TV Program - Úterý 20. března

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Spektrum Home Spektrum Home
reklama
TV Noe TV Noe
Doma Doma
05:05
Ze dne na den
Mimořádně úspěšný seriál Co si dáme dnes od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysí...

Mimořádně úspěšný seriál Co si dáme dnes od nynějška vystřídá na programu TV Paprika nový pořad vysílaný rovněž každý den s novým obsahem

05:20
A la Mode
05:35
Vaří se zdraví
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastro Agent - Jan Rosák
07:00
Teleshop
05:00
Kutiholka
Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci...
Výrobce ručního papíru
06:00
Feng Shui
Seriál Maď.
06:30
10 dětí, 10 pokojů
Seriál Maď.
07:00
Teleshop
06:05
Atlas Charity
Hodslavice
06:10
Salesiánský magazín
Televizní relace, která přináší informace o životě a činnosti široké salesiánské rodiny
06:25
Písňový koncert (2)
V jednom z nejkrásnějších písňových cyklů všech dob "Zimní cesta" Franze Schuberta se v rámci Meziná...

V jednom z nejkrásnějších písňových cyklů všech dob "Zimní cesta" Franze Schuberta se v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj 2008 představí dva mladí vynikající umělci

07:00
Učedníci a misionáři
Svaté lidové misie jsou na severovýchodě Brazílie nástrojem, který mnoha katolíkům pomáhá najít nový...

Svaté lidové misie jsou na severovýchodě Brazílie nástrojem, který mnoha katolíkům pomáhá najít nový význam jejich křtu

07:30
Bol som mimo
Peter Vician
05:00
Anderův žebřiňák
05:30
seriál
Když budeš moje (36/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
06:20
seriál
Julie - Cesty za štěstím (12/191)
Romant. seriál N (2005)
07:25
Dr. Oz (84/174)
TV Paprika
09:00
Slavní v maléru
09:30
Daniela
10:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

11:00
Hostiny génia Hestona
11:30
Vaříme s Billem
Spektrum Home
09:00
Kutiholka
Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
10:00
Na úvěr
Seriál VB
10:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
11:00
Green Team
Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu?
Seriál VB
reklama
TV Noe
08:30
Krasová pokladnice Emine Bojir Chasar Ni...
Dokument o ukrajinské krasové jeskyni Emine Bojir Chasar Nižnij, která patří díky své krystalické vý...

Dokument o ukrajinské krasové jeskyni Emine Bojir Chasar Nižnij, která patří díky své krystalické výzdobě mezi největší světové unikáty

08:50
Sme ich rodina
Život v rehoľných komunitách na pozadí príbehov jednotlivých členov
09:00
Jan Pavel Veliký, papež, který měnil his...
Filmová vzpomínka na milovaného papeže
10:05
Octava dies (663)
Týdenní zpravodajství z Vatikánu
10:35
Noční univerzita
Kateřina Lachmanová - Duchovní život seniorů co nejpraktičtěji
11:25
Divadélko Bubáček (21)
Princ za osmnáct a princezna bez dvou za dvacet
11:40
Sedmihlásky (55)
Zpíváme s dětmi
11:45
Klaunský pohádkový kufřík (7)
O kráse
Doma
08:15
seriál
minih114741minih114741
Soudkyně Hatchettová

Další díl/opakování:
29.05.2017 v 10:10 (Doma)

III (105/130)
 
TV program: Judge Hatchett
08:55
seriál
Osobní strážce (56/64)
Seriál USA (2006-2007)
09:40
Věštírna
10:40
seriál
minih56105minih56105
Veronika

Další díl/opakování:
28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR)
29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR)
30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)

(16/22)
Sitcom USA (1997)
 
TV program: Veroničiny svůdnosti (Veronica's Closet)
11:05
Jak být trendy IV


TV Paprika
12:00
Sweet boy
12:15
Sweet boy
12:30
Slaďáky Jamese Martina
13:00
Rachel Allen a hraví hosté
13:30
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
14:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

15:00
Rande na lodi
15:30
Rachel Allen a hraví hosté
Spektrum Home
12:30
Kutiholka
Seriál Maď.
13:00
Bytové metamorfózy III
Seriál USA
13:30
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
14:30
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
15:30
Jaro na chalupě
Seriál VB
reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba
Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Hudební okénko (4)
Hudba v postní době
12:40
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
12:45
Ars Vaticana (23)
Historické a umělecké zajímavosti z nejmenšího státu na světě
12:55
Stavitelé měst
Dobrovolnická služba v Salesiánské kongregaci
13:10
Dana & Přátelé (7)
Křesťanští hudebníci
13:40
Podobenství (7)
Nebeská hostina
14:15
Hornolidečsko - Seninka
Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
14:25
Kulatý stůl
Časopis IN!
Doma
12:10
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(51)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
13:05
seriál
Druhý dech (45/80)
Romant. seriál SR (2011)
14:15
seriál
Rebelové (149/215)
Seriál Mex. (2004)
15:10
seriál
minih47657minih47657
Joan z Arkádie (22/23)
 
TV program: Joan z Arkádie (Joan of Arcadia)
TV Paprika
16:00
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
16:30
Hostiny génia Hestona
17:00
Vaříme s Billem
17:30
Sweet boy
17:45
Sweet boy
18:00
Sweet boy
18:15
Sweet boy
18:30
Dolce Vita podle Davida Rocca
19:00
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

19:30
Mlýnek na recepty
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit

Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět
Seriál VB
17:00
Green Team
Seriál Maď.
17:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové
Seriál USA
19:00
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
reklama
TV Noe
16:00
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
16:15
Naše zasvěcení
Dokument vypráví o počátcích a dnešní podobě činnosti Salesiánů Dona Boska
16:40
Příběh slovenské řeky
Příběh o nejdelší řece na Slovensku - Váhu
16:55
Léta letí k andělům (24)
Jan Špilar
17:10
Putování modrou planetou
Egypt
17:55
Noeland (53)
Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
18:25
Sedmihlásky (55)
Zpíváme s dětmi
18:30
Klaunský pohádkový kufřík (8)
O líné Lálince
18:45
Hermie a lhářka Flo
Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
19:10
Noekreace aneb Vandrování (131)
Soutěžní pořad
19:20
Odkaz předků (1)
Lenešice
19:30
Atlas Charity
Bílá Voda
19:40
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
Doma
16:05
seriál
Cikánské srdce (169/218)
Romant. seriál Rum. (2007)
17:00
seriál
Když budeš moje (37/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001)
18:00
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
12.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
13.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
14.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
15.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
16.10.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
17.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
18.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
19.10.2019 v 13:30 (Prima LOVE)

III (14/22)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
18:55
seriál
minih50575minih50575
Dharma a Greg

Další díl/opakování:
22.06.2014 v 01:25 (Smíchov)
23.06.2014 v 01:45 (Smíchov)
24.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)

II (14/24)
 
TV program: Dharma & Greg
19:25
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

V (15, 16/24)
 
TV program: Frasier
TV Paprika
20:00
Delikatesy Jamese Martina
20:30
Jimmova továrna na jídlo
21:00
Polévka je grunt
21:20
Vaří, až se z ní kouří
21:50
Šéfkuchař bez čepice
22:20
Labužnický expres
22:50
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:20
Gastro Agent - Jan Rosák
23:50
Slavní v maléru
Spektrum Home
20:00
Kutiholka
Seriál Maď.
20:30
Bytové metamorfózy III
Seriál USA
21:00
Pokojové metamorfózy
Seriál USA
21:30
Prokoukne to?
Kanadský seriál
22:00
Green Team
Seriál Maď.
22:30
Vítejte na svatební hostině
Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne?
Seriál USA
reklama
TV Noe
20:00
Putování po evropských klášterech
Peter Hans Kolvenbach, generální představený Jezuitů
20:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
Stromu zbývá naděje
21:05
Zpravodajské Noeviny
Dobré zprávy pro všechny
21:20
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzo...
Hlubinami vesmíru s dr. Michaelem Prouzou 1 o astročásticové fyzice
22:05
Terra Santa News
22:25
Město Bohumín
O historii města
22:45
Exit 316 MISE
Jak podvodníci přicházejí o iluze
23:05
Přejeme si...
Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
23:20
Post Scriptum s kardinálem Miloslavem Vl...
Duchovní promluva
23:55
Čteme z křesťanských periodik
Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
Doma
20:00
seriál
minih81877minih81877
Velkolepé století

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
11.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
12.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
13.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
14.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
15.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)
16.12.2019 v 04:00 (Kino Barrandov)
17.12.2019 v 04:05 (Kino Barrandov)

(52)
 
TV program: Velkolepé století (Muhtesem Yüzyil)
21:15
seriál
Druhý dech (46/80)
Romant. seriál SR (2011)
22:15
seriál
V objetí hedvábí (183, 184/200)
Romant. seriál Tur. (2005-2007)
TV Paprika
00:20
Daniela
00:50
Dolce Vita podle Davida Rocca
01:20
Mlýnek na recepty
Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty ...

Róbert Bede a Zsolt Serényi, dva stálí moderátoři našeho nového seriálu nazvaného Mlýnek na recepty dobře vědí, že diváci, ať už jsou jakéhokoli rodu, určitě ocení pořad, ve kterém bude mít hlavní slovo praktičnost a drobná každodenní kreativita

01:50
Mlýnek na recepty
V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz s...

V nové řadě veleúspěšného seriálu Mlýnek na recepty zaměřené na české a slovenské chutě, nám vítěz soutěže Absolut Chef, Laci Hornáček, předvede přípravu vynikajících slaných i sladkých receptů české a slovenské kuchyně ve společnosti celebrit

02:20
Delikatesy Jamese Martina
02:50
Jimmova továrna na jídlo
03:20
Polévka je grunt
03:35
Vaří, až se z ní kouří
04:05
Šéfkuchař bez čepice
04:35
Labužnický expres
Spektrum Home
reklama
TV Noe
00:05
Cvrlikání (7)
Slávek Janoušek
01:15
Poslech Radia Proglas
Přestávka do 06.00 hodin
Doma
00:00
seriál
minih45728minih45728
Tudorovci

Další díl/opakování:
11.12.2019 v 22:50 (Epic Drama)
18.12.2019 v 22:50 (Epic Drama)

III (2/8)
 
TV program: Tudorovci (The Tudors)
00:55minih86110minih86110
Adéla show

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 03:45 (Doma)
11.12.2019 v 03:45 (Doma)
12.12.2019 v 03:45 (Doma)
13.12.2019 v 03:50 (Doma)
14.12.2019 v 03:55 (Doma)
17.12.2019 v 03:40 (Doma)
20.12.2019 v 03:45 (Doma)
21.12.2019 v 04:10 (Doma)

 
TV program: Adela show
01:30
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

V (15, 16/24)
 
TV program: Frasier
02:15
seriál
minih50675minih50675
Předčasné vydání

Další díl/opakování:
10.12.2019 v 00:45 (Jednotka)
11.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
12.12.2019 v 01:30 (Jednotka)
13.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
16.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
17.12.2019 v 09:55 (Jednotka)
18.12.2019 v 10:00 (Jednotka)
19.12.2019 v 09:55 (Jednotka)

II (12/22)
 
TV program: Předčasné vydání (Early Edition)
03:00
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
12.12.2019 v 17:05 (Nova Gold)
12.12.2019 v 17:50 (Nova International)
12.12.2019 v 18:25 (NOVA)
13.12.2019 v 00:20 (Nova Gold)
13.12.2019 v 08:45 (NOVA)
13.12.2019 v 08:50 (Nova International)
14.12.2019 v 00:15 (Nova Gold)
14.12.2019 v 08:45 (Nova International)

III (182/259)
 
TV program: Ulice
03:40
Lampárna
04:15
Na střeše
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.22/0.158