TV Program - Čtvrtek 12. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Ze dne na den
Paprikový salát s rukolou
05:25
Krajánek
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastrofanatici - Skandinávie
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Maskérka
06:00
Design od 9 do 5
Seriál Maď.
06:30
Vidlička, nůž a design
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Hornolidečsko - Valašské Příkazy
Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
06:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (32)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
06:35
Boromejky pod Petřínem
Festivalový snímek o práci sester Boromejek
06:50
Léta letí k andělům (54)
Pavel Smetáček
07:15
Platinové písničky (73)
Dechovka
07:45
Síla evangelia
Dokument o setkáních mládeže
06:10
seriál
Macecha (8/120)
Telenovela Mex./Šp. (2005).
07:25
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (122/130)
 
TV program: Judge Hatchett
07:45
Dr. Oz (100/174)
Talkshow
TV Paprika
09:00
Bytová restaurace
09:35
Krajánek
10:05
Mlýnek na recepty
11:10
Miguelova rajská kuchyně
11:45
Rachel Allen: U domácího stolu
Spektrum Home
09:00
1 byt 3 plány
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:20
Cvrlikání (6)
Slávek Klecandr
09:35
Poselství svatých: František z Assisi
Hlásejte evangelium, ale slova používejte, jen když to bude nutné
09:50
Kulatý stůl
Časopis IN!
11:25
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
11:40
Sedmihlásky (58)
Zpíváme s dětmi
11:45
V chalúpke a za chalúpkou
Jarná únava
Doma
08:55
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

II (11/22)
Komed. seriál USA (1998)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
09:20
Věštírna
10:20
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(3, 4/142)
 
TV program: Ezel


TV Paprika
12:15
Sladké babičky
12:45
Oni spolu pečou!
13:20
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
13:55
Mlýnek na recepty
15:00
Měl jsem jednou...
15:15
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
15:50
Nigella vaří narychlo
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
V partě s Debbie Travisovou
Seriál USA
15:30
Podzim na chalupě
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Jak potkávat svět (10)
S Alfrédem Strejčkem
13:25
Tučín
Tučín je obec ležící v okrese Přerov
13:45
Putování modrou planetou
Island
14:30
Jak si mě našel Antonín z Padovy
Netradiční umělecký dokument o svatém Antonínovi z Padovy vás zavede na důležitá místa místa ze svět...

Netradiční umělecký dokument o svatém Antonínovi z Padovy vás zavede na důležitá místa místa ze světcova života

15:15
Terra Santa News
15:35
Odkaz předků (3)
Ročov
Doma
12:05
film
minih79526minih79526
14:10
seriál
Rebelové (164/215)
Seriál Mex. (2004).
15:05
seriál
minih47657minih47657
Joan z Arkádie II (14/22)
 
TV program: Joan z Arkádie (Joan of Arcadia)
15:55
seriál
Cikánské srdce (184/218)
Romant. seriál Rum. (2007).
TV Paprika
16:20
Miguelova rajská kuchyně
16:55
Rachel Allen: U domácího stolu
17:30
Sladké babičky
18:00
Oni spolu pečou!
18:30
Pečení nic není
19:00
Mlýnek na recepty
19:35
Mlýnek na recepty
Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Buď já nebo pes
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
Ekoauto (28)
Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporn...

Magazín nabízí každý měsíc zajímavé informace o čisté dopravě, o tom, jak jezdit ekologicky i úsporně

16:15
Podobenství (11)
Farizeus a celník
16:45
Dana & Přátelé (3)
Křesťanští hudebníci
17:20
Noekreace aneb Vandrování (134)
Soutěžní pořad
17:35
Divadélko Bubáček (23)
Pohádka o výletě na hrad
17:50
Hermie a Stanley na táboře
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
18:25
Sedmihlásky (58)
Zpíváme s dětmi
18:30
V chalúpke a za chalúpkou
Jarné nedorozumenie
18:40
Cesta k andělům (62)
Kardinál Miloslav Vlk
19:30
Atlas Charity
Co je hospic
19:40
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
Doma
16:50
seriál
Když budeš moje (56/238)
Telenovela Mex./Šp. (2001).
17:50
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

IV (7/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:45
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (6/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (21, 22/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:05
Rybářská latina
20:40
Přebory mezi příbory
21:10
Krásný nový biosvět
21:25
Chlapský víkend
22:00
Oz a James: Na zdraví, Velká Británie!
22:35
Co vaří Margó Bódi
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Gastrofanatici - Skandinávie
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Buď já nebo pes
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře (55)
Cyklus s folklorní tematikou
21:15
Kus dřeva ze stromu: Buk
Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patř...

Seriál "Kus dřeva ze stromu" je jakýmsi audiovizuálním zpracováním dvou knih výtvarníka Martina Patřičného

21:30
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
21:45
P.S. Mons. František Václav Lobkowicz, O...
Duchovní promluva
22:10
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
22:25
Octava dies (666)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
23:00
NOEparáda (159)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
Doma
20:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 04:10 (Kino Barrandov)
09.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(62)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:20
seriál
Druhý dech (59/80)
Romant. seriál SR (2011).
22:20
seriál
minih88762minih88762
Ezel

Další díl/opakování:
05.08.2014 v 23:45 (Doma)
06.08.2014 v 23:35 (Doma)

(5, 6/142)
 
TV program: Ezel
TV Paprika
00:15
Bytová restaurace
00:50
Pečení nic není
01:20
Mlýnek na recepty
01:55
Mlýnek na recepty
02:25
Rybářská latina
02:55
Přebory mezi příbory
03:25
Krásný nový biosvět
03:40
Chlapský víkend
04:10
Oz a James: Na zdraví, Velká Británie!
04:40
Co vaří Margó Bódi
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
00:20
Exit 316 MISE
Bláznivá střela
00:40
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidi...
Dokument o přípravách a průběhu mezinárodní výstavy dětských výtvarných prací
01:00
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:30
seriál
Sestřička Jackie (5/12)
Seriál USA (2009).
01:00minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 04:15 (Doma)
10.12.2019 v 03:45 (Doma)
11.12.2019 v 03:45 (Doma)
12.12.2019 v 03:45 (Doma)
13.12.2019 v 03:50 (Doma)
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:40
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (21/24)
 
TV program: Frasier
02:10
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
18.12.2019 v 10:00 (Jednotka)

III (7/23)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
02:55
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
08.12.2019 v 11:35 (Nova Gold)
08.12.2019 v 12:45 (Nova International)
09.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
09.12.2019 v 08:50 (NOVA)
09.12.2019 v 08:55 (Nova International)
10.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
10.12.2019 v 09:00 (NOVA)
10.12.2019 v 09:05 (Nova International)

III (199/259)
 
TV program: Ulice
03:40
Lampáreň
04:20
seriál
Julie - Cesty za štěstím (39, 40/191)
Romant. seriál N (2005).
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.171/0.108