro ...

Cyklus přednášek s otcem Špidlíkem, které natočilo Studio Velehrad Olomouc v letech 1994 – 1995 pro Centrum Aletti

16:55
O valašského primáška 2014
Závěrečný koncert O valašského primáška
18:00
Příběhy odvahy a víry: Oleg Senin (3)
Kázání ve tmě
18:25
Sedmihlásky (70)
Stávaj, stávaj, hospodářu
18:30
O Mlsálkovi (6)
Jak Mlsálka bolely zuby
18:50
Mezi pražci (36)
Březen 2015
19:30
V souvislostech (88)
Komentovaná událost týdne
Doma
16:10
film
Loď snov v Botswane
Romant. film N (2006).
18:10
film
minih114492minih114492
Opustené dieťa

Další díl/opakování:
23.08.2016 v 00:00 (Kino Barrandov)
23.08.2016 v 22:25 (Barrandov plus)


Príbeh Kan. (2012).
 
TV program: Vrátím se pro tebe (Notes from the Heart Healer)
TV Paprika
20:30
Bratři pekaři (2) (30 min)
21:00
Středomořská kuchyně s Yotamem Ottolengh...
22:00
Sladké babičky (1) (30 min)
22:30
Spojené dorty americké Jamese Martina (1...
23:00
Domov dokonalých dortů (1) (60 min)
Spektrum Home
20:00
Design podle Novogratzové (3)
20:30
Design podle Novogratzové (4)
21:00
Bydlení v balíku (10)
21:30
Tajemství stylu (10)
22:00
Tak se pěstí domácí štěstí (11)
22:30
Přešité bydlení IV (3)
23:00
Přešité bydlení IV (4)
23:30
My jsme malí řemeslníci (13) (30 min)
reklama
TV Noe
20:00
Hlubinami vesmíru
20:45
Harfa Noemova
Hudebně-soutěžní pořad. Vydejme se objevovat krásu vážné hudby. Poutavým slovem nás bude na této ces...

Hudebně-soutěžní pořad. Vydejme se objevovat krásu vážné hudby. Poutavým slovem nás bude na této cestě doprovázet ředitel Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj - Jaromír Javůrek

21:10
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh o...
Dokument o mladé italské blahoslavené
22:00
P. S.
Duchovní promluva
22:10
Zprávy z Věčného města
22:25
Misionáři chudých
O aktivitách Misionářů chudých na Jamajce
22:40
Budu pomáhat
Smíšek
22:50
Noční univerzita
Prof. Vladimír Smékal, CSc. - Hledání a respektování pravdy
Doma
20:00
film
minih112350minih112350
Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub

Další díl/opakování:
11.02.2020 v 20:00 (Prima LOVE)
12.02.2020 v 10:15 (Prima)


Romant. film N (2013).
 
TV program: Zaslíbená nevěsta (Rosamunde Pilcher - Die versprochene Braut)
22:00
film
minih86452minih86452
Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene

Další díl/opakování:
23.11.2019 v 21:30 (TV Barrandov)
29.11.2019 v 07:05 (Kino Barrandov)


Romant. film N (2008).
 
TV program: Inga Lindström: Láska v Sandbergenu (Inga Lindström - Der Zauber von Sandbergen)
TV Paprika
00:00
River Cottage: K jádru (4) (60 min)
01:00
Jamieho a Jimmyho Gastronomický bojový k...
02:00
Rachel Allen: Jednoduchá jídla (1) (25 m...
02:25
Sweet Boy (1) (27 min)
02:52
Krásný nový biosvět (1) (13 min)
03:05
Gastrofanatici - v Pobaltí (1) (25 min)
03:30
Restaurace v našem obýváku (2) (46 min)
04:16
Bryndáček (2) (14 min)
04:30
Někdo to rád studené (7) (13 min)
04:43
Krásný nový biosvět (7) (13 min)
04:56
A la Mode (7) (13 min)
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:05
Johannes Brahms: Tragic overture d moll ...
Koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava, diriguje André Bernard
00:50
Křižovatky Sváti Karáska (3)
Hostem talk show režiséra Jiřího Stracha je evangelický duchovní, bývalý zmocněnec vlády pro lidská ...

Hostem talk show režiséra Jiřího Stracha je evangelický duchovní, bývalý zmocněnec vlády pro lidská práva a poslanec

Doma
00:00
film
minih21970minih21970
01:40
seriál
minih93232minih93232
Bostonské vraždy (9/10)
Krimiseriál USA (2010).
 
TV program: Rizzoli & Isles - Vraždy na pitevně (Rizzoli & Isles)
02:20
seriál
minih84502minih84502
Šiesty zmysel

Další díl/opakování:
13.02.2020 v 04:10 (ORF1)
20.02.2020 v 03:25 (ORF1)

(7/22)
Krimiseriál USA (2011-2012).
 
TV program: Vzpomínky (Unforgettable)
03:05
film
minih21970minih21970
04:30
zábava
minih143274
Na streche

Další díl/opakování:
22.04.2017 v 04:45 (Doma)
24.04.2017 v 04:45 (Doma)
29.04.2017 v 04:40 (Doma)
30.04.2017 v 04:55 (Doma)
06.05.2017 v 05:00 (Doma)


Oľga Záblacká odkrýva súkromie známych osobností
 
TV program: Na streche
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.216/0.153