TV Program - Středa 21. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:05
Ze dne na den
Mimořádně úspěšný seriál Co si dáme dnes od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysí...

Mimořádně úspěšný seriál Co si dáme dnes od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem

05:20
A la Mode
05:35
Vaří se zdraví
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastro Agent - Jan Rosák
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Návrhář porcelánu
06:00
Feng Shui
Seriál Maď.
06:30
10 dětí, 10 pokojů
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
06:20
Noční univerzita
Charismata a služba - P. Elias Vella
07:10
Noekreace aneb Vandrování (131)
Soutěžní pořad
07:20
Cvrlikání (7)
Slávek Janoušek
05:00
seriál
Když budeš moje (37/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
05:50
seriál
Julie - Cesty za štěstím (13/191)
Romant. seriál N (2005)
06:35
Dr. Oz (85/174)
07:45
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (106/130)
 
TV program: Judge Hatchett
TV Paprika
09:00
Slavní v maléru
09:30
Daniela
10:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

11:00
Hostiny génia Hestona
11:30
Vaříme s Billem
Spektrum Home
09:00
Kutiholka
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:30
Ars Vaticana (23)
Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
08:40
Pro vita mundi (134)
Josef Vlček
09:15
Za závojem
Komunistický režim na Kubě nepřipouštějící jiný názor
10:15
Káva
Dokument filmaře Františka Dedka
10:30
Přímý přenos generální audience papeže B...
Přímý přenos promluvy Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra
Doma
08:05
seriál
Osobní strážce (57/64)
Seriál USA (2006-2007)
09:05
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

(17/22)
Sitcom USA (1997)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
09:30
Věštírna
10:30
seriál
V objetí hedvábí (183, 184/200)
Romant. seriál Tur. (2005-2007)


TV Paprika
12:00
Sweet boy
12:15
Sweet boy
12:30
Sweet boy
12:45
Sweet boy
13:00
Rachel Allen a hraví hosté
13:30
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
14:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

15:00
Rande na lodi
15:30
Rachel Allen a hraví hosté
Spektrum Home
12:30
Kutiholka
Seriál Maď.
13:00
Bytové metamorfózy III
Seriál USA
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
15:30
Jaro na chalupě - speciál
Hugh Fearnly Whittingstall před deseti lety opustil město, přestal ho zajímat každodenní kolotoč dik...

Hugh Fearnly Whittingstall před deseti lety opustil město, přestal ho zajímat každodenní kolotoč dik

reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Klapka s... (37)
Pořad o amatérském filmu a jeho autorech
13:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (29)
Autor a průvodce Marek Orko Vácha
13:30
Post Scriptum s kardinálem Miloslavem Vl...
Duchovní promluva
14:00
Divadélko Bubáček (21)
Princ za osmnáct a princezna bez dvou za dvacet
14:15
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře (55)
Cyklus s folklorní tematikou
15:25
Být s naším lidem
Náboženství v Bolívii
15:40
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
Doma
12:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 03:55 (Kino Barrandov)
08.12.2019 v 04:10 (Kino Barrandov)
09.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(52)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
12:55
seriál
Druhý dech (46/80)
Romant. seriál SR (2011)
14:00
seriál
Rebelové (150/215)
Seriál Mex. (2004)
14:55
seriál
minih47657minih47657
Joan z Arkádie (23/23)
 
TV program: Joan z Arkádie (Joan of Arcadia)
15:50
seriál
Cikánské srdce (170/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
TV Paprika
16:00
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
16:30
Hostiny génia Hestona
17:00
Vaříme s Billem
17:30
Košíčkové války
18:30
Dolce Vita podle Davida Rocca
19:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

19:30
Mlýnek na recepty
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit

Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
NOEparáda (156)
Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
17:00
Exit 316 MISE
Čas na lásku
17:25
Octava dies (663)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
18:00
Studentská mše svatá z ostravsko-opavské...
Mše svatá z ostravsko-opavského biskupství se studenty středních a vysokých škol
18:50
Sedmihlásky (55)
Zpíváme s dětmi
18:55
Klaunský pohádkový kufřík (9)
O pracovité Elence
19:05
Hermie a přítel v nouzi
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
19:15
Terra Santa News
19:35
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
19:40
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
Doma
16:50
seriál
Když budeš moje (38/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
17:50
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

III (15/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:45
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

II (15/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:15
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

V (17, 18/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:00
Delikatesy Jamese Martina
20:30
Jimmova továrna na jídlo
21:00
Polévka je grunt
21:20
Vaří, až se z ní kouří
21:50
Šéfkuchař bez čepice
22:20
Labužnický expres
22:50
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:20
Gastro Agent - Jan Rosák
23:50
Slavní v maléru
Spektrum Home
20:00
Kutiholka
Seriál Maď.
20:30
Bytové metamorfózy III
Seriál USA
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Léta letí k andělům (42)
Jan Royt
20:25
Noční univerzita
Kateřina Lachmanová - Duchovní život seniorů co nejpraktičtěji
21:15
Na koberečku (123)
Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
21:25
Momentka z ostrova krásy
Korsika
21:35
Nárožní kámen
Súdán, bývalá britská kolonie, se v roce 1956 stal nezávislým, a hned se zase vrhl do občanské války...

Súdán, bývalá britská kolonie, se v roce 1956 stal nezávislým, a hned se zase vrhl do občanské války

22:20
Mussoliniho kariéra (1)
Historický dokument o muži, který vládl fašistické Itálii přes dvacet let
22:50
Noekreace aneb Vandrování (131)
Soutěžní pořad
23:00
Generální audience papeže Benedikta XVI
Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra
23:30
Krásy Čech a Moravy (3)
Konopiště
Doma
20:00
film
minih62627minih62627
Unesený

Další díl/opakování:
28.01.2017 v 20:15 (Prima LOVE)
29.01.2017 v 15:45 (Prima LOVE)

 
TV program: Setkání s nebezpečím (Encounter with Danger)
21:55
seriál
V objetí hedvábí (185, 186/200)
Romant. seriál Tur. (2005-2007)
23:45
seriál
minih45728minih45728
Tudorovci

Další díl/opakování:
30.11.2019 v 23:40 (Epic Drama)
04.12.2019 v 00:15 (Epic Drama)
07.12.2019 v 23:55 (Epic Drama)
11.12.2019 v 22:50 (Epic Drama)

III (3/8)
 
TV program: Tudorovci (The Tudors)
TV Paprika
00:20
Daniela
00:50
Dolce Vita podle Davida Rocca
01:20
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

01:50
Mlýnek na recepty
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit

02:20
Delikatesy Jamese Martina
02:50
Jimmova továrna na jídlo
03:20
Polévka je grunt
03:35
Vaří, až se z ní kouří
04:05
Šéfkuchař bez čepice
04:35
Labužnický expres
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:05
Hornolidečsko - Seninka
Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
00:15
Písňový koncert (2)
V jednom z nejkrásnějších písňových cyklů všech dob "Zimní cesta" Franze Schuberta se v rámci Meziná...

V jednom z nejkrásnějších písňových cyklů všech dob "Zimní cesta" Franze Schuberta se v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj 2008 představí dva mladí vynikající umělci

00:50
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:35minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
07.12.2019 v 04:15 (Doma)
10.12.2019 v 03:45 (Doma)
11.12.2019 v 03:45 (Doma)
12.12.2019 v 03:45 (Doma)
13.12.2019 v 03:50 (Doma)
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:10
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

V (17, 18/24)
 
TV program: Frasier
01:50
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

II (15/24)
 
TV program: Dharma & Greg
02:15
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
09.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)

II (13/22)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
02:55
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
06.12.2019 v 23:30 (Nova International)
07.12.2019 v 00:10 (Nova Gold)
07.12.2019 v 08:45 (Nova International)
08.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
08.12.2019 v 12:45 (Nova International)
09.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
09.12.2019 v 08:50 (NOVA)
09.12.2019 v 08:55 (Nova International)

III (183/259)
 
TV program: Ulice
03:40
Lampárna
04:20
Na střeše
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.228/0.161