TV Program - Čtvrtek 24. května

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:00
Vaříme s Billem
05:30
Nigella vaří narychlo
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Arena Kulinaria
07:00
Teleshop
05:00
Byt či nebyt
Seriál Maď.
05:30
12 pokojů
Seriál Maď.
06:00
Design od 9 do 5
Seriál Maď.
06:30
My jsme malí řemeslníci...
Uvádí Réka Acél
07:00
Teleshop
06:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (38)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
06:25
Angola - mladá země
Film přibližuje práci salesiánů v Angole, kteří zde brzy oslaví 30. výročí svého působení
06:50
BET LECHEM - vnitřní domov (23)
Domácí hospicová péče - Jana Sieberová
07:05
Velká Kunratická
07:15
Platinové písničky (79)
Dechovka
07:45
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
07:50
Perla Jeseníků Lázně Karlova Studánka
Dokument o lázeňském městě uprostřed krásné jesenické přírody
05:25
seriál
Julie - Cesty za štěstím (97, 98/191)
Romant. seriál N (2005)
07:20
seriál
Macecha (38/120)
Telenovela Šp./Mex. (2005)
TV Paprika
09:00
Jamie dělá minutky
09:35
Hodujeme s Nigellou
10:05
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
10:35
Mlýnek na recepty
11:05
Daniela
11:40
U mě v kuchyni
Spektrum Home
09:00
Dekorace dámské trojice
Seriál Maď.
09:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Tak se vám to líbí?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:55
Milovať až do zabudnutia
Dokument o Tomáši a Františkovi Munkových, jejichž proces blahořečení byl nedávno otevřen na Slovens...

Dokument o Tomáši a Františkovi Munkových, jejichž proces blahořečení byl nedávno otevřen na Slovensku

09:45
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
10:05
Kulatý stůl
Brněnští mučedníci
11:40
Sedmihlásky (63)
Zpíváme s dětmi
11:45
Mašinky (3)
Jak se kluci učili pískat
Doma
08:10
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (22/130)
 
TV program: Judge Hatchett
08:45
Dr. Oz (130/174)
09:35
Věštírna
10:35
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

III (19, 20/22)
Sitcom USA (1999-2000)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
11:20
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(32/142)
 
TV program: Ezel


TV Paprika
12:10
U mě v kuchyni
12:40
Slavní v maléru
13:10
Rosemary - hajdy do kuchyně
14:10
Mlýnek na recepty
14:45
Sweet boy
15:00
Sweet boy
15:15
Miguelova rajská kuchyně
15:50
Dva v kravatě
Spektrum Home
12:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Razie Colina a Justina
Seriál VB
15:30
Na úvěr
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Koncert Janáčkovy konzervatoře 2012
13:30
Terra Santa News
13:50
Klapka s ... (42)
Pořad o amatérském filmu a jeho autorech
15:00
Putování modrou planetou
Kamčatka krásná neznámá
15:35
Jezuité o: Mariánská zjevení
Zamyšlení nad nejznámějšími mariánskými zjeveními
Doma
12:25
film
minih79649
Osm dní života

Další díl/opakování:
30.03.2014 v 00:00 (Doma)


Thriller Kan./USA (2006).
 
TV program: Eight Days to Live
14:20
seriál
Rebelové (195/215)
Seriál Mex. (2004)
15:15
seriál
Mladí, krásní, zkažení (17/131)
Seriál Kol. (2009)
TV Paprika
16:20
Krajánek
16:55
I Gordon Ramsay se nechá poučit
17:55
Mlýnek na recepty extra
18:25
Chuckův volný den
18:55
Vaříme s Billem
19:30
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
Spektrum Home
16:00
Na úvěr
Seriál VB
16:30
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
18:00
Od podlahy s Debbie Travisovou
Seriál USA
19:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
19:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
Trnavská univerzita
Dokument o historii a současnosti vysokého učení v Trnavě
16:15
Eucharistie
Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry - euchar...

Program pro mládež představuje díky rozhovorům a dramatizacím zdroj a vrchol katolické víry - eucharistii

16:45
V zákulisí
Vstupte společně s Danou Scallon do zákulisí hudebních pódií a seznamte se s křesťanskými interprety...

Vstupte společně s Danou Scallon do zákulisí hudebních pódií a seznamte se s křesťanskými interprety

17:20
Noekreace aneb Vandrování (140)
Soutěžní pořad
17:30
Litanie loretánské Jakuba Jana Ryby
Obrazy pražské Lorety na Hradčanech
17:50
Hermie a potopa
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
18:25
Sedmihlásky (63)
Zpíváme s dětmi
18:30
Mašinky (4)
O červeném motoráku
18:40
Tasovický Mojžíš
Klement Maria Hofbauer
19:35
Charita sv. Anežky Otrokovice (3)
Charitní pečovatelská služba Otrokovice
19:40
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
Doma
16:05
seriál
Cikánské srdce (212/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
17:00
seriál
Když budeš moje (96/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
17:55
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

V (13/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:50
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

IV (10/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

IX (1, 2/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:00
Hodujeme s Nigellou
20:35
Hodujeme s Nigellou
21:05
Gastroblogeři
21:20
U mě v kuchyni
21:50
U mě v kuchyni
22:25
Rosemary - hajdy do kuchyně
23:30
Oz a James: Na zdraví, Velká Británie!
Spektrum Home
20:00
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Chtělo by to změnu
Francouzský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:00
Maminka stávkuje
Seriál VB
23:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
reklama
TV Noe
20:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře (58)
Cyklus s folklorní tematikou
21:15
Kus dřeva ze stromu: Třešeň
Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patř...

Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patřičného

21:30
Poselství svatých: Ignác z Loyoly
Uč nás dávat a nečekat odměnu
21:40
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
21:55
Post Scriptum s P. Janem Rimbalou
Duchovní promluva
22:25
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
22:40
Maria v křesťanské tradici
Dokument, jak křesťané chápali Marii v průběhu dvaceti staletí
23:10
Octava dies (672)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
23:40
Setkání
Dokumentární film se snaží zachytit rúzné podoby vztahu lidí ke koním
Doma
20:15
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 03:55 (Kino Barrandov)
07.12.2019 v 03:55 (Kino Barrandov)
08.12.2019 v 04:10 (Kino Barrandov)
09.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(78)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:30
seriál
Druhý dech (77/80)
Romant. seriál SR (2011)
22:35
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(33/142)
 
TV program: Ezel
23:30
seriál
minih72389minih72389
Sestrička Jackie

Další díl/opakování:
06.10.2019 v 01:25 (ČT2)
13.10.2019 v 01:45 (ČT2)
20.10.2019 v 01:20 (ČT2)

II (5/12)
Seriál USA (2010)
 
TV program: Sestrička Jackie (Nurse Jackie)
TV Paprika
00:00
Krajánek
00:30
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
01:00
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
01:30
Mlýnek na recepty
02:00
Daniela
02:30
Sweet boy
02:45
Sweet boy
03:00
Dva v kravatě
03:30
I Gordon Ramsay se nechá poučit
04:30
Chuckův volný den
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
00:20
Exit 316 MISE
Z pasti do propasti
00:40
NOEparáda (165)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
01:40
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:05minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 03:45 (Doma)
06.12.2019 v 03:45 (Doma)
07.12.2019 v 04:15 (Doma)
10.12.2019 v 03:45 (Doma)
11.12.2019 v 03:45 (Doma)
12.12.2019 v 03:45 (Doma)
13.12.2019 v 03:50 (Doma)
14.12.2019 v 03:55 (Doma)

 
TV program: Adela show
00:35
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

IX (1, 2/24)
 
TV program: Frasier
01:20
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

IV (10/24)
 
TV program: Dharma & Greg
01:45
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
04.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
05.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
06.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
09.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)

IV (14/22)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
02:25
Dr. Oz (130/174)
03:10
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
05.12.2019 v 17:05 (Nova Gold)
05.12.2019 v 17:45 (Nova International)
05.12.2019 v 18:25 (NOVA)
06.12.2019 v 00:00 (Nova Gold)
06.12.2019 v 08:45 (NOVA)
06.12.2019 v 08:50 (Nova International)
07.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
07.12.2019 v 08:45 (Nova International)

III (229/259)
 
TV program: Ulice
03:50
Lampárna
04:40
Na střeše
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.234/0.163