TV Paprika
|
Spektrum Home
|
TV Noe
|
Doma
|
05:30
Mistr kuchař a jeho žáci
|
05:00
12 pokojů Seriál Maď.
05:30
12 pokojů Seriál Maď.
06:00
Proklepnuto Seriál Maď.
06:30
Green Team Seriál Maď.
06:45
Green Team Seriál Maď.
|
06:05
Zprávy z Věčného města
06:15
Koncert pěveckého sboru Adash Záznam derniéry benefičního koncertu hudebního tělesa ADASH k zahájení vysílání TV NOE
07:35
Den na koncilu: událost, která změnila c... Dokument zachycuje průběh a nejdůležitější okamžiky koncilu, který se konal v letech 1962-1965
|
05:00
MášaDalší díl/opakování: 04.02.2014 v 04:20 (Doma) 05.02.2014 v 04:15 (Doma) 06.02.2014 v 04:15 (Doma) 07.02.2014 v 04:10 (Doma) 11.02.2014 v 04:20 (Doma) 12.02.2014 v 04:10 (Doma) 13.02.2014 v 04:10 (Doma) 14.02.2014 v 04:10 (Doma)
(29/60)Seriál Rus. (2004). Hrajú: A. Azarovová, S. Morozov, M. Šukšinová, Čipovská, V. Nikolajev
Skrytá vášeňDalší díl/opakování: 17.05.2017 v 16:30 (Doma) 18.05.2017 v 16:45 (Doma) 19.05.2017 v 16:35 (Doma) 22.05.2017 v 16:35 (Doma) 23.05.2017 v 16:55 (Doma) 24.05.2017 v 16:40 (Doma) 25.05.2017 v 16:55 (Doma) 26.05.2017 v 16:50 (Doma)
(130/188)Telenovela Kol./Šp. (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A...Telenovela Kol./Šp. (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A. Baptista
06:30
Viktória (156, 157/171)Telenovela USA/Kol. (2007-2008). Hrajú: V. Ruffová, A. Peniche, M. Ochmann, A. Lópezová, M. E. Döehr...Telenovela USA/Kol. (2007-2008). Hrajú: V. Ruffová, A. Peniche, M. Ochmann, A. Lópezová, M. E. Döehringová
|
TV Paprika
09:00
Vaří, až se z ní kouří
09:30
Annabel Langbein: U mě na zahrádce
10:00
S Nigellou v kuchyni
10:30
Annabel Langbein: U mě na zahrádce
11:30
Annabel Langbein: U mě na zahrádce
|
Spektrum Home
09:00
Když se má byt líbit Seriál VB
09:30
Vysoká škola renovace Seriál VB
10:00
Zařiď to! Seriál Maď.
10:30
Dej mi Pokoj! Seriál Maď.
10:45
Dekorace dámské trojice Seriál Maď.
11:00
Green Team Seriál Maď.
11:15
Green Team Seriál Maď.
11:30
10 dětí, 10 pokojů Seriál Maď.
|
TV Noe
08:35
Godzone magazín Magazín slovenského projektu Godzone o společenstvích a životě v nich
09:05
Salesiánský magazín Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
09:20
Zvečněné šupolím Dokument o výrobě figurek z kukuřičného šustí
09:35
Jezuité o: Trest smrti Diskuse na téma trestu smrti z historického, právního a morálního hlediska
10:00
Octava dies (720) Týdenní zpravodajství z Vatikánu
10:30
Noční univerzita ThLic. Veronika Barátová - Rodina jako obraz Boží
11:15
Zpívej a potichu nezůstávej Písně o chvále a radosti, inspirovány žalmy, jsou oslavou Boží lásky. Pulzující hudba a obrazy krásy...Písně o chvále a radosti, inspirovány žalmy, jsou oslavou Boží lásky. Pulzující hudba a obrazy krásy Božího stvoření splývají se zbožným rozjímáním a chválou Stvořitele
11:40
Sedmihlásky (88) Loutna česká - Předmluva
11:45
Mašinky (5) O mašince s voňavým kouřem
|
Doma
Zakázaná vášeňDalší díl/opakování: 29.08.2014 v 03:50 (Doma) 30.08.2014 v 03:50 (Doma) 02.09.2014 v 04:05 (Doma) 03.09.2014 v 04:00 (Doma) 04.09.2014 v 04:05 (Doma) 05.09.2014 v 03:55 (Doma) 06.09.2014 v 04:00 (Doma) 09.09.2014 v 04:10 (Doma)
(80/140)Telenovela Mex. (2005). Hrajú: S. Basańez, M. Graliová
09:25
Veštiareň Problémy s láskou, vzťahmi, v práci vám pomôžu vyriešiť naši renomovaní veštci
Láska a trestDalší díl/opakování: 04.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 07.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 08.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 09.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 10.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 11.01.2019 v 13:15 (TVP 2)
(115, 116)Romant. seriál Tur. (2010-2011). Hrajú: M. Yildirim, N. Yesilçayová, T. Incerová
|
|
TV Paprika
12:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
13:00
Mlýnek na recepty extra
13:30
Hodný kuchař, zlý kuchař
14:30
Mlýnek na recepty extra
15:00
Dolce Vita podle Davida Rocca
|
Spektrum Home
12:00
Tak se pěstí domácí štěstí Seriál VB
12:30
Vysoká škola renovace Seriál VB
13:00
Renovace Debbie Travisové Seriál USA
14:00
Nápady z krabice Seriál USA
15:00
Kamarádky barvy Kanadský seriál
15:30
Kamarádky barvy Kanadský seriál
|
TV Noe
12:00
Polední modlitba Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Platinové písničky (49) Dechovka
12:35
Zprávy z Věčného města
12:45
Ars Vaticana (4) Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
12:55
Drslavice Pohlednice obce z mikroregionu Dolní Poolšaví
13:05
Eucharistie: Já jsem Chléb života Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry, kterým ...Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry, kterým je eucharistie
13:40
V pohorách po horách (3) Bystrá
13:50
Andělka Portrét Andělky Ambrůzové
14:25
Kulatý stůl Svět víry 20. století
|
Doma
Tisíc a jedna nocDalší díl/opakování: 12.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 13.06.2019 v 00:05 (Prima LOVE) 14.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 15.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 16.06.2019 v 00:35 (Prima LOVE) 17.06.2019 v 00:30 (Prima LOVE) 18.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 19.06.2019 v 00:00 (Prima LOVE)
(110)Romant. seriál Tur. (2006-2009). Hrajú: H. Ergenç, B. Korelová, T. Flordun
SULTÁNDalší díl/opakování: 26.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 29.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 30.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 01.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 02.12.2021 v 17:55 (Kino Barrandov) 03.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 06.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov)
Romant. seriál Tur. (2012). Hrajú: H. Ergenç, M. Uzerli, O. Yalabik
Rozprávkovo bohatéDalší díl/opakování: 24.05.2013 v 14:20 (Doma) 27.05.2013 v 14:15 (Doma) 28.05.2013 v 14:15 (Doma) 29.05.2013 v 14:20 (Doma) 31.05.2013 v 14:20 (Doma) 03.06.2013 v 14:15 (Doma) 04.06.2013 v 14:10 (Doma) 05.06.2013 v 14:20 (Doma)
(4/18)Seriál USA (2008-2009). Hrajú: J. Garciová, A. Newbroughová, L. Halová
Ženy z rodu GilmorovcovDalší díl/opakování: 27.03.2024 v 18:25 (Nova Lady) 28.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 29.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 30.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 31.03.2024 v 03:45 (Nova Lady) 01.04.2024 v 03:05 (Nova Lady) 02.04.2024 v 08:45 (Nova Lady) 03.04.2024 v 08:40 (Nova Lady)
V (10/22)Rodinný seriál USA (2004-2005). Hrajú: L. Grahamová, A. Bledelová
|
TV Paprika
16:30
Dolce Vita podle Davida Rocca
19:00
S Nigellou v kuchyni
19:30
Annabel Langbein: U mě na zahrádce
|
Spektrum Home
16:00
Prokoukne to? Kanadský seriál
16:25
Prokoukne to? Kanadský seriál
17:00
Green Team Seriál Maď.
17:15
Green Team Seriál Maď.
17:30
Dej mi Pokoj! Seriál Maď.
17:45
Dekorace dámské trojice Seriál Maď.
18:00
Renovace Debbie Travisové Seriál USA
19:00
Nápady z krabice Seriál USA
|
TV Noe
16:00
Přejeme si... Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
16:15
Návrat orla skalního do české přírody Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd...Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd
16:45
Pramen v poušti Libanon, Bohem evangelizovaná země, zdroj a dědictví všech křesťanů. Dnes je však v této oblasti zře...Libanon, Bohem evangelizovaná země, zdroj a dědictví všech křesťanů. Dnes je však v této oblasti zřejmé, že křesťanství zvolna ustupuje. Dokument CRTN
17:00
Léta letí k andělům (51) Jan Vodňanský
17:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
18:00
Cirkus Noeland Pořad pro nejmenší. Přijel k nám cirkus Noeland s klaunem Robertem a skřítkem Kekulínem a jejich přá...Pořad pro nejmenší. Přijel k nám cirkus Noeland s klaunem Robertem a skřítkem Kekulínem a jejich přáteli a hosty
18:30
Mašinky (6) O ubrečené mašince a borůvkových knedlíkách
18:40
Sedmihlásky (88) Loutna česká - Předmluva
18:45
Dávní hrdinové Řev noci
19:10
NOEkreace (183) Soutěžní pořad
19:25
Odkaz předků (6) Kněžpole
19:40
Zpravodajské Noeviny (490) Dobré zprávy pro všechny
|
Doma
TeresaDalší díl/opakování: 06.11.2015 v 06:30 (Doma) 09.11.2015 v 06:35 (Doma)
(20/152)Telenovela Mex./Šp. (2010-2011). Hrajú: A. Boyerová, S. Rulli, A. Díaz, C. Klithbová
Skrytá vášeňDalší díl/opakování: 17.05.2017 v 16:30 (Doma) 18.05.2017 v 16:45 (Doma) 19.05.2017 v 16:35 (Doma) 22.05.2017 v 16:35 (Doma) 23.05.2017 v 16:55 (Doma) 24.05.2017 v 16:40 (Doma) 25.05.2017 v 16:55 (Doma) 26.05.2017 v 16:50 (Doma)
(131/188)Telenovela Kol./Šp. (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A...Telenovela Kol./Šp. (2003). Hrajú: D. Garcíaová, M. Cimarro, N. Klaussová, M. Brown, P. Reyová, J. A. Baptista
Tisíc a jedna nocDalší díl/opakování: 12.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 13.06.2019 v 00:05 (Prima LOVE) 14.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 15.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 16.06.2019 v 00:35 (Prima LOVE) 17.06.2019 v 00:30 (Prima LOVE) 18.06.2019 v 00:10 (Prima LOVE) 19.06.2019 v 00:00 (Prima LOVE)
(111)Romant. seriál Tur. (2006-2009). Hrajú: H. Ergenç, B. Korelová, T. Flordun
ČarodejniceDalší díl/opakování: 01.03.2023 v 02:15 (Prima LOVE) 02.03.2023 v 02:10 (Prima LOVE) 03.03.2023 v 02:05 (Prima LOVE) 04.03.2023 v 02:15 (Prima LOVE) 05.03.2023 v 01:55 (Prima LOVE) 06.03.2023 v 01:50 (Prima LOVE) 07.03.2023 v 02:00 (Prima LOVE) 08.03.2023 v 02:10 (Prima LOVE)
III (14/22)Seriál USA (2000-2001). Hrajú: S. Dohertyová, H. M. Combsová, A. Milanová
19:40
Ja alebo pes Profesionálna cvičiteľka psov radí majiteľom, ako sa starať o ich problémových miláčikov
|
TV Paprika
20:30
Gordon Ramsay: Faktický odborník
|
Spektrum Home
20:00
Na chalupě - Já se svou zeleninou Seriál VB
21:00
Green Team Seriál Maď.
21:15
Green Team Seriál Maď.
21:30
Pokojové metamorfózy Seriál USA
22:30
Zahradníkův svět Seriál VB
23:30
Dej mi Pokoj! Seriál Maď.
23:45
Dekorace dámské trojice Seriál Maď.
|
TV Noe
20:00
Hrdinové víry (3) Arciopat Anastáz Opasek
21:00
Zprávy z Věčného města
21:10
Návrat orla skalního do české přírody Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd...Dokumentární film mapuje víceletý záchranný program Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd
22:05
Cvrlikání (19) Přelet M.S
23:25
Post Scriptum s Mons. Janem Graubnerem Duchovní promluva
23:45
Přejeme si... Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
|
Doma
SULTÁNDalší díl/opakování: 26.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 29.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 30.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 01.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 02.12.2021 v 17:55 (Kino Barrandov) 03.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 06.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov)
Romant. seriál Tur. (2012). Hrajú: H. Ergenç, M. Uzerli, O. Yalabik
Láska a trestDalší díl/opakování: 04.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 07.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 08.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 09.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 10.01.2019 v 13:15 (TVP 2) 11.01.2019 v 13:15 (TVP 2)
(117, 118)Romant. seriál Tur. (2010-2011). Hrajú: M. Yildirim, N. Yesilçayová, T. Incerová
Ally McBealováDalší díl/opakování: 21.01.2014 v 14:35 (Prima LOVE)
III (10/21)Seriál USA (1999-2000). V hlavnej úlohe C. Flockhartová
|
TV Paprika
00:00
Gordon Ramsay: Faktický odborník
02:30
Pivní agent: Jan Rosák
03:30
V kuchyni budoucnosti
|
|
TV Noe
00:05
Zpravodajské Noeviny (490) Dobré zprávy pro všechny
00:20
Divadelná skupina Agape Dokument o evangelizační divadelní skupině
00:50
Charita Ostrava a Hospic sv. Lukáše Dokument o moderním hospicovém zařízení v Ostravě
01:00
Poslech Radia Proglas Přestávka do 06.00 hodin
|
Doma
Sestrička JackieDalší díl/opakování: 06.10.2019 v 01:25 (ČT2) 13.10.2019 v 01:45 (ČT2) 20.10.2019 v 01:20 (ČT2)
(2/12)Seriál USA (2009). Hrajú: E. Falcová, P. Schulze, P. Facinelli, E. Bestová
Adela showDalší díl/opakování: 05.01.2022 v 01:00 (Markíza International) 05.01.2022 v 04:35 (Doma) 06.01.2022 v 01:10 (Markíza International) 06.01.2022 v 04:40 (Doma) 07.01.2022 v 00:45 (Markíza International) 07.01.2022 v 04:35 (Doma) 08.01.2022 v 00:55 (Markíza International) 08.01.2022 v 05:10 (Doma)
Talkshow Adely Banášovej
ČarodejniceDalší díl/opakování: 01.03.2023 v 02:15 (Prima LOVE) 02.03.2023 v 02:10 (Prima LOVE) 03.03.2023 v 02:05 (Prima LOVE) 04.03.2023 v 02:15 (Prima LOVE) 05.03.2023 v 01:55 (Prima LOVE) 06.03.2023 v 01:50 (Prima LOVE) 07.03.2023 v 02:00 (Prima LOVE) 08.03.2023 v 02:10 (Prima LOVE)
III (14/22)Seriál USA (2000-2001). Hrajú: S. Dohertyová, H. M. Combsová, A. Milanová
Ženy z rodu GilmorovcovDalší díl/opakování: 27.03.2024 v 18:25 (Nova Lady) 28.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 29.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 30.03.2024 v 02:40 (Nova Lady) 31.03.2024 v 03:45 (Nova Lady) 01.04.2024 v 03:05 (Nova Lady) 02.04.2024 v 08:45 (Nova Lady) 03.04.2024 v 08:40 (Nova Lady)
V (10/22)Rodinný seriál USA (2004-2005). Hrajú: L. Grahamová, A. Bledelová
02:50
L.O.V.E. Magazín o láske, osudoch, vzťahoch a emóciách
03:25
Na streche Oľga Záblacká odkrýva súkromie známych osobností
Adela showDalší díl/opakování: 05.01.2022 v 01:00 (Markíza International) 05.01.2022 v 04:35 (Doma) 06.01.2022 v 01:10 (Markíza International) 06.01.2022 v 04:40 (Doma) 07.01.2022 v 00:45 (Markíza International) 07.01.2022 v 04:35 (Doma) 08.01.2022 v 00:55 (Markíza International) 08.01.2022 v 05:10 (Doma)
Talkshow Adely Banášovej
04:55
MášaDalší díl/opakování: 04.02.2014 v 04:20 (Doma) 05.02.2014 v 04:15 (Doma) 06.02.2014 v 04:15 (Doma) 07.02.2014 v 04:10 (Doma) 11.02.2014 v 04:20 (Doma) 12.02.2014 v 04:10 (Doma) 13.02.2014 v 04:10 (Doma) 14.02.2014 v 04:10 (Doma)
(30/60)Seriál Rus. (2004). Hrajú: A. Azarovová, S. Morozov, M. Šukšinová, A. Čipovská, V. Nikolajev
|