TV Program - Pondělí 16. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Ze dne na den
Ježdík s těstovinami a lilkem
05:25
Hodujeme s Nigellou
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastrofanatici - Skandinávie
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Výrobkyně kožené galanterie
06:00
Design od 9 do 5
Seriál Maď.
06:30
Vidlička, nůž a design
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Octava dies (667)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
06:35
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
06:40
Potkal jsem Boha v temnotě
Dokument o prvním ruském pravoslavném centru pro léčbu drogově závislých
07:10
Putování modrou planetou
Kanada BC
07:50
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
05:45
seriál
Julie - Cesty za štěstím (41, 42/191)
Romant. seriál N (2005)
07:40
seriál
minih53461minih53461
Macocha

Další díl/opakování:
10.09.2012 v 07:15 (Doma)
11.09.2012 v 07:20 (Doma)
12.09.2012 v 07:10 (Doma)
13.09.2012 v 07:20 (Doma)
14.09.2012 v 07:10 (Doma)

(10/120)
 
TV program: Macocha (La Madrastra)
TV Paprika
09:00
Bytová restaurace
09:35
Krajánek
10:05
Mlýnek na recepty
11:10
Miguelova rajská kuchyně
11:45
Rachel Allen: U domácího stolu
Spektrum Home
09:00
1 byt 3 plány
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:05
P.S. Mons. František V. Lobkowicz - mše ...
Duchovní promluva
08:25
Noekreace aneb Vandrování (135)
Soutěžní pořad
08:35
Bulharsko: Život ve skrytosti
Práce sester karmelitek v Bulharsku
09:15
Nemusíme, chceme!
Dokument seznamující s dobrovolnictvím a s jeho činností ve volném čase
10:05
Nedělní čtení
Druhá neděle velikonoční
10:35
Léta letí k andělům (54)
Pavel Smetáček
10:55
Divadélko Bubáček (23)
Pohádka o výletě na hrad
11:10
Noeland (40)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
11:40
Sedmihlásky (59)
Zpíváme s dětmi
11:45
Hermie soutěží
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
Doma
08:30
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (124/130)
 
TV program: Judge Hatchett
09:10
Dr. Oz (102/174)
10:00
Věštírna
11:00
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

II (13/22)
Sitcom USA (1998)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
11:25
film
Diana: Poslední cesta
Film Lux./VB/USA (2007).


TV Paprika
12:15
Sladké babičky
12:45
Oni spolu pečou!
13:20
Ahoj! Rybářská latina
13:55
Mlýnek na recepty
15:00
Měl jsem jednou...
15:15
Ahoj! Rybářská latina
15:50
Až do morku kostí
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
V partě s Debbie Travisovou
Seriál USA
15:30
Zima na chalupě
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Janáčkův máj 2008 - Ludgeřovice
Záznam koncertu z chrámu sv. Mikuláše v Ludgeřovicích pořádaného v rámci MHF Janáčkův máj 2008
13:15
Octava dies (667)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
13:50
Josef a jeho bratia
Životopisný příběh Josefa Bobalíka spojený s odchodem Rusínského obyvatelstva na Ukrajinu
14:40
Bratr Prem Bhai
Jeden z prvních misionářů v Arunachal Pradesh v Indii
14:50
Krásy Čech a Moravy (7)
Vranov nad Dyjí
15:20
Noční univerzita
Ježíš - Pán a Mistr - P. Pavel Semela
Doma
13:05
seriál
Druhý dech (60/80)
Romant. seriál SR (2011)
14:15
seriál
Rebelové (166/215)
Seriál Mex. (2004)
15:15
seriál
minih47657minih47657
Joan z Arkádie II (16/22)
 
TV program: Joan z Arkádie (Joan of Arcadia)
TV Paprika
16:55
Rachel Allen: U domácího stolu
17:30
Sladké babičky
18:00
Oni spolu pečou!
18:30
Pečení nic není
19:00
Mlýnek na recepty
19:35
Mlýnek na recepty Laci Hornáček
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit, jako je I

Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Buď já nebo pes
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:20
Terra Santa News
16:40
Exit 316 MISE
Bláznivá střela
17:00
NOEparáda (160)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
18:05
Po hladině
Mýty a legendy
18:25
Sedmihlásky (59)
Zpíváme s dětmi
18:30
V chalúpke a za chalúpkou
Stratený prsteň
18:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (33)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
19:00
Mezi pražci
Folkový magazín televize NOE
19:40
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
Doma
16:05
seriál
Cikánské srdce (186/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
17:00
seriál
Když budeš moje (60/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
17:55
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

IV (9/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:50
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (8/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:20
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (24/24)
 
TV program: Frasier
19:50
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VII (1/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:05
Jamie dělá minutky
20:35
Odsouzenci za plotnou
21:25
Chlapský víkend
22:00
Oz a James: Na zdraví, Velká Británie!
22:35
Co vaří Margó Bódi
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Gastrofanatici - Skandinávie
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Buď já nebo pes
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Klapka s ... (40)
Pořad o amatérském filmu a jeho autorech
21:00
Na koberečku (125)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
21:15
Historie českých hospiců aneb První hosp...
Dokument o vzniku prvního zařízení hospicové péče v České republice
21:35
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
21:45
Noční univerzita
P. ThLic. Roman Czudek - Eucharistie jako život, život jako eucharistie
22:45
Noekreace aneb Vandrování (135)
Soutěžní pořad
22:55
Octava dies (667)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
23:30
Otazníky
Tajemství víry
Doma
20:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(63)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:20
seriál
Druhý dech (61/80)
Romant. seriál SR (2011)
22:25
Jak být trendy
23:35
seriál
minih39805minih39805
Pojišťovna štěstí

Další díl/opakování:
09.11.2018 v 20:20 (Nova International)
10.11.2018 v 17:25 (Nova International)
16.11.2018 v 20:20 (Nova International)
17.11.2018 v 17:25 (Nova International)
23.11.2018 v 20:20 (Nova International)
24.11.2018 v 18:25 (Nova International)

V (16/16)
 
TV program: Pojišťovna štěstí
TV Paprika
00:15
Bytová restaurace
00:50
Pečení nic není
01:20
Mlýnek na recepty
01:55
Mlýnek na recepty Laci Hornáček
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit, jako je I

02:25
Jamie dělá minutky
02:55
Odsouzenci za plotnou
03:40
Chlapský víkend
04:10
Oz a James: Na zdraví, Velká Británie!
04:40
Co vaří Margó Bódi
Spektrum Home
reklama
TV Noe
01:00
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:45minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 03:45 (Doma)
11.12.2019 v 03:45 (Doma)
12.12.2019 v 03:45 (Doma)
13.12.2019 v 03:50 (Doma)
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)
20.12.2019 v 03:45 (Doma)
21.12.2019 v 04:10 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:25
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (24/24)
 
TV program: Frasier
01:50
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VII (1/24)
 
TV program: Frasier
02:15
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
18.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
19.12.2019 v 09:55 (Jednotka)

III (9/23)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
03:00
Dr. Oz (102/174)
03:45
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
12.12.2019 v 17:05 (Nova Gold)
12.12.2019 v 17:50 (Nova International)
12.12.2019 v 18:25 (NOVA)
13.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
13.12.2019 v 08:45 (NOVA)
13.12.2019 v 08:50 (Nova International)
14.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
14.12.2019 v 08:45 (Nova International)

III (201/259)
 
TV program: Ulice
04:25
Lampárna
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.168/0.105