TV Program - Neděle 15. června

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:00
Dva v kravatě (13) (30 min)
05:30
Sweet Boy (3) (30 min)
06:00
Teleshop (120 min)
05:00
Současná architektura v Budapešti
05:30
Zařiď to!
06:00
Teleshop
06:15
Pláč uprostřed ticha
Válka v Súdánu trvá více než 20 let a svět mlčí. Dokument CRTN
06:50
Ars Vaticana (30)
Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
07:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře (96)
Cyklus s folklorní tematikou
05:05
seriál
minih70021minih70021
Aniela: Príbeh zakázanej lásky

Další díl/opakování:
04.10.2014 v 05:00 (Doma)
05.10.2014 v 03:10 (Doma)
06.10.2014 v 02:00 (Doma)

(96/129)
Telenovela Rum. (2009-2010). Hrajú: A. Popescuová, M. Petre, S. Poseaová, B. Albulescu
 
TV program: Aniela
06:15
film
minih87124minih87124
Inga Lindströmová: Šum vetra

Další díl/opakování:
24.11.2019 v 20:05 (TV Barrandov)
29.11.2019 v 20:00 (Kino Barrandov)


Romant. film N (2009). Hrajú: S. Gärtnerová, R. Seeliger, L. Brillová, M. Rosenová, J. Löw. Réžia M....

Romant. film N (2009). Hrajú: S. Gärtnerová, R. Seeliger, L. Brillová, M. Rosenová, J. Löw. Réžia M. Gies

 
TV program: Inga Lindström: Divocí koně (Inga Lindström - Wilde Pferde auf Hillesund)
TV Paprika
08:00
Bytová restaurace (5) (30 min)
08:30
Vypečeně a mazaně (7) (30 min)
09:00
Mlýnek na recepty - Dezerty s Angelou (2...
09:15
Mlýnek na recepty - Dezerty s Angelou (2...
09:30
Když má Alex volno (9) (30 min)
10:00
Recepty na štěstí (7) (30 min)
10:30
Recepty na štěstí (9) (30 min)
11:00
Gordon Ramsay (17) (30 min)
11:30
Dobroty z ulice (6) (30 min)
Spektrum Home
08:00
Top 3
08:30
Green Team
08:45
Green Team
09:00
Na chalupě Austrálie
10:00
Pekelné bydlení
10:55
Renesance slavných britských zahrad
reklama
TV Noe
08:25
Cesta k andělům (84)
Otakáro Maria Schmidt a jeho talkshow – Cesta k andělům
09:30
Slezská Lilie 2014: skupina Chapela
Přímý přenos hudebního vystoupení
10:30
Mše svatá
Z kostela sv .Antonína Paduánského v Ostravě - Kunčičkách
11:45
Zprávy z Věčného města (13.6.2014)
Doma
08:15
zábava
Šéfkuchár bez čapice
Kuchárska škola Jamieho Olivera
08:45
zábava
Veštiareň
Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci
09:45
seriál
minih44128minih44128
V siedmom nebi

Další díl/opakování:
30.08.2014 v 10:00 (Doma)
31.08.2014 v 09:45 (Doma)

III (21, 22/22)
Rodinný seriál USA (1998-1999). Hrajú: S. Collins, C. Hicksová, B. Watson, D. Gallagher, J. Bielová
 
TV program: Sedmé nebe (7th Heaven)
11:55
seriál
minih88800minih88800
Môj nový tučný život

Další díl/opakování:
03.12.2019 v 11:15 (ORF1)

(9, 10/13)
Komed. seriál USA (2009). Hrajú: M. Choová, B. Elliottová, J. Hurst, K. Leveringová
 
TV program: V těle boubelky (Drop Dead Diva)


TV Paprika
12:00
Mlýnek na recepty extra (10) (30 min)
12:30
Hvězdný šéfkuchař (13) (30 min)
13:00
Řecké hody (6) (30 min)
13:30
Myšlenky šéfkuchaře (7) (30 min)
14:00
Velmi hladový Francouz (2) (60 min)
15:00
Dolce Vita podle Davida Rocca (5) (30 mi...
15:30
Tajnosti pod pokličkou (8) (30 min)
Spektrum Home
12:05
Krajinné úpravy s Jamiem Duriem
12:30
Krajinné úpravy s Jamiem Duriem
13:00
Dvorní metamorfózy
13:25
Dvorní metamorfózy
13:50
Pekelné hotely Gordona Ramsayho
14:40
Kamarádky barvy
15:10
Prokoukne to
15:35
Můj dům z vašich peněz
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
Polední modlitba se Svatým otcem
12:20
V souvislostech (58)
Komentovaná událost týdne
12:40
Budu pomáhat
Mezi námi, o.p.s
12:55
Slezská Lilie 2014: skupina Arka Noego
PL - Přímý přenos hudebního vystoupení
14:00
Slezská Lilie 2014: Přednáška, 1. část –...
Přímý přenos duchovní přednášky
15:00
Slezská Lilie 2014: skupiny Family Gospe...
Přímý přenos hudebního vystoupení
Doma
14:00
film
minih37484minih37484
Moderná Popoluška

Další díl/opakování:
09.11.2019 v 15:35 (NOVA)
10.11.2019 v 18:15 (Nova Cinema)
13.11.2019 v 14:35 (Nova Cinema)


Romant. komédia USA/Kan. (2004). Hrajú: H. Duffová, J. Coolidgeová, Ch. M. Murray, D. Byrd, R. Kingo...

Romant. komédia USA/Kan. (2004). Hrajú: H. Duffová, J. Coolidgeová, Ch. M. Murray, D. Byrd, R. Kingová. Réžia M. Rosman

 
TV program: Moderní Popelka (A Cinderella Story)
TV Paprika
16:00
S Nigellou v kuchyni (2) (30 min)
16:30
Gordonovo vaření pro radost (1) (60 min)
17:30
Vařba velikánů (13) (60 min)
18:30
Supermarkety - fabrika na potraviny (5) ...
19:00
Jamie dělá ještě rychlejší minutky (25) ...
19:30
Jamie dělá ještě rychlejší minutky (26) ...
Spektrum Home
16:05
Candice nám poví všechno
16:30
Candice nám poví všechno
17:00
Vysoká škola renovace
17:30
Dům plný pohrom
18:00
Když se má byt líbit
18:35
Bydlení v balíku
19:05
Pekelné hotely Gordona Ramsayho
reklama
TV Noe
16:00
Slezská Lilie 2014: Přednáška, 2. část –...
Přímý přenos duchovní přednášky
17:10
Cirkus Noeland (14)
Pořad pro nejmenší. Přijel k nám cirkus Noeland s klaunem Robertem a skřítkem Kekulínem a jejich přá...

Pořad pro nejmenší. Přijel k nám cirkus Noeland s klaunem Robertem a skřítkem Kekulínem a jejich přáteli a hosty

17:40
Sedmihlásky (100)
Sedělo dívča
17:45
Hermie a vánoční dort
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
18:25
Můj Bůh a Walter
Více světla než stínu
19:00
NOEkreace (231)
Soutěžní pořad
19:15
Jezuité o: Etika v podnikání
Úvaha o etice v podnikání
19:35
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
Doma
16:00
seriál
minih74408minih74408
Doktorka Zoe

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 15:20 (Prima LOVE)
13.11.2019 v 06:20 (Prima LOVE)
14.11.2019 v 06:25 (Prima LOVE)
15.11.2019 v 06:25 (Prima LOVE)
16.11.2019 v 06:35 (Prima LOVE)
17.11.2019 v 06:35 (Prima LOVE)

II (12/22)
Seriál USA (2012-2013). Hrajú: R. Bilsonová, W. Bethel, S. Porter, J. Kingová
 
TV program: Doktorka z Dixie (Hart of Dixie)
17:00
seriál
minih99114minih99114
Kráska a zviera

Další díl/opakování:
19.05.2019 v 04:10 (Prima LOVE)
20.05.2019 v 04:20 (Prima LOVE)
21.05.2019 v 04:50 (Prima LOVE)
22.05.2019 v 04:45 (Prima LOVE)
23.05.2019 v 04:40 (Prima LOVE)
24.05.2019 v 04:35 (Prima LOVE)
25.05.2019 v 04:50 (Prima LOVE)
26.05.2019 v 05:10 (Prima LOVE)

(12/22)
Seriál USA (2012-2013). Hrajú: K. Kreuková, J. Ryan, N. Lisandrellová
 
TV program: Kráska a zvíře (Beauty and the Beast)
17:50
Tehotné v šestnástich
Reality show
TV Paprika
20:00
Faktický odborník (5) (60 min)
21:00
Kulinářská plavba po Mekongu (1) (30 min...
21:30
Vaříme rychle, čerstvě a jednoduše podle...
22:00
Se Stuartem v kuchyni (1) (30 min)
22:30
Kuchařské souboje Marca Pierra Whitea (5...
23:30
Velmi hladový Francouz (2) (60 min)
Spektrum Home
20:00
Toulky kolem chalupy
20:55
Rajské zahrady Itálie
22:00
Green Team
22:15
Až je koupím, budou mý!
23:05
Bydlení v balíku
23:30
Byt, či nebyt
reklama
TV Noe
20:00
20 let Studia Telepace
Komponovaný pořad k výročí založení Studia Telepace
21:30
Vatican magazine (772)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
22:05
V souvislostech (58)
Komentovaná událost týdne
22:25
Misie na živo (23)
Pozvání do pořadu přijali ...Moderátorka: Markéta Švábová
23:25
Nedělní čtení
Slavnost Nejsvětější Trojice
Doma
20:00
film
minih62555minih62555
Zvodca na prenájom

Další díl/opakování:
21.11.2019 v 16:15 (VOYO)


Romant. komédia Fr. (2009). Hrajú: V. Paradisová, R. Duris, J. Ferrierová, F. Damiens, H. Noguerrová...

Romant. komédia Fr. (2009). Hrajú: V. Paradisová, R. Duris, J. Ferrierová, F. Damiens, H. Noguerrová, A. Lincoln. Réžia P. Chaumeil

 
TV program: (K)Lamač srdcí (L'arnacoeur)
22:05
film
minih32932minih32932
Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov

Další díl/opakování:
16.06.2014 v 01:40 (Doma)
21.06.2014 v 06:15 (Doma)


Film USA (2000). Hrajú: W. Devane, P. Duková, E. Rosenová, A. Valdes, K. E. Eriksen, N. Melnicková. ...

Film USA (2000). Hrajú: W. Devane, P. Duková, E. Rosenová, A. Valdes, K. E. Eriksen, N. Melnicková. Réžia M. Switzer

 
TV program: Blízko smrti (Miracle on the Mountain: The Kincaid Family Story)
TV Paprika
00:30
Dolce Vita podle Davida Rocca (5) (30 mi...
01:00
Tajnosti pod pokličkou (8) (30 min)
01:30
Supermarkety - fabrika na potraviny (5) ...
02:00
Pod hrůzovládou jídla (3) (60 min)
03:00
Indické hody (8) (30 min)
03:30
Dobroty z ulice (13) (30 min)
04:00
Kuchař ať vás provází (9) (30 min)
04:30
Absolute Chef (2) (30 min)
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
Polední modlitba se Svatým otcem
00:10
Noční univerzita
P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
Doma
00:10
film
minih43762minih43762
Návrat

Další díl/opakování:
01.01.2020 v 22:00 (Film+)
03.01.2020 v 01:25 (Film+)


Triler USA (2006). Hrajú: S. M. Gellarová, S. Shepard, P. O'Brien, A. Scott, K. Beahanová. Réžia A. ...

Triler USA (2006). Hrajú: S. M. Gellarová, S. Shepard, P. O'Brien, A. Scott, K. Beahanová. Réžia A. Kapadia

 
TV program: Noční můra (The Return)
01:40
film
minih32932minih32932
Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov

Další díl/opakování:
21.06.2014 v 06:15 (Doma)


Film USA (2000). Hrajú: W. Devane, P. Duková, E. Rosenová, A. Valdes, K. E. Eriksen, N. Melnicková. ...

Film USA (2000). Hrajú: W. Devane, P. Duková, E. Rosenová, A. Valdes, K. E. Eriksen, N. Melnicková. Réžia M. Switzer

 
TV program: Blízko smrti (Miracle on the Mountain: The Kincaid Family Story)
03:10
seriál
minih70021minih70021
Aniela: Príbeh zakázanej lásky

Další díl/opakování:
04.10.2014 v 05:00 (Doma)
05.10.2014 v 03:10 (Doma)
06.10.2014 v 02:00 (Doma)

(96/129)
Telenovela Rum. (2009-2010). Hrajú: A. Popescuová, M. Petre, S. Poseaová, B. Albulescu
 
TV program: Aniela
04:15
zábava
minih143274
Na streche

Další díl/opakování:
22.04.2017 v 04:45 (Doma)
24.04.2017 v 04:45 (Doma)
29.04.2017 v 04:40 (Doma)
30.04.2017 v 04:55 (Doma)
06.05.2017 v 05:00 (Doma)


Oľga Záblacká odkrýva súkromie známych osobností
 
TV program: Na streche
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.191/0.124