TV Program - Pondělí 9. dubna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:10
Ze dne na den
Různé druhy pečeného masa s dvěma druhy omáček
05:25
Hodujeme s Nigellou
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastrofanatici - Skandinávie
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Vazačka květin
06:00
Design od 9 do 5
Seriál Maď.
06:30
Klub designérů
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Octava dies (666)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
06:35
Putování modrou planetou
Island
07:20
Terra Santa News
07:40
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
07:55
Hornolidečsko - Valašské Příkazy
Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
05:00
seriál
Julie - Cesty za štěstím (31, 32/191)
Romant. seriál N (2005).
06:55
film
minih46361minih46361
TV Paprika
09:00
Slavní v maléru
09:35
Krajánek
10:05
Mlýnek na recepty
11:10
Miguelova rajská kuchyně
11:45
Rachel Allen: U domácího stolu
Spektrum Home
09:00
1 byt 3 plány
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:15
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:00
P.S.
Mons. František Radkovský - Sdělovací prostředky
08:25
Outdoor Films (2)
Richard Konkolski
10:00
Poselství svatých: František z Assisi
Hlásejte evangelium, ale slova používejte, jen když to bude nutné
10:10
Noekreace aneb Vandrování (134)
Soutěžní pořad
10:25
Sobecký obr
Italský muzikál pro děti na motivy pohádky Oscara Wilda
11:05
Noeland (53)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
11:35
Sedmihlásky (58)
Zpíváme s dětmi
11:40
Klaunský pohádkový kufřík (21)
O prolhanosti
Doma
08:25
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (119/130)
 
TV program: Judge Hatchett
09:05
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

II (8/22)
Komed. seriál USA (1998)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
09:30
Věštírna
Problémy s láskou, vztahy, v práci vám pomohou vyřešit naši renomovaní věštci
10:30
film
Sabrina u protinožců
Komedie USA (1999). (84 min)


TV Paprika
12:15
Sladké babičky
12:45
Oni spolu pečou!
13:20
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
13:55
Mlýnek na recepty
15:00
Měl jsem jednou...
15:15
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
15:50
Nigella vaří narychlo
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
13:00
Přestavba snů
Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
V partě s Debbie Travisovou
Seriál USA
15:30
Na chalupě den za dnem
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Angelus Domini
Film jako modlitba
12:05
Věrný pes Čiko
Film o věrném přátelství člověka a psa
13:55
Jeruzalém
Návštěva posvátných míst spojených se životem a smrtí Ježíše Krista
14:10
Boromejky pod Petřínem
Festivalový snímek o práci sester Boromejek
14:25
Krásy Čech a Moravy (6)
Perly horní Vltavy
14:55
Noční univerzita
Chudí Páně - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm
Doma
12:05
film
minih67557minih67557
14:10
seriál
Druhý dech (56/80)
Romant. seriál SR (2011).
15:05
film
Tam, kde má cenu přátelství
Romant. film N/Rak. (2007). (89 min)
TV Paprika
16:20
Miguelova rajská kuchyně
16:55
Rachel Allen: U domácího stolu
17:30
Sladké babičky
18:00
Oni spolu pečou!
18:30
Vaření s Nigellou
19:00
Mlýnek na recepty
19:35
Mlýnek na recepty
Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:15
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Buď já nebo pes
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
Letohrad - muzeum řemesel
Dokument přibližující muzeum řemesel v Novém Dvoře v Letohradě
16:25
Salesiánský magazín
Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
16:40
Exit 316 MISE
Musíme si naslouchat
17:00
NOEparáda (159)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
18:05
Po hladině
Muž a žena
18:25
Sedmihlásky (58)
Zpíváme s dětmi
18:30
Klaunský pohádkový kufřík (22)
O trpělivosti
18:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (32)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
19:00
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
19:15
Odkaz předků (3)
Ročov
19:30
Krajinou ticha
Jsme obklopeni hlukem a zvuky, ale bez protipólu ticha by byl život nesnesitelný. Esejistické zamyšl...

Jsme obklopeni hlukem a zvuky, ale bez protipólu ticha by byl život nesnesitelný. Esejistické zamyšlení dokumentaristy

Doma
16:55
film
Svatební valčík
Romant. film N (2008). (89 min)
18:50
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (3/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (15, 16/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:05
Rybářská latina
20:40
Přebory mezi příbory
21:10
Krásný nový biosvět
21:25
Chlapský víkend
22:00
Šéfkuchař bez čepice
22:35
Co vaří Margó Bódi
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Gastrofanatici - Skandinávie
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí
Seriál VB
20:30
Přestavba snů
Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Nejzelenější domy světa
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:15
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Buď já nebo pes
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Jak si mě našel Antonín z Padovy
Netradiční umělecký dokument o svatém Antonínovi z Padovy vás zavede na důležitá místa místa ze svět...

Netradiční umělecký dokument o svatém Antonínovi z Padovy vás zavede na důležitá místa místa ze světcova života

20:40
Na koberečku (124)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
20:50
Až na konec světa
Otec Alberto Maria De Agostini, po stopách badatele a průzkumníka Ohňové země
22:00
Noční univerzita
P. ThLic. Roman Czudek - Eucharistie jako život, život jako eucharistie
23:00
Octava dies (666)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
23:35
Kulatý stůl
Kurzy Alfa
Doma
20:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(60)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:20
seriál
Druhý dech (57/80)
Romant. seriál SR (2011).
22:15
Jak být trendy III
Dvě světoznámé stylistky vám každý týden ukážou, jak vypadat dobře a stylově
23:35
seriál
minih39805minih39805
Pojišťovna štěstí

Další díl/opakování:
09.11.2018 v 20:20 (Nova International)
10.11.2018 v 17:25 (Nova International)
16.11.2018 v 20:20 (Nova International)
17.11.2018 v 17:25 (Nova International)
23.11.2018 v 20:20 (Nova International)
24.11.2018 v 18:25 (Nova International)

V (15/16)
 
TV program: Pojišťovna štěstí
TV Paprika
00:15
Slavní v maléru
00:50
Vaření s Nigellou
01:20
Mlýnek na recepty
01:55
Mlýnek na recepty
02:25
Rybářská latina
02:55
Přebory mezi příbory
03:25
Krásný nový biosvět
03:40
Chlapský víkend
04:10
Šéfkuchař bez čepice
04:40
Co vaří Margó Bódi
Spektrum Home
reklama
TV Noe
01:05
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:45minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)
20.12.2019 v 03:45 (Doma)
21.12.2019 v 04:10 (Doma)
02.01.2020 v 05:25 (Doma)
04.01.2020 v 05:25 (Doma)
05.01.2020 v 05:10 (Doma)
06.01.2020 v 04:40 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:25
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

VI (15, 16/24)
 
TV program: Frasier
02:15
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

III (3/24)
 
TV program: Dharma & Greg
02:40
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (119/130)
 
TV program: Judge Hatchett
03:00
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
18.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
19.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
20.12.2019 v 01:35 (Jednotka)
21.12.2019 v 02:15 (Jednotka)
07.01.2020 v 08:50 (Jednotka)
08.01.2020 v 00:05 (Jednotka)

III (4/23)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
03:40
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
13.12.2019 v 17:05 (Nova Gold)
13.12.2019 v 17:45 (Nova International)
13.12.2019 v 18:25 (NOVA)
14.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
14.12.2019 v 08:45 (Nova International)
15.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
15.12.2019 v 12:50 (Nova International)
16.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)

III (196/259)
 
TV program: Ulice
04:25
Lampána
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.17/0.105