TV Program - Středa 27. ledna

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
05:00minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)
28.11.2019 v 12:30 (ČT1)
29.11.2019 v 12:30 (ČT1)
01.12.2019 v 02:05 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 02:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:59 (ČT2)
21.11.2019 v 02:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:59 (ČT2)
22.11.2019 v 02:10 (ČT1)
22.11.2019 v 05:59 (ČT2)
23.11.2019 v 01:35 (ČT1)
25.11.2019 v 05:59 (ČT2)
26.11.2019 v 02:40 (ČT1)

05:00
Auto Moto Styl
05:30
Správy STV
06:00
seriál
minih43037minih43037
Benjamin Kvítko

Další díl/opakování:
24.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)
26.12.2012 v 08:00 (MINIMAX)
27.12.2012 v 15:00 (MINIMAX)

18
 
TV program: Benjamin Kvítko (Benjamin Blümchen)
06:25
seriál
minih37728minih37728
Bořek stavitel

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 18:00 (JIM JAM)
22.11.2019 v 19:20 (RiK)
23.11.2019 v 02:10 (RiK)
24.11.2019 v 02:10 (RiK)
25.11.2019 v 02:10 (RiK)
26.11.2019 v 02:10 (RiK)
27.11.2019 v 02:10 (RiK)
27.11.2019 v 05:00 (JIM JAM)

18
 
TV program: Bořek stavitel (Bob the Builder)
06:35
seriál
minih50642minih50642
Merlin, kouzelné štěně

Další díl/opakování:
08.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
11.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
12.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
13.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
14.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
15.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
18.07.2016 v 06:20 (ČT :D)
19.07.2016 v 06:20 (ČT :D)

18
 
TV program: Merlin a kouzelný obojek (Merlin the Magical Puppy)
06:45
seriál
minih15523minih15523
Pat a Mat

Další díl/opakování:
17.02.2017 v 11:25 (ČT :D)
18.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
19.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
24.02.2017 v 11:20 (ČT :D)
25.02.2017 v 10:50 (ČT :D)
26.02.2017 v 19:45 (ČT :D)
03.03.2017 v 11:20 (ČT :D)
04.03.2017 v 10:50 (ČT :D)

4
 
TV program: ...a je to!
06:55
Krásy evropského pobřeží: Galicie
07:00
Chalupa je hra
07:25
Angličtina - Extra 30
07:50
Výtvarnické konfese 3
05:00
Novashopping
05:59minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 01:35 (Nova Gold)
22.11.2019 v 02:35 (Nova International)
22.11.2019 v 05:55 (NOVA)
23.11.2019 v 01:45 (Nova Gold)
23.11.2019 v 03:10 (Nova International)
25.11.2019 v 05:55 (Nova International)
25.11.2019 v 05:55 (NOVA)
26.11.2019 v 01:20 (Nova Gold)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 20
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:40
Pět holek na krku 53
07:10
Teleshopping
07:20minih89955minih89955
07:50
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 5
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 17:20 (ČT :D)
25.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
25.11.2019 v 08:30 (ČT2)
26.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
26.11.2019 v 08:30 (ČT2)
27.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
27.11.2019 v 08:30 (ČT2)
28.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih42700minih42700
Černá země

Další díl/opakování:
30.04.2013 v 03:00 (ČT1)
01.05.2013 v 03:50 (ČT1)
02.05.2013 v 04:00 (ČT1)
03.05.2013 v 03:10 (ČT1)
04.05.2013 v 04:05 (ČT1)

4
10:05minih58762minih58762
11:05minih38376minih38376
O zlém snu (?) [TV film]

Další díl/opakování:
08.05.2013 v 08:20 (ČT2)
18.05.2013 v 02:10 (ČT2)

ČT2
08:20
Kde peníze pomáhají
08:30
Panorama
09:10
Babylon
09:40
Za domy milovníků umění s
10:00
William Blake!
10:55
Svět zázraků: Vinařství v Čechách
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 11:25 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)
28.11.2019 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:30
seriál
minih49890minih49890
Stefanie II 18
09:25
film
minih28186minih28186
Ztraceni v moři

Další díl/opakování:
12.05.2018 v 15:05 (NOVA)
14.05.2018 v 09:40 (Nova Cinema)
15.05.2018 v 05:50 (Nova Cinema)

 
TV program: Ztraceni v moři (The Deep End of the Ocean)
11:20minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 11:45 (NOVA)
22.11.2019 v 12:40 (Nova International)
22.11.2019 v 15:00 (Nova Gold)
25.11.2019 v 11:45 (NOVA)
25.11.2019 v 12:40 (Nova International)
25.11.2019 v 14:50 (Nova Gold)
26.11.2019 v 11:45 (NOVA)
26.11.2019 v 12:45 (Nova International)

 
TV program: Tescoma s chutí
11:35
seriál
minih47684minih47684
Lenssen spol.

Další díl/opakování:
28.12.2011 v 02:30 (NOVA)
29.12.2011 v 02:20 (NOVA)
30.12.2011 v 02:35 (NOVA)
31.12.2011 v 02:45 (NOVA)

 
TV program: Lenssen & spol. (Lenßen und Partner)
Prima
08:20
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 07:30 (Prima)
23.11.2019 v 07:15 (Prima)
24.11.2019 v 07:10 (Prima)
25.11.2019 v 07:30 (Prima)
26.11.2019 v 07:30 (Prima)
27.11.2019 v 07:30 (Prima)
28.11.2019 v 07:30 (Prima)
29.11.2019 v 07:30 (Prima)
30.11.2019 v 07:20 (Prima)

83
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
08:50
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
23.12.2016 v 08:30 (Doma)
27.12.2016 v 08:35 (Doma)
28.12.2016 v 08:35 (Doma)
29.12.2016 v 08:35 (Doma)
30.12.2016 v 08:35 (Doma)
31.12.2016 v 08:35 (Doma)
01.01.2017 v 10:20 (Doma)
02.01.2017 v 08:30 (Doma)

I 18
 
TV program: Frasier
09:15
seriál
minih52703minih52703
Právo a pořádek

Další díl/opakování:
04.10.2019 v 17:00 (Barrandov plus)
05.10.2019 v 01:30 (TV Barrandov)
05.10.2019 v 12:20 (Barrandov plus)
06.10.2019 v 01:35 (TV Barrandov)
06.10.2019 v 12:25 (Barrandov plus)

I 14
 
TV program: Právo a pořádek (Law & Order)
10:15
seriál
minih56264minih56264
Policie Hamburk

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
20.11.2019 v 12:30 (Prima)
21.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
21.11.2019 v 12:35 (Prima)
22.11.2019 v 08:15 (Prima Krimi)
22.11.2019 v 12:35 (Prima)
25.11.2019 v 08:10 (Prima Krimi)
25.11.2019 v 12:30 (Prima)

III 15
 
TV program: Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
11:10
seriál
minih42009minih42009
To je vražda, napsala

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 15:55 (ČT1)
21.11.2019 v 09:00 (ČT1)
22.11.2019 v 09:00 (ČT1)
25.11.2019 v 15:55 (ČT1)
26.11.2019 v 09:00 (ČT1)
27.11.2019 v 15:55 (ČT1)
28.11.2019 v 09:00 (ČT1)
29.11.2019 v 09:00 (ČT1)

III 5
 
TV program: To je vražda, napsala (Murder, She Wrote)
Nova Action


ČT1
12:00
Polední události
12:30minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)
24.11.2019 v 02:50 (ČT1)
25.11.2019 v 12:30 (ČT1)
26.11.2019 v 12:30 (ČT1)
27.11.2019 v 12:30 (ČT1)
28.11.2019 v 12:30 (ČT1)
29.11.2019 v 12:30 (ČT1)
01.12.2019 v 02:05 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 12
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih44301minih44301
Soudkyně Amy

Další díl/opakování:
01.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
02.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
03.04.2019 v 09:45 (Jednotka)
04.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
05.04.2019 v 00:20 (Jednotka)
06.04.2019 v 01:00 (Jednotka)
08.04.2019 v 09:50 (Jednotka)
09.04.2019 v 00:25 (Jednotka)

6
 
TV program: Soudkyně Amy (Judging Amy)
15:00
Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko
15:10
Nechte mě bejt! Úchyl
15:25
Nehasit! Hořím!
15:50
Hrůzostrašný dějepis 4
ČT2
12:00minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
23.11.2019 v 18:25 (ČT1)
28.11.2019 v 04:45 (ČT1)
30.11.2019 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 17:40 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)
29.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 14:25 (ČT1)
24.11.2019 v 01:05 (ČT24)
25.11.2019 v 21:40 (ČT1)
29.11.2019 v 14:25 (ČT1)
01.12.2019 v 01:05 (ČT24)

13:20minih57795minih57795
Věříš si?

Další díl/opakování:
24.04.2012 v 16:40 (ČT2)

13:45
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:00
Věda je zábava 10
14:25
Tykadlo
14:40
Sedm klaunů
14:50minih57144minih57144
Chcete mě?

Další díl/opakování:
26.11.2019 v 12:15 (ČT2)
29.11.2019 v 05:30 (ČT2)
01.12.2019 v 13:10 (ČT2)

 
TV program: Chcete mě?
15:05
Kde peníze pomáhají
15:15
Letečtí stíhači v boji: Hon na
reklama
NOVA
12:25
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

VI 8
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
13:15
seriál
minih35438minih35438
Walker Texas Ranger

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 01:45 (Prima)
21.11.2019 v 01:55 (Prima)
22.11.2019 v 01:50 (Prima)
23.11.2019 v 02:05 (Prima)
25.11.2019 v 14:30 (Prima)
26.11.2019 v 01:45 (Prima)
27.11.2019 v 01:50 (Prima)
28.11.2019 v 02:00 (Prima)
29.11.2019 v 01:45 (Prima)

VII 6
 
TV program: Walker, Texas Ranger
14:00
seriál
minih49292minih49292
Pohřešovaní

Další díl/opakování:
04.03.2018 v 14:45 (Nova Cinema)
07.03.2018 v 07:40 (Nova Cinema)
08.03.2018 v 03:55 (Nova Cinema)
11.03.2018 v 15:15 (Nova Cinema)
14.03.2018 v 08:35 (Nova Cinema)
15.03.2018 v 04:20 (Nova Cinema)

II 14
 
TV program: Pohřešovaní (1-800-Missing)
14:55
seriál
minih42039minih42039
Krok za krokem

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 08:20 (Doma)
25.11.2019 v 12:25 (NOVA)
26.11.2019 v 08:20 (Doma)
26.11.2019 v 12:25 (NOVA)
27.11.2019 v 08:20 (Doma)
27.11.2019 v 12:25 (NOVA)
28.11.2019 v 02:35 (NOVA)
28.11.2019 v 08:20 (Doma)

13
 
TV program: Krok za krokem (Step by Step)
15:20
seriál
minih35845minih35845
Smallville

Další díl/opakování:
04.02.2015 v 16:05 (Dajto)
05.02.2015 v 16:00 (Dajto)
06.02.2015 v 16:05 (Dajto)

VI 10
 
TV program: Smallville
Prima
12:05
seriál
minih49335minih49335
Kauzy z Bostonu

Další díl/opakování:
29.05.2018 v 13:30 (WAU)
30.05.2018 v 13:30 (WAU)
31.05.2018 v 13:30 (WAU)
01.06.2018 v 13:30 (WAU)
02.06.2018 v 05:45 (WAU)
04.06.2018 v 13:30 (WAU)
05.06.2018 v 13:30 (WAU)
06.06.2018 v 13:30 (WAU)

II 10
 
TV program: Kauzy z Bostonu (Boston Legal)
13:00
seriál
minih41728minih41728
M*A*S*H

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 07:30 (Prima)
23.11.2019 v 07:15 (Prima)
24.11.2019 v 07:10 (Prima)
25.11.2019 v 07:30 (Prima)
26.11.2019 v 07:30 (Prima)
27.11.2019 v 07:30 (Prima)
28.11.2019 v 07:30 (Prima)
29.11.2019 v 07:30 (Prima)
30.11.2019 v 07:20 (Prima)

84
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
13:30
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

I 6
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
14:00
seriál
minih40262minih40262
Čarodějky

Další díl/opakování:
11.07.2019 v 20:00 (Nova Gold)
12.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
13.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
14.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.07.2019 v 03:40 (Nova Gold)
16.07.2019 v 03:30 (Nova Gold)
17.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.07.2019 v 03:25 (Nova Gold)

IV 1
 
TV program: Čarodějky (Charmed)
14:55
seriál
minih48084minih48084
Médium IV 2
 
TV program: Médium (Medium)
15:50
Láska jejího života
Nova Action
ČT1
16:15
Tak to vidím já 4
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 17:20 (ČT :D)
25.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
25.11.2019 v 08:30 (ČT2)
26.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
26.11.2019 v 08:30 (ČT2)
27.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
27.11.2019 v 08:30 (ČT2)
28.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 11:25 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)
23.11.2019 v 00:40 (ČT1)
25.11.2019 v 11:25 (ČT1)
26.11.2019 v 00:35 (ČT1)
27.11.2019 v 01:50 (ČT1)
28.11.2019 v 00:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30
Pod pokličkou
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 17:40 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)
25.11.2019 v 17:40 (ČT1)
26.11.2019 v 05:15 (ČT1)
27.11.2019 v 05:15 (ČT1)
28.11.2019 v 05:15 (ČT1)
29.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Vstavač bledý
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 18:55 (ČT1)
22.11.2019 v 19:00 (ČT24)
23.11.2019 v 18:55 (ČT1)
23.11.2019 v 19:00 (ČT24)
24.11.2019 v 18:55 (ČT1)
24.11.2019 v 19:00 (ČT24)
25.11.2019 v 18:55 (ČT1)
25.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:05
Řidiči profesionálové 4
16:20
Podzemní Čechy II
16:20
seriál
minih81334minih81334
Podzemní Čechy II (?) [TV seriál] Stříbrné Hory Kutné
16:45
Utajená řeč peněz 3
17:05
Medicína pro 21. století
17:20
PORT
17:50
Přidej se
18:05
Nedej se
18:30
Hledám práci
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Musicblok
19:30
Kapusta 10
reklama
NOVA
16:10
seriál
minih46586minih46586
Beze stopy

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 05:50 (KABEL1)
25.11.2019 v 23:50 (NOVA)
27.11.2019 v 00:10 (NOVA)
28.11.2019 v 00:10 (NOVA)
28.11.2019 v 05:55 (KABEL1)

VI 15
 
TV program: Beze stopy (Without a Trace)
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:40
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
25.11.2019 v 21:00 (WAU)
26.11.2019 v 10:15 (PLUS)
26.11.2019 v 21:00 (WAU)
27.11.2019 v 10:15 (PLUS)
27.11.2019 v 21:00 (WAU)
28.11.2019 v 10:20 (PLUS)
28.11.2019 v 21:00 (WAU)
29.11.2019 v 10:15 (PLUS)

IV 8
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:35
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
21.11.2019 v 22:50 (Nova International)
21.11.2019 v 23:55 (Nova Gold)
22.11.2019 v 08:45 (NOVA)
22.11.2019 v 08:50 (Nova International)
22.11.2019 v 12:05 (Nova Gold)
23.11.2019 v 00:00 (Nova Gold)
23.11.2019 v 08:50 (Nova International)
24.11.2019 v 12:10 (Nova Gold)

(1605, 1606)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00minih56231minih56231
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih49889minih49889
Sabrina - mladá čarodějnice

Další díl/opakování:
06.02.2018 v 15:55 (Relax)
07.02.2018 v 15:55 (Relax)
08.02.2018 v 15:55 (Relax)
09.02.2018 v 15:55 (Relax)
12.02.2018 v 15:55 (Relax)
13.02.2018 v 15:55 (Relax)

I 6
 
TV program: Sabrina - mladá čarodějnice (Sabrina, the teenage witch)
Nova Action
ČT1
20:00minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:00
Neobyčejné životy
21:55minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 19:40 (ČT2)
23.11.2019 v 12:50 (ČT1)
25.11.2019 v 19:40 (ČT2)
26.11.2019 v 19:40 (ČT2)
27.11.2019 v 19:40 (ČT2)
28.11.2019 v 19:40 (ČT2)
29.11.2019 v 11:50 (ČT2)
30.11.2019 v 12:50 (ČT1)

 
TV program: Postřehy odjinud
22:00
* Řím II 9
23:00
film
minih12977minih12977
Mrtvej brouk

Další díl/opakování:
01.06.2018 v 14:00 (CS Film)

 
TV program: Mrtvej brouk
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30
film
minih22697minih22697
Vojna a mír

Další díl/opakování:
03.11.2019 v 20:40 (Dvojka)

2
 
TV program: Vojna a mír (Война и мир)
22:15
Film o filmu Pouta
22:25
Dokumentární klub: Jump!
reklama
NOVA
20:00
seriál
minih47909minih47909
Comeback

Další díl/opakování:
08.08.2019 v 12:55 (Nova International)
10.08.2019 v 16:35 (Nova International)
11.08.2019 v 16:25 (Nova International)
13.08.2019 v 21:30 (Nova International)
13.08.2019 v 21:30 (NOVA)
14.08.2019 v 12:55 (Nova International)
14.08.2019 v 21:30 (NOVA)
15.08.2019 v 12:55 (Nova International)

 
TV program: Comeback
20:40
seriál
minih46815minih46815
Dva a půl chlapa

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 13:10 (Nova 2)
22.11.2019 v 13:20 (PRO7)
22.11.2019 v 16:55 (Dajto)
23.11.2019 v 00:05 (Dajto)
23.11.2019 v 01:15 (Nova 2)
23.11.2019 v 06:15 (PRO7)
24.11.2019 v 01:00 (Nova 2)
24.11.2019 v 05:30 (PRO7)

VI 4
 
TV program: Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)
21:05
film
minih32821minih32821
Prostě sexy

Další díl/opakování:
20.02.2019 v 21:55 (Nova Cinema)
22.02.2019 v 01:15 (Nova Cinema)
23.02.2019 v 03:15 (Nova Cinema)

 
TV program: Prostě sexy (The Sweetest Thing)
22:45
film
minih41294minih41294
Obávaný bojovník

Další díl/opakování:
13.08.2019 v 14:00 (ARTE)

 
TV program: Obávaný bojovník (Huo Yuan Jia)
Prima
20:00minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
21:10minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

22:15
seriál
minih59855minih59855
Džungle rtěnek

Další díl/opakování:
26.07.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
27.07.2016 v 03:45 (Prima LOVE)
28.07.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
29.07.2016 v 03:50 (Prima LOVE)
02.08.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
03.08.2016 v 03:50 (Prima LOVE)
04.08.2016 v 22:15 (Prima LOVE)
05.08.2016 v 03:45 (Prima LOVE)

I 4
 
TV program: Džungle rtěnek (Lipstick Jungle)
23:15
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
23.11.2019 v 01:05 (Prima Krimi)
24.11.2019 v 00:05 (Prima Krimi)
25.11.2019 v 10:50 (WAU)
25.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
26.11.2019 v 09:30 (WAU)
26.11.2019 v 21:05 (Prima Krimi)
27.11.2019 v 09:30 (WAU)

I 8
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
Nova Action
ČT1
00:35
Losování Sportky a Šance
00:40
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:45
seriál
minih31673minih31673
* Sex ve městě

Další díl/opakování:
09.07.2019 v 12:05 (HBO3)
10.07.2019 v 11:25 (HBO3)
11.07.2019 v 12:15 (HBO3)
12.07.2019 v 11:10 (HBO3)
16.07.2019 v 12:20 (HBO3)
17.07.2019 v 11:25 (HBO3)
18.07.2019 v 12:40 (HBO3)
19.07.2019 v 11:55 (HBO3)

I 11
 
TV program: Sex ve městě (Sex and the City)
01:10
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

IV 12
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
01:55minih59643minih59643
Přísně tajné vraždy

Další díl/opakování:
10.10.2018 v 02:40 (ČT2)
11.10.2018 v 02:45 (ČT2)
12.10.2018 v 02:45 (ČT2)
13.10.2018 v 02:40 (ČT2)

4
 
TV program: Přísně tajné vraždy
02:10minih69519
02:30
Den D 4
03:15
Události v regionech
03:40minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 18:55 (ČT1)
22.11.2019 v 19:00 (ČT24)
23.11.2019 v 18:55 (ČT1)
23.11.2019 v 19:00 (ČT24)
24.11.2019 v 18:55 (ČT1)
24.11.2019 v 19:00 (ČT24)
25.11.2019 v 18:55 (ČT1)
25.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
04:05minih67746minih67746
Události v regionech Ostrav

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 18:55 (ČT1)
22.11.2019 v 19:00 (ČT24)
23.11.2019 v 18:55 (ČT1)
23.11.2019 v 19:00 (ČT24)
24.11.2019 v 18:55 (ČT1)
24.11.2019 v 19:00 (ČT24)
25.11.2019 v 18:55 (ČT1)
25.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
04:30
Kultura v regionech
ČT2
01:00
Divadlo žije!
01:30
* Q
01:55
Taková Amerika
02:35
Podzemní Čechy II
02:35
seriál
minih81334minih81334
Podzemní Čechy II (?) [TV seriál] Stříbrné Hory Kutné
03:00
Utajená řeč peněz 3
03:20
Buty änpläkt seretläk
04:00
Car Men čb
04:30
Český architekt Jan Sokol
reklama
NOVA
00:40
seriál
minih43718minih43718
Kriminálka Las Vegas II

Další díl/opakování:
19.11.2019 v 05:20 (VOX)
20.11.2019 v 03:05 (ORF1)

10
 
TV program: Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation)
01:20
Novashopping
01:45minih54264minih54264
Zlatíčka

Další díl/opakování:
02.12.2019 v 01:05 (Nova Gold)

 
TV program: Zlatíčka
02:35
Tabu
03:20minih75221minih75221
Áčko

Další díl/opakování:
22.11.2019 v 02:50 (Nova Gold)
22.11.2019 v 04:10 (Nova International)
23.11.2019 v 02:55 (Nova Gold)
23.11.2019 v 04:45 (Nova International)
24.11.2019 v 02:45 (Nova Gold)
24.11.2019 v 04:35 (Nova International)
25.11.2019 v 02:40 (Nova Gold)
25.11.2019 v 04:30 (Nova International)

 
TV program: Áčko
04:15minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
20.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
22.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
25.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)
26.11.2019 v 05:55 (Nova Gold)
27.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)
28.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)
29.11.2019 v 06:05 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:10
seriál
minih44666minih44666
Wolffův revír

Další díl/opakování:
23.11.2019 v 14:50 (Barrandov plus)
24.11.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)
30.11.2019 v 14:45 (Barrandov plus)
01.12.2019 v 01:05 (Kino Barrandov)

IV 22
 
TV program: Wolffův revír (Wolffs Revier)
01:10minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
02:55
Výklad snů
03:50
seriál
minih48485minih48485
Na čem záleží

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 09:30 (RTL)
18.11.2019 v 09:30 (RTL)
19.11.2019 v 09:30 (RTL)
20.11.2019 v 09:30 (RTL)
21.11.2019 v 09:30 (RTL)
22.11.2019 v 09:30 (RTL)
25.11.2019 v 09:30 (RTL)

21
 
TV program: Na čem záleží (Alles was zählt)
04:15minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

Nova Action
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.249/0.177